Dnešní utkání je u konce! US Sassuolo Calcio hrálo od 27. minuty přesilovou hru, avšak v zápase s UC Sampdorií Janov se prosadit nedokázalo a remízovalo 0:0!

Do prvního poločasu dnešního zápasu vstoupilo aktivněji Sassuolo, které mělo hned v osmé minutě velkou příležitost. Domenico Berardi však svou technickou ránu nedostal mezi tři tyče! Pokračovalo se v aktivním fotbale, nicméně ve 27. minutě přišel moment, který zcela otočil průběh dnenšího zápasu. Ranocchia zastavil ostrým způsobem Defrela a dostal druhou žlutou kartu! Sassuolo mělo nad svým soupeřem převahu, avšak gólově se prosadit nedokázalo!

Ve druhém poločas sílil tlak domácího celku, který se však stále nemohl prosadit a už to vypadalo, že si Janov odveze cenný bod! V samotném závěru základní hrací doby však Sassuolo dostalo k dispozici pokutový kop, kterého se ujal Domenico Berardi, nicméně Viviani jeho střelu vyrazil a stal se hrdinou svého týmu!

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se budu těšit brzy nashledanou!
Držení míče: 70 % : 30 %.
Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 14:2. Rohy: 15:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:14.
90+4
90+3
Sansone hledal následným centrem ve vápně Domenica Berardiho, avšak toho míč přelétl a skončil v zámezí!
90+2
Aktivní Nicola Sansone se opět dostal k míči před vápnem, ten si navedl do středu hřiště a následně nebezpečně vypálil. Branku však tentokrát minul!
90+1
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem čtyři minuty nad rámec základní hrací doby, takže Sassuolo má ještě čas na vstřelení rozhodující branky!
90
V samotném závěru základní hrací doby mělo Sassuolo ještě k dispozici standardní situaci, které se ujal Sansone. Jeho centr však Cannavaro netrefil a Diakité následně míč odkopl!
89
Ani teď z toho však gól není! K exekuci pokutového kopu se postavil Domenico Berardi, který však nekopl penaltu příliš dobře a hrdina dnešního utkání, Emiliano Viviano, jeho střelu dokázal vyrazit!
88
Domenico Berardi se zmocnil míče před vápnem, namířil si do pokutového území, kde ho poslal k zemi Krstičić a je z toho pokutový kop! Střídající hráč navíc dostává žlutou kartu!
88
Penalta pro Sassuolo!
88
Sassoulo vybojoval další z mnoha rohových kopů, kterého se tentokrát ujal čistě Berardi! Jeho následný centr však obrana Janova odvrátila!
87
Peluso byl na levém křídle ostře napadán Diakitém, kterého se chtěl zbavit efektivní patičkou. Ta mu vyšla, nicméně našel pouzehostujícího Fernanda, který míč odkopl!
86
Cannavaro se pokoušel využít rozhozené obrany soupeře a dlouhým centrem hledal na levém křídle Berardiho. Na toho byl však centr příliš dlouhý a míč je v zámezí!
85
Sassuolo se však dokázalo usadit na útočné polovině a vypracovalo si velkou šanci! Nicola Sansone se dostal k míči na levé straně, ten si natáhl do středu a vyslal technickou ránu na zadní tyč. Brankář Viviano však dokázal míč vyrazit na roh!
84
Po centru De Silvestreho zahrávalo Sassuolo další rohový kop, kterého se ujal Berardi. Domácí forvard rozehrál na Duncana, jehož centr však dokázal zblokovat Diakité!
82
Sansone sice nemířil mezi tři tyče, avšak dokázal vybojovat rohový kop. Toho se ujal Duncan, jehož centr však dokázala Sampdorie odvrátit a míč je ve středu hřiště!
81
Domenico Berardi následně ještě napadal brankáře Viviana, kterého podrazil. Hostující brankář to domácímu forvardovi vrátil a rovněž ho podrazil. Žlutou kartu však dostává pouze útočník US!
80
Nicola Sansone se pokoušel uvolnit na levém křídle, což se mu nakonec povedlo a našel centrem ve vápně Berardiho. MLadý útočník se dostal k hlavičce, ta však byla nepřesná!
79
Exekuce následné standardní situace se ujal Fernando, kterému se však střela vůbec nepovedla. Míč letěl vysoko nad domácí branku a Consigli nemusel zasahovat!
79
Právě Diakité následně poslal dlouhý nákop na útočnou polovinu, kde si míč zpracoval střídající Quagliarella. Italský útočník dokázal míč udržet, navíc byl faulován a Janov má k dispozici zajímavou standardní situaci!
78
Vrsaljko dokázal na pravé straně obrat o míč Diakitého, nicméně chorvatský obránce si pomohl nedovoleným zákrokem a Sampdoria bude z levé strany rozehrávat!
77
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Lorenzo Pellegrini, přichází Diego Falcinelli.
76
Sampdoria se po delší době dostala do kombinace na útočné polovině, nicméně Barreto si ve středu hřiště nevěděl rady a po jeho nepřesné přihrávce mají míč opět domácí!
75
Duncan dokázal na levém křídle uvolnit aktivního Pelusa, který odcentroval přes Cassaniho. Jeho centr však dokázal Fernando odkopnout do bezpečí na polovinu soupeře!
74
Sassuolo se opět usazuje na útočné polovině a aktivní kombinuje ve středu hřiště. Sampdoria je zatáhla v obraném bloku a pokouší se co nejdéle udržet bezbrankový stav!
73
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Luis Muriel, přichází Fabio Quagliarella.
72
Sampdoria je v posledních minutách pod drtivým tlakem, nicméně domácím hráčům se stále nedaří vstřelit úvodní branku dnešního utkání!
71
Peluso potáhl míč po levé straně a následně našel na hranici vápna Duncana. Ghanský záložník, který po svém příchodu táhne hru svého celku našel ve vápně Sansoneho. Jeho střelu z otočky však Viviano lapil!
70
Sampdorie se následně dostala k míči a postupovala do zajímavého protiútoku. Krstičić našel za obranou Muriela, nicméně kolumbijský útočník se nacházel v jasném ofsajdu!
69
Berardi následnou standardní situaci rozehrál na Duncana, který překvapivě přenesl hru na pravou stranu, kde se nacházel Vrsaljko. Chorvatský bek našel ve vápně osamoceného Acerbiho, avšak jeho hlavičku dokázal Viviano vyrazit!
68
Teď však Sassuolo bude mít k dispozici nebezpečnou standardní situaci. Aktivní Šime Vrsaljko si dokázal na pravé straně píchnout míč před Barreta, a ten chorvatského beka fauloval!
66
To mohl změnit Nicola Sansone, který se dokázal uvolnit na levém křídle a ostrým centrem hledal před brankou někoho ze svých spoluhráčů. Míč však pouze prolétl brankovištěm!
65
Sassuolo pokračuje v aktivní kombinaci na útočné polovině, nicméně soupeř stále odolává a skóre je stále bezbrankové!
64
Duncan otevřel na levé straně prostor pro Pelusa, avšak ten raději zvolil přízemní centr. Italský bek však našel na hranici vápna pouze Diakitého, který míč odkopl do bezpečí!
63
Hlavní rozhodčí opět musel sáhnout do kapsičky pro žlutou kartu! Lorenzo Pellegrini ve středu hřiště poslal k zemi Krističiće a dostává zalouženou žlutou kartu!
61
Domácí se opět velmi rychle přesunuli na útočnou polovinu a tentokrát to zkoušeli ze střední vzdálenosti. Sansone našel Francesca Magnanelliho, který nebezpečně vypálil, avšak brankář Viviano dokázal míč vyrazit!
60
Aktivní Duncan zabojoval na levé straně a následným centrem našel ve středu vápna Sansoneho. Italský útočník se prodral ke střele, nicméně ta mířila vysoko nad branku!
58
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Roberto Soriano, přichází Nenad Krstičić.
57
A na druhé straně přišla také velká šance hostujícího Janova! Luis Muriel se krásně protáhl po levém křídle až do pokutového území a z ostrého úhlu vyzkoušel pozornost brankáře Consigliho, ten dokázal zasáhnout!
56
Domácí celek pokračuje v aktivní hře na útočné polovině. Po dlouhé kombinaci odcentroval z levé strany Peluso, nicméně jeho centr dokázala obrana Sampdorie odvrátit!
55
Sassuolo na začátku druhého poločasu svého soupeře drtí a spaluje šanci za šancí! Vrsaljko teď z pravé strany hledal centrem na hranici malého vápna Sansoneho, který by nehlídaný zakončoval. O střelu se však pokusil Berardi, tomu však střela nesedla!
54
Další velká šance Sassuola! Z pravé strany nebezpečně nacentroval Vrsaljko, jehož centr propadl až na druhou stranu k Pelusovi, který míč vracel před branku, nicméně Cassani míč odkopl na roh!
53
Berardi dokázal vybojovat míč na vlastní polovině a postupoval do protiútoku. Kmenový hráč Juventusu si narazil míč s Duncanem a následně našel ve vápně Sansoneho, jehož ránu však dokázal Viviano míč vyrazit!
51
Domácí celek rychle rozehrál a na hranici vápna se dostal k míči Berardi. Mladý forvard však o míč rychle přišel, navíc následně fauloval Diakitého a hra je přerušena!
50
Sassuolo se opět přesunulo na útočnou polovinu, kde operoval s míčem aktivní Duncan. Jeho následný centr však našel pouze Dukiatého, který míč odkopl do zámezí!
49
Sampdoria se poprvé ve druhém poločase dostala na útočnou polovinu, avšak zanedlouho o míč přišla. Vrsaljko následně postupoval po pravé straně, nicméně byl zastaven Dodem a Janov bude vhazovat!
48
Aktivní Duncan vybojoval rohový kop, který také společně s Berardim rozehrál. Ghanský záložník následně chtěl přejít přes Cassaniho, to se nepovedlo a míč je v zámezí!
47
Sassuolo vstoupilo do druhého poločasu aktivně a je vidět, že chce co nejdříve využít svou přesilovou hru. Sampdorie však vyčkává v obranném bloku a zatím si vede dobře!
46
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Carlos Joaquín Correa, přichází Matías Silvestre.
46

Druhý poločas začne přibližně v 19:33!
45+2
45+1
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem dvě minuty nad rámec základní hrací doby!
45
V samotném závěru druhého poločasu nebezpečně centroval z pravého křídle obránce Vrsaljko, který našel na zadní tyči Sansoneho, avšak od něj se míč odrazil do zámezí!
44
V závěru prvního poločasu dostává žlutou kartu další domácí hráč. Nicola Sansone spadl ve vápně po souboji s Diakitém, nicméně hlavní rozhodčí viděl, že domácí hráč zákrok přifilmoval a uděluje mu žlutou kartu!
43
Domácí celek si teď vypracoval velkou šanci, ze které se mohl dostat v závěru poločasu do vedení! Po rohovém kopu Berardiho se ve vápně dostal do zakončení Magnanelli, nicméně Viviano dokázal skvělým zákrokem dostat míč na další rohový kop!
42
Sassuolo vybojovalo zajímavou standardní situaci, které se ujal Duncan. Jeho nebezpečný centr se snášel před branku, kam si nabíhal také Cannavaro. Těsně před ním však dokázal míč odvrátit Cassani na roh!
41
Hostující celek si zatím v oslabení vede velmi dobře a svého soupeře zatím drží v dostatečné vzdálenosti od hostující branky. Hráči Sassuola však momentálně kombinují na útočné polovině, tak uvidíme, co vymyslí!
40
Sassuolo se dokázalo usadit na útočné polovině a ve středu hřiště operoval s míčem střídající Duncan. Ten se pokoušel najít v pravé části vápna Vrsaljka, avšak chorvatský bek si špatně načasoval náběh!
38
Sampdoria vybojoval rohový kop, kterého se ujal Fernando. Brazilskému záložníkovi se centr příliš nepovedl a míč skončil za vápnem, kde jej odkopl Acerbi!
37
Sassuolo musí provést již druhé střídání v prvním poločase, což může být ve druhém poločase poměrně problém. Ze hřiště musí odejít Biondini, který si přivodil nějaké menší zranění. Na jeho místo přichází Duncan!
36
A další žlutá karta! Paolo Cannavaro na pravé straně zajel pod nohy Doda, nicméně se mi zdálo, že vzal první míč. Hlavní rozhodčí se nicméně rozhodl udělit žlutou kartu!
35
Muriel si dokázal udělat prostor na pravé straně, nicméně přes obránce Pelusa se ke střele nedostal. Kolumbijský útočník tak alespoň odcentroval, avšak míč skončil v náruči Cosigliho!
33
Domácí celek dostal po faulu na Berardiho možnost zajímavé standardní situace. Exekuce se zhostil právě Berardi, jehož centr byl přetažený a skončil nad brankou!
32
Sassuolo následně zahrávalo rohový kop, kterého se ujal Sansone. Jeho ostrý centr letěl na přední tyč, kde se však nikdo z domácích k hlavičce nedostal, a tak si pro míč došel Viviano!
31
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Marcello Trotta.
30
Sassuolo se hned na začátku své dlouhé přesilovky dokázalo usadit na útočné polovině a mělo velkou příležitost k tomu, aby šlo do vedení. Z pravé strany odcentroval Vrsaljko, jehož centr srazil směrem mezi tři tyče Diakité, avšak Viviano skvěle zareagoval!
28
Ranocchia se následně zachoval jako správný chlap a Defrelovi se omluvil. Francouzský útočník má však v obličeji krvavé zranění a je velice pravděpodobné, že v dnešním utkání dohrál!
27
Hlavní rozhodčí nejdřív nechtěl udělit druhou žlutou, avšak posléze změnil názor! Ranocchia tak během pěti minut dostal dvě žluté karty a oslabuje svůj tým!
26
Pozor, pozor! Dlouhý nákop Consigliho se snesl do středu hřiště, kde si na míč dělal zálusk Defrel. Míč přeskočil Rannocchiu, který se pokoušel zachránit situaci, nicméně kopl francouzského útočníka do obličeje!
25
Sassuolo vybojovalo další rohový kop, kterého se zhostil opět Berardi. Tentokrát se však mladému forvardovi centr nepovedl a obrana Sampdorie si opět dokázala poradit!
24
Sampdoria se po delší době dostala na útočnou polovinu. Cassani následně našel krásným centrem na pravé straně De Silvestriho, který si míč zpracoval, navedl si jej do středu a následně nebezpečně vypálil. Brankář Consgili však dokázal zasáhnout!
22
Z následného rohového kopu hráči Sassuola udeřit nedokázali, nicméně ve středu hřiště byl faulován Magnanelli, kterého poslal k zemi Ranocchia. Italský stoper následně uviděl žlutou kartu!
21
Brankář Viviano teď špatně rozehrál, k míči se dostal zcela osamocený Lorenzo Pellegrini, kterému však na poslední chvíli do střely skočil Diakité a míč skončil vysoko nad brankou Viviana!
19
A vzápětí přichází další žlutá karta pro hostujícího hráče! Dodo ve středu hřiště ostře dohrál Pellegriniho a nemohlo následovat nic jiného, než žlutá karta!
19
Sassuolo vybojovalo svůj první rohový kop v dnešním zápase. Exekuce se ujal Berardi, který poslal ostrý centr do vápna, avšak obrana Sampdorie dokázala centr odvrátit!
18
Žlutou kartu dostává Modibo Diakité (UC Sampdoria).
18
Sassuolo opět zajímavě kombinovalo na útočné polovině. Vrsaljko uvolnil na pravém křídle Biondiniho, který odcentroval, nicméně bránící Fernando míč zblokovat na autové vhazování!
16
Berardi je dnes zatím u všeho podstatného! Sassuolo se dostalo rychle na útočnou polovinu, kde se dostal k míči Sansone, který Berardimu sklepl míč do středu, a ten vypálil z voleje. Jeho rána však mířila opravdu vysoko nad hostující svatyni!
15
Sampdoria opět dokázala dostat svého soupeře pod tlak při rozehrávce a už to vypadalo, že Berardi o míč přijde. Mladý forvard byl však nakonec faulován a hra je přerušena!
14
Na druhé straně zahrozila také Sampdoria! Correa se tentokrát dokázal uvolnit na levé straně, prošel do vápna a následně cpal míč před branku. Nikdo z hostů se však do zakončení nedostal a míč pouze prolétl vápnem Sassuola!
13
Sassuolo opět táhlo svůj útoku po pravé straně, kde se dokázal uvolnit Berardi. Autor sedmi ligový branek z letošní sezony posílal míč před branku, avšak pro ten si došel Viviano!
12
Sassuolo si nedokázalo příliš dobře poradit při rozehrávce a k míči se dostal Sampdoria. Po levém křídle se pokoušel prohnat Correa do vápna, avšak skvělou práci v obraně opět odvedl Vrsaljko!
11
Domácí Berardi se teď pokoušel zakombinovat na hranici vápna s Defrelem, nicméně to se příliš nepovedlo. K Berardimu se míč vrátil a italský útočník se opřel do míče. Jeho střele však tentokrát scházelo opravdu hodně!
10
Acerbi byl velmi aktivně napadán při rozehrávce v levém rohu. Situaci však zvládl, dostal míč do středu, kde se nacházel Pellegrini, ten byl vzápětí faulován!
9
Sampdoria to zkoušela podobným způsobem a na levé straně se pokoušel o únik obránce Diakité. Šime Vrsaljko se však soupeři dokázal rychlostně vyrovnat a zkontroloval, aby míč došel do zámezí!
8
Teď mělo Sassuolo výbornou příležitost, ze které se domácí celek mohl dostat do vedení! Na levé straně se dokázal uvolnit Peluso, jehož následný centr sice odvrátil Ranocchia, avšak míč skončil přímo na noze Berardiho. Kmenový hráč Juventusu mířil na zadní tyč, avšak o kousek minul!
7
Sampdoria se po dobrém napadání opět dostala k míči. Obránce Diakité následným centrem hledal na hrotu Muriela, avšak ten se k míči nedostal, a ten skončil u Consigliho!
6
Sassuolo momentálně kombinuje na vlastní polovině a bude se pokoušet dostat postupnou kombinací na polovinu soupeře. Sampdoria je rozestavěná v obranném bloku!
5
Diakité poslal povedený centr, kterým našel v levé části vápna volného Muriela. Kolumbijský útočník se v ofsajdu nenacházel, tudíž mohl pokračovat. Jeho následou střelu však zablokovatl Vrsaljko!
4
Úvodního rohového kopu dnešního zápasu se ujal právě Fernando, jehož centr se snesl do středu vápna na hlavu Davide Biondiniho, který míč odhlavičkoval do bezpečí.
4
Muriel zakombinoval před pokutovým územím s Correou a následně poslal přihrávku do vápna pro Fernanda. O brazilského záložníka se postaral stoper Acerbi, od kterého se míč odrazil do zámezí!
3
Brankář Emiliano Viviano se dostal pod tlak při vlastní rozehrávce a následným odkopem našel pouze Pellegriniho. Ten následně předal míč Biondinimu, jehož následná přízemní střela nebyla příliš rychlá a Viviano si připsal jednoduchý zákrok!
2
Domenico Berardi rozběhl po pravé straně akci svého celku a následným pasem hledal u postranní čry Vrsaljka. Chorvatský bek byl velmi rychle napadán a nakonec z toho bude autové vhazování pro Sassuolo!
2
Sassuolo však hned v úvodní minutě dnešního utkání chybovala při kombinaci a po nepřesné přihrávce Pellegriniho skončil míč v zámezí. Vhazovat bude hostující celek!
1
Hlavní rozhodčí Maurizio Mariani právě zahájil dnešní utkání. Úvodní výkop měli k dispozici hráči domácího celku, kteří zahajují dnešní souboj kombinací na vlastní polovině!
1

US Sassuolo Calcio: Consigli – Vrsaljko, Cannavaro, Acerbi, Peluso – Biondini, Magnanelli, Pellegrini – D. Berardi, Defrel, N. Sansone.
Náhradníci: Pomini, Pegolo – Fontanesi, Duncan, Longhi, Adjapong, Broh, Corbelli, Falcinelli, Trotta, Pierini, Politano.

UC Sampdoria: Viviano – Cassani, Ranocchia, Diakité – De Silvestri, É. Barreto, Fernando, Dodô – C. J. Correa, R. Soriano – Muriel.
Náhradníci: Puggioni, Brignoli – Alejandro Rodríguez, Pereira, Christodulopulos, Krstičić, Quagliarella, Silvestre.

Rozhodčí: Maurizio Mariani – Tasso, Peretti (vš. Itálie).
Příjemný středeční podvečer všem fotbalovým fanouškům a fanynkám! Italská Serie A má v tomto týdnu na programu vložené 34. kolo. My se společně zaměříme na souboj US Sassuola Calcio s UC Sampdorií Janov. Úvodní výkop je naplánován v 18:30 a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
US SASSUOLO CALCIO
Sassuolo se v posledních letech zařadilo mezi přední italské týmy a umísťuje se v horní polovině tabulky. Letošní sezona není vyjímkou a US se momentálně nachází na sedmém místě tabulky se ziskem 48 bodů. Na pohárové příčky to však letos nebude, neboť pátá Fiorentina má dostatečný náskok jedenácti bodů. Do dnešního souboje s Fiorentinou vstupuje Sassuolo v pozici mírného favorita, který by na vlastním stadionu měl ukořistit tři body.

Forma Sassuola však v posledních zápasech není ideální. Po reprezentační přestávce sice přišla tříbodová výhry na hřišti Carpi, avšak o týden později přišla domácí porážka 0:1 s Janovem. V posledním kole se Sassuolo představilo na hřišti Fiorentiny, kde nesehrálo úplně špatné utkání, nicméně nakonec prohrálo 3:1. Svěřenci Di Francesca se tak v dnešním utkání budou pokoušet zastavit sérii porážet. O domácí produktivitu by se měl především starat mladý útočník Domenico Berardi, který má na svém kontě již sedm přesných zásahů!
UC SAMPDORIA
Sampdoria nezážívá příliš povedenou sezonu a v závěru ligy se bude muset strachovat o setrvání v nejvyšší soutěži, neboť z aktuálního patnáctého místa má na osmnácté Frosinone náskok pouhých šesti bodů. Dnes se navíc příliš neočekává, že by Sampdoria mohla bodovat, neboť se jí na hřištích soupeřů příliš nedaří. Tento tým ze severu Itálie dokázal vyhrát pouhé dva zápasy z šestnácti pokusů! Uvidíme, jak se Janovu bude dařit na hřišti Sassuola.

Sampdorii se však po reprezentační přestávce poměrně daří! Dokázala remízovat 1:1 na hřišti Fiorentiny a v následujícím kole v domácím prostředí urvala tři body po výhře 2:0 nad Udinese. V posledním ligovém kole se Janov představil opět před domácími diváky. V zápase s milánským AC však vyšli svěřenci trenéra Montella po prohře 0:1 bodově naprázdno...
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62