Přenos se aktualizuje automaticky

To je ode mne vše. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dnešního večera. U dalších přenosů zase někdy na viděnou!
Je konec. Obrovská radost vypukla na straně hostů, kteří dnešní utkání zvládli, ačkoliv s infarktovým koncem. Sassuolo tak dnes udělalo výrazný krok na cestě za záchranou.. Oba týmy nám nabídly fantastickou podívanou. V 65. minutě vedlo Sassuolo už o tři góly, nicméně Fiorentina dokázal snížit na rozdíl jediné branky. Následný drtivý tlak již ale domácím vyrovnání nepřinesl, a tak tři body putují opačným směrem.
Držení míče: 72 % – 28%
Střely celkem: 24 – 16
Rohové kopy: 7 – 3
Fauly: 7 – 14
Konec zápasu.
90+6
Jeden centr za druhým letí do vápna hostujícího celku! Hosté už jsou evidentně úplně vyčerpání, ale drží se.
90+5
Pegolo si dává s následným odkopem evidentně načas. Až po více, než 30 vteřinách poslal kulatý nesmysl k protější straně hřiště. Může být rád, že za zdržování nedostal žlutou.
90+4
Fiorentina se nakonec dočkala kýženého vyrovnání! O to se postaral Valero, nicméně ten hlavičkoval ke vzdálenější tyči v ofsajdovém postavení.
90+3
Domácí nechtějí riskovat ztrátu balónu, a tak se pokoušejí propasírovat s míčem až do pokutového území soupeře.
90+1
Pasqual poslal zezadu k zemi útočícího Berardiho a inkasuje od hlavního arbitra žlutou kartu.
90+2
Fantastický Pegolo! Ten zasáhl výborně, když se ve vápně uvolnil Rossi, jenž poté usměrňoval hlavičkou balón k pravému dolnímu rohu. Hostující gólman ale vytasil skvělý zákrok a míč vytěsnil v poslední možné chvíli.
90+1
Nastavuje se rovných šest minut k základní hrací době.
90
Skvěle bránící Sassuolo odpaluje kulatý nesmysl za polovinu hřiště. I tak je ale téměř celý domácí tým nastěhován v jejich obranné polovině.
89
Ze střední vzdálenosti to zkusil Pizzaro. Nicméně jeho střelecký pokus byl hodně nepřesný. Bude to pouze odkop od branky.
88
Ten rozehrál Pasqual, který centroval míč ke vzdálenější tyči. U té ale z jeho spoluhráčů nikdo nečíhal.
87
Pizzaro se propracoval do pokutového území. V tom zvolil individuální akci ve které trefil nohu bránícího obránce. Bude to ale pro pro Fiorentinu.
86
Momentálně se hostům daří kombinovat na útočné polovině. Domácí celek ale velmi aktivně napadá.
85
Čas utíká velmi rychle. Sassuolo stále drží nadějný výsledek, díky kterém by se s největší pravděpodobností zachránilo a udrželo se tak v nejvyšší italské soutěži.
84
Tím hráčem je Missiroli, který pro jistotu raději střídá. Ve hře ho nahradí Brighi.
83
Na trávníku zůstal ležet hostující hráč, který dostal pravděpodobně křeč do nohy. Tohle se ale zcela logicky Fiorentině nelíbí.
82
Hosté už nechtějí vůbec nic riskovat. Pokud získají balón, tak jej okamžitě odkopnout k protější straně hřiště.
81
Mohlo být vyrovnáno! Aktivní Rodriguéz si naběhl na centr směřující ze strany. Domácí hráč do balónu vlétl hlavou a jen těsně ho poslal nad horní konstrukci.
80
Na hřišti se schyluje k další výměně hráčů. Pomaličku z trávníku odchází Sansone. Za postranní čárou je připraven Ziegler.
78
Berardi se dopustil ostrého zákroku. Za ten následně vidí od hlavního arbitra žlutou kartu.
77
Další šance pro domácí fotbalisty vznikla z rohového kopu S letícím centrem si ale poradil Pegolo, který jej lapil do svých rukavic.
76
Není překvapení, že domácí mají v této fázi hry drtivý tlak. Naopak hosté jsou zataženi ve svém velkém vápnu a zuby nehty se brání.
75
Fiorentina právě vstřelila branku!
Drama právě přichází! Domácí celek ztrácí pouhý gól! Fiorentina zvolila opět jednoduchou akci na jejímž konci byl DAVID PIZZARO, jenž využil volného prostoru v pokutovém území a tvrdým projektilem nedal gólmanovi šanci.
71
Odstupuje útočník Zaza. Náhradou za něj bude Floccari.
73
Fiorentina právě vstřelila branku!
Gólové hody nemají konce. GIUSEPPE ROSSI se vybídl k přihrávce do prostoru pokutového území, kde jej našel Valero. Prvně zmiňovaný se nerozpakoval a rychlou ranou poslal míč do dolního rohu hostující svatyně.
72
Ze strany si to Zaza upaloval na branku domácích. Už už to vypadalo, že půjde do brejku, ale míč si příliš předkop a už jej nestihl dostihnout včas.
70
A Fiorentina střídá i do třetice. Odstupuje Diakité a ve zbylé části hry si na hrací ploše zahraje Tomovič.
69
Varelo přeposlal balón na nabíhajícího Rossiho, který poté prověřil gólmana hostů. Ten bez větších potíží zasáhl.
68
Hostující celek hraje ve velké pohodě. Drží se s kulatým nesmyslem za polovinou hřiště a kombinuje.
67
Matri má pro dnešek již odpracováno. Na jeho pozici se v následné části podívá Rossi.
66
Tak v této situaci se domácí tým již jednou nacházel, avšak myslím si, že teď už zápas ztratil.
65
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Předchozí situace hosty mrzet nakonec nemusí, jelikož se pár vteřin na to prosazují počtvrté. NICOLA SANSONE si naběhl ke vzdálenější tyči na dalekonosný pas. S balónem následně krásně prokličkoval přes čtyři obránce a míč napálil za záda bezmocného gólmana.
64
Obrovská šance hostů! Ti se ve třech řítili proti jedinému obránci. Sansone obdržel přihrávku ke středu malého vápna, kde ale trestuhodně vůbec netrefil branku!
62
Snížení na rozdíl jediné branky mohlo přijít ze standardní situace z dobré vzdálenosti. Cuadrado svou dělovkou notně prověřil pozornost hostujícího gólmana.
61
Gazolla to zkusil z velké vzdálenosti. Jeho rána nebyla rozhodně špatná, nicméně míč nakonec mezi třemi tyčemi neskončil.
60
DRŽENÍ MÍČE: 70% – 30%.
59
To by pro domácí mohl být dobrý impuls. Uvidíme, jak se s tím Fiorentina vypořádá. Do konce zápasů je ještě spousta času.
58
Fiorentina právě vstřelila branku!
I domácí tým příležitost penalty využívá. GONZALO RODRÍGUEZ naprosto s přehledem poslal míč přízemní ranou k levé tyči. Pegolo uskočil k protější tyči, a tak byl bez šance.
57
A právě střídající Joaquín byl v malém vápně atakován Missiroliem a i Fiorentina bude zahrávat penaltu!
56
Přichází první střídání. Ze hřiště odstupuje Wolski. Na jeho pozici se podívá Joaquín.
55
Do velmi dobré šance se propracoval Zaza, jenž na hranici šestnáctky vypálil k horní konstrukci. Břevno minul jen těsně.
53
Sassuolo bojuje o hodně a evidentně nechce udělat sebemenší chybu podobně, jako třeba Liverpool, který také ztratil vedení 3:0.
52
Pasqual si neporozuměl se svými útočníky a nepřesnou přihrávkou poslal balón jen k hostujícímu brankaři.
51
A když neuspěla Fiorentina ani z následného rohového kopu, tak se do útočné akce opět mohou vydat hráči Sassuola.
50
Vzápětí ale přišla pro prohrávající celek slibná šance ze standardní situace. S tou ale Fernandéz nenaložil příliš dobře, když trefil pouze zeď.
49
Domácí se snaží opět pokračovat ve své aktivitě, jako na začátku zápasu. Uvidíme, zda-li to přinese nějaký výsledek.
48
Do vápna hostujícího celku přilétl z kopačky Fernández, avšak ten odcentroval pouze do rukavic Pegola.
46
Oba týmy nastoupily do druhého dějství bez jediné změny v sestavách.
46
Začal druhý poločas.
Hráči už vcházejí na hřiště. Vymyslela něco Fiorentina a zvrátí výsledek? To uvidíme už za malý okamžik.
Tak přesně takhle se má bojovat o záchranu! Ačkoliv je v dnešním klání Fiorentina favoritem, tak zatím zápas vůbec nezvládá. Sassuolo si vypracoval tři šance a z nich dalo tři góly. O všechny se postaral skvělý Domenico Berardiho, jenž tak svůj tým hodně velkou měrou přiblížil udržení v nejvyšší italské soutěži. Před námi je ještě ale druhý poločas, který může cokoliv změnit.
45
První poločas skončil.
45
A v úvodním dějství se již nic nastavovat nebude.
44
Hosté se drží před svým vápnem a soustředě se brání. Domácí stále nevědí, jak se přes tuto nedobytnou tvrz dostat.
43
Nezměnilo to ani střela Pizzara, jenž nepříliš povedenou ranou poslal balón do náruče pozorného Pegola.
42
Ale ani to Fiorentinu neposílá na kolena. Domácí hráči se neustále snaží vymyslet akci, která by vedla k toužebnému gólu.
41
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Tak tohle už začíná závadět pomalu debaklem. Rodriguez způsobil obrovskou hrubku ve svém pokutovém území, když ho o míč odstavil Zaza. Ten poté kulatý nesmysl přeposla na osamoceného DOMENICA BERARDIHO, jenž přesnou ranou usměrnil míč do levého dolního rohu domácí svatně.
40
Poměrně zajímavý centr přilétl ze strany do pokutového území Sassuola. K hlavčice se dostával Matri. Ten byl ale v poslední chvíli od míče odstaven.
38
Fiorentina se drží na útočné půlce v plné síle a je nutno pochválit jejich srdcervoucí výkon. Jenže ten je stále bez nějakého efektu.
37
Do zajímavé pozice se dostával nejaktivnější hráč domácích Cuadrado. Toho ale v nadějné šanci zastavil odpískaný ofsajd.
35
To potvrdil i v následné situaci Pizzaro, který napálil míč na hranici velkého vápna. Nedokázal jej ale usměrnit mezi tři tyče.
39
Cuadrado je dalším hráčem, který spatřil žlutou kartu.
34
Domácí se snaží, ale jejich útočná snaha je bez nějakého výraznějšího efektu.
33
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Další rána pro domácí fotbalisty. Hosté se totiž dostali do přečíslení, v němž Sansone našel krásnou přihrávkou naběhnutého DOMENICA BERARDIHO, jenž přízemní střelou propálil marně bránícího Rosatiho.
32
Utkání ale rozhodně neupadá do nějakého nezáživného tempa. Má stále rychlý spád a přítomní diváci se určitě mají na co dívat.
30
Longhi tvrdě odstavil od balónu Valera a za tento faul obdržel žlutý prohřešek.
30
Do pokutového území hostů letí jeden centr za druhým, ale Pegolo je pozorný při každém průletu míče jeho územím.
29
Jenže krátce na to přišlo první pochybění a hostující obrany a Cuadrado měl na kopačce vyrovnání, když dostal přihrávku do šestnáctky, kde nikým nehlídán vypálil ke vzdálenější tyči. Tu minul jen o centimetry.
28
Celek Fiorentiny se snažím, nicméně obrana Sassuola momentálně brání perfektně střed hřiště.
27
Následně se povedlo Fernandézovi odcentrovat do malého vápna, v němž se k hlavičce propasíroval Matri. Ovšem ten míč mezi tři tyče neposlal.
26
Po sérii krátkých přihrávek na jeden dotek se domácí vlastní chybou dostali z útočné poloviny zpátky ke své obranné.
25
Nutno ale dodat, že hosté vedou zaslouženě. Fiorentina je sice aktivnější dopředu, ale zatím si nevypracovala žádnou šanci.
24
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Míč si na kopačku postavil DOMENICO BERARDI, který nekompromisní dělovkou poslal míč do protipohybu brankaře k pravé straně.
23
A k tomu dostává Valero ještě žlutou kartu. Ruku měl sice u těla, avšak rozhodčí se rozhodl, jak se rozhodl.
22
Valero zahrál v pokutovém území rukou po ráně Biondiniho. Sassuolo bude kopat penaltu!
22
Skvělý zákrok Rosatiho! Ten opět musel zasahovat proti nebezpečné tečované střele. Z dálky napřáhl Gazzola a dosti protáhl domácího muže v rukavicích.
21
DRŽENÍ MÍČE: 66% – 34%.
20
Pasqual vyslal centr ke středu šestnáctky. Do těchto míst si sbíhal Matri, jenž poté odhlavičkoval. Nutno ale dodat, že ne mezi tři tyče.
19
Dobrým útočným mánevrem vybojoval aktivní Cuadrado další volný přímý kop z hranice velkého vápna.
18
A další střelecký pokus. Tentokrát z levé strany z kopačky Fernándeze. Ten přízemní ranou prověřil pozornost Pegola.
17
Fiorentina ale ukazuje svou sílu. Drží poměrně dost dlouho míč na svých kopačkách a dopředu je dosti aktivní.
16
Krátce na to pálil u protější strany hřiště Wolski, avšak i rána zmińovaného hráče byla zablokována.
15
Následně se Sassuolo dočkalo také prvního rohového kopu, ale ani tento tým nevytěžil žádnou zajímavou příležitost.
14
První střela na branku domácích a hned to byla nebezpečný pokus! Sansone vystřelil z hranice velkého vápna. Díky tečování domácího hráče se míč stočil do volného prostoru u tyče. Rosadit dokázal zasáhnout v poslední možné chvíli.
13
Nakonec ale Fiorentina zůstala u míče a dokonce vybojovalo roh. Z něj si ale domácí šanci nevypracovali.
12
Pasqual obdržel přihrávku ke straně. Pokoušel se poté prosaditz individuálně, jenž nedokázal přejít přes Berardiho.
11
Hezkou ránu ze střední vzdálenosti vyprodukoval Fernandez. Míč se ale v poslední chvíli stočil a zamířil pouze mimo hrací plochu.
10
Sassuolo se snažilo protlačit blíže k vápnu domácích, nicméně zatím se jim v útočné fázi vůbec nedaří.
9
Cuadrado se pokoušel tečovat míč ve skluzu. Ačkoliv se mu to povedlo, tak jej mezi brankový prostor neposlal.
7
Ačkoliv nemá Fiorentina v úvozovkách už o co hrát, tak se dned přišlo na fotbal poměrně dost lidí. To je pro atmosféru fotbalu jen dobře.
6
Pizarro našel svým pasem Matiase, jenž poté hlavičkoval mezi tři tyče. Avšak Pegolo bez potíží míč lapil do svých rukavic.
5
Domácí jsou zatím mírně aktivnějším celkem a i nadále se drží na útočné polovině.
4
Míč si na kopačku připravil Valero, který na zadní tyči hledla naběhnutého Wolskiho. Centr byl ale přetažený.
4
Za předchozí akci je žlutou kartou potrestán Gazzola.
3
Na protější straně se krásně uvolnil Cuadrado a vytěžil pro svůj tým standardní situaci ze zajímavé vzdálenosti.
2
Zaza si podél postranní čáry nabíhal do pokutového území na centr. Na ten ale nedosáhl a míč skončil v zázemí.
1
Utkání právě začalo.
Úvodního výkopu se zhostí Fiorentina.
Hráči již pomalu vcházejí na hrací plochu. Domácí tým nastoupí ve fialové barvě. Jejich protějšek oblékne barvu bílou.
Úvodní sestavy:

ACF Fiorentina: Rosati – Rodríguez, Diakité, Savić, Pasqual – D. Pizarro, Fernández, Valero, Wolski – Matri, Cuadrado.
Náhradníci: Hegazy, Tomović, Joaquín, Ambrosini, Anderson, Iličič, Ryder.

US Sassuolo Calcio: Pegolo – Longhi, Antei, Gazzola, Cannavaro – Missiroli, Biondini, Chibsah, Zaza – Sansone, Berardi.
Náhradníci: Pomini, Polito – Ariaudo, Terranova, Rosi, Masucci, Floro Flores.

Rozhodčí: Tagliavento – Fabio, Faverani.
Vzájemné zápasy

Oba týmy se v historii střetly pouze jednou. Bylo to letošní v sezóně, když v prosinci vyhrála Fiorentina na hřišti Sassuola 1:0.
US Sassuolo Calcio

naopak má o co bojovat, protože se drží na osmnácté psestupové příčce, avšak s 28 body ztrácí bod na Bolognu a dva body na Chievo, nicméně na záda jim dýchá jak předposlední Catania, tak také Livorno. Oba tyto týmy se mohou ještě zachránit. Pokud Sassuolo chce zůstat v nejvyšší italské soutěži i v nadcházejicí sezóně, mělo by dnes bodovat.
ACF Fiorentina

už v podstatě nemá o co bojovat, jelikož se drží na čtvrté pozici se ziskem 61 bodů a na třetí a ani na čtvrté místo jíž nemůže spadnout, tudíž si tímto zajistila evropskou ligu v následující sezóně. Na Neapol, která okupuje příčku, která zajišťuje ligu mistrů ztrácí Fiorentina 8 bodů.
Krásný fotbalový podvečer všem fanouškům italského fotbalu. Liga už se nám nelítostně blíží do svého konce a v dnešení dohrávce 36. kola se střetne Fiorentina se Sassuolem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.
38. kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62
9. Sampdoria 38 15 7 16 52:54 52
10. Verona 38 11 12 15 46:48 45
11. Janov 38 10 12 16 47:58 42
12. Bologna 38 10 11 17 51:65 41
13. Fiorentina 38 9 13 16 47:59 40
14. Udinese 38 10 10 18 42:58 40
15. Spezia 38 9 12 17 52:72 39
16. Cagliari 38 9 10 19 43:59 37
17. Torino 38 7 16 15 50:69 37
18. Benevento 38 7 12 19 40:75 33
19. Crotone 38 6 5 27 45:92 23
20. Parma 38 3 11 24 39:83 20
Články odjinud