Lazio - Bologna | ONLINE | 29.2.2020 15:00 | Serie A 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Serie A - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lazio : Bologna - 29. února 2020   15:00

Ukončeno
Lazio
20' Alberto (Immobile) • 22' Correa (Alberto)
2:0
(2:0)
Lazio
Sestavy:
Strakoša – Patric, Luiz Felipe, S. Radu – Lazzari, S. Milinković-Savić, Lucas Leiva, Alberto (61. Parolo), Jony – Correa (75. Cataldi), Immobile (85. F. Caicedo).
Náhradníci:
Guerrieri, Proto – Cataldi, Adekanye, Anderson, Silva, Parolo, F. Caicedo, J. Lukaku, Bastos, Vavro, Anderson.
Rozhodčí
Abisso – Liberti, Bottegoni
Stadio Olimpico, Řím
Bologna
Sestavy:
Skorupski – Tomijasu, Danilo (72. Skov Olsen), Bani, Denswil – Orsolini (59. Santander), A. Poli, J. Schouten (59. N. Sansone), R. Soriano, Barrow – Palacio.
Náhradníci:
Sarr, A. Da Costa – Santander, N. Sansone, Corbo, Skov Olsen, Bonini, Domínguez, Baldursson, Medel, Juwara.
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:7. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:12.
Je konec! Lazio zvládlo dnešní duel s Bolognou a vítězí 2:0! Římský celek totiž vlétl do utkání jako velká voda. Bologna však v úvodu přestála tři obrovské šance. Hostující brankář totiž předvedl několik výborných zákroků. Lazio však poslal do vedení Luis Alberto a o další dvě minuty později přidal branku Joaquín Correa! Bologna sice po změně stran dvakrát dostala míč do sítě, jenže v obou případech se jednalo o ofsajd. Lazio poté pokračovalo v dobrém výkonu a pohlídalo si vítězství.
90+5'
Konec zápasu.
90+4'
Lazzari prošel na polovinu soupeře, kde jej hostující obránce poslal k zemi.
90+4'
Santander dostal přihrávku do běhu, jenže si nepotykal se zpracováním a míč skončil v zámezí. Strakoša bude odkopávat od branky.
90+3'
Hra je přerušena! Santander přišlápl nohu jednomu z domácích hráčů, který zůstává ležet na trávníku a drží se za levý kotník.
90+2'
Strakoša se zapojil do rozehrávky domácího celku. Brankář Lazia nakopl míč na levou stranu hrací plochy, jenže tam nebyl nikdo v modrém dresu.
90+1'
Nastavuje se pět minut!
90'
Caicedo si řekl o přihrávku na polovinu hrací plochy, roztáhl hru na pravou stranu, ale následný centr do pokutového území skončil v rukavicích brankáře.
89'
Stefan Radu se po pravém křídle prohnal na hranici velkého vápna, odkud odcentroval na přední tyč, ale brankář Łukasz Skorupski jeho úmysl přečetl.
88'
Lazio už rozhodně nespěchá s rozehrávkou. Domácí fotbalisté se koncentrují na udržení svého náskoku. Římský celek dnešní výhrou poskočí na první pozici Serie A.
87'
Andreas Skov Olsen si na pravém křídle krásnou kličkou připravil míč k odcentrování do velkého vápna, jenže jeho pobídka skončila na hlavě prvního obránce.
86'
Radu dostal prostor na levé straně, ale jeho průnik nakonec úspěch neslavit. Do cesty se mu postavil Stefano Denswil, který získal míč pro Bolognu.
85'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Ciro Immobile, přichází Felipe Caicedo.
84'
Hra je přerušena! Jeden z domácích fotbalistů totiž zůstává ležet na trávníku a podle všeho bude potřebovat ošetření.
83'
Další žlutá karta! Za faul na vlastní polovině ji dostává Radu.
82'
Lazio už opět hraje s míčem na kopačkách a snaží se kombinovat na polovině svého soupeře. Domácí celek však nemůže najít prostor pro zakončení.
81'
Parolo prošel po levém křídle do pokutového území. V lepší pozici se mu nabízeli hned dva hráči, jenže Parolo to vzal na sebe a trefil boční síť.
80'
Stefano Denswil dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, odkud odcentroval do velkého vápna, jenže Lucas Leiva se stačil vrátit a přizvedl balón do bezpečí.
79'
Hostující brankář vyrazil snad deset metrů za hranici pokutového území a odehrál míč do bezpečí. Bologna se rychle dostala k míči a dere se do útoku.
78'
Nicola Sansone prošel z levého křídla do pokutového území, odcentroval vnějším nártem, ale jeho pobídka skončila na hlavě domácího obránce. Bude z toho roh.
77'
Po delší době se o slovo přihlásilo také domácí Lazio. Immobile vyslal dělovku z třiceti metrů, ale Skorupski jeho ránu ukryl do rukavic.
76'
Nicola Sansone hledal Palacia na levém křídle, odkud odcentroval do velkého vápna, jenže jeho pobídka skončila u prvního hráče v modrém dresu.
75'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Joaquín Correa, přichází Danilo Cataldi.
74'
Nicola Sansone dostal přihrávku na levou stranu, odkud odcentroval na malé vápno, jenže pozorný obránce Luiz Felipe odehrál míč do bezpečí.
73'
Federico Santander dostal krásnou přihrávku na hranici pokutového území, jenže jeho průnik zastavil vynikající obránce Luiz Felipe.
72'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Danilo, přichází Andreas Skov Olsen.
71'
Joaquín Correa svedl hlavičkový souboj na polovině soupeře a dopustil se útočného faulu. Rozhodčí jeho prohřešek viděl a odpískal přímý kop pro soupeře.
70'
Zadáci hostujícího celku ženou zbytek svých spoluhráčů do blízkosti pokutového území. Fotbalisté Lazia už se koncentrují spíše na obranu.
69'
Ani další branka hostujícího celku neplatí! Santander si nedal pozor na své postavení a zapojil se do hry v ofsajdu!
69'
Pozor! Rozhodčí vše ještě konzultuje s asistentem u videa.
67'
Parolo měl moře prostoru před pokutovým územím. Střídající fotbalista poslal průnikovou přihrávku do velkého vápna, ale Immobile na jeho pobídku nedosáhl.
66'
Lucas Leiva si naběhl na krásnou přihrávku na hranici pokutového území, odkud zakončil placírkou, jenže jeho pokus zablokoval hned první obránce.
65'
Santander trefil soupeře šlapákem a dostává žlutou kartu.
64'
Manuel Lazzari vhazoval na pravé straně hrací plochy. Domácí fotbalista našel Lucase Leivu, který se hbitou kličkou zbavil svého strážce a přenesl těžiště hry na pravou stranu.
63'
Ciro Immobile se znovu dostal do samostatného úniku. Italský útočník postupoval sám na brankáře, ale jeho dloubáček proskákal kolem zadní tyčky!
62'
Hostující brankář se musel zapojit do rozehrávky. Bologna se v posledních minutách snaží hrát s míčem na kopačkách, ale Lazio dobře brání.
61'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Luis Alberto, přichází Marco Parolo.
60'
Je za námi hodina hry a domácí Lazio si stále drží své dvoubrankové vedení. Bologna po změně stran sice zvýšila aktivitu, ale ne a ne se dostat do šancí.
59'
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Jerdy Schouten, přichází Nicola Sansone.
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Riccardo Orsolini, přichází Federico Santander.
58'
Musa Barrow se z levého křídla tlačil do pokutového území, jenže jeho průnik neměl moc šancí na úspěch. Dobře postavený Manuel Lazzari jej připravil o míč.
57'
Stefano Denswil potáhl míč na polovinu domácího celku, jenže jeho průniková přihrávka skončila u dobře postaveného obránce Luize Felipeho.
56'
Lazio zahrávalo rohový kop. Centrovaný míč se snesl na přední tyč, kde kralovala přesila obránců v zelených dresech hostujícího mužstva.
55'
Danilo zastavil rodící se akci soupeře ostrým skluzem a dostává žlutou kartu.
54'
Tak pozor! Rozhodčí nakonec viděl nedovolený zákrok a branka hostujícího mužstva neplatí!
53'
Rodrigo Palacio dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže jeho průnik do pokutového území zastavil hned první obránce.
52'
Lucas Leiva se po levém křídle prosmýkl do pokutového území, jenže jeho centr skončil u prvního obránce v zeleném dresu. Lazio bude zahrávat rohový kop.
51'
Stopeři Lazia kombinují s míčem na kopačkách na vlastní polovině. Domácí celek se evidentně nikam nežene a spíše se koncentruje na držení náskoku.
50'
Další akce hostujícího celku už skončila zakončením. Z otočky se opřel do míče Riccardo Orsolini, ale Tomas Strakoša jeho ránu bez problémů vyrazil.
49'
Jerdy Schouten poslal krásnou přihrávku na hranici pokutového území, jenže Palacio měl problémy se zpracováním a dobře postavený obránce mu míč odkopl.
48'
Ciro Immobile dostal přihrávku na hranici pokutového území, jenže nákop na hranici velkého vápna byl nepřesný a skončil u obránce.
47'
Lazio se znovu usadilo na polovině soupeře, jenže nikdo v modrém dresu se tentokrát nedostal k odcentrování do pokutového území.
46'
Domácí celek obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Lazio se ihned vydalo do útoku, ale vysoký nákop skončil u obránce.
46'
Začal druhý poločas.
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce dnešního souboje mohou být spokojenější fotbalisté domácího Lazia! Římský celek totiž vlétl do utkání jako velká voda. Bologna však v úvodu přestála tři obrovské šance. Hostující brankář totiž předvedl několik výborných zákroků. Lazio však poslal do vedení Luis Alberto a o další dvě minuty později přidal branku Joaquín Correa! Do kabin se proto jde za stavu 2:0.
45+1'
První poločas skončil.
45+1'
Luiz Felipe si v závěru nastaveného času ještě jednou splnil své defenzivní povinnosti a odhlavičkoval nepřesný centr z pravé strany na rohový kop.
45'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
V samotném závěru prvního poločasu ještě hostující celek zahrával přímý kop. Centrovaný míč se snesl na hranici velkého vápna, kde zasáhla obrana v modrém.
44'
Bologna se v závěru prvního poločasu usadila na polovině soupeře a hledá si cestičku do pokutového území. Nikdo v zeleném si ale zatím netroufl na zakončení.
43'
Strakoša se musel znovu zapojit do rozehrávky domácího Lazia. Brankář domácího celku nakopl míč na levou stranu, ale tam nebyl nikdo v modrém.
41'
Až nyní se opět pokračuje ve hře! Bologna nezahrála rohový kop vůbec dobře a centr skončil na hlavě prvního obránce v modrém dresu.
40'
Hra je přerušena! Jeden z domácích hráčů totiž po předchozím zákroku zůstává ležet na trávníku a podle všeho bude potřebovat ošetření.
39'
Barrow prošel po pravém křídle do pokutového území, ale Luis Felipe mu v poslední chvíli skluzem zamezil v odcentrování.
38'
Lazio opět napadá rozehrávku soupeře na jeho polovině. Domácí fotbalisté v prvním poločase skutečně hýří aktivitou.
36'
Bologna zahrávala přímý kop z dobré pozice. Do zakončení hlavou se prodral Barrow, ale jeho pokus skončil kousek nad břevnem.
35'
Correa se na opačné straně dostal do pokutového území, ale těsně před ním předvedl skvěle načasovaný skluz jeden z obránců. Lazio získalo jen roh.
34'
Schouten se probil do pokutového území, ale jeho technické zakončení placírkou prosvištělo nad břevnem domácí svatyně.
33'
Strakoša se musel znovu zapojit do rozehrávky domácího celku. Brankář Lazia nakopl míč na levou stranu, ale tam nebyl nikdo ze spoluhráčů.
32'
Bologna se hnala vpřed s pokusem o rychlý protiútok. Nadějně vyhlížející akce skončila nepřesným centrem do pokutového území.
30'
Immobile neustál souboj na polovině soupeře a sudí vyhodnotil střet jako nedovolený zákrok hostujícího hráče. Lazio tak bude zahrávat další přímý kop.
29'
Tempo hry v posledních minutách trošičku opadlo. Domácí Lazio se nikam nežene a spíše vyčkává, co vymyslí hostující celek, který musí dotahovat.
28'
Riccardo Orsolini si naběhl na přihrávku na pravou stranu, dostal se do blízkosti velkého vápna, jenže jeho prostrčení na malé vápno odkopl Luiz Felipe.
27'
Musa Barrow se z levé strany prosmýkl do pokutového území, kde si míč přehodil na pravačku, ale jeho technický pokus prosvištěl kousek nad břevnem.
26'
Fotbalisté Lazia napadají rozehrávku soupeře opravdu hodně vysoko. Naopak hráči Bologni mají obrovské problémy s rozehrávkou.
25'
Do rozehrávky Lazia se tentokrát musel zapojit také brankář Tomas Strakoša. Domácí gólman zahrál fanouškům na nervy, když vyslal hodně riskantní přihrávku na Lucase Leivu.
24'
Rodrigo Palacio se ukousl příliš velké sousto, když se tlačil mezi tři hráče domácího Lazia. Fotbalisté domácího celku mu rychle vystavili stopku.
22'
Lazio právě vstřelilo branku!
Bleskově navíc přichází také druhý zásah! JOAQUÍN CORREA si naběhl na přihrávku do pokutového území, která jej sice trošičku zahnala z ideálního úhlu, ale domácí hráč potvrdil své sebevědomí a zakončením bez přípravy překonal brankáře!
20'
Lazio právě vstřelilo branku!
Domácí Lazio se dostává do vedení! Římský celek přetavil fantastický vstup do duelu v úvodní trefu! LUIS ALBERTO dostal přihrávku z levé strany, rychle si míč připravil pro zakončení pravou nohou a přízemní střelou k tyči otevřel skóre!
19'
Bologna kombinuje s míčem na vlastní polovině a snaží se uklidnit hru. Fotbalisté Lazia sice rozehrávku soupeřových stoperů napadají, ale hosté se drží na míči.
18'
Joaquín Correa si naběhl na Immobileho přihrávku do pokutového území, jenže musel zakončovat z ostrého úhlu a Łukasz Skorupski jeho pokus vyrazil na roh!
17'
Manuel Lazzari se dral vpřed po pravé straně hrací plochy, jenže si míč předkopl daleko před sebe a už jej nedohnal na trávníku. Hostující celek může uklidnit dění na trávníku.
16'
Další hodně ostrá srážka! U pomezní čáry se střetli Jony a Takehiro Tomijasu. O něco hůře odešel ze souboje japonský fotbalista v barvách hostujícího celku.
15'
Stefan Radu dostal přihrávku do svízelné pozice na levé straně hrací plochy. Jeho následnou pobídku na Leivu srazil hráč v zeleném do autu.
14'
Skorupski se musel zapojit do rozehrávky hostujícího celku. Bologna má v úvodních minutách dnešního souboje obrovské problémy s vysokým napadáním Lazia.
13'
Třetí obrovská šance domácího celku! Ciro Immobile si naběhl na krásnou přihrávku do běhu, přetlačil obránce, ale přízemním zakončením minul zadní tyč!
12'
Další žlutá karta! Jerdy Schouten zastavil slibnou akci Lazia a dostává žlutou odměnu.
11'
Andrea Poli se dral za přihrávkou na pravou stranu hrací plochy, ale Luiz Felipe před ním dokázal míč odehrát akrobatickým způsobem.
10'
Právě Tomijasu tentokrát zvolil vysokou přihrávku za obranu domácího celku, jenže jeho pobídka prolétla až mimo hrací plochu. Rozehrávat bude domácí brankář.
9'
Takehiro Tomijasu dostal přihrávku na pravou stranu hrací plochy, jenže měl problém s napadajícím Patricem. Bologna tak bleskově přišla o míč.
8'
Luis Alberto si naběhl na přihrávku do pokutového území, rychle si míč přehodil na pravačku, ale jeho dělovka nártem prosvištěla vysoko nad břevnem.
7'
Manuel Lazzari obdržel přihrávku do běhu na pravou stranu hrací plochy. Fotbalista Lazia udělal tři rychlé kroky, jenže jeho spoluhráčům scházela lepší nabídka.
6'
Lazio nyní uklidňuje rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Nikdo z fotbalistů hostujícího celku kombinaci domácích stoperů neatakuje.
5'
Exekuce přímého kopu se ujal Luis Alberto. Domácí šikula zvolil technickou střelu kolem zdi a jeho pokus skončil těsně vedle levé tyčky!
4'
Lazio vlétlo do dnešního souboje opravdu aktivně a usadilo se na polovině soupeře. Další přihrávka na Correu skončila nedovoleným zákrokem těsně před šestnáctkou. Bani navíc dostává žlutou kartu.
3'
První obrovská šance domácího celku! Joaquín Correa dostal přihrávku do pokutového území, rychle si míč zpracoval, ale technickou střelou minul zadní tyč!
2'
Na opačné straně se do pokutového území prosmýkl Lazzari, jenže jeho oblouček skončil v rukavicích připraveného brankáře Skorupskiho.
1'
Hostující celek obstaral výkop do prvního poločasu dnešního utkání. První nákop za obranu domácího Lazia skončil v rukavicích připraveného brankáře.
1'
Utkání právě začalo.
Oba týmy už jsou na trávníku. Lazio bude hrát v modrém, zatímco Bologna oblékne zelené dresy.
Úvodní sestavy:

S. S. Lazio: Strakoša – Patric, Luiz Felipe, S. Radu – Lazzari, S. Milinković-Savić, Lucas Leiva, Alberto, Jony – Correa, Immobile.
Náhradníci: Guerrieri, Proto – Cataldi, Adekanye, Anderson, Silva, Parolo, F. Caicedo, J. Lukaku, Bastos, Vavro, Anderson.

Bologna FC: Skorupski – Tomijasu, Danilo, Bani, Denswil – Orsolini, A. Poli, J. Schouten, R. Soriano, Barrow – Palacio.
Náhradníci: Sarr, A. Da Costa – Santander, N. Sansone, Corbo, Skov Olsen, Bonini, Domínguez, Baldursson, Medel, Juwara.

Rozhodčí: Abisso – Liberti, Bottegoni.
Vzájemný duel

Dnešní soupeři se spolu utkali na začátku října. Bologna doma uhrála remízu 2:2. Úvodní branku utkání navíc obstaral Ladislav Krejčí.
S.S.Lazio

Římský celek zažívá fantastické období. Lazio totiž vybojovalo v pětadvaceti duelech padesát devět bodů a patří mu druhá pozice. Na vedoucí Juventus navíc aktuálně ztrácí jediný bod a může pomýšlet na boj o titul. Na domácím stadionu navíc ztratilo pouhých šest bodů. Dosud inkasovalo jen dvacet tři branek, což je po Interu druhá nejlepší obrana v celé lize. V posledním kole vyhrálo Lazio 3:2 na hřišti FC Janov.
Bologna FC

Bologna zatím prožívá nadprůměrnou sezónu. Dnešní hostující celek zatím odehrál dvacet pět zápasů, ve kterých vybojoval třicet čtyři bodů a patří mu desátá pozice ligové tabulky. Na pohárové příčky aktuálně ztrácí jen dva body a rozhodně je bude chtít atakovat. Na hřištích soupeřů navíc patří mezi lepší týmy v celé Serii A. V posledním kole ale doma pouze remizovala 1:1 s Udinese.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi S.S. Lazio a Bologna FC. Výkop je stanoven na 15 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. kolo
Tabulka 2020/2021
Z V R P Skóre B
1. Milán 0 0 0 0 0:0 0
2. Fiorentina 0 0 0 0 0:0 0
3. AS Řím 0 0 0 0 0:0 0
4. Spezia 0 0 0 0 0:0 0
5. Atalanta 0 0 0 0 0:0 0
6. Benevento 0 0 0 0 0:0 0
7. Bologna 0 0 0 0 0:0 0
8. Cagliari 0 0 0 0 0:0 0
9. Crotone 0 0 0 0 0:0 0
10. Verona 0 0 0 0 0:0 0
11. Inter Milán 0 0 0 0 0:0 0
12. Janov 0 0 0 0 0:0 0
13. Juventus 0 0 0 0 0:0 0
14. Parma 0 0 0 0 0:0 0
15. Lazio 0 0 0 0 0:0 0
16. Neapol 0 0 0 0 0:0 0
17. Torino 0 0 0 0 0:0 0
18. Sampdoria 0 0 0 0 0:0 0
19. Sassuolo 0 0 0 0 0:0 0
20. Udinese 0 0 0 0 0:0 0
Články odjinud