Serie A - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Juventus : Verona - 21. září 2019   18:00

Juventus
31' Ramsey (Ronaldo) • 49' Ronaldo
2:1
(1:1)
Verona
21' Veloso
Juventus
Buffon – Danilo, Bonucci (C), Demiral, Sandro – Ramsey (61. S. Khedira), Bentancur (51. Pjanić), Matuidi – J. Cuadrado, Dybala (72. Higuaín), Ronaldo.
La Penna – Di lorio, Caliari
Allianz Stadium, Turín
Verona
Silvestri – Rrahmani, Kumbulla, Günter – Faraoni, Verre (59. Pessina), S. Amrabat (85. Pazzini), Veloso (C), Zaccagni (72. Tutino) – Lazović, Di Carmine.

Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 9:0. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:20.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Juventusu, který svého soupeře porazil poměrem 2:1. Ani druhý poločas nám nepřinesl zrovna atraktivní podívanou, avšak domácímu celku se v jeho samotném úvodu povedlo vybojovat pokutový kop, který následně Ronaldo zužitkoval. Posléze si hráči Juventusu jednobrankové vedení pohlídali až do konce, avšak herní projev domácího celku byl daleko za očekáváním.
90+5'
90+4'
Kumbulla fauloval kousek od pokutového území, za což vyfasoval druhou žlutou kartu.
90+4'
Do konce zápasu nezbývá moc času, Verona se i nadále nachází daleko od branky soupeře. Vypadá to na vítězství domácího mužstva.
90+3'
Cuadrado oslovil Higuaína, který si potáhl míč na pravou nohu a poté zkoušel centrovat kolem Kumbully. Ten se velice správně postavil do dráhy letu.
90+2'
Na levou stranu si seběhl Ronaldo, který se snažil prostrčit přihrávku na Matuidiho, před kterým jednal Faraoni odkopem pouze za postranní lajnu.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
90'
Co scházelo! Na zadní tyči číhal zcela osamocený Tutino, jehož ránu Buffon dokázal zlikvidovat. Následná dorážka pro změnu putovala nad branku.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, Juventus stále drží jednobrankové vedení, naopak soupeř bude mít na vyrovnání i nastavený čas.
88'
Před malým momentem byl žlutým kartónkem napomínán hostující trenér, kterému se nelíbila jedna z předchozích situací. Zřejmě Ronaldovo počínání u lajny.
87'
Hlavní sudí nyní přisoudil volný kop pro Hellas, avšak Ronaldo vzorně dostoupil u postranní lajny. Nakonec z toho bude aut pro Juventus, kterého se ujme Sandro.
86'
Z obrovské vzdálenosti zkoušel své štěstí domácí obránce Bonucci, který pálil snad ze čtyřiceti metrů. Podle toho to také vypadalo, míč skončil na tribuně.
85'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Sufján Amrabat, přichází Giampaolo Pazzini.
81'
Higuaín se během krátké chvíle vrátil na hrací plochu, přičemž jeho celek dokázal odvrátit centr z pravé strany. Matuidi navíc spolupracoval se Sandrem.
80'
S Higuaínem to i nadále nevypadá vůbec, krátce po příchodu na hrací plochu opět ulehl na zem. Lékařský personál tak opět musel krotit prudký liják krve.
79'
Veloso stáčel míč směrem do branky, avšak i tentokráte se povedlo zasáhnout Buffonovi. Posléze Di Carmine trefil Khediru, na řadu přijde další roh.
78'
Juventus se bude muset opět bránit, tentokráte před pokutovým územím dobře zasáhl jeden z domácích, který ve skluzu poslal míč zpět za brankovou čáru – roh.
77'
Higuaín skutečně inkasoval úder do obličeje, který navíc přinesl krev. Argentinský forvard tak musel za postranní lajnu, jeho celek bude chvíli hrát v deseti.
76'
Po jednom z předchozích soubojů zůstal na zemi ležet Higuaín, který byl udeřen rukou do obličeje. Na scénu tak zamířil lékařský personál Juventusu Turín.
75'
Pjanić se postavil k dalšímu volnému kopu, v tomto případě rozehrál cvičeným signálem. Jeho centr pravou nohou sice našel Demirala, avšak po míči se vrhl Silvestri.
74'
Rrahmani celkem dlouho vyčkával s odkopem, nakonec do něj vložil kopačku napadající Higuaín, avšak odraz hrál do karet prvně jmenovanému hráči.
73'
Staré dámě se povedlo rozvinout akci po levé straně, kde se o útočné choutky staral Ronaldo. Po krátké přešlapovačce došlo k roztažení hry na Cuadrada.
72'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Paulo Dybala, přichází Gonzalo Higuaín.
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Mattia Zaccagni, přichází Gennaro Tutino.
71'
Vzorně se ke svému pokutovému území vrátil hostující Kumbulla, který na jistotu vyprodukoval zpětnou nahrávku na Silvestriho, jehož odkop byl lehce sražen.
70'
Verona zahrávala skutečně hodně nebezpečnou standardku, se kterou měl Buffon velké starosti. Nakonec se mu podařilo vyrazit míč před sebe, kde byl Sandro.
69'
Rrahmani si prostřednictvím autového vhazování vybral vedle postaveného Faraoniho, jehož narážečka nebyla zrovna přesná, čehož ihned využil Demiral.
68'
I Juventus nezkoušel útočit do poněkud otevřené obrany, naopak Khedira s míčem počkal na podporu spoluhráčů, načež byl u postranní lajny faulován Sandro.
67'
Domácí Dybala se pokoušel patičkou přihrát pod sebe, jenomže prudkou nahrávku vůbec netrefil. Místo toho jsme sledovali rychlý kontr, který ale nic vážnějšího nepřinesl.
62'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, Juventus i nadále vede o jedinou branku. V posledních minutách se nám hra o poznání vyrovnala.
61'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Aaron Ramsey, přichází Sami Khedira.
60'
Na pořadu dne byl další rohový kop, který nebyl vůbec špatný. Nakonec se ve vzduchu vynořil domácí Demiral, který prudkou hlavičkou poslal míč do bezpečí.
59'
Do vzduchu se dostal hostující Verre, kterému se nepovedlo ideálně trefit balón. Za ním ještě dobíhal jeden z protihráčů, od kterého se balón odrazil za čáru.
59'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Valerio Verre, přichází Matteo Pessina.
58'
Aby toho nebylo málo, tak kousek od středového kruhu fauloval domácí Matuidi, který místo míče trefil Faraoniho. V tomto případě se klidně mohlo žlutit.
57'
Ronaldovi se podařilo prostrčit nahrávku na trestuhodně volného Ramseyho, který se s míčem dostal do velkého úhlu, přičemž zakončoval vedle branky.
56'
Hellas se usadil na polovině soupeře, avšak Amrabat se dostal do menších nesnází. Nakonec si nedovoleně počínal Matuidi, který povalil soupeře k zemi.
55'
Tentokráte se do kombinace zapojil také brankář Buffon, který si na levém křídle všiml volného Sandra, jenž pro změnu vybojoval autové vhazování zleva.
54'
Ronaldo přenechal do tandemu na dnes celkem nevýrazného Dybalu, jehož pokus vystoupal zhruba metr nad branku. Verona začíná být hodně pasivní.
53'
Po něm to vypadalo, že se Cuadrado odhodlá k zakončení, avšak nakonec ještě přihrával pod sebe na Matuidiho, který s přihrávkou vůbec nepočítal.
52'
Juventus rozjel naprosto skvělou kombinaci, která nakonec přinesla zablokovanou ránu. To znamená, že favorit tohoto zápasu bude zahrávat rohový kop.
51'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Rodrigo Bentancur, přichází Miralem Pjanić.
50'
Pro Veronu se naskýtá hodně těžká pozice, v tuto chvíli totiž prohrává o jednu branku. Stále není nic ztraceno, do konce zápasu zbývá dostatek času.
49'
Juventus právě vstřelil branku!
Domácí hráči se poprvé v utkání dostávají do vedení! K rozehrávce pokutového kopu se totiž postavil CRISTIANO RONALDO, který zakončil na pravou stranu, což bylo vlastně na opačný pól branky.
49'
Je tu pokutový kop pro domácí!
49'
Verona si tak alespoň vybojovala rohový kop z pravé strany. Vzdušná nabídka v podání Velosa plachtila přímo do branky, na čáře se povedlo zasáhnout Demiralovi.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu ti to do rozhozené obrany namířil hostující Di Carmine, který se sám pokusil o zakončení, avšak to směřovalo do nohy soupeře.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nabídl celkem nezáživnou podívanou. Navíc se do překvapivého vedení dostala Verona, jenž udeřila krátce po svém neproměněném pokutovém kopu. Stará dáma se celkem dlouhou dobu herně hledala, nakonec se dostala k vyrovnávací brance, což vydrželo až do konce prvního poločasu. Uvidíme, co přinese ten druhý.
45'
43'
Ronaldo s míčem doběhl až k rohovému praporku, kde ho napadala hned dvojice protihráčů. Domácí forvard to udělal zkušeně, míč otřel o nohu protihráče.
42'
Rrahmanimu se nakonec povedlo konstruktivně rozehrát do strany, avšak Faraoni to měl na dlouhou nohu. Navíc si jeden z hostů pomohl dalším faulem.
41'
Danilo to zkoušel celkem nečekanou nahrávkou mezi obránce, avšak Dybala měl k míči skutečně hodně daleko. Místo toho se k němu dostal brankář Silvestri.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
36'
Vše vyústilo v další střelecký pokus v podání Ronalda, který tentokráte trefil protihráče do nohy. Od něj se hrací předmět odrazil až k reklamním bannerům.
35'
Verona se po delší době přiblížila k opačné šestnáctce, odkud vhazoval obránce Faraoni. Krátce poté si obrannou povinnost splnil Ramsey, který zasáhl čistě.
34'
Žlutou kartu dostává Marco Davide Faraoni (Hellas Verona FC).
34'
Dybala spadl po souboji s jedním z protihráčů, avšak o nedovolený zákrok se v žádném případě nejednalo. Domácí útočník navíc v pádu zakončil hodně vedle.
33'
Aby toho nebylo málo, tak Lazović u postranní lajny zajel do Danila, který svému celku zajistil další volný kop, jenž byl i tentokráte rozehrán po zemi.
32'
Zatím nejaktivnější hráč domácích Cristiano Ronaldo to zkoušel dalším projektilem zpoza velkého vápnu, ani tentokráte jsme nesledovali přesnou ránu.
31'
Tak přeci jenom se domácí dočkali vyrovnávací branky! Ronaldo přihrál na vedle stojícího AARONA RAMSEYHO, jenž měl na zakončení celkem dost času. Jeho ránu ještě lehce tečoval jeden z protihráčů, i tak střela zapadla přesně ke vzdálenější konstrukci.
31'
Míč se opět dostal ven z hrací plochy, což přineslo další odkop od branky Verony. Tentokráte se do souboje dostával Di Carmine, který neodhadl dopad míče.
30'
Silvestri si dával s rozehrávkou celkem dost načas, nakonec odkopával na druhou stranu hrací plochy, kde se Danilovi podařilo v souboji přetlačit Lazoviće.
29'
Stará dáma se tentokráte rozhodla rozehrát po zemi, avšak poté jsme přeci jenom sledovali centrovanou nabídku, při které hlavičkoval nad branku Ronaldo.
28'
Žlutou kartu dostává Amir Rrahmani (Hellas Verona FC).
27'
Aby toho nebylo málo, tak si provedení autového vhazování vyzkoušel Sandro, kterému se jako první nabídl Ramsey, který po kontaktu s Verrem upadl.
26'
Následně se na zemi ocitl také Ronaldo, což domácím přineslo zisk standardní situaci. K ní se postavil zatím nevýrazný Ramsey, který našel pouze Güntera.
21'
Hellas Verona právě vstřelila branku!
Tak přeci jenom se hosté dostali do vedení! Verona se totiž dostala zpět za pokutové území, kde k parádní ráně napřáhl záložník MIGUEL VELOSO, jehož levačka směřovala přesně pod břevno. Zkušený brankář Buffon byl na jeho projektil krátký.
20'
Neskutečné! K rozehrávce pokutového kopu se postavil Di Carmine, který trefil pouze levou tyč. Následná dorážka pro změnu skončila na břevně.
19'
Je tu pokutový kop pro Hellas!
19'
Tam se k centru dokázal dostat Faraoni, který z pravé strany našel pouze rukavice domácího brankáře Buffona, jenž pro změnu rozehrál výhozem do strany.
18'
Ronaldo se dostával do malého vápna, avšak krátce před ním skončil na zemi. Ani tentokráte to penalta nebude, hra se tak otáčí na opačnou stranu.
17'
Taktický zákrok vytasil vracející se Veloso, který zezadu poslal k zemi jednoho z protihráčů. Vypadá to na Cuadrada, jenž sám rozehraje standardní situaci.
16'
Žlutou kartu dostává Maraš Kumbulla (Hellas Verona FC).
15'
Obrannou povinnost si před malým momentem dokázal splnit Kumbulla, který navíc spolupracoval s brankářem Silvestrim, jenž odkopával na druhou stranu.
14'
Ronaldovi se podařilo sklepnout míč pod sebe, načež jsme sledovali dalekonosný nákop na Matuidiho, který se nakonec přes Amrabata nedostal do zakončení.
13'
Do kombinace svého celku se opět zapojil brankář Buffon, kterému se povedlo odkopnout míč na druhou stranu hrací plochy, kde v souboji vyhrál Bentancur.
12'
Poprvé se nám připomněl Ronaldo, který si za pokutovým územím hledal prostor ke střele, avšak trefil pouze Kumbullu. Verona bude i tak vhazovat zleva.
11'
Následoval vůbec prvního rohový kop, který si z pravé strany vzal na starost Bentancur. Jeho rozehrávka nakrátko nebyla dobrá, soupeř úmysl dokázal přečíst.
10'
K postranní lajně si seběhl domácí Sandro, který se nakonec dostal až k půlící čáře. Tam si pro spolupráci vybral Ronalda, který přenášel hru křížem.
9'
Faraoni to zkoušel hezkým pasem do běhu na Di Carmineho, avšak nahrávka byla přeci jenom o něco delší. Míč se stal kořistí brankáře Buffona.
8'
S rozehrávkou se rozhodl vypomoci domácí Matuidi, který pouze vracel na kopačku obránce Bonucciho. Posléze se k míči dostal také brankář Silvestri.
7'
Následně se do zajímavé pozice natlačil Verre, kterému se povedlo odcentrovat do malého vápna, avšak míč našel pouze rukavice zkušeného Buffona.
6'
Stará dáma chvíli kombinovala na vlastní polovině, přičemž Ramsey raději vyprodukoval zpětnou nahrávku až na Demirala, který pro změnu přenesl hru.
5'
Cuadrado se před svým pokutovým územím dostal do těžké situace, napadající Di Carmine ho poslal na zem, avšak za ním situaci jistil talentovaný Demiral.
4'
Na druhé straně hlavní sudí nařídil standardní situaci to pro Veronu. K rozehrávce se nakonec postavil Amrabat, jehož centr proskákal ven z hrací plochy.
3'
Hned v úvodu utkání jsme se dočkali prvního střeleckého pokusu, o který se postaral Cuadrado. Jeho zakončení levou nohou se stočilo daleko vedle branky.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hostující hráči, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

Juventus FC: Buffon – Danilo, Bonucci, Demiral, Sandro – Ramsey, Bentancur, Matuidi – J. Cuadrado, Dybala, Ronaldo.
Náhradníci: Pinsoglio, Szczęsny – Bernardeschi, de Ligt, Rugani, Rabiot, Can, S. Khedira, Pjanić, Mandžukić, Higuaín.

Hellas Verona FC: Silvestri – Rrahmani, Kumbulla, Günter – Faraoni, Verre, S. Amrabat, Veloso, Zaccagni – Lazović, Di Carmine.
Náhradníci: B. Radunović, A. Berardi – Salcedo Mora, Pessina, Henderson, Dawidowicz, Pazzini, Tutino, Danzi, Vitale, Adjapong, Marrone.

Rozhodčí: La Penna – Di lorio, Caliari.
Utkání mezi Juventusem a Hellasem Verona začíná v 18:00 hodin a my budeme samozřejmě u toho, tak si zápas nenechte ujít.
Hellas Verona FC chce bojovat o místa v první polovině tabulky. Po třech kolech mají hosté zatím čtyři body a nachází se na jedenácté pozici. Verona začala remízou 1:1 s Bolognou, pak porazila 1:0 Leece a naposledy prohrála, když nestačila na AC Milán, kterému doma podlehla 0:1.
Juventus FC je samozřejmě největším favoritem na zisk mistrovského titulu. Po třech kolech má zatím sedm bodů a nachází se na třetí pozici. Juventus vyhrál 1:0 v Parmě, pak porazil 4:3 Neapol a naposledy remizoval 0:0 na hřišti Fiorentiny.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Italská liga má na programu 4. kolo a my budeme sledovat duel mezi Juventusem a Veronou. Jasným favoritem je parta kolem Cristiana Ronalda, takže Juventus.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62