Serie A - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Janov : AS Řím - 26. listopadu 2017   15:00

Janov
70' Lapadula
1:1
(0:0)
AS Řím
60' El Shaarawy  (Florenzi)
Janov
Perin (C) – Rosi, Izzo, Spolli, E. Zukanović – L. Rigoni, Veloso (90+5. Cofie), Bertolacci – Taarabt (86. Omeonga), Laxalt – Panděv (63. Lapadula).
Piero Giacomelli – Alessandro Lo Cicero, Valentino Fiorito
Luig Ferraris, Janov
AS Řím
Alisson – Florenzi, Fazio, Juan Jesus, Kolarov – Nainggolan (87. Schick), De Rossi (C), Strootman – El Shaarawy (78. Gonalons), Džeko, Perotti (58. Defrel).

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
I když první poločas nám moc nenabídl, ve druhé půli jsme viděli dva góly, penaltu i červenou kartu a boj až do poslední minuty.
První branka padla až v 60. minutě, když Florenzi našel skvělým centrem ve vápně Stephana El Shaarawyho a ten střelou k levé tyči poslal Řím do vedení. Ovšem v 69. minutě byl k vidění velký zkrat De Rossiho, který udeřil domácího hráče do obličeje ve vápně a k tomu, že se odpískal pokutovým kop tak italský hráč dostal červenou kartu a velmi oslabil Římský celek. Pokutový kop s přehledem proměnil Gianluca Lapadula ránou do pravé horní části branky. V 85. minutě hostující Strootman trefil pouze břevno. Ke konci se sám řítil na bránu Lapadula ale netrefil hostující svatyni. V nastaveném čase se do šance dostal český hráč Patrik Schick, který po druhé nastoupil za AS Řím v mistrovském zápase i když jen na pár minut, ale brankář Perin byl u míče dřív a utkání tak skončilo remízou 1:1.
90+7'
90+7'
Centr z levé strany mířící na Schicka skončil v moci domácího brankáře Perina.
90+6'
Schick se provinil faulem, když poslal k zemi domácího hráče a rozhodčí odpískal faul.
90+5'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Miguel Veloso, přichází Isaac Cofie.
90+4'
Do obrovské šance se dostali hosté, když hostující hráč dostal míč před bránu, kde byl Patrik Schick, ale nakonec míč skončil pouze u brankáře Perina!
90+3'
Miguel Veloso zfauloval Patrika Schicka a Řím bude mít přímý kop z levé strany odkud přiletí centr do vápna.
90+2'
Centr hostů do vápna skončil pouze u brankáře Perina, který ho bez problémů chytil do své moci.
90+1'
S následným centrem z přímého kopu si domácí poradili a hnali se dopředu, ovšem po nepřesné přihrávce jsou u míče zpátky hosté.
90+1'
Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.
90'
Nyní domácí hráči se provinili faulem na pravé straně a Řím má přímý kop.
89'
Velkou chybu udělal hostující obránce, když nechal projít na pravé straně Omeongu, který dával míč před bránu odkud přišla střela těsně vedle pravé tyče. Ale nakonec se píská ofsajd.
88'
Lapadula se dostal do pěkné šance, ale vystřelil pouze vedle pravé tyče.
87'
Na poslední minuty zápasu nastoupil český reprezentant Patrik Schick!
87'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Radja Nainggolan, přichází Patrik Schick.
86'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Adel Taarabt, přichází Stephane Omeonga.
85'
Kevin Strootman po skvělé přihrávce z levé strany trefil pouze břevno Perinovy brány!
85'
Aleksandar Kolarov z přímého kopu trefil pouze postavenou zeď z domácích hráčů a bránu Perina neohrozil.
84'
Andrea Bertolacci podkopl Kevina Strootmana a AS Řím bude mít přímý kop z dobré pozice.
83'
Velmi riskantní rozehrávku předvedl Janov, ale nakonec vše uhasil dalekým odkopem Mattia Perin.
82'
Domácí jsou po vstřelené brance z penalty velmi aktivní a chtějí brát všechny tři body. Ovšem nejlepší obrana v lize je do vápna nepouští.
81'
Nyní míč skončil až u brankáře Alissona. Poté šel dopředu po pravé straně Fazio, ale ztratil míč.
80'
Nyní Andrea Bertolacci poslal k zemi hostujícího hráče a rozhodčí odpískal faul.
79'
Nyní se hra opět vrátila do normálního stavu a po menších roztržkách můžeme opět vidět oba týmy, které si zakládají hlavně na pečlivé obraně.
78'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Stephan El Shaarawy, přichází Maxime Gonalons.
77'
Nyní se domácí chtěli dostat do vápna přes pravou stranu, ale krásným zákrokem je zastavil Kolarov, který vybojoval autové vhazování.
76'
Střela Edina Džeka šla nad bránu Mattia Periniho.
75'
Nyní se na hranici vápna dostal ke střele domácí hráč, ale trefil pouze hráče v bílém.
74'
Taarabt zbrzdil rozehrávku hostů a dostal žlutou kartu.
73'
Ze začátku neatraktivní zápas je nyní velmi vyhrocený a na hřišti se odehrává menší válka.
72'
Jesus Juan sejmul domácího hráče ve středu hřiště a dostal žlutou kartu. Poté se strhla roztržka mezi hráči a rozhodčí musí oba dva týmy uklidnit.
71'
AS Řím tak díky zkratu De Rossiho dostal gól z penalty a hraje pouze v deseti hráčích.
70'
Janov právě vstřelil branku!
GIANLUCA LAPADULA se s pokutovým kopem nemazlil a krásnou tvrdou ránou do pravé horní části branky srovnává stav na 1:1!
69'
De Rossi dal domácímu hráči ve vápně facku a dostal červenou kartu!
69'
Byla nařízena penalta pro Janov.
68'
Po něm sice hosté dostali míč do bezpečí, ale rozhodčí se jde podívat na opakovaný záběr De Rossiho, který ve vápně poslal domácího hráče k zemi!
67'
Domácí hráč Miguel Veloso vypálil z dvaceti metrů, ale jeho rána byla zblokována a následuje rohový kop pro Janov.
66'
Z následného rohového kopu nic nevzniklo a míč skončil za bránou Perina.
65'
Přímý kop nakonec zahrál Kolarov, ale jeho ránu skvělým zákrokem vyrazil brankář Mattia Perin. Následuje rohový kop pro hosty.
64'
Aleandro Rosi srazil Kolarova, který přes něho chtěl projít a rozhodčí okamžitě odpískal faul.
63'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Goran Panděv, přichází Gianluca Lapadula.
62'
Nyní mají míč ve své moci hosté a na pravou stranu k vápnu si ho chtěl zpracoval El Shaarawy, ovšem obránce Janova skvěle zapracoval a odebral mu míč.
61'
Domácí hráči se chtěli dostat do vápna, ale nakonec míč skončil u hostů.
60'
AS Řím právě vstřelil branku!
Góool! Florenzi skvělý centrem našel ve vápně STEPHANA EL SHAARAWYHO a ten pěknou střelou k levé tyči poslal AS Řím do vedení 1:0! Asistence: Florenzi.
60'
Z levé strany posunuli domácí hráči míč ke středu, kde přišla střela janovského hráče, ale ta šla jenom doprostřed brány a Alisson s ní neměl žádné problémy.
59'
Džeko poslal k zemi Armanda Izza a píská se faul.
58'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Diego Perotti, přichází Grégoire Defrel.
57'
Džeko nezpracoval míč a ten skončil u domácího brankáře.
56'
Vydatnými přihrávkami dostali hosté míč do vápna, ale následně ho domácí obrana odkopla do zámezí.
55'
Alessandro Florenzi posunul míč na pravou stranu, ale poté se dostal opět ke stoperům. Řím se snaží pomalou kombinací najít nějakou skulinku v obraně kudy by mohl projít.
54'
Řím chtěl dostat centr do vápna z pravé strany, ale přes obranu Janova neprošel.
53'
Adel Taarabt se řítil sám, ale následně ho dohnal obránce Římu Juan Jesus a přímo ukázkovým zákrokem mu na poslední chvíli odebral míč.
52'
Domácí nyní drží míč ve středu hřiště, ale po ruce Andrea Bertolacciho je akce zmařena.
50'
Do druhé půle vstoupila obě mužstva stejně jako do začátku a zakládají si na obraně.
49'
Autové vhazování má nyní domácí Janov.
48'
Goran Panděv vypálil zpoza vápna, ale Alisson si s jeho pokusem lehce poradil.
47'
Radja Nainggolan dostal ta faul ve středu hřiště žlutou kartu.
46'
Nyní se o úvodní výkop druhé půle postarali hosté.
46'

Fauly: 4:8
První poločas už je minulostí. Branky jsme se nedočkali a nějaké vážnější šance bohužel taky ne. Oba dva týmy si zakládají na bezpečné obraně. Řím je lepší, ale zatím se nedostal do nějaké gólové příležitosti. Největší měl asi Edin Džeko, ale jeho rána ve vápně byla zblokována a tak je stav po první poločase 0:0.
45'
45'
Po centru z přímého kopu se dostal do zakončení domácí hráč, ale přestřelil bránu.
44'
Federico Fazio je horká krev a poté co poslal k zemi Diego Laxalta do něj ještě strčil a hlavní rozhodčí okamžitě tasil kartu žluté barvy.
44'
Po něm se ale El Shaarawy ocitl v ofsajdové pasti a Mattia Perin pošle odkopem míč doprostřed hřiště.
43'
Domácí se dopustili faulu a Řím bude mít přímý kop z levé strany, ze kterého půjde pravděpodobně centr do vápna.
42'
Z tohohle mohlo být velmi vážné ohrožení brány, ovšem obrana Janova na poslední chvíli skvěle zasáhla a odebrala míč Džekovi.
41'
Kolarov se snažil najít ve vápně domácího hráče, ale tomu se nepovedlo zpracování. Poté musel daleko z brány vyjít hostující brankář Alisson aby stihl odehrát míč dřív než řítící se domácí útočník.
40'
Diego Perotti na levé straně sice ztratil míč, ale Řím u něj bude i nadále v podobě autového vhazování.
39'
Po pravé straně se řítil dopředu domácí Adel Taarabt, ale následně mu obrana hostů skvěle odebrala míč.
38'
Po dlouhé době se dostal do hlavičky ve vápně Edin Džeko, ale ten míč pouze lízl a tak ani tentokrát k ohrožení brány nedošlo.
36'
Poté hostující obrana odvrátila míč a Řím založil novou akci.
35'
Janovští ukradli míč, ale poté se nedostali ke střele. Řím má autové vhazování na své straně.
34'
Zatím nevidíme příliš atraktivní fotbal. Kolarov posunul míč k hranici vápna, ale následně se hostující hráč ocitl v ofsajdu.
32'
Hosté opět drží míč, ale nemohou se dostat ke střele na domácí bránu.
31'
Stephan El Shaarawy si zpracoval míč na hranici vápna, ale jeho následná rána neměla moc razanci a skončila v moci Mattia Periniho.
30'
Ofsajd, ve kterém se ocitl domácí hráč Luca Rigoni a akce Janova skončila.
29'
Hra byla přenesena na levou stranu, kde si míč zpracoval Kolarov, poté se snažil projít po pravé straně Florenzi, ale ten zfauloval Bertolacciho.
28'
Nyní si zpracoval míč na pravé straně domácí hráč, ale po třech přihrávkách ho opět získali hráči celku AS Řím.
27'
Hosté drží míč ve středu hřiště ale následně o něj přišli a Kevin Strootman se dopustil faulu.
25'
Zatím utkání nenabízí moc atraktivní fotbal. Domácí se dostali do střely, ale na bránu Alissona nevstřelili.
24'
Hosté poté šli do rychlého protiútoku, ovšem přes obranu Janova neprošli. Florenzi přenesl hru na levou stranu, kde je Kolarov.
23'
Aleksandar Kolarov se rovněž dopustil faulu na pravé straně a Janov zůstane u míče v podobě přímého kopu.
22'
Ervin Zukanović byl tvrdě sražen Nainggolanem a rozhodčí odpískal faul.
20'
Diego Laxalt zblokoval centr Florenziho a následuje rohový kop pro Řím.
19'
Rohový kop ovšem nepřinesl žádné ohrožení brány Perina.
18'
Radja Nainggolan vybojoval rohový kop pro AS Řím, když dostal přihrávku od Florenziho, ale k jeho zpracování mu zabránil obránce Janova.
17'
Po dvou soubojích ve středu hřiště se nakonec Nicolás Spolli dopustil faulu a u míče budou znovu hosté.
16'
Strootman na levé straně ztratil míč a Mattia Perin bude mít odkop od své brány.
15'
Po centru z levé strany se ve vápně dostal ke střele domácí hráč, ale jeho zakončení nebylo nejlepší a Alisson si sním poradil.
14'
Nyní se to málem povedlo Edinu Džekovi, ale jeho střelu ve vápně zblokoval domácí obránce.
13'
El Shaarawy vybojoval míč na pravé straně a Řím může tvořit novou kombinaci, kterou se bude chtít dostat k první střele na bránu.
12'
Po centru z přímého kopu se domácí k ohrožení brány nedostali, ale stále jsou u míče.
11'
Diego Laxalt se snažil projít na levé straně přes Florenziho, kterého atakoval do obličeje, ale následuje přímý kop pro Janov.
10'
Nyní přiletěl další míč do domácího vápna. Poté Edin Džeko srazil janovského hráče a odpískal se mu faul.
9'
Potom co Izzo zahrál míč do zámezí bude mít AS Řím autové vhazování.
8'
Domácí se nedostali do vápna přes střed hřiště a u míče sou znovu hosté.
7'
Řím rozehrál novou akci od stoperů, ale následná přihrávka Jesuse našla jenom domácího brankáře.
6'
Kolarov opět rozjel akci po levé straně, ale následně míč získal domácí Janov.
5'
Nyní míč drží hosté. Kolarov se pokoušel centr do vápna najít El Shaarawyho, ale brankář Mattia Perin chytil míč do své moci.
4'
Federico Fazio se dostal do zakončení po centru z rohového kopu, ovšem zamířil vedle brány Perina.
3'
Po odhlavičkování domácího obránce do zámezí následuje rohový kop pro AS Řím.
2'
Hosté nyní nacentrovali do vápna, ale míč nikoho v bílých dresech nenašel.
1'
O úvodní rozehrávku se postarali domácí a ihned vybojovali autové vhazování.
1'

Janov CFC: Perin (C) – Rosi, Izzo, Spolli, E. Zukanović – L. Rigoni, Veloso, Bertolacci – Taarabt, Laxalt – Panděv.
Náhradníci: Lamanna, Zima – Biraschi, Cofie, Gentiletti, Lapadula, Lazović, Omeonga, Palladino, Pellegri, Ricci, Rossettini.

AS Řím: Alisson – Florenzi, Fazio, Juan Jesus, Kolarov – Nainggolan, De Rossi (C), Strootman – El Shaarawy, Džeko, Perotti.
Náhradníci: Skorupski, Lobont – Defrel, Gonalons, Manolas, H. Moreno, Emerson, Pellegrini, Peres, Schick, Gerson, Ünder.

Rozhodčí: Piero Giacomelli – Alessandro Lo Cicero, Valentino Fiorito.

AS Řím:

AS Řím má v lize poslední zápasy velmi dobrou formu a nachází se na čtvrtém místě s třiceti body a skóre 23:8, což drží prvenství v nejmenším počtu obdržených branek. V posledním zápase přivítal na své půdě rivala Lazio Řím. V prvním poločase gól nepadl i přes tlak domácích. Ve 49. minutě se domácím naskytla první velká možnost v podobě pokutového kopu, který proměnil Perotii. O čtyři minuty později se trefil i Nainggolan a AS Řím vedlo už 2:0. V 72. minutě se naskytla další možnost pokutového kopu, ale tentokrát pro Lazio. Tu proměnil Immobile a následovalo drama, ale nakonec už branka nepadla a AS Řím vyhrál 2:1. Nejlepším střelce je se sedmi góly Edin Džeko. Hlavním trenérem je Eusebio Di Francesco.

Janov CFC:

Janov se momentálně nachází na sestupovém osmnáctém místě s devíti body a skóre 11:19. V posledním zápase zavítal Janov na půdu Crotone. Už v 11. minutě otevřel skóre utkání právě janovský Rigoni. Po téhle brance už ale žádná jiná nepřišla a Janov tak po čtyřech zápasech konečně vyhrál. Nejlepším střelcem tohoto celku je se třemi přesnými zásahy šestadvacetiletý Ante Budimir. Hlavním trenérem je Davide Ballardini.
Ve 14. kole italské Serie A se proti sobě utkají Janov CFC a AS Řím. Naposled se tato mužstva proti sobě utkala před šesti měsíci v minulé sezóně, kde AS Řím vyhrál v domácím prostředí těsně 3:2. Posledních pět zápasů však vždy vyhrál právě římský celek. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Piero Giacomelli a jeho asistenti Alessandro Lo Cicero a Valentino Fiorito. Hrát se bude na stadionu Luigi Ferrarise v Janově. Tento stánek nabídne kapacitu pro 36 603 diváků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62