Serie A - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Parma : Lazio - 21. října 2018   15:00

0:2
(0:0)
Lazio
81' Immobile   • 90+4' Correa  (Immobile)
Parma
Sepe – Gobbi, Gagliolo, Alves, Iacoponi – Štulac, L. Rigoni – Di Gaudio (68. Biabiany), Siligardi (79. Ciciretti), Barillà – Inglese (57. Ceravolo).
Bagheria, Frattali – Bastoni, Biabiany, Ceravolo, Ciciretti, Deiola, Gazzola, Scozzarella, Sprocati.
M. Fabbri
Stadio Ennio Tardini, Parma
Lazio
Strakoša – Radu, Acerbi, Luiz Felipe, Lucas Leiva (57. Valon Beriša) – Patric (90+1. Marušić), Parolo, S. Milinković-Savić – Lulić, Immobile, Alberto (57. Correa).
Guerrieri, Proto – Valon Beriša, Cáceres, F. Caicedo, Cataldi, Correa, Wallace, J. Lukaku, Marušić, Murgia, Bastos.

Druhý poločas již byl spíše ve znamení hry hostů. Ti nakonec o osudu zápasu rozhodli v poslední desetiminutovce. Nejdříve se radovali z proměněného pokutového kopu a v poslední minutě nastavení využili již velkého okna v obraně soupeře a upravili skóre na konečných 2:0!
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 1:9. Střely mimo: 2:6. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 5:11.
90+4'
90+4'
Lazio právě vstřelilo branku!
A Lazio se nakonec ještě prosazuje, kdy proniklo do otevřené obrany a proti jednomu obránci postupoval Joaquín Correa a Ciro Immobile, který dobře přihrál a JOAQUÍN CORREA zakončil k pravé tyčce. Asistence: Ciro Immobile.
90+2'
Parma dostala míč na hranici šestnáctky, ale Lazio se slušně brání.
90+1'
Parma má v nastavení ještě tři minuty, ale už nějakou dobu se nemůže dostat na dostřel branky Lazia.
90+1'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Patric, přichází Adam Marušić.
90'
Běží nám poslední minuta zápasu a Lazio pravděpodobně nakonec bude brát všechny tři body.
88'
Žlutou kartu dostává Sergej Milinković-Savić (S. S. Lazio).
87'
Ciro Immobile mohl rozhodnout zápas, ale proti střele se vynikajícím zákrokem představil Luigi Sepe!
85'
Do zakončení se dostal Ciro Immobile, který míří nad branku Parmy.
84'
Domácím již mnoho času nezbývá a momentálně drží míč hosté a kontrolují závěr zápasu.
83'
Tak jsme se nakonec dočkali branky, i když ne ze hry, ale z pokutového kopu. Otázka, zda Parma najde ještě síly na případné srovnání. Ve druhém poločase již nejsou tak vyrovnaným soupeřem, jako v první půli.
81'
Autorem branky z pokutového kopu je CIRO IMMOBILE, který se trefuje pod břevno a brankář Parmy neměl šanci!
80'
Valon Beriša byl faulován v pokutovém území a je tu penalta pro Lazio!
79'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Luca Siligardi, přichází Amato Ciciretti.
77'
Joaquín Correa se dostal ke střele a zpoza obránce vyslal skrytou přízemní střelu. Luigi Sepe zareagoval správně a chytá míč.
77'
Nezmění, Parma se ukázkově a rychle ubránila.
76'
Lazio hraje s míčem, ale v posledních minutách není nebezpečné před brankou Parmy. Možná se to změní po dalším rohovém kopu.
75'
Nyní na hřišti nesledujeme nic zajímavého a hra se nám po delší době zklidnila. S přibývajícím časem konce zápasu si budou obě mužstva dávat velký pozor na chyby, které by je mohly stát body v zápase.
72'
Z úhlu střílel Patric, který poslal svou křižnou střelu mimo tři tyče. Přesnost v dnešním zápase je důvodem, proč jsme ještě neviděli branku.
71'
Ten však končí faulem Luliće na Alvese.
70'
Z dalšího útoku hosté vytěžili svůj další rohový kop, který nebyl úspěšně zahraný a je tu prostor pro protiútok Parmy.
68'
Centr byl v pokutovém území bezpečně ubráněn bránící obranou Lazia, které směřuje rychle do útoku.
68'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Antonio Di Gaudio, přichází Jonathan Biabiany.
67'
Fabio Ceravolo nyní vybojoval standardní situaci, po faulu na jeho osobu.
66'
Valon Beriša srdnatě bojoval o míč u postranní čáry a nakonec z tohoto souboje vyšel vítězně a daří se mu rozehrát na své spoluhráče.
65'
Po jejich další kombinaci v pokutovém území však přichází ofsajd a Parma si může na chvíli oddychnout.
64'
Stále sledujeme menší tlak z pohledu hostí, Parma se prozatím úspěšně brání.
63'
Z delší kombinace Lazia přišel centr na pravou stranu, který přeletěl všechny nabíhající hráče a bude z toho jen odkop od branky Parmy.
61'
Valon Beriša zahrával další rohový kop Lazia. Jeho centr byl přetažený. Míče se ujmul Ciro Immobile, který zahájil kombinaci svého celku, ale nakonec se již hosté nedostali do zakončení.
59'
Začátek druhého poločasu nám přinesl tedy pár zajímavých šancí, zejména Lazia, tak uvidíme, jestli se i některý z týmů dokáže i prosadit.
57'
Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Roberto Inglese, přichází Fabio Ceravolo.
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Luis Alberto, přichází Joaquín Correa.
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Lucas Leiva, přichází Valon Beriša.
56'
Rohový kop následně vyráží Tomas Strakoša.
55'
Antonio Barillà skvěle zpracoval míč a nůžkami vrátil před branku. Antonio Di Gaudio již ale nedokázal dostat míč do branky. Nyní velká šance domácího celku!
54'
A Luigi Sepe opět musel zasahovat proti další nepříjemné přízemní střele, Parma je nyní v tlaku svého soupeře a pouští Lazio do nebezpečných zakončení!
53'
Z následného rohového kopu již Lazio neohrozilo branku soupeře, ale vstup Lazia do druhého poločasu je hodně nebezpečný.
52'
Následně nebezpečná střela k levé tyči, kterou vyrazil konečky prstů Luigi Sepe!
51'
Ciro Immobile se dostal k míči u levé tyče a míří mimo branku. První velká šance Lazia ve druhém poločase!
50'
Žlutou kartu dostává Luis Alberto (S. S. Lazio).
48'
Centr mířil na zadní tyč, kde se snažil tečovat míč Luiz Felipe, ale míč byl rychlejší a skončil v zázemí.
46'
Faul Parmy a bude následovat standardní situace. Luca Siligardi je odměněn za zákrok žlutou kartou.
46'
Rozhodčí v prvním poločase nenastavuje nic navíc. První poločas nám přinesl vyrovnanou hru s šancemi na obou stranách. Avšak tu největší mělo Lazio ke konci poločasu, kdy po rohovém kopu nedokázali hráči hostujícího celku doklepnout od branky. Branka by určitě hru více rozpohybovala, tak uvidíme, co nám týmy předvedou do druhého poločasu.
45'
44'
A míč dobře propadl před branku, ale ani dva hráči Lazia nedokázali míč trefit do polo odkryté branky. Nyní již moc nechybělo, abychom mohli vidět první branku zápasu.
44'
Ihned z první byl vyslán centr z pravé strany a obránce Parmy se nerozpakoval a se vší parádou odkopl míč na rohový kop.
42'
Sepe musel reagovat i na dobrý centr z levé strany a bez obtíží chytá znovu míč do svých rukavic.
41'
Šance Lazia a skvělý zákrok Sepeho!
40'
Rohový kop byl odvrácen na přední tyči hlavičkou hráče Parmy. Dočkáme se ještě v prvním poločase otevření skóre?
39'
Lazio dovezlo míč až do pokutového území, ale opět jsme byli svědky nepřesné přihrávky, která neoslovila již žádného hráče z řad Lazia.
38'
Po něm však vrací hru až ke svému brankáři.
38'
Antonio Barillà utekl po levé straně, jeho centr už tolik úspěšný nebyl. Alespoň autové vhazování pro Parmu.
37'
Leo Štulac vystihl špatnou rozehrávku soupeře a běžel směle na branku, nakonec v tísni zkusil vystřelit, ale jeho pokus nastřelil nejbližšího obránce. Možná měl zkusit rozehrát na levou stranu, kde mu nabíhal spoluhráč.
35'
Rozehrávka brankáře Parmy se nepovedla nejlépe a míč končí v autu.
34'
Ciro Immobile se snažil projít k brance z levé strany, ale neprošel přes bránícího hráče domácího celku.
32'
Žlutou kartu dostává Massimo Gobbi (Parma Calcio 1913).
31'
Leo Štulac vyslal dobrou střelu a míč končí mimo pravou tyč. Nicméně donutil Strakošu ke skoku ke své tyčce!
30'
Žlutou kartu dostává Lucas Leiva (S. S. Lazio).
29'
Rohový kop Lazia bez problémů chytá do svých rukavic Luigi Sepe.
29'
Sergej Milinković-Savić centroval dobrý míč před branku, ale nakonec se dostal jen ke kopačce hráče Parmy a ten jej rychle odkopává do bezpečí.
28'
Avšak Parma se nakonec sama vyhání a posílá míč až na polovinu hřiště.
27'
A další aut po sraženém centru, který měl mířit před branku. Massimo Gobbi vhazuje...
27'
Dlouhý pas ubránili hosté jen za cenu autového vhazování.
25'
Hosté jsou na míči více aktivnějším celkem a snaží se útočit. Avšak mnohé jejich útoky končí na dobré defenzívě soupeře nebo nepřesností z jejich strany.
24'
Lazio se nyní dopustilo ofsajdového postavení.
23'
Nyní sledujeme postupný útok Lazia, který nakonec končí nepřesností a míč má u nohou Luigi Sepe, který bude zakrátko rozehrávat na své spoluhráče.
21'
Po pár zajímavých útocích se nám hra opět zklidnila.
20'
A ten přinesl nebezpečnou akci! Střela hráče Parmy šla jen kousek vedle pravé tyčky a jde o zatím největší šanci tohoto zápasu!
20'
Hráč Lazia přihrával do prostoru, kde bylo příliš mnoho bránících hráčů a následuje protiútok Parmy.
19'
Lazio se zastřeluje. O další nepřesnou střelu se zasloužil Ciro Immobile.
18'
Na druhé straně jsme se dočkali dalekonosné střely Luliće! Avšak branka byla o něco výš, než mířil jeho pokus.
17'
Z postupného útoku Parmy jsme se dočkali centru do pokutového území, který našel jen hlavičku hráče Lazia.
15'
Parma se nyní lehce vzdala míče, kdy hráč vyslal dlouhou přihrávku, která končí v místech, kde si nenabíhal žádný hráč v bílém dresu.
13'
Snaha o útok Lazia, ale z pravé strany se jim nepodařilo nic vymyslet.
12'
Obě mužstva se i nadále střídají v držení míče, nicméně brankáři na obou stranách jsou stále bez práce.
10'
V úvodních deseti minutách jsme ještě neviděli vyloženou šanci a spíše se hraje uprostřed hřiště. Každé mužstvo zahrávalo po jednom rohovém kopu, ale ani ty neznamenaly výraznější ohrožení branky.
9'
Parma se svou útočnou akcí tentokrát nepochodila a hosté budou vhazovat od svého levého praporku.
7'
Lazio drží míč na svých kopačkách a postupnou kombinací se snaží dostat k brance svého soupeře. Parma se v úvodu zápasu dobře brání.
5'
A po něm byl míč sklepnutý do pokutového území, kde se snažil vystřelit jeden z hráčů Parmy a nakonec musel Tomas Strakoša chytat míč do svých rukavic.
5'
I domácí si zahrají svůj první rohový kop...
4'
Úvod zápasu nám nepřináší nějaké divoké útočení, ale opatrnou hru od obou stran.
3'
A centr nebyl přesný a míč skončil na boční síti branky Sepeho.
2'
Lazio ze svého útoku po levé straně vybojovalo rohový kop.
1'
Parma Calcio 1913
Devátá Parma dnes vyzve čtvrtý celek tabulky – Lazio. Parma si nevede v posledních zápasech špatně. Od prohry 3:0 s Neapolí dokázala následně vyhrát další dva duely. Nejdříve porazili těsným výsledkem 1:0 Empoli a následně porazili Janov 3:1 na jeho hřišti. Parma v případě dalšího vítězství se může tabulkou posunutou výše, neboť rozdíl devátého a čtvrtého místa, kde se nachází Inter, je rozdíl pouhých tří bodů.
S. S. Lazio
Lazio si v minulém kole poradilo s Fiorentinou, s kterou svedlo tuhý boj a nakonec mohli slavit vítězství po výsledku 1:0. O jedinou branku svého týmu se postaral Immobile v 37. minutě. Tento útočník je zároveň nejlepším střelcem a již vstřelil pět branek a celkově se nachází na čtvrtém místě střelců v rámci celé Serie A. Na vedoucího Piateka z Janova mu schází čtyři branky. Lazio je proti Parmě papírovým favoritem, avšak Parmě se v posledních kolech daří a o překvapivý výsledek nemusí být nouze.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62