Serie A - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sampdoria : Brescia - 12. ledna 2020   15:00

Sampdoria
34' Linetty  • 45+2' Jankto (Linetty) • 69' Quagliarella  • 77' Caprari (Jankto) • 90+2' Quagliarella (Jankto)
5:1
(2:1)
Brescia
12' Chancellor  (Torregrossa)
Sampdoria
Audero – Bereszyński (85. Murillo), Regini, Chabot, Murru – Thorsby, Vieira (82. Ekdal), Linetty, Jankto – Gabbiadini (76. Caprari), Quagliarella (C).
Falcone, Seculin – Augello, Murillo, Léris, Maroni, Ekdal, Rigoni, Caprari, Bonazzoli, Rocha.
Calvarese – Gori, Muto
Stadio Comunale Luigi Ferraris, Janov
Brescia
Joronen – Matějů (82. Martella), Mangraviti, Chancellor, Sabelli – Rômulo, Viviani, Bisoli – Špalek (69. Ndoj) – Balotelli, Torregrossa (C).

I když to zpočátku nevypadalo, UC Sampdoria drtí svého dnešního soupeře Brescia Calcio vysoko 5:1! Po trefách Quagliarella 2, Linetty, Jankto, Caprari – Chancellor. Výtečný výkon předvedla v dresu Sampdorie trojice hráčů Jakub Jankto, Karol Linetty a Fabio Quagliarella. tři body zůstávají po zásluze v Janově. díky gifům kolegy Víta Schücka můžete v onlajnu, kromě branek vidět i další důležité situace z utkání. Všem čtenářům onlajnů přeji hezký večer.
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 13:6. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 14:8.
90+3'
90+2'
Sampdoria právě vstřelila branku!
Dlouhý míč za obranu od Jakuba Jankta, Mangraviti zcela propadl hlídáním FABIA QUAGLIARELLY a ten navíc chytře přeloboval špatně vyběhnutého brankáře a zkáza je dokonána, hráči Brescie dnes vypíjí kalich hořkosti až do dna – 5:1!
90'
Sudí nastaví nad rámec normální hrací doby tři minuty!
89'
Stadiónem zní známý, slavný, italský popěvek Olé, olé.
88'
Individuální průnik Jeisona Murilla sice prošel přes Martellu a jeho spoluhráče, ale vše skončilo následně jen zablokovanou střelou.
87'
Centr z levé strany hřiště s i v pokutovém území s přehledem pohlídala obrana v modrých dresech.
86'
Ndoj nebyl vůbec úspěšný při svém počínání.
85'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Bartosz Bereszyński, přichází Jeison Murillo.
83'
Ofsajd to nebyl, první střela zablokována hned dvojicí hráčů, následná, opakovaná končí zcela mimo branku.
82'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Ronaldo Vieira, přichází Albin Ekdal.
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Aleš Matějů, přichází Bruno Martella.
81'
Balotelli to zkusil technicky, ale se svou střelou neuspěl, netrefil branku a na jeho hlavu se snesl posměšný a nepřátelský pískot fanoušků Sampdorie.
80'
Přímý kop pro Brescia Calcio ze střední vzdálenosti.
79'
Obrana domácích zapracovala výtečně, jelikož doslova vymazala své protivníky z Brescie poblíž pokutového území.
78'
Za neustále tleskajících tribun dnes dohraje poklidu toto utkání UC Sampdoria.
77'
První šanci ještě dokázal brankář Joronen vyrazit, ale následný centr Jakuba Jankta umístil v netradiční pozici GIANLUCA CAPRARI – 4:1!
77'
A právě nově příchozí hráč Caprari se stal obětí faulu soupeře.
76'
Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Manolo Gabbiadini, přichází Gianluca Caprari.
75'
Gabbiadinimu byl ještě odpískán faul a více toho dnes tento hráč na hřišti již nestihne.
75'
Tým UC Sampdoria chystá změnu ve svém hráčském kádru.
74'
Ani na polovinu hřiště nedokázali hostující fotbalisté dostat míč.
73'
Další možnost ke skórování, rohový kop pro hráče v modrobílé kombinaci.
72'
Domácí celek po třetí vstřelené brance velmi podstatně ožila opět on diktuje tempo hry.
70'
Ze střední vzdálenosti nepřesně mimo branku střílel Ronaldo Vieira.
69'
Ačkoliv brankář Joronen vystihl správný směr, razantní střela kanonýra FABIA QUAGLIARELLA končí až v síti – 3:1!
69'
Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Nikolas Špalek, přichází Emanuele Ndoj.
68'
Žlutou kartu dostává Jhon Chancellor (Brescia Calcio).
68'
V souboji s Mortenem Thorsbym v pokutovém území zahrál rukou hráč Brescia Calcio obránce Mangraviti – pokutový kop!
66'
Střela vyslaná Gabbiadinim byla obráncem ztečována na rohový kop pro UC Sampdorii.
65'
Po delší době je na delší časovou pasáž u míče družstvo v modrých dresech.
64'
Brescia Calcio hledá trpělivě a vytrvale cestu k brance přes zahuštěný střed hřiště obranným valem Sampdorie.
63'
Střela z přímého kopu měla spíše ragbyové parametry než fotbalové.
62'
Po kombinaci se Špalkem byl nedovoleně zastaven Ernesto Torregrossa.
62'
Pasivní pojetí hry v druhém poločase v podání UC Sampdorie trvá i nadále.
61'
Další centr po zásahu brankáře Audera končí na horní síti, což značí rohový kop pro tým Brescia Calcio.
60'
Centrovaný míč zleva byl ještě domácí obranou zablokován před pokutovým územím.
59'
Ani záložník Mattia Viviani v dresu Brescia Calcio nevymyslel nic převratného.
58'
Brescia Calcio se i nadále zdržuje převážně na své útočné polovině hřiště.
57'
UC Sampdoria skvěle zahrála ofsajd-systém, ačkoliv Balotelli čekal za bukem a obdržel pěkný pas a umístil míč do sítě, branka nemůže kvůli ofsajdu být uznána!
56'
Brescia Calcio musí útočit do plných a tomuto týmu zcela nevyhovuje.
55'
Manolo Gabbiadini při svém střeleckém pokusu smolně podklouzl a podle toho také jeho střela nevalně dopadla.
54'
V souboji jeden na jednoho to nevyšlo, ale přeci jen aspoň rohový kop ve prospěch Sampdorie.
53'
Thorsby výborně čistým skluzem pomohl své obraně v území kolem "velkého vápna".
52'
Linetty v kontru hezky uvolnil spoluhráče na pravé straně hřiště, ale jeho zakončení levou nohou bylo velmi bídné a zcela minulo branku soupeře.
51'
Thorsby jen za cenu faulu uzemnil v druhém poločase značně aktivního Mária Balotelliho.
51'
Nicméně úvod druhého poločasu zatím patří významně pouze týmu Brescia Calcio.
50'
Balotelli hlavou zakončoval pouze do míst, kde byl připraven domácí brankář, navíc byl máván ofsajd.
49'
Opakovaný centr po rohovém kopu končí opět pouze u brankáře Emila Audera.
48'
První fotbalovou věc nyní předvedl, kdysi velký talent Mario Balotelli, když míč z velkého úhlu poslal přímo na branku, ale brankář Audero vyrazil balon na rohový kop!
47'
Aleš Matějů předvedl šikovný únik po levé straně a vedle pokutového území byl faulován.
46'

Fauly: 7:4
Ačkoliv UC Sampdoria byla jasně lepší, do vedení šla po rohovém kopu Brescia Calcio po trefě Chancellora, nicméně pak Sampdoria dokázala zúročit svou převahu i střelecky díky gólům Linettyho a Jakuba Jankta! Druhý poločas začne cca v 16:07 hodin.
45+3'
45+3'
A celý stadion si s radostí zařval Jaaaakub Jaaaaankto!
45+2'
Přetažený centr Linettyho zprava našel na druhé tyči nabíhajícího JAKUBA JANKTA, který bez zaváhání přesně zavěsil míč do sítě – 2:1!
45+1'
Nepřesnosti jsou ke konci poločasu k vidění u obou týmů.
45'
Rozhodčí nastaví 3 minuty!
44'
Pohotová střela Gabbiadiniho končí pouze u finského brankáře Joronena chytajícího za Brescia Calcio.
43'
Zblokovaná střela Vieiry na hranici pokutového území a Brescia mohla jít do otevřené obrany, do brejku.
42'
Žlutou kartu dostává Nicola Murru (UC Sampdoria).
42'
Kotník Nicholase Špalka dostal pořádně zabrat po prošlápnutí od Murry.
41'
Brescia Calcio drží míč na své obranné polovině.
40'
Murru je ošetřován za postranní čárou a může se plynule pokračovat ve hře.
39'
Murru nejprve ve skluzu vybojoval čistě míč, ale po následném ostrém souboji zůstal ležet na hřišti a hra musela býti přerušena.
38'
Bisoli je po úderu do hlavy v souboji o míč ošetřován na hrací ploše.
37'
Žlutou kartu dostává Rômulo (Brescia Calcio).
36'
Chancellor sice velmi dobře zasáhl v obraně, ale chvíli poté fauloval jeho spoluhráč velmi aktivního Linettyho.
35'
Přímý kop pro hráče Brescia Calcio ve středu hřiště.
34'
Centr zleva v pokutovém území hlavou velmi špatně odvracel Matějů pouze ke KAROLOVI LINETTYMU a ten míč umístěnou střelou trefil přímo k tyči a srovnává na – 1:1!
32'
Gabbiadini vztekle rozhazuje rukama a zlobí se na své spoluhráče.
31'
Centrovaný míč krotí rukavicemi brankář Audero.
30'
Dle sudího Murru podkopl v souboji Torregrossu, což se pranic nelibí janovským fanouškům.
29'
Hra rukou zastavila další útok hráčů v modrých dresech na útočné polovině hřiště.
28'
Ve vzduchu lépe hráči Sampdorie, ale na zemi je předčili borci z Brescie Calcio.
27'
Rohový kop z levé strany hřiště pro UC Sampdorii Janov.
25'
Karla Linettyho trefil do tváře rukou, ještě před chvílí "mrtvý" Stefano Sabelli.
24'
Akrobatické nůžky Vieiry, které vystřihl v pokutovém území šly mimo tři tyče.
23'
Sabelli je dlouze ošetřován na hrací ploše.
22'
Žlutou kartu dostává Ronaldo Vieira (UC Sampdoria).
22'
Několik centrů létalo zprava, zleva, domácí hráči nedokázali však zakončit a vše končí útočným faulem na obránce Stefana Sabelliho, který toho má plné zuby.
21'
Chvíli to trvalo, ale sudí přeci jen viděl faul Balotelliho.
20'
Hlavička z pokutového území šla pouze přímo na brankáře Joronena.
19'
UC Sampdoria je daleko aktivnější, ale zatím se velmi trápí ve střelecké koncovce.
18'
Parádní zakončení ze střední vzdálenosti bez přípravy předvedl Jakub Jankto, ale míč o centimetry minul hostující branku!
17'
Rázným odkopem až na tribunu mezi diváky se prezentoval střelec zatím jediné branky v utkání Chancellor.
16'
Útok Brescia Calcio zhatil odmávaný a po chvíli i odpískaný ofsajd.
15'
Akrobatický pokus o prodloužení míče na spoluhráče hráčům v modrých dresech nevyšel.
13'
Tento průběh zcela vůbec nehraje UC Sampdorii do karet, hosté zatím z minima vytěžili maximum.
12'
Brescia právě vstřelila branku! Rohový kop centrovaným míčem dolétl až na vzdálenější tyč, kde míč sklepl hlavou kapitán Ernesto Torregrosa zpět do ohně před branku, kde se nejlépe orientoval JHON CHANCELLOR – 0:1!
12'
První rohový kop pro tým Brescia Calcio.
11'
Po centru zprava z první, z voleje velmi nepřesně mimo branku na vzdálenější tyči zakončoval Jakub Jankto.
10'
Žlutou kartu dostává Dimitri Bisoli (Brescia Calcio).
9'
Bisoli je zřejmě fanouškem Krpálka a ukázkovým chvatem poslal protihráče nekompromisně k zemi.
8'
Nakopávaný míč štěstí domácím nepřinesl a hosté mohou pomalu postupovat kupředu.
6'
A opět výtečně zapracovala na levé straně hřiště obrana Brescie Calcio.
5'
Při přechodu do útoku vše pokazil špatnou přihrávkou Mario Balotelli.
5'
Centr zleva nikoho v pokutovém území z hráčů Sampdorie nenašel.
4'
UC Sampdoria v poklidu kombinuje na své polovině hřiště a s míčem se potkala kompletní obranná řada.
3'
Ve středu pole po chybném zpracováním míče přišel o balon Vieira.
2'
Brescia Calcio kombinuje v rychlém tempu ve středu hřiště.
1'
Sampdoria hraje v modrých dresech, Brescia v zelené barvě.

UC Sampdoria: Audero – Bereszyński, Regini, Chabot, Murru – Thorsby, Vieira, Linetty, Jankto – Gabbiadini, Quagliarella (C).
Náhradníci: Falcone, Seculin – Augello, Murillo, Léris, Maroni, Ekdal, Rigoni, Caprari, Bonazzoli.

Brescia Calcio: Joronen – Matějů, Mangraviti, Chancellor, Sabelli – Rômulo, Viviani, Bisoli – Špalek – Balotelli, Torregrossa (C).
Náhradníci: Andrenacci, Alfonso – Semprini, Gastaldello, Magnani, Martella, Ndoj, Morosini, Zmrhal, Al. Donnarumma, Ayé, Matri.

Rozhodčí: Calvarese – Gori, Muto.
UC Sampdoria

Domácí Sampdoria je na tom o něco lépe. Celek z Janova zatím sehrál osmnáct zápasů, ve kterých vybojoval šestnáct bodů a drží šestnáctou pozici Serie A. Na záchranu navíc disponuje náskokem dvou bodů. V posledním duelu zajížděla Sampdoria na půdu AC Milán, kde uhrála cennou bezbrankovou remízu.
Brescia Calcio

Brescia Calcio zatím nemůže být s průběhem letošního ročníku Serie A spokojený. Brescia získala v osmnácti duelech jen čtrnáct bodů a s tímto ziskem jí patří až osmnáctá pozice. Na záchranu ale v současné chvíli ztrácí jediný bod. Brescia má velké problémy v útoku. Svým soupeřům dosud nasázela jen šestnáct branek. V posledním duelu prohrála 1:2 s Laziem.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi UC Sampdoria a Brescia Calcio. Výkop je stanoven na 15 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62