Serie A - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Lazio - 11. listopadu 2018   18:00

Sassuolo
15' G. M. Ferrari (Lirola)
1:1
(1:1)
Lazio
7' Parolo
Sassuolo
Consigli – Magnani, G. M. Ferrari, Marlon – Lirola, Duncan, Locatelli, Sensi (68. Djuričić), Adjapong (81. Rogério) – D. Berardi (C), K-P. Boateng (85. Babacar).
Calvarese – Paganessi, De Meo
Stadion Mapei – Città del Tricolore, Sassuolo
Lazio
Strakoša – Luiz Felipe, Acerbi, Radu – Patric, Parolo, Lucas Leiva (78. Valon Beriša), S. Milinković-Savić, Lulić (C) (73. J. Lukaku) – Alberto (56. Correa) – Immobile.

Více se dnes už nestane. Tento duel nepoznal vítěze, i když ke třem bodům, měli jak domácí, tak i hosté blízko. Nejblíže ke druhé brance měl ještě v prvním poločasu Ciro Immobile, jenž nastřelil tyč. Druhý polovina zápasu už tak atraktivní nebyla, za to jsme viděli spoustu faulů a tvrdé hry. To je ode mě již vše. Děkuji za sledování a hezký zbytek večera. Na shledanou!
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 7:5. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:21.
90+4'
90+3'
Výsledkem je velmi pomalá střela Marlona. Lazio se také hnalo dopředu, Correovi střela vůbec nesedla a končí daleko od branky.
90+2'
Sassuolo se nadechuje k závěrečnému tlaku, Lazio zatím odolává.
90+1'
Ani tento roh se Laziu nezdařil. Hlavní rozhodčí Calvarese nastavuje tři minuty.
90'
Pokus č. 2 z rohu pro Lazio, poradí si tentokrát lépe?
90'
Ani tato standardní situace se hostům nevyvedla, dále však drží míč na útočné polovině.
89'
Rohový kop získali z následné protiakce Římané.
88'
Špatná rozehrávka Strakoši mohla skončit brankou, jen kdyby Babacar svůj "dloubáček" lépe umístil!
88'
Zatím to tak nevypadá, hosté se v pohodě osvobodili.
87'
Sassuolo znovu přikovalo hosty na jejich obrannou polovinu, zvládnou z této výhody něco vytěžit?
86'
To nevypadá dobře. Joaquín Correa se nezvedá po zákroku Berardiho, rozhodčí to jako faul neposoudil.
85'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: Boatenga nahrazuje Babacar.
84'
Patricovi sklepl hrudí míč jeden z jeho spoluhráčů, on si však s nabídnou příležitostí vůbec neporadil. Odkop od branky.
83'
Zelení šli do zajímavého protiútoku, ale nedohodli se, a tak mohou hrát hosté.
82'
Útočný faul pískán Correovi. Volný kop pro domácí na vlastní polovině.
81'
Střídán v týmu US Sassuolo Calcio: Adjaponga nahrazuje Rogério.
80'
Deset minut plus nastavení do konce klání. Dočkáme se v závěru alespoň jedné branky?
79'
Pro načechraný centr si jednoduše doskočil Consigli.
78'
Střídání v týmu S.S. Lazio: Lucase Leivu nahrazuje Valon Beriša.
77'
Roh nebyl nebezpečný, míč končí u Consigliho, který ne zrovna spěchal s rozehrávkou.
76'
Rohový kop pro bílé fotbalisty.
75'
Už třicet faulů jsme viděli v dnešním zápasu! Hosté z Lazia jich zaznamenali hned osmnáct.
74'
Sassuolští v pohodě kombinovali až vyslali centr, který končí v zámezí. Rozehraje římský brankář Strakoša.
73'
Střídání v týmu S.S. Lazio: Luliće nahrazuje Lukaku.
71'
Přímý kop hned za hranicí vápna bude zahrávat Lazio. Navíc žlutou kartu obdržel Marlon (Sassuolo).
70'
Skvělý zákrok předvedl Strakoša, když se musel natáhnout po střele Duncana!
69'
Rohový kop pro domácí, další šance na vstřelení branky.
68'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: Sensiho nahrazuje Djuričić.
67'
Bílým tato šance vlila krev do žil a pokračují v útočném snažení.
65'
Tato standardní situace nepřinesla nic vážného. Za to do útoku sprintovalo několik hostujících hráčů! Correa se dostal až přímo ke Consiglimu, který si s jeho ránou jen tak tak poradil!
64'
Stále čekáme na rozehrání přímáku.
63'
Přímý kop hned za hranicí šestnáctky pro Sassuolo. Následuje ještě ostrá výměna názorů Římanů s hlavním arbitrem Calvaresem.
62'
Další nedovolený zákrok Lazia, opět se stal terčem Boateng.
61'
Felipe Luiz trefil Boatenga. Na to, že má již žlutou kartu, by si měl počínat opatrněji.
60'
Ne a ne... Pokutové území Lazia je střeženo pěti obránci, podobně jako na začátku první půle.
59'
Aktuální držení míče: Sassuolo 61%, Lazio 39%.
58'
Hosté v poklidu kombinují, žádný z týmů však nevydrží déle na míči.
57'
Míč po delší době u Consigliho, ten rozehraje útočnou akci domácích.
56'
Střídání v týmu S.S. Lazio: Alberta nahrazuje Correa.
56'
Nakonec nic nebezpečného, Lazio se může uklidnit.
55'
Zajímavá pozice pro Sassuolo, ze které lze poslat centr do vápna.
54'
Felipe Luiz (Lazio) obdržel žlutou kartu za sestřelení zezadu Sensiho.
53'
Dobrou pozici pro centr do vápna hosté promrhali, Albertův centr přeletěl všechny útočníky, kteří stáli v šestnáctce.
52'
Adjapong zahrál rukou, rozhodčí mu pro tentokrát kartu neudělí.
51'
Berardiho nepovedená klička znamenala míč pro hosty, ti navíc faulovali. Adjapong za nedovolené držení Patrica obdržel žlutou kartu.
50'
Stefano Sensi se dostal do zajímavé pozice, ale jeho pokus nemohl branku vůbec, ohrozit.
49'
Branka z této standardky nebude, hlavička mířila jen do autu.
49'
Lazio vybojovalo rohový kop, bude z toho gól?
48'
Radu získal volný kop poté, co proti němu nedovoleně zakročil Boateng.
47'
316 přihrávek už zvládli hráči Sassuola v dnešním utkání, hosté jen 184.
46'
A je tu druhý poločas dnešního klání italské Serie A! Opět začali kombinovat domácí fotbalisté.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:00.
Je za námi velmi zajímavý první poločas, ve kterém oba týmy zaznamenaly branku. Nejprve otevřel skóre v 7. minutě Marco Parolo, o osm minut později vyrovnal hlavičkou Gianmarco Ferrari. Nutno říci, že domácí byli lepším týmem a Lazio se po většinu času pouze bránilo.
45+1'
45'
Roh se bude opakovat, i na podruhé jej odvrátil Kevin Prince Boateng.
44'
A Římané získali rohový kop.
43'
Lazio opět ždímá domácí, takto jsme si asi představovali Lazio po celý zápas.
42'
Pro Duncanův centr do vápna si v klidu doskočil Strakoša.
41'
Luis Alberto (Lazio) obdržel žlutou kartu.
41'
Krátký závar v pokutovém území Sassuola nakonec vyřešili domácí dlouhým odkopem.
40'
Pro změnu se míči k dostali bílí fotbalisté, obléhají sassuolskou obranu.
39'
Domácí v poklidu kombinují na své polovině, Lazio nenapadá tak aktivně, jako v předchozích minutách.
38'
Boateng zkusil vystřelit i z nepříliš výhodné pozice, jeho střela dopadla přesně do rukou Strakoši.
37'
Už, už to vypadalo, že se Immobile dostane k míči. Domácí brankář Consigli byl ale rychlejší a pro míč si došel.
36'
Nahoru, dolů. Tak probíhají poslední minuty, Lazio už nebrání v pěti, jako na začátku. Stejně jako domácí používá tři stopery.
35'
Navíc se píská ofsajd Immobilemu. Domácí se opět dostanou k míči.
34'
Lazio ždímá domácí, ale nic nebezpečného vymyslet nedokázalo.
33'
Zajímavou průnikovou přihrávku měl dostat Boateng, ale ve finální fázi míč netrefil, ten končí u Strakoši.
32'
Hra se více otevřela, oba týmy se střídají v útočení a postupné kombinaci.
31'
Lazio poprvé v zápasu kombinuje po delší časový úsek.
29'
Tyč teď zazněla za Consiglim! Ciro Immobile pronikl do pokutového území a trefil pravou tyčku, domácí brankář se natahoval marně!
28'
Žluto kartu obdržel Radu (Lazio), za téměř hokejový bodyček, kterým zastavil pronikajícího Berardiho.
27'
Pro změnu rozehraje další útočnou akci Consigli.
26'
Locatelliho centr končí v náručí Strakoši, Lazio se na chvíli dostane z tlaku domácích.
25'
Nadějnou pozici z voleje nevyužil Berardi, jeho rána jen přestřelila branku hostí.
24'
Útočný faul Římanů, dopustil se jej Milinkovič-Savič.
23'
Žlutá kartu obdržel Duncan (Sassuolo) za sestřelení Sergeje Milinkoviče-Saviče.
22'
Autové vhazování pro hosty, jejich nejobvyklejší disciplína v dnešním zápasu.
21'
Kouč a italská legenda Inzaghi není spokojen s předvedenou hrou Lazia, dává to velmi hlasitě najevo.
20'
Přímák skončil v obranné zdi Lazia, Sassuolo pokračuje v aktivním fotbalu.
19'
Stále čekáme než hlavní arbirtr Calvarese srovná zeď.
18'
Kevin Prince Boateng získal přímý kop pro domácí, hned za hranicí šestnáctky. Zajímavá možnost, dokáží vstřelit branku?
18'
Aktuální držení míče: Sassuolo 71%, Lazio 29%.
17'
Domácí vyrovnávají, a nutno říci zcela zaslouženě. Drží míč na kopačkách a jsou aktivnějším mužstvem.
15'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno! GIANMARCO FERRARI hlavičkoval uvnitř vápna, jeho pokus dokázal Strakoša vytěsnit jen pod břevno. 1:1!
15'
Teď se nabízí Sassuolu rohový kop.
14'
Zajímavý útok domácích skončil u pouhé zblokované rány, Lazio má velmi dobře zformovanou obranu. Bude těžké ji pro Sassuolo, překonat.
13'
Ofsajd odpískán Kevinu Princi Boatengovi (Sassuolo).
12'
Po další nepřesné přihrávce, kterou nezvládl zpracovat Adjapong, se bude zahrávat autové vhazování hostů.
11'
Nakonec nic nebezpečného, balon končí u jedničky Sassuola, Consigliho.
10'
Volný kop pro hosty z velice nebezpečné pozice, ze které lze zakroutit centr do vápna.
10'
Míč se opět ocitl mimo hrací plochu, dostane se tam prakticky každých pár vteřin.
8'
To je studená sprcha pro zatím velice sympaticky hrající domácí.
7'
Lazio právě vstřelilo branku!
MARCO PAROLO zničehonic posílá Římány do vedení! Albertovu ránu ještě zvládl odvrátit jeden z obránců na čáře, ale na Parolovu dorážku, byl už krátký. 0:1!
7'
Sassuolo pokračuje v úvodním náporu, Lazio zvládá pouze odkopávat míče.
6'
V gólové šanci se ocitl Stefano Sensi! Jeho hlavička uvnitř pokutového území ale mířila jen o kousek vedle!
5'
Adjaponga skvěle odstavil od míče jeden z obránců Lazia.
4'
Hráči Lazia si nerozuměli, a tak míč skončil v zámezí. Hrát můžou domácí od Adjaponga.
3'
První míč pro Consigliho. Skončil u něj poté, co se pronikajícímu Albertovi nevyvedla přihrávka.
2'
Sassuolo ovládá míč, avšak pouze na své polovině. Římané se snaží napadat rozehrávku.
1'
A je odstartováno! Domácí nastupují v zelené kombinaci, hosté sáhli po bílých dresech.
1'
Hráči jsou zahřátí na optimální teplotu, v kabině dostávají poslední taktické pokyny před výkopem.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Magnani, G. M. Ferrari, Marlon – Lirola, Duncan, Locatelli, Sensi, Adjapong – D. Berardi (C), K-P. Boateng.
Náhradníci: Pegolo – Dell'Orco, Lemos, Peluso, Rogério, Djuričić, Magnanelli, Brignola, Matri, Trotta, Di Francesco, Babacar.

S. S. Lazio: Strakoša – Luiz Felipe, Acerbi, Radu – Patric, Parolo, Lucas Leiva, S. Milinković-Savić, Lulić (C) – Alberto – Immobile.
Náhradníci: Proto – Wallace, Bastos, Durmisi, J. Lukaku, Badelj, Valon Beriša, Cataldi, Murgia, Marušić, Correa, A. Rossi.

Rozhodčí: Calvarese – Paganessi, De Meo.
S. S. Lazio
Modří mají na soupisce aktuálně druhého nejlepšího střelce italské ligy, Ciro Immobile nastřílel za jedenáct utkání hned osm branek. Navíc Římané z posledních pěti utkání prohráli jediné, 0:3 s Interem. Všechny ostatní mače vyhráli, naposledy v Evropské lize zdolali Marseille 2:1.
US Sassuolo Calcio
Domácí se po odehraných jedenácti kolech nacházejí na šesté příčce, ztrácejí tři body na právě páté Lazio. Zelení v posledních pěti zápasech jen jednou zvítězili, v minulém kole přehráli Chievo 2:0. Nejvíce zásahů má Kevin Boateng, celkem čtyři. Favoritem dnešního klání ale budou hosté z Říma.
Hezký svatomartinský večer u italské Serie A! Dnes nás čeká duel domácího Sassuola s Laziem Řím. Zápas má na Stadionu Mapei výkop v 18:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62