Serie A - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brescia : Sassuolo - 18. prosince 2019   20:45

0:2
(0:1)
Sassuolo
25' Traorè  (D. Berardi) • 71' Caputo  (Rogério)
Brescia
Alfonso – Sabelli, Cistana, Chancellor, Matějů – Bisoli (C), Tonali, Rômulo – Špalek (66. Ndoj) – Torregrossa (72. Al. Donnarumma), Balotelli (78. Matri).
Sassuolo
Pegolo – Toljan, Marlon, Romagna, Rogério (72. Kiriakopoulos) – Obiang, Locatelli – D. Berardi (C) (87. Peluso), Traorè, Boga (85. Duncan) – Caputo.

19. FC Janov – 11 bodů
Podle statistik byl dnešní zápas celkem vyrovnaný! Oba týmy si připsaly 6 střel na branku, čtyři mimo ní. Čtyři rohové kopy, tři ofsajdy a sedmnáct faulů. Na držení míče ale jasně vyhrálo Sassuolo, které ke svým 65% dokázalo vstřelit ještě 2 góly a po právu si tedy odváží 3 body z venkovní půdy.

Já děkuji, že jste četli tento onlajn a s přáním hezkého zbytku večera se těším na příště. Jiří Polášek.
90+3'
90+2'
Brescia už ani neútočí, už je to pro ni zbytečné. běží poslední sekundy zápasu a Sassuolo bude mít tři body.
90+1'
Brescia zase spálila další velkou šanci, kdy Donnarumma vyslal dloubáček z volného prostoru těsně vedle levé tyče Pegolovy branky.
90'
Sudí usoudil, že tomuto zápasu se hodí nastavit ještě tři minuty.
89'
Obiang zachytil dlouhý pas na vyběhnutého soupeřova útočníka. Možná teď hosty zachránil od pohromy v podobě gólu.
87'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Federico Peluso.
86'
Hosté se snaží hru už zvolnit, zvolnit tempo obou týmů a nenápadně pozdržovat. Vítězství, které by Sassuolu dost pomohlo, je už dost blízko.
85'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Jeremie Boga, přichází Alfred Duncan.
84'
Caputo se nakonec dostal ve vápně k zakončení, ale jen tečoval odražený míč a ten šel dost mimo branku.
83'
Sassuolo to zkouší znovu, tentokrát pomalým kombinačním útokem. K vápnu nemají fotbalisté problém se dostat, horší už to je ale dál.
82'
Obiang získal míč, Sassuolo šlo až k vápnu, ale tam bylo obráno. Šance tak nepřišla.
81'
Brescia v poslední desetiminutovce mírně přidává na tempu, ale zatím se do šancí nedostává. A vystřídaný Balotelli řekl bych že na hřišti chybí.
79'
Donnarumma byl podle fanoušků faulován ve vápně, protože jeho pád byl doprovázen hlasitým pískotem na soupeře. Hráči si zase stěžovali na ruku. Rozhodčí ale jasně odmítá oba závěry.
78'
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Mario Balotelli, přichází Alessandro Matri.
76'
Berardi mířil moc nízko, zeď zafungovala. Míč se pak ale dostal opět k Berardimu, který vypálil kousek od tyčky.
75'
Faul na Caputa posílá Sassuolo do standardního postavení k přímému volnému kopu. Hráči se ještě formují do zdi.
73'
Sassuolo perfektně odebralo míč a otočilo hru. Na Ndoje byl ale spáchán faul a proto se píská.
72'
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Ernesto Torregrossa, přichází Alfredo Donnarumma.

Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Rogério, přichází Giorgos Kiriakopoulos.
71'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Autorem branky je FRANCESCO CAPUTO. Nedáš, dostaneš. To je pravidlo, které ve fotbale vidíme hodně často. A dnes opět platí. Po neproměněné šanci Balotelliho se dostalo Sassuolo k vápnu soupeře, Rogério poslal perfektní centr na Caputa, ten z otočky vypálil a zajímavou ránou dostal míč do sítě. Asistence: Rogério.
70'
Balotelli nyní v další příležitosti selhal. Mohl srovnat skóre, ale jeho střela mířila vedle tyče a je to stále 0:1.
69'
Tohle byl nepříjemný faul na Romula. Nebyl ale vyhodnocen jako faul na žlutou kartu.
67'
Hosté rozehráli rohový kop, ten si na starosti vzal Traoré. Caputo a Romagna ve vápně naskočili na míč, ale ani jeden z nich ho nezasáhl.
66'
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Nikolas Špalek, přichází Emanuele Ndoj.
65'
Locatelli perfektně obral Torregrossu, který se snažil přejít do samostatného úniku. Nakonec se mu to díky skvélému obrannému zákroku nepovedlo.
64'
U lavičky náhradníků obou týmu se už rozcvičuje několik hráčů. První střídání asi už na sebe nenechají dlouho čekat.
62'
Balotelli utíkal kupředu, avšak následně přihrál a fauloval Obianga, takže rozhodčí hru samozřejmě přerušil.
61'
Traoré rozehrál rohový kop, ale hráč, který hlavičkoval, nehlavičkoval dobře a míč se odrazil opačným směrem. Přebral ho Balotelli.
60'
Hodina hry je za námi. Zatímco v prvním poločase bylo mírně lepší Sassuolo, nyní jednoznačně zápasu vládne právě domácí Brescia, která si tvoří obrovské šance, ale nevyužívá je.
59'
Sassuolo konečně přebralo míč a chtělo proniknout, to se jim ale opět na hraně vápna nepovedlo.
57'
Balotellimu byl odkopnut míč od kopačky, následně chtěl dorážet Locatelli. Branka nakonec ohrožena nebyla, ale šance to byla opravdu velká.
56'
Další perfektní hlavička domácích, tentokrát jí provedl Torregrossa, který si naskočil na perfektní oblouček spoluhráče. Skvěle zasáhl Pegolo.
55'
Mario Balotelli v další obrovské šanci! Přímo z rohového kopu poslal míč těsně vedle levé tyčky!
54'
Žlutou kartu dostává Ernesto Torregrossa (Brescia Calcio).
53'
Marlon byl faulován a sudí asi vytáhne kartu. Nejdříve se ale ptá hráče, jestli je v pořádku. Nebyl to opravdu hezký faul.
52'
Domácí zahráli přímý kop, který byl nacentrován skvěle na hlavu jednoho z hráčů těsně u levé tyče. Ten však hlavičkoval také těsně vedle ní!
50'
Berardi s Traorém a Obiangem kombinovali u vápna soupeře. Tam ale nevymysleli nic kloudného. Nakonec tedy museli zpět.
49'
Pegolo sebral jednoduchý míč, který na něj mířil vzduchem. Míč si následně dal k noze, ale zdržoval hru a to se rozhodně nelíbilo Brescijským fanouškům.
48'
Rogerio vhodil míč do hry, poté se v souboji střetli dva hráči a míč se odrazil ke gólmanu Pegolovi.
47'
Sassuolo rozehrálo úvodní výkop druhé půle. Vydalo se do útoku, ale hodně rychle zase s míčem přešlo zpět.
46'
V prvním poločase jsme viděli hezký fotbal. Oba týmy se co do útoku i obrany snažily předvádět to nejlepší, co mohly. Jediná branka padla ve 25. minutě, kdy se prosadil Traoré. Mario Balloteli následně vstřelil vyrovnávací branku, ta ale nebyla právem uznána kvůli ofsajdu. Do kabin se tedy šlo za stavu 0:1.

Druhý poločas začne přibližně v 21:48.
45+2'
45+2'
Žlutou kartu dostává Nikolas Špalek (Brescia Calcio).
45+1'
Nastavovat se budou dvě minutky nad rámec základní hrací doby prvního poločasu.
45'
Špalek opět v šanci, po Sabelliho přihrávce od čáry zpět na střed okamžitě pálil, ale jeho střela byla zblokována.
44'
Brescia bojovala o míč před vápnem soupeře, tam ho taky nakonec vybojovala. Následně hráči Brescie reklamovali ruku, ale rozhodčí nepískal a tak se Špalek, slovenský hráč, pokusil vypálit. Mimo.
42'
VAR právě potvrdil, že Balotelli se při úniku do gólové situace nacházel za obranou, takže gól byl po právu neuznán.
41'
Situaci ještě kontroluje Video Asistent Rozhodčí, takže se hra chvíli pozdrží.
40'
Brescia kombinovala ve středu hřiště, kde nakonec dobře přešla až do vápna. Balotelli vstřelil gól skluzem, ale byl v ofsajdu a tato branka tak neplatí.
39'
Cistana si nyní velmi zbytečně zkomplikoval situaci v obraně, když jako poslední obránce velmi dlouho čekal s přihrávkou, a když byl soupeř u něj, tak při ní ještě sklouzl.
37'
Berardi si vyběhl na dlouhý centr a byla by z toho i zajímavá šance, pokud by pomezní sudí nezvedl do vzduchu praporek. Je tedy pískán ofsajd.
36'
Treoré fauloval Tonaliho u postranní čáry podkopnutím nohou. Za to se asi také mohla udělovat žlutá karta. Hráči Sassuola jsou zatím dost neukáznění.
35'
Pegolo nyní skvěle vyrazil hlavičku po centru, která byla velmi nečekaní. Brankář Sassuola nyní svůj tým opravdu podržel.
34'
Žlutou kartu dostává Pedro Obiang (US Sassuolo Calcio).
33'
Sassuolo si stáhlo hru ke své brance a následně provedlo centr na vysunuté útočníky, ti ale míč nezachytili.
32'
Rohový kop Brescie byl ale stejně špatný, jako před chvílí roh soupeře. Sassuolo přebralo míč a vydalo se dopředu.
31'
Balotelli dostal velmi dobrý pas, po kterém vypálil technickou ránu. Ta se vznesla po teči hostujícího hráče k pravému růžku branky.
30'
Žlutou kartu dostává Rogério (US Sassuolo Calcio).
29'
Rohový kop se hostujícímu týmu nevyvedl. Míč ve skutečnosti zachytila Brescia a vydala se okamžitě do protisměru na branku Pegola.
28'
Berardi si míč povodil mezi hráči až k čáře, kde mu byl nakonec vykopnut. Jeho pokus tak končí na rohovém kopu, což může být ale pro Sassuolo další šance.
27'
Žlutou kartu dostává Jeremy Toljan (US Sassuolo Calcio).
26'
Další útok černozeleného týmu ztroskotal na špatné finální přihrávce. Tu měl na svědomí Locatelli, který přímo dal na kopačku protihráči.
25'
Autorem branky je HAMED TRAORÈ. Ten dostal od Berardiho dobrý pas, jeho zakončení v úniku bylo ale excelentní. Gólman vůbec takovou střelu nečekal a Sassuolo tak jde venku do vedení. Asistence: Domenico Berardi.
24'
Nákop na Torregrossu nevyšel, útočník neměl dostatečnou rychlost a k míči si vyběhl brankář Pegolo. Rozehrál ho do pole.
22'
Balotelli byl poslán k zemi a s bolestivou grimasou zůstal na pažitu ležet. Nakonec odešel sám k postranní čáře, kde ho ošetří lékaři Brescie.
21'
Centr od rohového praporku mířil do vápna Brescie, dokonce našel adresáta, ale ten ho neposlal na branku, právě naopak.
19'
Na pravé straně se rozeběhl Domenico Berardi, jenž byl atakovaný. Ovšem nedovolený zákrok se na něj nepíská, hrát tak bude Brescia.
18'
Mario Balotelli se pokusil poslat míč za obranu, jenže balon se k němu vrátil. Druhý pokus byl už příliš dlouhý a skončil u soupeřova brankáře.
17'
Centr letěl na levou stranu pokutového území, kde se nacházel nabíhající Nikolas Špalek. Jeho pokus mířil vedle branky, přesto hostující brankář zasáhl.
16'
Zatím se hraje hodně bojovné střetnutí, další faul si vynutil Aleš Matějů. Český obránce si u postranní čáry pokryl míč tělem, což se mu vyplatilo.
15'
Už to vypadalo, že Sassuolo překoná obranu domácího celku. Jeden z domácích hráčů vyběhl o něco dříve a vystavil se do ofsajdu.
14'
Pěkným pasem na druhou stranu útočné poloviny se prezentoval Mario Balotelli. Jenže přihrávka na hranici vápna byla znovu zachycená.
13'
Podél pravé postranní čáry se zkoušel do akce probojoval Domenico Berardi, ovšem přes bránícího soupeře neprošel. Následuje vhazování hostujícího mužstva.
12'
Sassuolo trochu uklidnilo hru, když kombinuje na útočné polovině. Hostující mužstvo hledá recept na dobře fungující obranu.
9'
Domácí mužstvo hraje aktivně, ovšem tentokrát na pravé straně neprošel Stefano Sabelli. Hra se tak otočila, jenže centr zamířil do moci brankáře.
8'
Hostující Rogério fauloval Ernestoa Torregrossu, a tak Brescia rozehrávala volný kop. Centr letěl do zadní části šestnáctky, odkud byl vrácen do ohně. Ovšem obrana svědomitě zasáhla a míč odkopla.
6'
Sassuolo zatím drží míč hlavně na své polovině, nemůže se dostat do útočných pozic.
1'

Brescia Calcio: Alfonso – Sabelli, Cistana, Chancellor, Matějů – Bisoli (C), Tonali, Rômulo – Špalek – Torregrossa, Balotelli.
Náhradníci: Andrenacci – Magnani, Gastaldello, Viviani, Martella, Morosini, Mangraviti, Ndoj, Zmrhal, Matri, Al. Donnarumma, Ayé.

US Sassuolo Calcio: Pegolo – Toljan, Marlon, Romagna, Rogério – Obiang, Locatelli – D. Berardi (C), Traorè, Boga – Caputo.
Náhradníci: Turati – Tripaldelli, Peluso, Müldür, Kiriakopoulos, G. M. Ferrari, Bourabia, L. Mazzitelli, Duncan, Magnanelli, Djuričić, Raspadori..
US SASSUOLO CALCIO

Sassuolo na tom není o moc lépe, než Brescia. Z patnácti zápasů sice vydolovalo o tři body víc, i tak ale má právě jen ty 3 body náskok na sestupovou linii. 26 vstřelených branek vypadá určitě lépe, je to skoro dvojnásobný počet dnešního soupeře. Nutno ale dodat, že skóre vstřelených a inkasovaných gólů je stále -1 (26:27). Sassuolo už tři zápasy neprohrálo, třikrát totiž remizovalo. Za zmínku stojí hodně překvapivá remíza 2:2, nebo venkovní 0:0 na San Siru proti AC Milán. Hezký zápas odehráli hráči Sassuola i proti Interu Milán, aktuálnímu lídrovi tabulky (konec 3:4).

BRESCIA CALCIO

Brescia není týmem, kterému se daří. Aktuálně se totiž nachází až na osmnáctém, tedy prvním sestupovém místě. Patnáct zápasů a pouze 13 bodů, to je dost katastrofální výsledek. Na druhou stranu, nikdo od loňského postupujícího ze Serie B nečekal nic jiného, než boj o udržení. To se ještě může v pohodě stát, Brescia ale musí porážet týmy v podobné formě, což Sassuolo rozhodně je. Po sérii proher přišly v posledních dvou kolech dvě výhry a tedy výsledky, od kterých se tým může odpíchnout. Musí ale střílet góly, kterých vstřelila jen 14 v patnácti zápasech.

Forma: V – V – P – P – P