Serie A - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AC Milán : Juventus - 11. listopadu 2018   20:30

0:2
(0:1)
Juventus
8' Mandžukić  (Sandro) • 81' Ronaldo
AC Milán
G. Donnarumma – Abate (74. Borini), C. Zapata, A. Romagnoli (C), Ricardo Rodríguez – Suso, Kessié, Bakayoko, Çalhanoğlu (74. Laxalt) – Castillejo (62. Cutrone), Higuaín.
Reina, An. Donnarumma – J. Mauri, Borini, Bertolacci, Montolivo, Calabria, Simič, Cutrone, Halilović, Laxalt, Bellanova.
Mazzoleni – Preti, Vivenzi
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Juventus
Szczęsny – Cancelo, Benatia, Chiellini (C), Sandro – Bentancur, Pjanić (74. S. Khedira), Matuidi – Dybala (79. Costa), Mandžukić, Ronaldo.

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. U dalších on-line přenosů se těším na počtenou.
Juventus tak díky šlágru je zpět se šestibodovým náskokem na čele před druhou Neapolí, třetí Inter už má devítibodové manko. AC Milán zůstává pátý s jednadvaceti body.
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 3:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 16:9.
Zápas je u konce, favorizovaný Juventus vítězí na hřišti AC Milán 2:0! Duel se nepovedl Gonzalo Higuaínovi. Ten za stavu 0:1 neproměnil penaltu, nedokázal se prokousat z dobrých pozic do dalších šancí a v závěru neuhlídal nervy a nechal si dát dvě žluté karty během deseti vteřin. Skvělý zápas odehrál Benatia, sice zavinil penaltu, ale dokázal parádně bránit právě Higuaína i všechny ostatní střelce AC. V útoku se navíc trefil Mandžukić a v 81. minutě definitivně rozhodl dorážkou Cristiano Ronaldo.
90+3'
90+3'
Poslední minuta nastavení se jen dohrává, Juventus se už vykombinoval na vlastní polovinu, Milán se nesnaží napadat.
90+2'
Matuidi se Sandrem vybojovali míč pro Juventus, nakonec napřáhl ke tvrdé ráně João Cancelo, pokusem z hranice vápna o kousek minul! Donnarumma se ani nesnažil zasáhnout.
90+1'
Nastavují se tři minuty, mezitím Laxalt poslal k zemi při napadání Cancela, píská se útočný faul.
90'
Dlouhý nákop na Matuidiho byl příliš vysoký, balon doskákal až k Donnarummovi.
88'
Juventus v početní výhodě stále u míče a už nehodlá připustit blamáž, raději hraje na jistotu.
87'
Žlutou kartu dostává Fabio Borini (AC Milán), za sestřelení soupeře u postranní čáry.
86'
Hosté už se nikam neženou, v klidu kombinují na vlastní polovině, duel se jen dohrává.
85'
Juventus si v klidu může pohlídat závěr zápasu, drží míč na kopačkách.
83'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Gonzalo Higuaín (AC Milán). Domácí útočník ostře sestřelil Benatiu a za následné ostré protesty dostává ihned druhou žlutou kartu! Higuaín nevydýchal situaci a musí předčasně do šaten.
83'
Žlutou kartu dostává Gonzalo Higuaín (AC Milán). Za nepříjemný faul na Benatiu.
81'
Juventus právě vstřelil branku!
A je definitivně rozhodnuto, nejspíše! Cancelo vypálil ostře z pravé strany z úhlu hranice šestnáctky, Donnarumma míč vyrazil pouze před sebe a CRISTIANO RONALDO, schovaný mezi obránci, uklidil balon kolem padajícího Zapaty do sítě.
80'
Milánu nevyšel pokus o rychlý brejk a musí se vrátit zpět do defenzivy.
79'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Paulo Dybala, přichází Douglas Costa.
78'
Susův centr dokázala odvrátil obrana Juventusu.
78'
Chiellini zastavil akci domácích za cenu rohového kopu.
77'
Ricardo Rodríguez vypálil ostře těsně za hranicí vápna, tvrdou ranou minul bližší šibenici.
76'
Hosté měli k dispozici zajímavou standardku, Milán však dokázal situaci ubránit.
74'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Diego Laxalt.
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Ignazio Abate, přichází Fabio Borini.
74'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Miralem Pjanić, přichází Sami Khedira.
73'
Zbytečná chyba Juventusu ve středu hřiště, Cutrone táhl akcí Milánu a posouval míč na Higuaína na střed hřiště, skvěle však vystoupil Benatia, zariskoval a vyšlo mu to. Kdyby balon netrefil, domácí jdou ve dvou sami na Wojciecha Szczęsneho.
71'
Juventus bude moci kombinovat, Pjanić byl faulován na ose hřiště a hosté rozehrávají přímý kop nakrátko.
70'
S další akcí si už obrana Juventusu poradila bez problémů, hráči z Turína však u balonu znovu dlouho nevydrželi.
69'
Suso propustil míč za sebe, tam však nebyl nikdo v červenočerném. Domácí alespoň rychle vybojovali balon zpět.
69'
Milán se snaží převzít iniciativu a drží balon na útočné polovině.
68'
Ronaldo zamířil do brejku, ale v tísni z levé strany nedokázal zakončit dostatečně razantně a přesně! Donnarumma kryje.
68'
Çalhanoğlův centr dokázal vyboxovat do bezpečí Wojciech Szczęsny, následnému centru se hosté ubránili.
67'
Benatia znovu zastavil akci domácích, tentokrát za cenu rohového kopu. První roh pro Milán!
66'
Hosté se ubránili zajímavému brejku a nyní opět kombinují.
65'
Higuaín dostal pas na levou stranu, vracel míč do pokutového území, tam skvěle zasáhl Benatia!
65'
Ronaldo v dobré pozici nedokázal vypálit a následuje brejk AC.
64'
Bakayoko odhlavičkoval míč do bezpečí, Juventus ovšem pokračuje v útoku.
64'
Mandžukić si naskakoval na centr Cancela z pravé strany, domácí obrana situaci zvládla a odvrací na roh.
63'
Tiemoué Bakayoko povalil k zemi Pjaniće, hosté přímý kop rozehráli nakrátko.
62'
Ronaldo předvedl pěknou přihrávku patičkou do křídla, tam hosté vybojovali jen autové vhazování,
62'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Samuel Castillejo, přichází Patrick Cutrone.
61'
Žlutou kartu dostává Tiemoué Bakayoko (AC Milán).
60'
Centr domácích z levé strany hledal Higuaína v pokutovém území, ten je ubráněn a AC zastavovalo brejk za cenu faulu a žluté karty.
59'
Centr Dybaly odvrací Romagnoli do zámezí.
58'
Juventus pokračuje v aktivitě a rozehraje další standardku, tentokrát z levé strany.
57'
Paulo Dybala vypálil z dálky z přímého kopu parádně, střelou přes zeď na bližší tyč zamířil do brankové konstrukce! Tyčka zachránila marně se natahujícího Donnarummu.
56'
Další akce hostů, Ronaldo se snažil přejít přes Romagnoliho, ten ho dokázal zastavit za cenu faulu, standardka pro hosty.
55'
První větší šance Juventusu kromě gólové příležitosti, Ronaldo dostal nabito na levou stranu pokutového území, přízemní střelou tlačil míč k pravé tyči, ale pokusu chyběla razance, míč kryje Gianluigi Donnarumma.
53'
Po ospalém úvodu druhého poločasu je už znovu na míči jen Juventus. Kombinuje na útočné polovině.
52'
Cristián Zapata je v pořádku a vrací se na hřiště.
51'
Ronaldo zaútočil do rozestoupené obrany, nakonec ostře vypálil z dálky a ranou do obličeje sestřelil Zapatu. Ten musí být ošetřován, schytal dnes už druhou takovou ránu.
50'
Ronaldo u postranní čáry přelstil Susa a posunul míč dopředu na Sandra, jehož centr zvládli odvrátit obránci AC.
50'
Çalhanoğlu tentokrát z levé strany odcentroval, hosté se ubránili a vybojovali balon.
49'
Hakan Çalhanoğlu zkusil vypálil po zemi z levé strany přes obránce, z dvaceti metrů minul bližší tyč.
48'
Juventus se ubránil dvěma centrům do šestnáctky, ale druhou půli začíná pasivně.
47'
Menší tlak AC končí u postranní čáry. Domácí však rychle vybojovali balon zpět na kopačky.
46'
Sandro u postranní čáry při napadání fauloval a k míči se dostává Milán.
46'
Rozehrávka se musela opakovat, nyní už se však hraje a Juventus rychle nakopává balon do útoku.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:35.
Juventus v první půli herně dominoval a kombinoval většinu času. Už v 8. minutě využil první větší šanci Mario Mandžukić, když se prosadil hlavou. Dostal se poté ještě do několika náznaků šancí, ale tutovka už z toho nebyla. Milán si vytvořil jednu šanci na srovnání, byla však pořádná. Po ruce Benatii kopak pokutový kop Gonzalo Higuaín, Wojciech Szczęsny ovšem vytěsnil jeho přízemní střelu na tyč.
45+2'
45+2'
Higuaín skluzem skolik Benatiu, píská se útočný faul.
45+1'
Suso se probíjel s Higuaínem do protiútoku, byli zpomaleni, ale AC pokračuje v kombinaci.
45'
Hosté u míče, nastavovat se budou dvě minuty.
44'
Dybalův centr z rohového kopu odvrátila domácí obrana, Donnarumma bude odkopávat od branky.
43'
Juventus po kratší době převzal iniciativu a kombinuje na útočné polovině, bude mít k dispozici rohový kop.
41'
Gonzalo Higuaín však ve velké šanci proti svému bývalému klubu selhal, a tak stále platí stav 0:1 z pohledu AC Milán! Domácí útočník napálil po zemi pouze levou tyč, Wojciech Szczęsny si na míč sáhl a vyškrábl ho do brankové konstrukce.
40'
Sudí se šel na video podívat sám, nařídil penaltu a San Siro propuká v nadšení! Kopat bude Gonzalo Higuaín.
39'
Domácí se dožadují penalty! Higuaín dostával pas do vápna, snažil se obhodit Benatiu, ten zasáhl míč neúmyslně rukou! Bude se volat videorozhodčímu!
38'
Mario Mandžukić táhl akci AC po levé straně, ale pokazil přihrávku a musí se rychle vracet.
37'
Mandžukić přidržen v souboji u postranní čáry, Juventus rozehrává nakrátko a kombinuje.
35'
Tiemoué Bakayoko zůstával po souboji ve středu hřiště ležet na trávníku, ale po krátkém ošetření pokračuje ve hře. Po faulu rozehrává AC.
34'
Žlutou kartu dostává Mehdi Benatia (Juventus FC).
34'
První zákrok si připisuje Wojciech Szczęsny, jenž bez problémů kryje ránu Susa z veliké dálky.
33'
Juventus pokračuje v držení míče, Cancelův centr je přetažený, následně se ke střele z hranice vápna dostal Dybala, míč se po tečované střele pomalu snášel pod břevno, Donnarumma se musel rychle vrátit na čáru, ale dokázal balon ukrýt.
31'
Cancelo neúspěšně prostrkoval míč do šestnáctky, rychlý brejk Milánu hosté dokázali dobře pokrýt a zastavit.
30'
Miralem Pjanić to vzal na sebe, tvrdou ranou napálil pouze zeď, Cristián Zapata obdržel nepříjemný zásah do obličeje, ale zdá se být v pořádku.
29'
Ronaldo faulován Kessiém kousek před pokutovým územím, zajímavý přímý kop pro hosty z levé strany.
28'
Alessio Romagnoli musel před napadajícím Cancelem jen odkopnout balon do autu. Juventus zatím dominuje a drží míč většinu času, šanci jsme viděli jen jednu, tu ale hned Mandžukić proměnil.
26'
Cancelo odcentroval z pravé strany a našel hlavu volného Mandžukiće, jenž ovšem hlavičkoval z těžké pozice a balon nasměroval pouze do Donnarummovy náruče.
26'
Suso dostal pas na pravou stranu, ale tam ho ubránil Dybala, dokonce vybojoval faul na svou osobu.
25'
Hakan Çalhanoğlu podražen při pokusu o kličku, AC bude rozehrávat standardku, ze čtyřiceti metrů se však neodhodlalo k centru.
24'
Miralem Pjanić odcentroval na přední tyč, kde byl ve vzduchu nejvýše Higuaín.
23'
Mandžukić dostal přihrávku na hraně ofsajdu na pravou stranu, s jeho centrem si domácí poradili, Dybala však následně vybojoval pro Juventus další rohový kop.
22'
Domácí se v rozehrávce dostali pod veliký tlak a nakonec byli donuceni zakopnout míč do autu.
21'
Dybalův centr nevypadal vůbec špatně, Romagnoli nedokázal míč odvrátit, ale nikdo z hráčů Juventusu to nedokázal potrestat, balon prolétl pokutovým územím bez teče.
21'
Cristiano Ronaldo průnikem po pravé straně vybojoval rohový kop.
20'
Chiellini pokazil přihrávku, ale Higuaín si nevedl o moc lépe.
19'
Milánští vyhráli několik soubojů ve středu hřiště a mohli vyrazit do útoku, ten však skončil pouze centrem Susa do rukavic gólmana Wojciecha Szczęsného.
18'
Kessié však nepřihrál přesně, z nadějné akce Milánu nebylo nic.
17'
Laciná ztráta Juventusu ve středu hřiště. Potrestají ji domácí?
16'
Milán chvíli obléhal pokutové území hostů, ale dostal se pouze ke dvěma odvráceným centrům.
15'
Ronaldo táhl rychlou akci hostů, přihrál do křídla Sandrovi, ale ten už málem nestihl míč na hrací ploše, ve skluzu ho pouze naslepo dával do pokutového území, kde měli přesilu hráči AC.
14'
Ricardu Rodríguezovi se vůbec nepovedl centr z levé strany, přehnal to razancí a o několik desítek metrů míč skončil mimo hřiště.
13'
Pjanić našel ve vápně Ronalda, ten nedokázal vypálit přes obránce, odražený míč napálil Mario Mandžukić, branku ovšem o dost netrefil.
12'
Samuel Castillejo nedostal dobrou přihrávku na levé straně, Milán tím přišel o míč.
11'
Mandžukić znovu přeskakoval Romagnoliho, ale tentokrát obránce AC zvládl odvrátit balon na rohový kop.
10'
Higuaín táhl rychlý brejk Milánu, snažil se přihrávat před branku na nabíhajícího spoluhráče, ale pas mířil příliš dozadu.
10'
Hosté jsou povzbuzeni úvodní trefou a útočí.
8'
Hosté jdou brzy do vedení! Alex Sandro měl příliš prostoru na centr z levé strany, viděl nabíhajícího spoluhráče, vyslal parádní míč na malé vápno, MARIO MANDŽUKIĆ přeskočil bránícího Rodrígueze a zakončil koníčkem k bližší tyči, Donnarumma byl bez šance.
7'
Cancelo skolil k zemi pronikajícího Bakayokua, následný centr na zadní tyč však nenašel nikoho z domácích hráčů.
7'
Ronaldo se odhodlal ke střele z hranice vápna na levé straně, pokus mu nesedl a skončil hodně nad brankou.
6'
Suso odcentroval přes obránce z pravé strany, pozorný Mehdi Benatia odvrací balon do zámezí.
5'
Milánští kombinovali kousek před šestnáctkou, ale neodcentrovali a postupně je hosté vytlačili až k Donnarummovi.
4'
Pjanićův centr odvrácen, následně Chiellini nepřihrál přesně, míč v zámezí a rozehrává AC.
3'
Hakan Çalhanoğlu získal pro sebe prostor, ale na střed hřiště nepřihrál dobře. Rychlý pas hostů skončil dlouhou přihrávkou, u míče byl nejdříve Gianluigi Donnarumma.
2'
Ricardo Rodríguez dobře zasáhl v obraně, ale domácí poté v tísni o balon přišli, Juventus kombinuje.
1'
Kessié přihrál pouze do zámezí, první šanci zaútočit tak dostává celek z Turína.
1'
Domácí rozehráli a kombinují na vlastní polovině, Juventus se hned snaží napadat.
1'
Hráči obou celků jíž nastupují na hrací plochu a šlágr kola za okamžik začne! San Siro už bouří, připravilo si pěkné choreo.
Gonzalo Higuaín se po krátkodobém zranění vrací zpět do hry a pomůže Milánu v těžkém souboji proti vedoucímu Juventusu, kde loni působil a v jeho dresu se trefil v minulé sezóně proti AC hned dvakrát.

AC Milán: G. Donnarumma – Abate, C. Zapata, A. Romagnoli (C), Ricardo Rodríguez – Suso, Kessié, Bakayoko, Çalhanoğlu – Castillejo, Higuaín.
Náhradníci: Reina, An. Donnarumma – J. Mauri, Borini, Bertolacci, Montolivo, Abate, Simič, Cutrone, Halilović, Laxalt, Bellanova.

Juventus FC: Szczęsny – Cancelo, Benatia, Chiellini (C), Sandro – Bentancur, Pjanić, Matuidi – Dybala, Mandžukić, Ronaldo.
Náhradníci: Pinsoglio, Perin – De Sciglio, Costa, Barzagli, J. Cuadrado, Kean, Bonucci, Rugani, S. Khedira, Bernardeschi.

Rozhodčí: Mazzoleni – Preti, Vivenzi.
AC MILÁN

Rossoneri se aktuálně nacházejí na čtvrtém místě nejvyšší italské soutěže, když získali jednadvacet bodů. Deseti bodové manko může AC stáhnout u ve vzájemném utkání. V posledních pěti duelech Milánští čtyřikrát zvítězili a jen jednou odešli poražení. Domácímu celku schází hned devět hráčů a největší ztrátou je zranění Gonzala Higuaina, který je s pěti zásahy také nejlepším střelcem AC.

Udinese – AC Milán 0:1
AC Milán – Janov 2:1
AC Milán – Sampdoria 3:2
JUVENTUS FC

Starou dámu najdeme na čele Serie A, když získala jednatřicet bodů. Juventus v posledních pěti duelech získal třináct bodů z patnácti. Hostující celek nastřílel soupeřům čtyřiadvacet gólů a jen osmkrát inkasoval. Mezi zraněnými hráči jsou Federico Bernardeschi, Emre Can, Moise Kean a hlavně Douglas Costa. Nejlepším střelcem Staré dámy je Cristiano Ronaldo, který se prosadil sedmkrát.

Juventus – Cagliari 3:1
Empoli – Juventus 1:2
Juventus – Janov 1:1
Vítám všechny fotbalové nadšence u dvanáctého kola Serie A, v němž se představí AC Milán a Juventus FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62