Serie A - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Frosinone - 15. února 2019   20:30

Juventus
7' Dybala (Ronaldo) • 18' Bonucci  • 64' Ronaldo (Mandžukić)
3:0
(2:0)
Juventus
Szczęsny – Cancelo, Bonucci, Chiellini (72. Cáceres), De Sciglio – S. Khedira (83. Pjanić), Bentancur, Can – Dybala, Mandžukić, Ronaldo (65. Bernardeschi).
Giua – Tolfo, Alassio
Allianz Stadium (Turín)
Frosinone
Sportiello – Goldaniga, Salamon, M. Capuano – F. Zampano (85. Paganini), Chibsah (80. Gori), Viviani, Cassata, Molinaro – Ciano, Ciofani (59. Pinamonti).

Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 3:6. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 13:19.
Tři nastavené minuty uplynuly a zápas končí. Juventus neprohrál ani ve čtyřiadvacátém duelu letošního ročníku Serie A, s Frosinone si v domácím prostředí poradil jednoznačně 3:0!

Domácí vletěli do zápasu ve velkém stylu. Již v sedmé minutě poslal Juventus do vedení fantastickou ránou po přihrávce Cristiana Ronalda Paulo Dybala. Míč zapadl přesně do pravého horního rohu hostující branky. O deset minut později se radovali domácí podruhé, když se po zmatcích v pokutovém území po rohovém kopu prosadil z dorážky Leonardo Bonucci. V závěru první půle si však pochroumal zápěstí Mario Mandžukić, se kterým to nevypadalo nejlépe, ale nakonec zápas dohrál až do závěrečného hvizdu.

Po změně stran přidal pojistku v podobě třetí branky Cristiano Ronaldo, který zužitkoval prudkou přihrávku Mandžukiće přízemní ránou k přední tyči. Sportiello se ani tentokrát příliš nevyznamenal. Frosinone se nezmohlo ani na malou odpověď a tak si lídr Serie A připisuje další tři body.
90+3'
90+3'
Cristian Molinaro ještě vytloukl v pokutovém území Bernadeschiho a získal pro Frosinone rohový kop. Ten je však zakončen mizernou hlavičkou Goldanigy.
90+2'
Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.
90+1'
Joao Cancelo chtěl srovnat účty s Paganinim a zcela mimo hru ho zastavil tvrdým střetem. Obránce Juventusu vidí v samém závěru od hlavního rozhodčího žlutou kartu.
90'
Po tvrdém hlavičkovém souboji zůstal ve středu trávníku ležet na zemi Cancelo. Po přerušení hry se ale Portugalec zvedá a závěrečné minuty mohou pokračovat.
89'
Bentancur se hnal za nakopnutým balonem, těsně před ním ale stačil odpravit situaci do bezpečí nekompromisním odkopem Goldaniga. Bentancur následně dohrál soupeře a píská se faul.
88'
Přes Bonucciho putoval balon na pravou stranu, kde byl připraven Joao Cancelo. Portugalský obránce Juventusu už se nehnal do útoku, jak je jeho zvykem, ale raději posunul míč opět k brankáři.
87'
Frosinone se v samém závěru zápasu drží na útočné polovině. Viviani rozdělil přesný balon na Ciana, ale ten už proti Bonuccimu neměl šanci vystřelit.
85'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Francesco Zampano, přichází Luca Paganini.
85'
Paulo Dybala k místa přestupku necentroval do vápna, ale přihrával po trávníku Bernadeschimu, který z první zkusil překvapit Sportiella. Šestadvacetiletý gólman Frosinone včas zakročil.
84'
Cassata na přivítanou poslal k zemi Pjaniće a je potrestán žlutou kartou. Juventus navíc bude rozehrávat volný přímý kop z nadějné pozice před vápnem.
83'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Sami Khedira, přichází Miralem Pjanić.
82'
Také Bentancurova přihrávka do vápna vypadala nebezpečně. Než se ale stačil Bernadeschi otočit s balonem čelem k brance, tak se k němu přilepil Bartosz Salamon.
81'
Frosinone nedokázalo zakončit další rohový kop a vznikl nebezpečný protiútok Juventusu. Cancelo měl na pravé straně spoustu prostoru, ale před Mandžukićem dokázal odhlavičkovat do bezpečí Goldaniga.
80'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Raman Chibsah, přichází Mirko Gori.
79'
Do rozehrávky se zapojil také Szczesny. Juventus následně ale doslova daroval míč Frosinone mizerným odkopem. Než se ale stačili hosté přesunout do útoku, tak už byla obrana domácích zpět na místech.
78'
Juventus po několika krušných okamžicích před vlastním vápnem kontroluje hru ve středu pole ve zdlouhavé kombinaci. Spolupráce Bentancura s Canem neklapla.
77'
Mandžukić nešikovně zajel před vlastním vápnem do Vivianiho a Frosinone rozehrávalo nebezpečnou standardní situaci. Rána Chibsaha se však opřela jen do obranné zdi.
76'
Pořádně mizerný centr nyní předvedl Cristian Molinaro. Domácí rozehrávali od vlastní branky, ale také po chybě ve středu pole přišli o balon.
75'
Wojciech Szczęsny měl potíže po malé domů od Cancela. Velmi rychle byl u domácího brankáře Ciano, ale až k balonu se útočník Frosinone nedostal.
73'
Dlouhá přihrávka Khediry na Mandžukiće byla o něco málo nepřesná a toho využil bránící Goldaniga. Po třetí vstřelené brance aktivita domácím opět opadává.
72'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Giorgio Chiellini, přichází Martín Cáceres.
71'
Pohledná souhra Dybaly s Bernadeschim těsně před vápnem skončila pouze zásahem Salamona. Stoper Frosinone dokáže zastavit velkou část domácích výpadů.
70'
Hosté stále běhají bez balonu. Spolupráce Cana s Dybalou skončila pouze dlouhým odkopem Salamona k hráčům domácího celku.
69'
Obrana Juventusu s přehledem uhlídala osamoceného Pinamontiho. Následně se domácí vysunuli do útoku, ale Khedirova finální přihrávce nenašla Dybalu.
68'
Domácí pokračují i nadále v držení balonu ve středu pole. Bentancur si několikrát narazil s Khedirou, následně se zapojil do hry také střídající Bernadeschi.
66'
Frosinone se po třetí inkasované brance netlačilo do útoku. Salamon ale po rohovém kopu podskočil nadějnou situaci a balon následně sebral za vzduchu Szczesny.
65'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Cristiano Ronaldo, přichází Federico Bernardeschi.
64'
Juventus právě vstřelil branku!
Juventus přidává třetí zásah! Po rychlé rozehrávce na pravé straně doputoval míč přes Cana k Mandžukićovi, který se štěstím přihrával pod sebe mezi nohama bránícího hráče přesně do kroku CRISTIANA RONALDA. Portugalec pohotovou ránou k přední tyči překonal Sportiella.
63'
Capuano vletěl hned do dvou soubojů po sobě velmi agresivně a to nemohl nechat hlavní rozhodčí bez trestu.
62'
Zatímco domácí kombinují ve středu pole, tak za postranní lajnou už se připravuje ke vstupu do hry Federico Bernadeschi.
61'
Dybalův centr mířil přesně do míst, kde číhal na šanci v pokutovém území Rodrigo Bentancur. Salamon ale dokázal soupeře rozhodit a balon poté jen prolétl za brankovou lajnu.
60'
I po hodině hry vede lídr Serie A nad Frosinone o dva zásahy. Ve druhém poločase má navíc Juventus velkou převahu na balonu a není daleko od třetího gólu.
59'
Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Daniel Ciofani, přichází Andrea Pinamonti.
58'
K rozehrávce od rohového praporku přispěchal Paulo Dybala. Domácí hlavičkáři se ale ve vápně neprosadili a míč končí jen daleko vedle branky Frosinone.
57'
Mario Mandžukić se také připomněl na trávníku. Z levé strany se prosadil kolem obránce, následný centr chorvatského útočníka ale dokázal zblokovat na rohový kop Marco Capuano.
56'
Po několika minutách v obraně se dostává ke slovu také Frosinone. Cianův pas našel Vivianiho, který na nic nečekal, ale branku polského gólmana neohrozil.
55'
Bentancur hledal po zisku balonu Ronalda, který byl už na hranici vápna, už už se chystal vystřelit, ale jako poslední z obránců mu padl pod nohy Salamon.
54'
Domácí tým rozehrával hned dva rohové kopy v krátkém čase. Ronaldova hlavička ani následný pokus Khediry z hranice vápna ale mezi tři tyče nezamířil.
53'
Hosté se nemohou dostat k balonu a tak si pomáhají fauly. Jeden takový nyní musel opět skousnout Chiellini. Juventus měl zajímavou šanci po křížné přihrávce vápnem, ale míč se odrazil jen za Ronaldova záda.
52'
Chiellini schytal tvrdou ránu do obličeje po souboji ve středu pole. Juventus rozehrával opět bleskově na levou stranu, kde ale prohrál přetlačovanou Can s Goldanigou.
50'
Frosinone se ještě udrželo na útočné polovině, ale k zakončení nedošlo. Naopak do kontru se hnal společně s Ronaldem Khedira, který pálil ihned po přihrávce portugalského útočníka. Sportiello měl situaci pod kontrolou a míč sebral do rukavic.
49'
Dybalova narážečka s Khedirou nebyla z nejpřesnějších a toho využil k zisku balonu hostující Molinaro. Frosinone si dokonce vybojovalo rohový kop, který ale s přehledem odvrátil Bonucci.
48'
Mizerný pas do vápna předvedl Chiellini. Balon doplachtil jen do rukavic hostujícího brankáře. Frosinone po rychlé rozehrávce o balon přišlo ve středu pole.
47'
Juventus se ale okamžitě vrátil k míči. Tentokrát to zkoušel na pravém kraji Rodrigo Bentancur, ale ani on nevyzrál na staženou obranu předposledního týmu Serie A.
46'
Do druhého poločasu vstoupili rozehrávkou domácí fotbalisté. První útok po změně stran ale ztroskotal ještě před vápnem Frosinone na nesouhře Cana s Mandžukićem.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:35.
Dvě nastavené minuty jsou minulostí a první poločas končí. Spokojeněji odcházejí do šaten domácí fotbalisté Juventusu, kteří vedou nad Frosinone 2:0.

Domácí vletěli do zápasu ve velkém stylu. Již v sedmé minutě poslal Juventus do vedení fantastickou ránou po přihrávce Cristiana Ronalda Paulo Dybala. Míč zapadl přesně do pravého horního rohu hostující branky. O deset minut později se radovali domácí podruhé, když se po zmatcích v pokutovém území po rohovém kopu prosadil z dorážky Leonardo Bonucci. V závěru první půle si však pochroumal zápěstí Mario Mandžukić, se kterým to nevypadalo nejlépe. To by byla velká ztráta pro Juventus před blížícím se duelem Ligy mistrů na trávníku Atlética Madrid.
45+3'
45+2'
Frosinone ještě zahrávalo po faulu Cana volný přímý kop. Ve vápně protečoval balon jen mimo tři tyče Bonucci a hosté měli k dispozici také rohový kop. Ani ten ale neskončil zakončením.
45+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje v prvním poločase dvě minuty.
45'
Mario Mandžukić to jde s obvázanou rukou ještě zkusit na trávník. Khedira vhazoval z pravé postranní lajny, poté se domácí ale už nikam nehnali a zapojili do kombinace i vlastního brankáře Szczesného.
44'
Juventus rozehrával rohový kop po kterém se dostal k míči Bentancur. V pokutovém území ještě pokukoval po zakončení Chiellini, ale Capuanův odkop byl nekompromisní.
43'
S Mandžukićem to vypadá hůře, než v prvním případě. Chorvatský útočník si při pádu poranil zápěstí a opouští hrací plochu.
42'
Mario Mandžukić je opět na trávníku a opět za to může polský stoper Frosinone Salamon. Tentokrát se to ale obejde bez trestu a Juventus bude pouze rozehrávat.
41'
Can společně s De Scigliem čarovali na levém kraji, následně přiletěl centr do pokutového území, odkud zakončoval z prvního doteku Cancelo. Balon mu ale nesedl na kopačku úplně čistě a podle toho to také dopadlo.
40'
První poločas pomalu míří ke svému závěru. Domácí i nadále kontrolují své vedení, navíc v posledních minutách opět přidali také směrem dopředu a nepouštějí soupeře k balonu.
39'
Tradiční exekutor standardních situací Juventusu Cristiano Ronaldo mířil nad zdí směrem na branku, ale míč nakonec o metr přelétl Marca Sportiella.
38'
Žlutou kartu si vysloužil také Bartosz Salamon, který chytil v souboji Mandžukiće a ten se skácel těsně před vápnem k zemi.
37'
Pořádně tvrdě do sebe nyní vletěli Ciano s Khedirou. Domácí záložník se drží za levé koleno, to útočníka Frosinone naopak trápí stehenní sval. Oba hráči míří za postranní lajnu k ošetření.
36'
Po rychlé rozehrávce se hnal do kontru Cristiano Ronaldo. Portugalec ještě přihrával k levé straně Canovi, který ale příliš lehkým dloubáčkem vyzval Sportiella ke snadnému zákroku v malém vápně.
35'
Francesco Zampano neměl příliš času na přesnou ránu, ale i tak se odhodlal ke střele kolem bránícího Bentancura. Balon skončil jen daleko vedle branky domácího týmu.
34'
Ronaldo opět spolupracoval s Cancelem, ale tentokrát to byl právě krajní obránce Juventusu, kdo si nepohlídal ofsajdovou linii. Frosinone nepouští soupeře do tlaku.
32'
Ronalda srazil na třiceti metrech Viviani. Domácí ale sáhli jen k rozehrávce do kombinace a o míč velmi rychle přišli. V obraně se musel činit před Ciofanim Leonardo Bonucci.
31'
O nebezpečný centr z levé strany se postaral Camillo Ciano. Na zadní tyči musel jistit situaci hlavičkou na rohový kop De Sciglio, ale hosté od rohového praporku nedokázali zahrozit.
30'
I po půlhodině hry vede Juventus nad Frosinone o dvě branky. V posledních minutách ale domácí výrazně ubrali na útočné aktivitě a do hry se dostávají také fotbalisté předposledního týmu ligové tabulky.
29'
Hned dva hráči Juventusu skončili na trávníku po tvrdých střetech, hlavní rozhodčí ale nechal hru pokračovat. Domácí se usadili na útočné polovině, mezitím se zapojil do kombinace faulovaní Khedira s Bentancurem.
28'
Na levém kraji měl o něco více prostoru De Sciglio. Až příliš dlouho ale otálel s přihrávkou do vápna, že se mu do cesty stačil postavit Goldaniga. Následně vyfasoval za hraní rukou žlutou kartu Emre Can.
27'
I přes zhuštěný prostor před vápnem se pokusil Ronaldo překvapit tvrdou ránou. Marco Sportiello měl zakrytý výhled, míč viděl až na poslední chvíli, ale měl štěstí, že střela prosvištěla kolem tyče do hlediště.
26'
Khedira rozehrával rychlou akci Juventusu přihrávkou na Cancela. Domácím nevyšlo následné přenesení hry na Cana a hosté se stačili vrátit do pozic před vápnem.
25'
Can vysouval do útoku Ronalda, který si ale nepohlídal ofsajdové postavení a i když si poradil v souboji s Goldanigou, tak musí míč odevzdat.
23'
Po dvou vstřelených brankách přece jen Juventus lehce polevuje směrem dopředu a nechává hrát také soupeře. Chibsahova přihrávka na Goldanigu vyšachovala hned dva hráče domácího týmu, ale poté se zjevil u balonu Chiellini.
22'
Cancelo podcenil souboj s Molinarem, míč se odrazil za postranní lajnu právě od domácího obránce a Frosinone tak mohlo vhazovat v nebezpečném prostoru. Míč si pohlídal ve vápně Chiellini.
21'
Po více než dvacet minut hry vede lídr Serie A nad Frosinone jasně o dva zásahy. Nyní se ale dostal ke slovu Cassata, který posílal míč přes téměř celou šířku trávníku na Zampana, ale situaci si pohlídal u postranní lajny De Sciglio.
20'
Povedenou ránu vyslal z volného přímého kopu také hostující Daniel Ciofani. Z dobrých pětatřiceti metrů však branku polského gólmana minul.
18'
Nařízený rohový kop je náležitě potrestán! Po několika odrazech hlavičkoval zcela sám na zadní tyči Mario Mandžukić, Sportiello ještě dokázal míč udržet před brankovou lajnou, ale poté se k balonu dostala hned dvojice domácích fotbalistů. Před Khedirou ale dopravil míč do sítě LEONARDO BONUCCI, který zvyšuje vedení Juventusu.
17'
Cancelo si sice troufl po portugalské spolupráci s Ronaldem na souboj jeden na jednoho proti Capuanovi. Obránce Frosinone dokázal míč odrazit na rohový kop.
16'
Juventus po faulu na Cana rozehrával volný přímý kop. Bentancur sice přetáhl míč až ke vzdálenější tyči, ale tam číhal na šanci Mario Mandžukić. Také Chorvat se ale provinil nečistým zákrokem v souboji s Capuanem.
15'
Ronaldo se na levém kraji nenechal odstrčit od balonu Goldanigou. Poté se Portugalec snažil ještě oslovit Mandžukiće, který čekal ve vápně, ale proti byl Salamon.
14'
Také Frosinone se dostalo po minutách v obraně ke slovu. Zampanův centr přeletěl celé pokutové území, následně ještě přece jen hlavičkoval Ciano, ale to už byli domácí obránce na svých místech.
13'
Na rozehrávajícího Bonucciho vyběhl Ciofani. Domácí se ale s přehledem dostali s balonem znovu až k vápnu soupeře. Tam už ale byla spolupráce Ronalda s Canem zastavena čistým zákrokem.
12'
Podobně jako Dybala si nyní rovnal míč ke střele za hranicí vápna i Ronaldo. Proti Portugalci ale vystoupil okamžitě Capuano a akci zbrzdil. Juventus se následně dopustil faulu a rozehrávat bude Sportiello.
11'
Domácí jsou i nadále natlačeni před vápnem soupeře. Bentancur hledal průnikovou přihrávkou Mandžukiće, ale před chorvatským vicemistrem světa se objevil Salamon.
10'
Míč si na místo přestupku připravil Cristiano Ronaldo. Portugalská megastar se opřela do balonu na třiceti metrech, ale míč skončil po teči v zdi jen u připraveného Sportiella.
9'
Juventus pokračuje v aktivní hře směrem dopředu i po vstřelené brance. V pokutovém území si vyměnil míč Khedira s Bentancurem, následně ještě Goldaniga vytlačil soupeře mimo vápno, ale poté fauloval.
7'
Neskutečná rána do pravého horního rohu a Juventus vede! Cristiano Ronaldo se už už napřahoval ke střele, ale podklouzl a tak jen předal balon PAULU DYBALOVI, který sice měl před sebou postaveného obránce, ale přece jen zkusil vypálit. Střela pětadvacetiletého Argentince parádně zapadla do horního rohu hostující branky, Sportiello plachtil vzduchem marně.
6'
Také hosté poprvé zahrozili. Daniel Ciofani se pokusil překvapit Szczesného ránou z velké vzdálenosti. Míč ale skončil pouze v rukavicích polského gólmana ve službách Juventusu.
5'
Juventusu se zatím nedaří přejít přes zhuštěný střed trávníku. Canova přihrávka na Ronalda byla zastavena hned prvním bránícím hráčem Frosinone.
4'
Ciofani si zpracoval míč hrudí, následně rozběhl svého kolegu z útoku Camilla Ciana, ale jako první byl u balonu velezkušený stoper Juventusu Chiellini.
3'
Hosté chtěli hrát za každou cenu konstruktivně i ve vlastním pokutovém území. Napadající Mandžukić tak nebyl daleko od jasné šance, ale Sportiello dokázal na poslední chvíli míč odkopnout do bezpečí.
2'
Khedira chtěl najít přihrávkou k pravé postranní lajně nabíhajícího Cancela, ale ten nestačil míč zastavit na hrací ploše. Následně se pokoušel vybojovat míč znovu Khedira, ale pomohl si v souboji s Vivianim faulem.
1'
O úvodní rozehrávku ze středového kruhu se postarali hostující fotbalisté. Ve středu pole ale okamžitě získal míč Rodrigo Bentancur a do prvního útoku může jít domácí Juventus.
1'
Hlavní rozhodčí již přivádí obě úvodní jedenáctky na hrací plochu. Zápas čtyřiadvacátého kola nejvyšší italské soutěže Serie A může za několik málo okamžiků začít.

Juventus FC: Szczęsny – Cancelo, Bonucci, Chiellini, De Sciglio – S. Khedira, Bentancur, Can – Dybala, Mandžukić, Ronaldo.
Náhradníci: Pinsoglio, Perin – Cáceres, Pjanić, Matuidi, Barzagli, Bernardeschi, Spinazzola, Kean.

Frosinone Calcio: Sportiello – Goldaniga, Salamon, M. Capuano – F. Zampano, Chibsah, Viviani, Cassata, Molinaro – Ciano, Ciofani.
Náhradníci: Marciano, Iacobucci – Gori, Paganini, Maiello, Valzania, Trotta, Sammarco, Brighenti, Krajnc, Beghetto, Pinamonti.

Frosinone Calcio

Frosinone bojovalo v loňské sezoně v Serii B. Po dvaačtyřiceti odehraných kolech skončilo Frosinone na třetí pozici, ze které vede cesta do nejvyšší soutěže před barážová utkání. Nejprve si v semifinálovém dvojutkání poradilo Frosinone s Cittadelou, následně otočilo nepříznivý stav z úvodního zápasu proti Palermu. O postupové branky se postarali v domácím prostředí Maiello s Cianem.

V přípravným duelech si nováček Serie A nejprve poradil s kanadským týmem Oakville Blue Devils 2:0. Následně ale s o poznáním silnějším celkem ze Španělska Betisem prohrál na domácí půdě jasně 1:3.

Do aktuální sezony ale Frosinone nevstoupilo nejlépe. Už od samého úvodu nového ročníku se pohybuje na sestupových pozicích, jinak to není ani po třiadvaceti odehraných kolech. V posledních třech kolech si ale Frosinone připsalo hned dva tříbodové zápasy, když sestřelilo 4:0 Bolognu, před týdnem poté Frosinone zaskočilo 1:0 janovskou Sampdorii.
Juventus FC

Juventus dokázal přidat sedmý titul v nejvyšší italské soutěži v řadě. V Serii A se musel jen třikrát sklonit před soupeřem. Před druhou Neapolí si "stará dáma" udržela náskok pouhých čtyř bodů, ale za odskočeným duem už byla bodová propast. Také Italský pohár mířil na Allianz Stadium! Ve finálovém střetnutí Juventus sestřelil čtyřmi góly milánské AC, když hned o dva góly se postaral produktivní Benatia.

Před novou sezonou se Juventus činil na přestupovém trhu. Portugalská superstar Cristiano Ronaldo odešel po devíti letech z Realu Madrid a zamířil na Apeninský poloostrov. Mezi další velmi drahé akvizice se řadí Joao Cancelo, který přišel z Valencie a také vracející se z AC Milán Leonardo Bonucci. Po sedmnácti letech opustila Juventus také legenda mezi tyčemi Gianluigi Buffon.

V přípravných zápasech hrál Juventus ve velmi rozdílných sestavách, ale i tak dokázal porazit v International Champions Cupu Bayern Mnichov i portugalskou Benficu.

V Serii A Juventus vládne! Ve třiadvaceti duelech turínský tým ještě neprohrál a je s jedenáctibodovým náskokem jasně na čele. Navíc Juventus pouze třikrát remizoval a má nakročeno již k osmému italskému titulu v řadě. Před týdnem si Juventus pochutnal na Sassuolu, když se postupně prosadil Khedira, Ronaldo a Can.
Krásný páteční večer, vítám všechny příznivce fotbalu. Nejvyšší italská soutěž Serie A pokračuje čtyřiadvacátým kolem a my se společně zaměříme na předehrávku ve které přivítá Juventus před domácím publikem Frosinone.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62