Serie A - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AS Řím : Neapol - 31. března 2019   15:00

AS Řím
45+4' Perotti
1:4
(1:1)
Neapol
3' Milik  (D. Mertens) • 50' D. Mertens  (Callejón) • 56' Verdi  (Ruiz) • 82' Younes
AS Řím
Olsen – Santon, Manolas, Fazio, Kolarov – N´Zonzi, De Rossi (83. Kluivert) – Schick (64. Zaniolo), Cristante, Perotti (83. Ünder) – Džeko.
Calvarese – Longo, Galetto
Stadio Olimpico, Řím
Neapol
Meret – Hysaj (69. Malcuit), Nikola Maksimović, Koulibaly, Rui – Callejón, Allan, Ruiz – Verdi (75. Younes), Milik, D. Mertens (59. Ounas).
Karnezis, D'Andrea – Malcuit, Luperto, Younes, Ounas, Gaetano.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 5:10. Střely mimo: 6:2. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:14.
Je konec! AS Řím nezvládlo domácí duel a s Neapolí prohrálo vysoko 1:4. Do dnešní duelu vlétla mnohem lépe hostující Neapol, kterou hned v úvodu poslal do vedení prudkou střelou Arkadiusz Milik! Poté tempo hry hodně opadlo a k vidění bylo moře nepřesností. Až v samotném závěru prvního poločasu zvýšilo domácí AS aktivitu a po faulu na Patrika Schicka zahrávali domácí penaltu. K té se postavil Diego Perotti a s přehledem vyrovnal. Po změně stran už ale kralovali hosté. V 50. minutě vrátil Neapoli vedení Mertens a o dalších šest minut později udeřil po rychlém protiútoku Verdi. Deset minut před koncem se ještě prosadil střídající Ounas.
90+2'
90+2'
Francesco Totti na tribuně nevypadá zrovna spokojený. Vypadá to, že AS to v letošní sezóně bude mít s postupem do Ligy mistrů nesmírně náročné.
90+1'
Nastavují se dvě minuty!
90'
Cengiz Ünder v samotném závěru utkání prošel s míčem na hranici velkého vápna, jenže jeho zpětnou pobídku vypíchl špičkou kopačky Koulibaly.
89'
Cengiz Ünder dostal přihrávku na pravou stranu, odkud poslal zpětnou pobídku na hranici velkého vápna, jenže Edin Džeko levačkou zakončil nad břevno.
88'
Cengiz Ünder dostal dobrou přihrávku na hranici pokutového území, kde si balón přehodil na levačku, jenže jeho následný oblouček skončil v rukavicích brankáře.
87'
Koulibaly prošel s míčem na polovinu hrací plochy, ale netroufl si na průnikovou přihrávku. Hráči AS Řím už rozehrávku Neapole ani nenapadají.
86'
Robin Olsen se musel zapojit do rozehrávky domácího mužstva. Nákop švédského brankáře přiletěl na polovinu hřiště, kde zasáhl pozorný obránce.
85'
Maksimovič už je zpátky na nohou a ihned se zapojil do rozehrávky hostujícího mužstva. Jeho nákop na levou stranu skončil u hráčů AS Řím.
84'
Nikola Maksimović byl v pokutovém území před vlastní brankou dojet Zaniolem a může být rád, že si nepřivodil zranění.
83'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Diego Perotti, přichází Cengiz Ünder.
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Daniele De Rossi, přichází Justin Kluivert.
82'
Neapol právě vstřelila branku!
Tak tohle už je pro domácí celek debakl! Po rohovém kopu se míč vrátil do pokutového území, kde střílel AMIN YOUNES, jehož první ránu Olsen vyrazil, ale s následnou dorážkou si už poradit nedokázal!
81'
Neapol se usadila na polovině domácího AS Řím a kombinuje s míčem na kopačkách. Domácím fanouškům se výkon jejich oblíbenců vůbec nelíbí.
80'
Amin Younes prošel z levé strany do pokutového území, kde se dokonce zbavil Kolarova, jenže už nedostal prostor k zakončení.
79'
Aleksandar Kolarov na levé straně předskočil jednoho z hráčů Neapole, ale předkopl si míč daleko před sebe a už jej nedohnal na hrací ploše.
78'
Kévin Malcuit poslal vysokou přihrávku na pravé křídlo, kde si míč efektně zpracoval Ounas, jež odcentroval do vápna, ale Fazio na poslední chvíli odehrál balón do bezpečí.
77'
Neapol už v závěru dnešního utkání nikam spěchat nebude. Alex Meret dlouho otálel s rozehrávkou. Nakonec rozehrál do kombinace na Allana.
76'
Aleksandar Kolarov odcentroval z levé strany do pokutového území, jenže nikdo ve vínovém dresu se za jeho pobídkou netlačil.
75'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Simone Verdi, přichází Amin Younes.
74'
Džeko ustál tvrdý souboj na polovině hrací plochy, našel Zaniola, jehož ránu vyrazil Meret jen před sebe a dorážející Steven N´Zonzi hlavou orazítkoval břevno!
73'
AS Řím zahrávalo další rohový kop. Nadýchaný centr tentokrát přiletěl na malé vápno, kam vystartoval také brankář Alex Meret, který míč vyboxoval.
72'
Zaniolo dlouhou přihrávkou přenesl hru na levou stranu hrací plochy, jenže Džekův průnik skončil na noze prvního obránce Neapole.
71'
Stopeři Neapole si na vlastní polovině vyměňují krátké přihrávky a nikam nespěchají. Zejména Kalidou Koulibaly nabádá své spoluhráče ke klidu.
70'
Neapol zahrávala přímý kop v blízkosti velkého vápna. Do míče se opřel polský útočník Milik, jehož technickou střelu musel Olsen vyrazit na rohový kop!
69'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Elseid Hysaj, přichází Kévin Malcuit.
68'
Hra je přerušena! Jeden z hráčů Neapole zůstává po souboji ležet na trávníku a drží se za levou nohu. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
67'
Žlutou kartu dostává Aleksandar Kolarov (AS Řím).
67'
Domácí mužstvo zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, nicméně Alex Meret vystartoval na malé vápno a vyboxoval míč do bezpečí.
66'
Davide Santon operoval s míčem na pravé straně hrací plochy, poslal zpětnou přihrávku na Perottiho, jenže jeho pokus prolétl daleko od branky.
65'
Zaniolo se ihned po svém příchodu na hrací plochu zapojil do rozehrávky AS Řím. Domácí fotbalista přenesl hru na levou stranu, jenže tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
64'
Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Patrik Schick, přichází Nicolò Zaniolo.
63'
Patrik Schick si brousil zuby na centr z pravé strany hrací plochy, jenže hostující brankář Alex Meret vyrazil na malé vápno a vyboxoval míč mimo velké vápno.
62'
AS Řím zahrávalo rohový kop. Jeho rozehrávky se ujal Aleksandar Kolarov, který odcentroval na značku pokutového kopu, kde kralovala obrana Neapole.
61'
Kolarov dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže nikdo ve vínovém dresu se nedostal s míčem na hranici velkého vápna.
60'
Je za námi hodina hry a zatím stále sledujeme hodně zajímavou podívanou. Domácí AS Řím se stále nemůže usadit na polovině Neapole.
59'
Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Dries Mertens, přichází Adam Ounas.
58'
Domácí fotbalisté po obdržení dvou rychlých branek vypadají hodně zničeně. Hráči v modrém po návratu ze šaten zcela diktují obrázek hry.
56'
Pohroma pro domácí AS Řím je na světě! Neapol totiž po rychlém brejku přidává svou třetí branku! Fabián Ruiz potáhl míč vpřed po levé straně, zpětnou přihrávkou našel SIMONE VERDIHO, který placírkou uklidil míč do sítě!
55'
Centr z přímého kopu přiletěl na malé vápno, kam se za míčem tlačil Manolas, jenže důrazní stopeři Neapole jej nenechali vypálit.
54'
Patrik Schick si dobře pokryl míč na levé straně hrací plochy a Mertens jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. AS Řím bude zahrávat přímý kop.
53'
Po následném rohovém kopu se centr od rohového praporku snesl do míst, odkud hlavičkoval Maksimovič, jenže jeho slabý pokus ukryl Olsen do rukavic.
52'
Neapol pokračuje ve své aktivní hře. Callejón se probil po pravém křídle až na hranici velkého vápna, ale jeho prudký centr srazila obrana do zámezí.
50'
Neapol si bere zpět své ztracené vedení! José María Callejón poslal z pravé strany fantastický centr na malé vápno, kde byl osamocený DRIES MERTENS, který už měl snadnou práci!
49'
Kolarov dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, hlavou prodloužil míč do pokutového území, jenže tam nebyl nikdo ve vínovém dresu AS.
48'
Patrik Schick se v pokutovém území zapojil do závaru, jenže český útočník přes houštinu těl nedokázal míč propálit až do sítě hostující branky.
47'
Allan si na vlastní polovině skvěle pokryl míč a domácí obránce Kolarov jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Rozehrávat tak budou hosté.
46'
Neapol obstarala výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Hosté v něm budou chtít navázat na aktivní výkon z poločasu prvního.
46'
První poločas končí! Do dnešní duelu vlétla mnohem lépe hostující Neapol, kterou hned v úvodu poslal do vedení prudkou střelou Arkadiusz Milik! Poté tempo hry hodně opadlo a k vidění bylo moře nepřesností. Až v samotném závěru prvního poločasu zvýšilo domácí AS aktivitu a po faulu na Patrika Schicka zahrávali domácí penaltu. K té se postavil Diego Perotti a s přehledem vyrovnal. Do kabin se proto odchází za stavu 1:1.
45+4'
45+4'
AS Řím právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! K rozehrávce pokutového kopu se postavil DIEGO PEROTTI, který vypálil do protipohybu brankáře a s přehledem vyrovnal!
45+3'
Pokutový kop pro AS Řím! Patrik Schick se prohnal do zakončení a hostující brankář jej poslal k zemi!
45+2'
Neapol ještě zahrávala jeden rohový kop. Jeho rozehrávky se ujal Mertens, který vyslal centr na značku pokutového kopu, kde kralovali domácí obránci.
45+1'
45'
Neapol v samotném závěru prvního poločasu kombinuje s míčem na kopačkách a nepouští hráče soupeře do blízkosti své svatyně. Hosté chtějí dohrát první půli ve vedení.
44'
Na světě je další žlutá karta! Za zastavení rozvíjející se akce soupeře ji dostává Milik.
43'
Verdi se z hranice pokutového území opřel do odraženého míče, jenže míč měl hodně u těla a trefil jen pozorného obránce Fazia.
42'
Neapol se řítila do dalšího rychlého protiútoku. José María Callejón nakonec dostal přihrávku na hranici velkého vápna, jenže jeho dělovku zablokoval obránce.
41'
Diego Perotti si krásně posunul míč po levém křídle, jenže Elseid Hysaj jeho průnik stačil přerušit nedovoleným zákrokem. Tentokrát se vše obešlo bez karty.
40'
Patrik Schick chtěl v blízkosti pokutového území roztáhnout hru na levé křídlo, jenže našel jen Perottiho, jehož centr odvrátil první obránce v modrém.
39'
Hra je přerušena! Hostující stoper Maksimovič si stěžuje na bolest zad a potřebuje ošetření. Podle všeho se však vrátí do hry a bude schopen pokračovat.
38'
Manolas podržel za dres unikajícího Verdiho a za odměnu dostává žlutou kartu.
37'
Hosté sice dopravili míč do sítě, jenže branka nemůže platit, jelikož přihrávka na Milika putovala do ofsajdu.
36'
Koulibaly poslal další vysoký nákop na hranici pokutového území, kde se za míčem tlačil Milik, ale důrazný stoper Fazio jej nenechal vypálit.
35'
Neapol zahrávala přímý kop v blízkosti pokutového území. Jeho rozehrávky se ujal Mertens, jehož prudký centr rozvlnil pouze boční síť.
34'
Domácí podnikli rychlý výpad po pravém křídle. Centrovaný míč přiletěl na zadní tyč, kde se po něm natahoval Diego Perotti, ale scházely mu centimetry.
33'
Robin Olsen vyběhl z branky na hranici pokutového území, odkud míč nakopl na polovinu soupeře. K odraženému balónu se však dostali hosté.
32'
Koulibaly přenesl hru na levou stranu hřiště, jenže tam nebyl nikdo v modrém dresu. Pasáž plná nepřesných přihrávek nadále pokračuje.
31'
Santon prošel s míčem u nohy až na polovinu soupeře, jenže jeho centr přiletěl na hranici pokutového území, kde nebyl nikdo v dresu AS.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního utkání a hostující Neapol díky rychle vstřelené brance kontroluje vývoj dnešního souboje.
29'
Mário Rui dostal přihrávku na střed hrací plochy, ale ani on se s míčem u nohy nedokázal dobře otočit. V posledních minutách vidíme spoustu nepřesností.
28'
AS Řím zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kam spěchal i Patrik Schick, ale Nikola Maksimović před ním balón odhlavičkoval.
27'
Koulibaly diriguje rozehrávku Neapole na její polovině. Hráči AS se sice rozehrávku soupeře snaží napadat, ale zatím neslaví úspěch.
26'
Mário Rui otočil hru na levou stranu, kde byl José María Callejón. Ani rychlonohý španělský fotbalista si však netroufl na průnik do šestnáctky.
25'
Domácí trenér je dosavadním průběhem utkání hodně znepokojený. Hráči AS Řím stále neohrozili branku svého soupeře.
24'
Kalidou Koulibaly dostal přihrávku na polovinu hrací plochy, odkud míč nakopl na levou stranu, jenže nikdo ve světle modrém dresu se k jeho pobídce nedostal.
23'
Kolarov se vydal vpřed po křídle, jenže důrazný obránce Neapole proti němu včas vystoupil a obral srbského fotbalistu o možnost k odcentrování.
22'
Verdi dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, kde se snažil ošálit jednoho z hráčů AS, jenže jeho přešlapovačky neslavily úspěch.
21'
Patrik Schick aktivně napadal rozehrávku Neapole na její polovině. Český fotbalista dostal pod tlak Maksimoviče, ale hostující stoper těžkou situaci ustál.
20'
Aleksandar Kolarov dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, odkud hru pěkně přenesl až do velkého vápna. Za míčem se hnal Schick, ale k zakončení mu scházel krok.
19'
Edin Džeko si v pokutovém území naskočil na zajímavý centr z pravé strany, jenže hlavičkoval v tísni a jeho pokus proskákal kolem vzdálenější tyče.
18'
Nikola Maksimović fauloval otáčejícího se Džeka a za stažení za dres dostává žlutou kartu.
17'
Mário Rui uklidnil hru Neapole na polovině hrací plochy. Hosté se nikam neženou a raději kombinují na polovině hrací plochy. Zatím je to hodně opatrné.
16'
Elseid Hysaj tentokrát dostal přihrávku do volného prostoru na pravé straně hřiště, jenže jeho centr skončil na noze prvního obránce ve vínovém.
15'
Elseid Hysaj se vrátil na polovinu hrací plochy a před rozběhnutým Džekem odehrál míč hlavou mimo nebezpečný prostor.
14'
Patri Schick trefil ve skluzu unikajícího Verdiho a zaslouženě dostává žlutou kartu.
13'
Robin Olsen si poprvé v dnešním duelu sáhl na míč. Švédský brankář v barvách AS Řím vystartoval z brankové čáry na malé vápno a ukryl míč do rukavic.
12'
Allan tentokrát dostal moře prostoru ve středu hrací plochy, přehodil si míč na levačku, jenže jeho centr do pokutového území byl příliš krátký.
11'
Fazio si musel dát pozor na rozběhnutého Milika. Domácí stoper si poté nechtěl přidělávat starosti a raději si pomohl malou domů.
10'
Allan se vrátil až na samotnou hranici pokutového území, aby svým spoluhráčům pomohl s rozehrávkou. Brazilský středopolař přenesl hru na levou stranu.
9'
Stopeři Neapole nyní kombinují s míčem na vlastní polovině a snaží se uklidnit hru. Nikdo z hráčů domácího AS Řím jejich rozehrávku neatakuje.
8'
Dries Mertens prošel s míčem u nohy až do blízkosti pokutového území soupeře, kde jej ostrým zákrokem atakoval Aleksandar Kolarov. Vše se obešlo bez karty.
7'
José María Callejón dostal parádní přihrávku do běhu na pravé křídlo a pohotově odcentroval před branku. Jeho pobídku však obrana AS odehrála do bezpečí.
6'
Neapol prožívá vstup do zápasu jako z říše snů a hosté kombinují s míčem na vlastní polovině. Naopak hráči ve vínovém jsou z průběhu poněkud zaskočení.
5'
Hysaj poslal dobrou přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže sprintující Mertens míč jen špičkou kopačky prodloužil do zámezí. Vhazují domácí.
3'
Neapol se hned v úvodu dnešního utkání dostává do vedení! Pro hosty je to vstup jako z říše snů! Verdi krásnou přihrávkou našel AKRADIUSZE MILIKA, který dělovkou pod břevno otevřel skóre!
2'
Simone Verdi si na vlastní polovině skvěle pokryl míč tělem a dotírající Diego Perotti jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Rozehrávat bude Neapol.
1'
Domácí AS Řím obstaralo výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Hráči ve vínovém se ihned vydali do útoku, ale vysoký nákop zachytila obrana Neapole.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Domácí AS bude hrát ve vínovém, zatímco Neapol oblékne světle modrou kombinaci.

AS Řím: Olsen – Santon, Manolas, Fazio, Kolarov – N´Zonzi, De Rossi – Schick, Cristante, Perotti – Džeko.
Náhradníci: Fuzato, Mirante – Ćorić, Juan Jesus, Karsdorp, Kluivert, Marcano, Riccardi, Ünder, Zaniolo.

SSC Neapol: Meret – Hysaj, Nikola Maksimović, Koulibaly, Rui – Callejón, Allan, Ruiz – Verdi, Milik, D. Mertens.
Náhradníci: Karnezis, D'Andrea – Malcuit, Luperto, Younes, Ounas.

Rozhodčí: Calvarese – Longo, Galetto.
Vzájemný duel

Dnešní soupeři se spolu střetli na konči října. V Neapoli se urodila remíza 1:1.
AS Řím

AS Řím je pro české fanoušky rozhodně atraktivním týmem. V dresu domácího mužstva totiž působí český útočník Patrik Schick. Římané po osmadvaceti duelech vybojovali čtyřicet sedm bodů a patří jim pátá pozice. AS si však brousí zuby na účast v Lize mistrů, a proto potřebují sbírát body. V posledním utkání však prohráli 2:1 na hřišti Spal.
SSC Neapol

Neapol v letošním ročníku s přehledem drží druho pozici Serie A. Na vedoucí Juventus už totiž ztrácí propastných osmnáct bodů. Naopak na třetí Inter má k dobru hned sedm bodů. V minulém utkání navíc v domácím duelu dokázala po divoké přestřelce přehrát 4:2 Udinese. Na hřištích soupeřů navíc celek z jihu Itálie rovněž patří mezi nejlepší mužstva v celé Serii A.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování šlágru italské Serie A mezi AS Řím a SSC Neapol. Výkop je stanoven na 15 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62