Serie A - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : AC Milán - 10. listopadu 2019   20:45

Juventus
77' Dybala (Higuaín)
1:0
(0:0)
Juventus
Szczęsny – J. Cuadrado, Bonucci, de Ligt, Sandro – Bentancur, Pjanić, Matuidi (70. Rabiot) – Bernardeschi (61. Costa) – Higuaín, Ronaldo (55. Dybala).
Maresca – Preti, Carbone
Allianz Stadium, Turín
AC Milán
G. Donnarumma – Conti, Duarte, A. Romagnoli, Hernández – Paquetá (85. Rebić), Binnásir, Krunić (61. Bonaventura) – Suso, K. Piątek (66. Leao), Çalhanoğlu.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí očekávaným vítězstvím Juventusu, které se ale rozhodně nerodilo lehce. Milánské AC sehrálo na hřišti Juventusu parádní utkání, při němž dlouho eliminovalo útočnou sílu soupeře. Navíc dnes nebyl v dokonalé kondici hvězdný Cristiano Ronaldo, který musel být navíc i střídán. Nicméně Dybala, který ho nahradil, nakonec zápas jediným gólem rozhodl.
90+4'
90+4'
Paulo Dybala (Juventus) mohl rozhodnout, jeho střelu však Donnarumma reflexivně vyráží!
90+4'
Poslední nastavená minuta, Juventus s míčem na polovině AC.
90+3'
Wojciech Szczęsny (Juventus) chytá míč, po rohovém kopu AC, hostům se čas neskutečně rychle krátí.
90+2'
Nepřesným centrem z levé strany končí akce AC, ale míč byl tečován, takže hosté získávají roh.
90+1'
Žlutou kartu dostává Hakan Çalhanoğlu (AC Milán).
90+1'
Žlutou kartu dostává Suso (AC Milán).
90'
Nastavují se čtyři minuty.
89'
Žlutou kartu dostává Theo Hernández (AC Milán).
88'
Útočným faulem na Dybalu končí snaha AC, k míči se dostávají domácí.
87'
Hosté nyní doslova svírají Juventus v jeho třetině, bude z toho vyrovnávací gól?
86'
Příchod Ante Rebiće (AC Milán) byl poslední změnou v sestavách v tomto zápase, oba týmy již využily všechny možnosti ke střídání.
85'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Lucas Paquetá, přichází Ante Rebić.
84'
AC se dostává k vápnu soupeře, Hakan Çalhanoğlu (AC Milán) znovu prověřil gólmana Juventusu.
83'
Míč z pravé strany zamířil do malého vápna AC, kde Gianluigi Donnarumma vyboxovává.
82'
Gonzalo Higuaín (Juventus) vybojoval roh pro svůj tým a gestem burcuje diváky v hledišti.
81'
Pas z pravé strany mířil do vápna AC, kde se ale Douglas Costa (Juventus) k míči nakonec nedočkal, i kvůli dobré práci obránce.
80'
A dokonce je tu i střelecký pokus, kdy Hakan Çalhanoğlu zkusil zpoza vápna zaskočit gólmana, Wojciech Szczęsny (Juventus) ale jeho přízemní střelu chytá.
79'
Milánské AC se nyní snaží o rychlou odpověď, hosté se drží na útočné polovině.
77'
Juventus právě vstřelil branku!
Tak přece jenom jsme se gólu dnes dočkali! PAULO DYBALA se prohráčkoval do vápna přesnou střelou k tyči nedal Donnarummovi šanci, pěkná akce domácího útočníka.
75'
K ohrožení branky Juventusu také došlo, při přímém kopu AC, Wojciech Szczęsny (Juventus) vyráží střelu mimo vápno.
74'
Miralem Pjanić (Juventus) fauluje na své polovině Romagnoliho, volný kop pro AC, to je již vzdálenost, odkud by se dala ohrozit branka Juventusu.
73'
Gianluigi Donnarumma (AC Milán) má míč a pochopitelně nespěchá s rozehrávkou od vlastní branky.
71'
Pískot diváků doprovází akci AC na polovině Juventusu, hosté ale opět ztrácejí míč a rychle se vrací na svou polovinu.
70'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Blaise Matuidi, přichází Adrien Rabiot.
70'
Pravděpodobně pro Matuidiho zápas skončil!
69'
Blaise Matuidi (Juventus) ukazuje sudímu, že má nějaký problém s břichem a musí být ošetřován.
68'
Paulo Dybala (Juventus) prověřil Donnarummu v brance milánského AC, ten s jeho přízemní střelou neměl starosti.
67'
Ofsajdovým postavením končí akce Juventusu, takže míč získávají hosté.
66'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Krzysztof Piątek, přichází Rafael Leao.
65'
Hra v posledních minutách trochu postrádá patřičné tempo.
64'
AC s míčem na své polovině, hosté podávají zatím velice dobrý výkon na hřišti Juventusu a sahají minimálně po bodu.
63'
AC napadá rozehrávku Juventusu, který s tím má evidentně problém.
61'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Federico Bernardeschi, přichází Douglas Costa.
61'
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Rade Krunić, přichází Giacomo Bonaventura.
59'
Juventus útočí po pravé straně, ale stále tomu v podání domácích něco chybí...
57'
Žlutou kartu dostává Juan Cuadrado (Juventus FC).
57'
Gonzalo Higuaín (Juventus) si naběhl na pas do vápna, ale měl to na dlouhou nohu a míč nedokázal usměrnit lépe, než mimo branku AC.
56'
Hvězdný CR7 po svém odchodu ze hřiště okamžitě zamířil do šatny, pravděpodobně ho dnes limitovalo nějaké zranění.
55'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Cristiano Ronaldo, přichází Paulo Dybala.
55'
Ani roh nyní Juventus nezískal po akci Federico Bernardeschiho, který se diví, ale nedá se nic dělat.
54'
Gianluigi Donnarumma (AC Milán) vykopává od své branky, hosté jsou při rozehrávce hned pod tlakem a ztrácejí míč.
53'
Střela Matuidiho (Juventus) již byla přece jenom o něco přesnější, než před chvílí Federico Bernardeschiho, nicméně i on branku míjí.
52'
Federico Bernardeschi (Juventus) měl chvíli čas na střelu zpoza vápna, srovnal si míč na levačku a vypálil, jenže branku vůbec netrefil.
51'
Centr do vápna Juventusu také z pravé strany přišel, ale míč si stahuje celkem snadno ze vzduchu Wojciech Szczęsny (Juventus).
50'
Volný kop na polovině soupeře se nyní nabízí milánskému AC, je to na centr do vápna, z pravé strany.
49'
Další výkop od branky AC, míč končí v autu, vhazují hosté, z levé strany, na polovině soupeře.
48'
Gianluigi Donnarumma (AC Milán) vykopává od své branky, míč putuje na polovinu Juventusu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
Je za námi první poločas šlágru 12. kola italské Serie A, který ale zatím zůstává svou kvalitou trochu za očekáváním. Nicméně je třeba přiznat, že hráči AC Milán zatím podávají výtečný výkon a i díky němu jsme ještě gól neviděli. Favorizovaný Juventus si totiž zatím neví rady s velmi dobře bránícím soupeřem, který spoléhá a útočí rychlými brejky.
45+1'
45+1'
Krzysztof Piątek (AC Milán) se nyní po pravé straně prohnal kolem bránícího hráče až do vápna Juventusu a svého krajana v brance soupeře prověřil tvrdou střelou.
45'
Ismaël Binnásir (AC Milán) stahuje na trávník Higuaína a vidí za to žlutou kartu, zcela zaslouženě.
43'
Juventus opět na útočné polovině, AC se ale zatím nesmírně statečně brání.
42'
Cristiano Ronaldo (Juventus) prověřil pozornost Donnarummy, ten jeho střelu v poklidu chytá a rozehrává od své branky.
41'
Žlutou kartu dostává Rade Krunić (AC Milán).
40'
Zatím ale standardky obecně v tomto zápase nejsou ozdobou hry, nedaří se ani jednomu z mužstev.
39'
Nyní také hosté získávají výhodu volného kopu na polovině Juventusu, je to ale na centr do vápna, než na přímé ohrožení branky.
38'
Nepřesným pasem na Ronalda, na levou stranu, končí pokus domácích o rychlý protiútok.
37'
Juan Cuadrado (Juventus) padá k zemi, po souboji s bránícím hráčem AC, nicméně byl to faul z jeho strany, míč pro Milán.
36'
Juventusu se nedaří v prostoru před pokutovým územím AC, kde domácí velice často ztrácejí míče.
34'
S Bentancurem to nevypadá zrovna dobře, sice se vrací do hry, ale viditelně kulhá na levou nohu.
33'
Rodrigo Bentancur (Juventus) faulován a domácí záložník musí být ošetřován.
32'
Zblokovaná střela Hakana Çalhanoğlua (AC Milán) má za následek roh pro hostující tým.
31'
Federico Bernardeschi (Juventus) se dostal ke střele zpoza vápna, branku AC ale minul.
30'
První půl hodina hry gól nepřinesla, přesto se konečně začal hrát fotbal.
29'
Juan Cuadrado (Juventus) poslal z pravé strany pas do vápna AC, tam ale stojí opět připravený obránce, který míč odkopává.
27'
Juventus se dostává z vlastní poloviny, postup po levé straně zastavuje čistým skluzem Alessio Romagnoli (AC Milán).
26'
Hosté rozehrávali roh z pravé strany, ale míč končí u bránícího hráče Juventusu.
25'
Wojciech Szczęsny (Juventus) se blýskl parádním zákrokem kdy hlavičku Paquetá vyrazil nad branku.
24'
AC opět s míčem na polovině Juventusu, což se pochopitelně nelíbí divákům v hledišti, kteří pískají.
22'
AC se snaží o rychlý brejk, ale hosté jsou pouze ve dvou na polovině Juventusu, takže se celá akce zbrzdila.
21'
Milánští se odhodlali k útoku, dva pokusy o centr z pravé strany zatím neúspěšné.
20'
Prvních dvacet minut nenabídlo nějakou strhující fotbalovou podívanou, doufejme, že tomu bude ještě v prvním poločase jinak.
18'
Cristiano Ronaldo z levé strany neprostřelil obránce AC, domácí ještě na chvíli zůstali s míčem u vápna hostů, než Leonardo Bonucci pokazil přihrávku.
17'
Tentokrát domácí rozehráli z levé strany, ale bylo to se stejným (tedy nulovým) efektem, jako u předchozích rohů.
16'
A budou se muset bránit znovu, Cristiano Ronaldo (Juventus) totiž vybojoval pro svůj tým další roh.
16'
Rohový kop rozehrál Juventus z pravé strany, znovu ale bez užitku, hosté se v pohodě ubránili.
15'
Gonzalo Higuaín (Juventus) se z pravé strany dokázal natlačit přes obránce ke střele, Gianluigi Donnarumma (AC Milán) reflexivně nohou vyráží na roh.
14'
Suso (AC Milán) si nyní nabíhal na dlouhý pas, ovšem proti přesile bránících hráčů neměl moc šancí na úspěch.
13'
Stále čekáme na nějakou pohlednou akci či šanci, případně alespoň střelu na branku...
12'
Malá domů v podání AC, Gianluigi Donnarumma ale byl pod tlakem při odkopu míče, přesto to zvládl.
11'
Další autové vhazování Cuadrada z pravé strany, tentokrát u rohového praporku, na polovině AC.
10'
AC se za prvních deset minut ani nedostalo k vápnu Juventusu, zatím se hosté pouze brání.
9'
Leonardo Bonucci (Juventus) přenechává autové vhazování Cuadradovi, poté se domácí dostávají na polovinu AC.
8'
Zatím je k vidění poměrně dost nepřesností, v podání obou mužstev.
7'
Blaise Matuidi (Juventus) faulován na polovině AC, domácí bleskově rozehrávají.
6'
Aléx Sandro (Juventus) získává míč a rozehrává na pravou stranu, znovu na pravou stranu, kudy jde zatím jednoznačně nejvíc akcí domácích.
5'
Cuadrado se těžce zvedá z trávníku, po souboji s faulujícím Krunićem. Nyní se již opět hraje.
4'
Juan Cuadrado (Juventus) s míčem v ruce u postranní čáry, následuje faul Kruniće, domácí tak zůstávají u míče.
3'
Hosté dobrým napadáním rozehrávky sebrali domácím míč.
2'
Přetažený centr z pravé strany nenašel ve vápně AC vůbec nikoho, míč letí na opačnou stranu do autu.
1'
Po zákroku Romagnoliho získávají domácí rohový kop, který budou rozehrávat z pravé strany.
1'

Juventus FC: Szczęsny – J. Cuadrado, Bonucci, de Ligt, Sandro – Bentancur, Pjanić, Matuidi – Bernardeschi – Higuaín, Ronaldo.
Náhradníci: Pinsoglio, Buffon – Can, Costa, Rugani, Dybala, Ramsey, Danilo, De Sciglio, Demiral, S. Khedira, Rabiot.

AC Milán: G. Donnarumma – Conti, Duarte, A. Romagnoli, Hernández – Paquetá, Binnásir, Krunić – Suso, K. Piątek, Çalhanoğlu.
Náhradníci: An. Donnarumma, Reina – Caldara, Bonaventura, Rebić, Gabbia, Leao, Biglia, Ricardo Rodríguez, Calabria.

Rozhodčí: Maresca – Preti, Carbone.
AC Milán

Kdysi fotbalový gigant zažívá v posledních letech úpadek. AC Milán je po odehraných jedenácti kolech až na třinácté pozici, a to rozhodně není umístění, s jakým by hráči, natož fanoušci měli být spokojení. Ani výměna trenéra zatím nepřinesla kýžené ovoce, Pioli se doposud dočkal výhry pouze proti Spalu. Minulý týden AC nezvládlo vyrovnané utkání s Laziem, jemuž na San Siru podlehlo 1:2. Nejlepším střelcem týmu je Polák Piatek, jenž vstřelil tři branky.
Juventus FC

Juventus je v posledních letech italským vládcem, na trůnu sedí nepřetržitě již devátou sezónu. Zda se Staré dámě podaří i po deváté v řadě získat mistrovský titul je zatím ve hvězdách, nakročeno k tomu ovšem mají svěřenci kouče Sarriho dobře. V tabulce sice ztrácejí dva body na Inter, avšak pokud zvládnou utkání proti AC, tak se znovu vrátí do čela. Celek z Turína letos ještě nepoznal hořkost porážky, bod za remízu bral ze zápasu proti Lecce, Fiorentině a v rámci Ligy mistrů proti španělskému Atléticu. Ligovým nejlepším střelcem Juve je Cristiano Ronaldo, který určitě bude chtít pohnout s pěti zásahy na svém kontě.
Všem fanynkám a fanouškům fotbalu přeju krásný nedělní večer! Vítám vás při sledování dvanáctého kola italské Seria A, v němž Juventus vyzve na domácím stadiónu milánské AC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62