Serie A - 34. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Fiorentina : Sassuolo - 29. dubna 2019   21:00

0:1
(0:1)
Sassuolo
37' D. Berardi  (Sensi)
Fiorentina
Lafont – Laurini, Pezzella (C), Milenković, Biraghi – Bryan Dabo (46. Beloko), Veretout, E. Fernandes (75. Simeone) – Mirallas (46. Gerson), Muriel, Chiesa.
Brancolini, Ghidotti – Ceccherini, Nörgaard, Gerson, Simeone, Hancko, Montiel, Benassi, Vlahović, Hugo, Beloko.
Fourneau – Fiorito, Macaddino
Artemio Franchi (Florencie)
Sassuolo
Consigli – Demiral, G. M. Ferrari, Peluso – Lirola, Magnanelli, Sensi (82. Duncan), Bourabia, Rogério – D. Berardi (C) (90+2. Matri), Babacar (70. Boga).

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek večera.

Fauly: 16:8
Je konec, Fiorentina prožila na domácí půdě další zklamání a prohrává se Sassuolem 0:1. Zápas toho moc fotbalového nenabídl, spíše se jednalo o hodně bojovné střetnutí. Přeci jen ovšem byli o něco aktivnější a lepší hosté, kteří si tak vítězství plně zaslouží. Jediný gól celého utkání vstřelil ve 37. minutě Domenico Berardi. Ve druhé půli mohli hosté své vedení zvýšit, ale Merih Demiral byl při zakončení v těsném ofsajdu, takže jeho gól neplatil. Ve zbytku utkání si Fiorentina žádnou vyloženou šanci nevytvořila.
90+6'
90+6'
Z dálky ještě zakončoval Luis Muriel, ale jeho přízemní střela nebyla přesná.
90+5'
Ve středu pole fauloval Alessandro Matri a domácí mají poslední šanci na to, se zápasem ještě něco udělat.
90+4'
Jednu z posledních akcí Sassuola v tomto zápase zastavil ofsajd.
90+3'
Sassuolo zvládá závěr zápasu skvěl. Nyní se nechal faulovat Francesco Magnanelli, takže další cenné sekundy pro hosty.
90+2'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Alessandro Matri.
90+1'
Nastavovat se bude pět minut.
90'
I druhému rohovému kopu se Fiorentina ubránila. I dál je ovšem pod tlakem.
89'
A hosté si ho ještě zopakují, protože jako poslední se míče dotkl Nikola Milenković.
88'
Cristiano Biraghi vybojoval pro hosty další rohový kop.
87'
Za obranu Sassuola si na pravém křídle zabíhal Luis Muriel, byl ovšem v ofsajdu.
86'
Standardní situaci Sassuola domácí přežili a dál tak živí naděje na body z tohoto utkání.
85'
Fiorentina si zatím vůbec nedokáže vytvořit tlak a bránit se bude muset i na dále. Fauloval Nicky Beloko a dostal žlutou kartu.
84'
Ve vápně Fiorentiny došlo ke srážce hlav Nikoly Milenkoviće a Giana Marca Ferrariho, Alban Lafont zasahovat nemusel.
83'
Domácí se nyní musí bránit, protože Sassuolo bude zahrávat rohový kop z levé strany.
82'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Stefano Sensi, přichází Alfred Duncan.
82'
Federico Peluso fauloval ve středu pole Chiesu, Fiorentina tak opět může zamířit dopředu.
81'
Rogerio mohl zvýšit vedení Sassuola, ale jeho ránu levačkou po zemi dokázal Alban Lafont skvěle vytěsnit.
80'
A další faul. Tentokrát se o něj přičinil Giovanni Simeone, který sundal na trávník Sensiho.
79'
V těchto chvílích se moc nehraje, hra se hodně kouskuje. A to vyhovuje spíše hostům.
78'
Federico Chiesae středu pole byl bolestivě faulovaný Cristiano Biraghi, ale na polehávání nemá čas, musí zase hrát dál.
77'
Federico Chiesa střílel z levé strany, ale ani on nedokázal vyzrát na zatím bezchybného Consigliho.
76'
Stefano Sensi skončil na zemi, fauloval ho Jordan Veretout.
75'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Edimilson Fernandes, přichází Giovanni Simeone.
74'
Ale ani z něj se na domácí štěstí neusmálo, hosté se opět dokázali ubránit.
73'
Fiorentina nyní má šanci na vyrovnání, bude kopat z pravé strany roh.
72'
Fiorentina zakládá svou akci i od brankáře Lafonta, měla by ovšem raději spěchat dopředu.
70'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Khouma Babacar, přichází Jeremie Boga.
69'
Ani z dalšího rohového kopu branka hostů ohrožena nebyla.
69'
Domácí ještě kopali roh, ale i když ve vápně Sassuola vznikly menší zmatky, Consigli zasahovat nemusel.
68'
Luis Muriel se snažil dostat se díky své rychlosti za záda Demirala, ale ten ho čistým skluzem zastavil.
67'
Z pravé strany centroval znovu Pol Lirola, tentokrát před brankou Fiorentiny nikoho nenašel.
66'
Tak už se zase po dlouhé době hraje, hosté rozjíždějí další akci od své branky.
64'
Tak pozor, vše musíme vzít zpět! Gól kvůli ofsajdu není uznán a Sassuolo tak stále vede jen 1:0.
62'
Konzultace stále probíhají, celý stadion je napjatý, jak to dopadne.
61'
Gólovou situaci ještě přezkoumává VAR, zda se nejednalo o ofsajd.
60'
Fiorentina tak jen potvrzuje, že doma se jí vůbec nedaří a bude nejspíš ráda, až bude tato sezóna u konce.
59'
Lafont sice dokázal míč vyboxovat z šestnáctky, ale nikam daleko. Poté z pravé strany poslal míč před branku Lirola a Merih Demiral z blízka ve skluzu překonal bezmocného Lafonta.
59'
Alban Lafont byl u míče včas a dokázal ho vyboxovat.
59'
Sassuolo bude moci zvýšit svůj náskok, k dispozici má rohový kop z levé strany.
57'
Federico Chiesa si našel prostor ke střele, jeho ránu však dokázal Andrea Consigli vytěsnit.
56'
Andrea Consigli se zapojuje do rozehrávky Sassuola, Fiorentina vysunula svůj presink a hostům komplikuje rozehrávku.
55'
Na trávníku skončil po faulu Francesco Magnanelli a k míči se tak dostanou fotbalisté Sassuola.
53'
Alban Lafont měl tentokrát snadnou práci, po nepřesné přihrávce hostů jen sebral volný míč.
52'
Tentokrát se zase hraniční souboj odehrál na druhé straně ve vápně Sassuola, ale penalta se znovu nepíská.
51'
Střelou z dálky chtěl Lafonta překvapit Stefano Sensi, ale jeho střela byla příliš vysoká.
50'
Merih Demiral šel hodně přímočaře do šestnáctky a vypadalo to, že si minimálně vymodlí penaltu, ale ta se nepískala.
49'
Druhý poločase se zatím hraje hodně tvrdě a před oběma brankami se toho moc neděje.
47'
Federico Chiesa se dopustil nedovoleného zákroku, takže hrát budou hosté.
46'
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Bryan Dabo, přichází Nicky Beloko.
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Kevin Mirallas, přichází Gerson.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:04.
První poločas je za námi a Fiorentina doma prohrává se Sassuolem 0:1. První poločas dlouho nebyl moc zajímavý a moc se toho na trávníku nedělo. Vše se ovšem změnilo, když ve 37. minutě otevřel skóre Domenico Berardi. Následně mohli domácí srovnat z penalty, ale Consigli Veretouta vychytal. A od té doby planuly na hřišti obrovské emoce, které několikrát musel řešit rozhodčí. Druhá půle by mohla být velmi zajímavá.
045+1'
45+1'
Rohový kop Sassuolo znovu přežilo a znovu tam jsou velké strkanice před brankou hostů.
45+1'
PO tečované střele Muriela budou domácí zahrávat rohový kop.
45'
Stefano Sensi napřáhl ke střele, ale Alban Lafont byl tentokrát nesprávném místě a míč chytil.
44'
Sassuolo drží míč a ještě se pokusí ve druhém poločase pozlobit obranu domácích.
43'
Zápas po brance Sassuola a neproměněné penaltě Fiorentiny konečně nabral pořádné grady.
42'
Sassuolo se ubránilo a okamžitě šlo do brejku. Adresátem finálního pasu měl být Berardi, ale míč nedostal přesně.
42'
Následoval rohový kop domácích, který se ovšem bude musel opakovat, rozhodčí nebyl spokojený se souboji ve vápně.
41'
Penaltu si vzal na starosti Jordan Veretout, ale zakončil velice špatně a Andrea Consigli rukou míč vyrazil.
40'
VAR penaltu posvětil, takže můžeme jít na věc.
39'
Ve vápně upadl Federico Chiesa a Fiorentina bude kopat penaltu. Provinil se Federico Peluso, který dostává i žlutou kartu.
39'
Zakončoval nakonec Bryan Dabo, ale Andrea Consigli v pohodě zasáhl.
38'
Fiorentina se snaží rychle odpovědět a už se přibližuje brance hostů.
37'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Sassuolo zúročilo svou převahu z posledních minut a jde do vedení! A je to hodně šťastný gól. Z hranice vápna střílel DOMENICO BERARDI a i za pomocí teče obránce překonal Lafonta. Asistence: Stefano Sensi.
35'
Po krátkém intermezzu v podání nepodařeného brejku domácích už jsou zase vepředu hosté.
34'
Stefano Sensi tvrdě pálil z levé strany, ale byl v těžké pozici a navíc z úhlu. A branku nakonec netrefil.
33'
Další rohový kop Sassuola už tak nebezpečný nebyl.
32'
Rohový kop byl rozehraný skvěle, propadl až na zadní tyč a Mehdi Bourabia nedokázal z blízka procpat míč do brány.
31'
Mehdi Bourabia nedokázal z pravé strany odcentroval, ovšem vybojoval rohový kop.
30'
Sassuolo se přesunulo do útoku a zase trápí obranné řady hráčů ve fialových dresech.
29'
Rozhodčí přerušil hru, protože viděl nedovolený zákrok. Žlutou katu dostal za faulu mimo hru domácí Germán Pezzella.
28'
Rogério dostal výbornou přihrávku před branku z pravé strany, ale měl pomalou reakci a odkrytou branku minul.
27'
Teď to jsou zase pro změnu hosté, kteří drží míč a snaží se přiblížit na dostřel branky.
26'
Fiorentina se znovu tlačila dopředu, ale jako dnes už mnohokrát, ji zradila nepřesnost.
25'
Stefano Sensi měl být adresátem přihrávky obloučkem do vápna, ale nakonec to bylo pro něj příliš dlouhé.
24'
Domenico Berardi ovšem svého útočného snažení musel zanechat, protože se ocitl v ofsajdu.
23'
Sassuolo se rohovému kopu ubránilo a navíc nyní může samo zaútočit.
22'
Bryan Dabo z levé strany nastřelil míč před branku a vybojoval alespoň rohový kop.
20'
Domenico Berardi se stal obětí nedovoleného zákroku, takže k míči se dostanou hosté.
19'
Po rychlé akci domácích po levé straně střílel Federico Chiesa, ale nadějnou situaci zakončil nepřesnou střelou.
18'
Na druhé straně to z dálky zkusil Francesco Magnanelli, jeho rána však byla velice nepřesná.
18'
Andrea Consigli se po delší době znovu polaskal s míčem, když chytil nevýrazné zakončení domácích.
17'
Sassuolo nakonec svou akci zpomalilo a pouze si míč předává na útočné polovině hřiště.
16'
Fiorentina se daleko dopředu nedostala a nyní už zase musí bránit protiútok soupeře.
15'
Fiorentina se znovu musela bránit, tentokrát to Sassuolo zkoušelo z levé strany. A domácí do opět zvládli.
14'
Hosté poslali z pravé strany nebezpečný centr před branku, Alban Lafont míč dokázal vyrazit.
12'
Fiorentina začíná v posledních minutích získávat územní převahu, ale na výraznější šanci stále čekáme.
10'
Cristiano Biraghi centroval z levé strany, ale jeho míč byl hodně nepřesný a skončil v zámezí.
9'
Stefano Sensi byl v postupu vpřed zastaven jen za cenu faulu, hosté budou kopat standardní situaci z levé strany.
8'
Akce Fiorentiny skončila jen nepřesností a od branky tak bude rozehrávat Andrea Consigli.
8'
Vincent Laurini fauloval a dostává i žlutou kartu.
7'
I druhému rohovému kopu se Fiorentina celkem bez problému ubránila.
6'
A vzápětí budou kopat ještě jeden.
6'
Až nyní došlo k první zajímavější šanci a hosté si vybojovali první rohový kop.
4'
Zatím se nehraje v nijak velkém tempu a především ve středu pole.
1'
Hráči obou mužstev už se z tunelu trousí na trávník, utkání za pár desítek minut začne.

ACF Fiorentina: Lafont – Laurini, Pezzella (C), Milenković, Biraghi – Bryan Dabo, Veretout, E. Fernandes – Mirallas, Muriel, Chiesa.
Náhradníci: Brancolini, Ghidotti – Ceccherini, Nörgaard, Gerson, Simeone, Hancko, Montiel, Benassi, Vlahović, Hugo.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Demiral, G. M. Ferrari, Peluso – Lirola, Magnanelli, Sensi, Bourabia, Rogério – D. Berardi (C), Babacar.
Náhradníci: Satalino, Pegolo – Marlon, Lemos, Djuričić, Matri, Sernicola, Boga, Duncan, Di Francesco, Adjapong, Brignola.

Rozhodčí: Fourneau – Fiorito, Macaddino.
Vzájemné zápasy

První vzájemné utkání těchto dvou klubů v této sezóně skončilo na hřišti Sassuola remízou 3:3. Všechny branky padly až ve druhém poločase. Domácí vedli 2:0. zásluhou Duncana a Babacara. Poté snížil Simone, ale Sassuolu vrátil dvoubrankový náskok Sensi. V závěrečných minutách však ještě stihli vyrovnat Benassi a Mirallas. Fiorentina prohrála jen jedno z posledních devíti utkání proti Sassuolu. Doma Fiorentina Sassuolo porazila třikrát po sobě.
US Sassuolo Calcio

Sassuolo je týmem, pro který je hlavním cílem udržení se v nejvyšší italské soutěži a nejlépe pak účast v klidném středu tabulky. A to přesně Sassuolo v této sezóně splňuje. S osmatřiceti body se nachází na třináctém místě tabulky a sestupové starosti už nemá, má na první sestupovou příčku náskok devíti bodů a zápas k dobru. Poslední čtyři utkání Sassuolo neprohrálo, z toho třikrát remizovalo, naposledy 1:1 na hřišti Udinese. Venku zatím Sassuolo v této sezóně odehrálo v lize šestnáct zápasů s bilancí tří výher, šesti remíz a sedmi porážek. Posledních devět soutěžních venkovních utkání Sassuolo ani jednou nevyhrálo.
ACF Fiorentina

Fiorentina je týmem, který dlouhodobě patří mezi to lepší, co Serie A nabízí a jejím cílem je usilovat o evropské poháry. to se ovšem v této sezóně Fiorentině nedaří, se čtyřiceti body se nachází až na jedenáctém místě tabulky. Sezónu tak může dohrát v klidu, protože na evropské poháry nedosáhne a o sestup se také obávat nemusí. Forma Fiorentiny je špatná, nevyhrála už jedenáct zápasů v řadě. Naposledy v rámci domácího poháru prohrála na hřišti Atalanty 1:2. V rámci Serie A naposledy prohrála stejným výsledkem na hřišti Juventusu. Doma zatím Fiorentina v této sezóně v lize odehrála šestnáct utkání s bilancí pěti výher, osmi remíz a tří porážek. Poslendích sedm soutěžních domácích utkání Fiorentina nevyhrála, z toho šest utkání skončilo remízou. Naposledy bezbrankovou proti Bologně.
Zdravím a vítám všechny příznivce italského fotbalu u sledování on-line přenosu utkání 34. kola Serie A mezi týmy ACF Fiorentina a US Sassuolo Calcio. Zápas se odehraje na Stadio Artemio Franchi ve Florencii.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62