Serie A - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Udinese : Sassuolo - 17. března 2018   18:00

Udinese
44' Fofana (Adnan)
1:2
(1:1)
Sassuolo
42' Adnan (vl.)  • 74' Sensi  (Politano)
Udinese
Bizzarri – Stryger Larsen, Danilo, Samir – Widmer (81. Balić), Fofana (57. Barák), Behrami, Jankto, Adnan – de Paul – Maxi López (70. Perica).
R. Abisso – G. Vuoto, M. Zappatore
Dacia Arena (Udine).
Sassuolo
Consigli – Goldaniga, Acerbi, Dell'Orco – Lirola, L. Mazzitelli (86. Cassata), Sensi, Missiroli, Adjapong (81. Rogério) – Politano (89. Magnanelli), Babacar.

Ode mě je to pro dnešek vše, loučím se, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek sobotního večera a na shledanou.
Ve druhé půli padl jen jeden gól, když se podruhé v utkání trochu překvapivě prosadili hosté, kteří tak přerušili sérii bez vítězství mimo svůj trávník. Výhru si za dnešní výkon nezasloužil ani jeden z týmů, ale i takový fotbal bývá.
90+6'
90+5'
Babacar bojoval proti několikanásobné přesile, do šance se nedostal, ale získal cenný čas.
90+3'
Consigli vyběhl z brankové čáry a míč vyboxoval do bezpečí, následně je domácích odpískán faul.
90+2'
Hosté posílají míč k Bizzarrimu a šetří čas.
90+1'
A málem jej docílili. Balićovu střelu tečoval jeden z hostujících fotbalistů do protipohybu brankáře, ale naštěstí pro hosty těsně mimo bránu.
90+1'
Na srovnání mají ještě pět minut.
90'
Domácí se usadili před bránou Sassuola, ale ke střele se nemohou dostat.
89'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Francesco Magnanelli.
87'
Další přečíslení hostujícího celku, které však po špatné přihrávce končí nezdarem. Už mohlo být rozhodnuto.
86'
Acerbi zůstal nepokrytý v pokutovém území, naštěstí pro domácí hlavičkoval těsně vedle vzdálenější tyče.
86'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Luca Mazzitelli, přichází Francesco Cassata.
84'
Nepříliš prudká střela Larsena z dálky nemohla Consiglimu nadělat velké problém, brankář Sassuolo míč pohotově lapil.
83'
Rohový kop pro domácí tým.
81'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Claud Adjapong, přichází Rogério.
81'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Silvan Widmer, přichází Andrija Balić.
80'
Po špatné kombinaci o balón přichází znovu a navíc se musí rychle vracet ke svojí bráně.
78'
Domácí se snaží o odpověď, avšak po faulu se musí míče vzdát.
74'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Politano na pravé straně dobře počkal s přihrávkou, poté poslal míč na střed, kam naběhl STEFANO SENSI, který ranou z voleje pod břevno nedal Bizzarrimu šanci.
73'
Politano pálil z velké dálky a rána to nebyla špatná, míč ovšem minul pravou tyč domácí brány.
70'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Maxi López, přichází Stipe Perica.
69'
Po delší době byla k vidění střela, která ovšem vůbec nebyla nebezpečná, Sensi pálil bez přípravy pouze do protihráče před sebou.
65'
Barák byl při snaze o střelu na hranici pokutového území zřejmě faulován, avšak rozhodčí byl jiného názoru a ve hře nechává pokračovat.
63'
Žlutou kartu dostává Antonín Barák (Udinese Calcio).
62'
Bizzarri byl připraven a letící balón ukryl do rukavic, poté rychle rozehrál.
60'
Domácí hodně doplácí na nepřesné přihrávky, po další takové se musí rychle vracet na svoji polovinu.
58'
Jankto zkoušel před bránou najít své spoluhráče, ovšem zamířil jen do brankářových rukavic.
57'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Seko Fofana, přichází Antonín Barák.
55'
De Paul svůj centr příliš přetáhl, míč končí vedle hostující brány.
53'
Mazzitelli obdržel pěknou přihrávku z levé strany, se střelou ale dlouho váhal a nakonec pálil pouze do protihráče před sebou.
51'
Na druhé straně to zkoušel Jankto, jeho točený pokus letí nad soupeřovu bránu.
50'
Hosté oblehli domácí svatyni, ovšem Bizzarriho vůbec neohrozili.
46'
Po čtyřicet minut se hrál nepříliš záživný fotbal, ale závěrečná pětiminutovka stála za to. Nejprve se hosté díky vlastní brance soupeře dostali do vedení, ale domácí takřka vzápětí odpověděli. Ve druhém případě rozhodčí situaci dlouho konzultoval, avšak branku přeci jen uznal.
45+4'
45+3'
Jankto se v závěru první půle dostal do velké šance, avšak mířil příliš vysoko nad soupeřovu svatyni.
45+1'
Hosté ještě protestovali, neboť dle jejich mínění vyrovnávací brance předcházel faul, rozhodčí celou situaci zkoumal u videa a nakonec gól uznal.
44'
Udinese právě vstřelilo branku!
SEKO FOFANA napřáhl z dobrých pětadvaceti metrů a krásně zatočil míč do vzdálenějšího horního rohu hostující svatyně.
42'
Po rohovém kopu ALI ADNAN zasáhl míč tak nešťastně, že jej poslal k pravé tyči své brány, Bizzarri nestačil reagovat.
42'
Adjapong hlavičkoval na levé straně, ovšem míč poslal pouze do horní sítě.
41'
Teď pokazili přihrávku domácí a musí se hodně rychle vracet ke své bráně.
39'
Missiroli nezpracoval přihrávku z levé strany a míč mu utekl do autu, opravdu zatím je to spíš nudná podívaná.
35'
Hosté zkoušeli rychle rozehrát a Politano poté pálil z dálky po zemi, minul však bližší tyč.
34'
Nepřesná přihrávka domácího fotbalisty končí u Consigliho, jenž bere míč rychle do rukavic.
32'
Další roh pro tým Udinese.
31'
Hosté se dostávali do šance, těsný ofsajd ale jejich snahu maří.
29'
Žlutou kartu dostává Luca Mazzitelli (US Sassuolo Calcio). Po jeho ataku zůstává s bolestivou grimasou ležet na zemi Samir.
29'
Tam však dlouho nezůstal a už je zpátky na hrací ploše.
28'
Babacar zřejmě utrpěl nějaký šrám a za asistence zdravotníků odchází za postranní lajnu.
25'
Domácí se teď hodně zlobí na hlavního arbitra, který souboj u míč u postranní lajny vyhodnotil jako jejich faul.
23'
Po předchozí šanci se hra vrátila do starých kolejí, kdy se přesouvá ze strany na stranu, ale bez jakéhokoliv náznaku nějaké možnosti.
19'
První slušná šance zápasu, držitel zatím jediné žluté karty Adjapong si zpracoval míč a z otočky zkoušel střílet do horní části brány, ovšem míč byl ještě tečován a skončil nad domácí svatyní.
17'
Další faul domácích, po kterém Udinese přichází o slibnou šanci.
16'
Odvrácený míč ovšem končí na jejich polovině.
16'
Domácí rozehrají rohový kop.
15'
Žlutou kartu dostává Claud Adjapong (US Sassuolo Calcio).
13'
Maxi López nepříjemně tečoval míč těsně před brankářem, Consigli si dokázal poradit, vzápětí píská hlavní arbitr domácím faul.
12'
Hra je přerušena, na trávníku se v bolestech svíjí Babacar.
10'
Consigli musel rychle z brány, aby míč včas ukryl do své moci.
8'
Bizzarri trochu zahrál na nervy domácím fans, po malé domů obloučkem přehodil dobíhajícího protihráče.
7'
Těžko říct, zda šlo ze strany hostů o střelu nebo přihrávku, tak či tak drží Bizzarri míč v náruči.
5'
Maxi López se ocitl sám před brankářem, ale protože si předtím pomohl faulem, zakončit nemohl.
5'
Hosty nyní zastavuje ofsajd, o míč tak přichází.
4'
Zatím se toho na hřišti moc neděje, týmy si míč mezi sebou vyměňují a ani jeden z brankářů zatím nemusel zasahovat.
1'

Udinese Calcio: Bizzarri – Stryger Larsen, Danilo, Samir – Widmer, Fofana, Behrami, Jankto, Adnan – de Paul – Maxi López.
Náhradníci: Scuffet, Borsellini – F. Zampano, Nuytinck, Gi. Pezzella, Ingelsson, Pontisso, Hallfredsson, Barák, Balić, Perica.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Goldaniga, Acerbi, Dell'Orco – Lirola, L. Mazzitelli, Sensi, Missiroli, Adjapong – Politano, Babacar.
Náhradníci: Marson, Pegolo – Lemos, Rogério, Magnanelli, Biondini, Frattesi, Cassata, Duncan, Matri, Pierini.

Rozhodčí: R. Abisso – G. Vuoto, M. Zappatore.

Sassuolo

Hostům patří sedmnácté, poslední nesestupové místo s 24 body, ovšem osmnáctý Spal je pozadu pouze vinou horšího skóre a devatenáctá Verona je pozadu o pouhé dva body. Ze třinácti střetnutí mimo svůj stadion si Sassuolo odneslo třináct bodů za čtyři vítězství a jednu remízu, skórovali v deseti případech, zatímco devětadvacet gólů inkasovalo. Naposledy se z výhry mimo svůj stadion radovalo 17. prosince, kdy porazilo 1:0 Sampdorii. Tabulku střelců vede se šesti zářezy Senegalec Khouma Babacar.
Udinese

Domácí se nachází na jedenáctém místě s 33 body, což je relativně klidný střed. Ze třinácti utkání odehraných na svém hřišti si odnesli pět výher, dvě remízy a šestkrát odcházeli jako poraženi, k tomu vstřelili dvacet branek a o dvě méně inkasovali. Poslední duel před svými fanoušky jim nevyšel, neboť podlehli 0:2 mužstvu AS Řím. Nejlepším střelcem týmu je sedmibrankový Ital Kevin Lasagna.
Dobrý den, předehrávku 29. kola italské Serie A dnes obstarají dva zápasy, jako první přijde na řadu souboj týmu ze středu a spodu tabulky, Udinese a Sassuola. Prvně zmíněný tým je favoritem.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62