Serie A - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Atalanta - 28. září 2019   20:45

Sassuolo
62' Defrel (Duncan)
1:4
(0:4)
Atalanta
6' A. Gómez  (Freuler) • 13' Gosens   • 29' A. Gómez  (D. Zapata) • 35' D. Zapata  (Hateboer)
Sassuolo
Consigli – Toljan, Chiricheş, G. M. Ferrari, Peluso (46. Tripaldelli) – Duncan (82. Magnanelli), Obiang, Bourabia (46. Traorè) – D. Berardi, Defrel, Boga.
Paolo Valeri – Stefano del Giovane, Damiano Margani
MAPEI Stadium - Città del Tricolore, Reggio nell'Emilia
Atalanta
Sportiello – Djimsiti, A. Masiello, Tolói – Hateboer, Pašalić, Freuler, Gosens (61. Arana) – Iličić, A. Gómez (72. Malinovskyj) – D. Zapata (75. Barrow).

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 2:2. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:14.
Utkání je u konce a hosté dokráčeli k pohodlnému vítězství. Po přestávce se už Atalanta dopředu nikam nehnala, nechala domácím prostor pro realizaci a ti toho využili alespoň ke snížení. V 62. minutě se po přihrávce za obranu prosadil tvrdou střelou Grégoire Defrel a upravil na konečných 1:4, neboť další šance, do kterých se dostával zejména Domenico Berardi, zůstaly nevyužité.
90+4'
90+3'
Fanoušci Atalanty již na tribuně prozpěvují vítězné chorály a oslavují zisk tří bodů.
90+2'
Sassuolo dohrává zápas na útočné polovině, jenže bez šancí a střel, které by mohly ještě vést ke snížení.
90+1'
Útočný faul domácího Defrela, ten přehnal svůj důraz v pokutovém území při pokusu o převzetí míče.
90'
Sudí přidá čtyři minuty.
90'
Slaboučká střela zpoza vápna se sotva došourala ke Sportiellovi, ten pozvolna rozehrává.
89'
Toljan chtěl potáhnout akci Sassuola po pravé straně, vše ale trochu přibrzdil.
88'
A další faul, na trávníku se ocitl Josip Iličić. Atalanta rozehrává přímý kop ve středu hřiště.
87'
Ještě jedna žlutá karta pro hostující tým, dostal ji Ruslan Malinovskyj.
87'
Nepřesný pas z pravé strany do pokutového území Sassuola, míč pouze prolétl šestnáctkou a skončil mimo hrací plochu.
86'
Závěr se nám trochu kouskuje nedovolenými zákroky, chybí tomu vyšší tempo.
85'
Barrow hravě prošel levou stranou do vápna a tlačil střelu na první tyč. Consigli jeho pokus vyrazil.
84'
O chvíli později už došlo i na střelu, Consigli si připsal úspěšný zákrok a poté jej při dorážce zastoupil jeden z jeho obránců.
83'
Hateboer zasprintoval po pravé straně, jenže mu scházela podpora spoluhráčů a neměl komu nacentrovat.
82'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Alfred Duncan, přichází Francesco Magnanelli.
81'
Opět Berardi a opět neúspěšně. Nyní byla jeho rána z pravé strany zblokována.
80'
Po jeho rozehrání se za hranici vápna opřel do míče Berardi a donutil jít gólmana na zem. Gól však domácímu útočníkovi dopřán nebyl.
79'
Berardiho střela byla tečována a skončila vedle Sportiellovy branky. Ten na míč nedosáhl, takže bude následovat roh.
78'
Centr i na druhé straně, jistý zákrok předvedl vyběhnutý Andrea Consigli a ihned rozehrál.
77'
Další z rohových kopů pro domácí tým, ale ani teď to k ohrožení Sportiellovy branky nevedlo. Přišla nekompromisní obranná hlavička.
75'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Duván Zapata, přichází Musa Barrow.
74'
Pískala se přišlápnutá noha Alfreda Duncana, domácí budou rozehrávat z hloubi pole.
73'
Trochu nám narůstá na trávníku nervozita, rozhodčí se snaží zákroky řešit domluvou.
72'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Alejandro Gómez, přichází Ruslan Malinovskyj.
70'
Žlutou kartu za nedovolený zákrok na útočné polovině dostal hostující Rafael Tolói.
68'
Roh, tentokrát ale pro Sassuolo. Výsledek byl podobný jako před chvílí na druhé straně, k ohrožení branky to nevedlo.
66'
Iličićovi roh vůbec nevyšel, centrem našel pouze hráče v zelenočerné kombinaci.
66'
Faul na Pašaliće, hosté velice rychle rozehráli a dostali se do vápna. Aranova střela byla sražena na roh.
64'
Rázem Sassuolo ožilo a do další šance se dostal Duncan. Rána z dálky skončila těsně vedle.
62'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Tak se domácí dočkali a snížili. Přihrávku za obranu dostal GRÉGOIRE DEFREL a nekompromisní ranou poslal míč pod horní tyč. Rozhodčí si ještě nechal zkontrolovat video, zda nepřijímal přihrávku v ofsajdu, po chvíli ale gól definitivně uznal.
61'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Robin Gosens, přichází Guilherme Arana.
59'
Z pravé strany se na střed posunul Berardi a vyslal střelu na zadní tyč, která sice nevypadala nijak nebezpečně, nicméně se Sportiello musel natáhnout a vyrazit ji.
58'
Sledujeme trochu rozháraný fotbal, kterému chybí šance, nepřesností je však opravdu dost.
57'
Postavil si proto pevnou zeď a dobře udělal, neboť Domenico Berardi napálil právě tuto hradbu těl.
56'
Píská se proti hostujícím barvám, po faulu Robina Gosense tu je přímý kop, který by mohl Sportiella ohrozit.
54'
Jeremie Boga se nadechl k velké individuální akci, jenže na půlce narazil a o míč přišel.
52'
Zapata se teď pokusil o náznak sprintu, obrana jej ale uhlídala a akci ukončila malou domů na Consigliho.
51'
Úvod druhé půle pojali hosté v pozvolnějším tempu, vadit jim to však nemusí, náskok mají dostatečný a Sassuolo je zatím směrem kupředu neškodné.
49'
Už je ale po všem, nedovoleného zákroku na Duvána Zapatu se dopustil Vlad Chiricheş.
48'
Výpad Sassuola po pravé straně skončil v zámezí, domácí však mohou pokračovat v útočení, mají autové vhazování.
46'
Hned v úvodu poločasu došlo k nepříjemné srážce a na hrací ploše mají práci lékaři obou týmů. Střídat se ale nebude muset, vše napraví krátké ošetření.
46'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Federico Peluso, přichází Alessandro Tripaldelli.
46'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Mehdi Bourabia, přichází Hamed Traorè.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:47.
Je za námi první půle a vypadá to, že o vítěz zápasu je rozhodnuto. Atalanta byla po celou dobu jasně lepší, budovala si šance a hned čtyři skončily gólem. První branka padla již v šesté minutě, to se trefil Alejandro Gómez, poté se ve 13. minutě přidal Robin Gosens, ve 29. minutě dnes podruhé Alejandro Gómez a ve 35. minutě se hlavou trefil Duván Zapata. Sassuolo nepředvedlo prakticky nic a bude chtít na tento poločas co nejrychleji zapomenout.
45+2'
45+1'
Po centru se mával a pískal další ofsajd Sassuola, Sportiello tak bude mít klid na rozehrávku.
45+1'
Berardiho střela z levé strany byla sražena na rohový kop, ten i sám rozehraje.
45'
Budou se nastavovat dvě minuty.
44'
Žlutou kartu za faul na Iličiće u středové čáry dostal domácí Gian Marco Ferrari.
43'
Ofsajd domácích barev, rozehrává se z hranice pokutového území Marca Sportiella.
41'
Bourabia to mohl napravit rohovým kopem, ale ani centr od praporku nebyl podle představ a skončil snadným odkopem obrany Atalanty.
40'
Bourabia už napřahoval ke střele, jenže na poslední chvíli k němu přistoupil jeden z hráčů Atalanty a míč mu odebral přímo od kopačky.
39'
Sportiello zasahovat nemusel, neboť Bourabiúv centr odvrátila jeho obrana a Berardi poté pálil o kus nad branku.
38'
Jeremie Boga se odvážně vydal mezi dva protivníky a i když neprošel, vybojoval alespoň faul a přímý kop.
36'
Po delší době se k míči dostávají i hráči Sassuola, kombinují však v uctivé vzdálenosti od Sportiellovy branky.
35'
Bergamo právě vstřelilo branku!
Tak tohle je pro domácí už debakl. Zprava přilétl od Hateboera centr, do míče prudce trkl DUVÁN ZAPATA a hlavičkou trefil horní roh Consigliho branky.
35'
Gómez na zemi, tentokrát se nedovolený zákrok pískal. A Atalanta rozehrává přímý kop.
33'
Ošetření je u konce a Domenico Berardi navíc za filmování dostal žlutou kartu.
31'
V pokutovém území hostů upadl po souboji Domenico Berardi, jenže penalta se nepískala. Drží se sice za pravou hýždi a vypadá to na ošetření, verdikt se však měnit nebude.
29'
S domácími to už začíná vypadat zle nedobře. Po kombinaci do vápna přiklepl Zapata míč na ALEJANDRA GÓMEZE a ten prostřelil padajícího Consigliho.
28'
Tvrdší souboj u pomezní čáry se nepískal, i když domácí Boga od svého soupeře doslova odlétl. Atalanta jde do dalšího útoku.
26'
Consigli pro tuto chvíli končí tlak Atalanty svým včasným vyběhnutím na vysoký míč.
25'
Z hlediště se už nese na domácí fotbalisty pískot, zatím totiž nepředvádí zrovna výkon, který by se divákům zamlouval.
23'
Consigli si mohl oddechnout po dalším výpadu hostů, prudká střela zpoza pokutového území prolétla kousek nad jeho břevnem.
21'
Po rozehře nakrátko centroval Iličić, vůbec mu to ale nesedlo a míč skončil mimo hrací plochu.
20'
Přímý kop pro Atalantu, nedovoleného zákroku na Gómeze se dopustil Domenico Berardi.
17'
A už zase hosté se svou postupnou rozehrou. Nikam ale nepospíchají, trpělivě vyčkávají na vhodnou chvíli pro průnik.
15'
Po pokusu o blok Tolóiovy přihrávky zůstal chvíli na trávníku ležet domácí Peluso, schytal totiž míčem do choulostivých míst. Už je ale připraven zase pokračovat.
13'
A je to o dvě branky. Hosté zakombinovali na pravé straně, přihrávka po zemi prošla skrz vápno a do míče se pak nekompromisně opřel ROBIN GOSENS a pověsil jej pod břevno Consigliho branky.
12'
Je to zatím fotbal na jednu branku, domácí tým se ještě prakticky nedostal souvisleji k míči.
10'
Iličić přihrával zprava na střed, jeho spoluhráči ale útočnou akci rozvinout nedokázali.
9'
Hosté obléhají pokutové území, na střelu to ale není, hráčům chybí prostor pro zakončení.
8'
Atalanta opět u míče a postupně se snaží probojovat ke Consigliho brance. A přidat druhý gól.
7'
Domácí tým tak bude muset hned ze startu překopat taktiku a rozhodně přidat směrem kupředu.
6'
Hosté jdou do vedení a to po parádní individuální akci ALEJANDRA GÓMEZE, který se na půlce chopil míče, dostal se až do šestnáctky, kde nasadil Toljanovi jesličky a překonal i gólmana Consigliho!
5'
Dlouhý pas až k brance Atalanty, Boga nemohl tento míč dostihnout. Sportiello už rozehrává.
4'
Rohový kop i pro Sassuolo, centr v podání Domenica Berardiho však nebyl pro branku Atalanty vůbec nebezpečný a byl odvrácen hned u první tyče.
3'
Po střele, která mířila do boční sítě se mával těsný ofsajd, vzrušení tak bylo zbytečné.
2'
Hosté si hned z první akce vybojovali rohový kop. Před Consigliho tak přilétne nebezpečný centr.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Chiricheş, G. M. Ferrari, Peluso – Duncan, Obiang, Bourabia – D. Berardi, Defrel, Boga.
Náhradníci: Pegolo – Locatelli, Romagna, Caputo, Raspadori, Traorè, Magnanelli, Müldür, Marlon, L. Mazzitelli, Tripaldelli, Kiriakopoulos.

Atalanta Bergamasca Calcio: Sportiello – Djimsiti, A. Masiello, Tolói – Hateboer, Pašalić, Freuler, Gosens – Iličić, A. Gómez – D. Zapata.
Náhradníci: Gollini, F. Rossi – Palomino, Kjaer, de Roon, Barrow, Ibañez, Malinovskyj, Castagne, Arana.

Rozhodčí: Paolo Valeri – Stefano del Giovane, Damiano Margani.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na MAPEI Stadium – Città del Tricolore začne ve 20:45, takže si na večer nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Paolo Valeri, kterému budou na pomezí asistovat Stefano del Giovane a Damiano Margani.
Atalanta Bergamasca Calcio

Hosté jsou na tom lépe, na třetím místě mají 10 bodů a do dnešního utkání půjdou povzbuzeni výhrou z půdy AS Řím, kde soupeře zvládli ubránit a sami dvakrát skórovali. Trefili se Zapata a v úplném závěru de Roon, a Atalanta si tak odvezla body za výhru 2:0.

US Sassuolo Calcio

Domácí tým je v současné době na desátém místě tabulky se ziskem šesti bodů za dvě výhry a tři porážky. Jedna z proher přišla v minulém kole, kdy se Sassuolo představilo na půdě Parmy a podlehlo těsně 0:1. Prohra to byla velmi smolná, neboť Sassuolo sahalo po bodu, o ten však přišlo v páté nastavené minutě, kdy si vlastní gól dal Bourabia.

Turín – Sassuolo 2:1
Sassuolo – Sampdoria 4:1
AS Řím – Sassuolo 4:2
Sassuolo – SPAL 3:0
Parma – Sassuolo 1:0
Dobrý večer u dalšího utkání italské Serie A. Společně se podíváme na duel šestého kola mezi týmy US Sassuolo Calcio a Atalanta Bergamasca Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62