Serie A - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Spal : Udinese - 9. července 2020   19:30

0:3
(0:2)
Udinese
18' de Paul   • 35' Okaka   • 81' Lasagna  (Fofana)
Spal
Letica – Felipe (C), Vicari, Bonifazi – D'Alessandro (72. Reca), Valdifiori, Missiroli (46. Bryan Dabo), Murgia (63. Espeto), Sala – Petagna (84. Cerri), L. Castro (72. Floccari).
Chiffi – Schenone, Tolfo
Stadio Paolo Mazza, Ferrara
Udinese
Musso – Becao, De Maio (77. Samir), Nuytinck – Stryger Larsen, de Paul, Fofana (90+1. Ballarini), Walace, Zeegelaar (76. ter Avest) – Lasagna (C) (82. Nestorovski), Okaka (82. Teodorczyk).

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání se z důvodu prevence proti koronaviru hrálo bez diváků.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:9.
Je dobojováno. Druhý poločas nepřinesl fotbal dobré kvality, spíše se bojovalo. Domácí i po pauze dopláceli na špatnou koncovku, mnoho akcí skončilo ještě před případným zakončením. Udinese si tak v poklidu hlídalo svůj náskok, který ještě v 81. minutě navýšilo po zakončení Kevina Lasagni z ostrého úhlu. Hosté si tak připsali tři body za výhru 3:0 a jsou na 14. místě s 35 body. Spal je poslední s 19 body.
90+4'
90+3'
Rodrigo de Paul a Walace kombinují ve středu hrací plochy, domácí rozehru už ani nenapadají.
90+2'
Vysoký centr do pokutového území hostů, Musso si nahlas křikl a poté si pro míč pohodlně došel.
90+1'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Seko Fofana, přichází Marco Ballarini.
90+1'
Udinese bude ještě jednou střídat, do hry se na chvilku podívá Marco Ballarini.
90'
Rozhodčí přidá čtyři minuty.
89'
Ještě alespoň jeden pokus domácích o útok, Floccari se ale utopil v kličkách a neodcentroval.
88'
Z dálky vystřelil domácí Bryan Dabo, letělo to ale několik metrů vedle levé tyče.
87'
Faul domácího Bonifaziho na Teodorczyka znamená přímý kop pro Udinese, hosté se nikam nehrnou, rozehra je opravdu hodně pomalá.
86'
Utkání se už pouze dohrává, o vítězi je rozhodnuto.
85'
Domácí hrozili centrem z pravé strany, na míč si ale bez úspěchu naskakovali Dabo i Reca.
84'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Andrea Petagna, přichází Alberto Cerri.
82'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Stefano Okaka, přichází Łukasz Teodorczyk.
82'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Kevin Lasagna, přichází Ilja Nestorovski.
81'
Udinese právě vstřelilo branku!
A už je patrně definitivně rozhodnuto. Mezi obránce si na přihrávku naběhl KEVIN LASAGNA, svým pohybe oklamal i gólmana Leticu a z úhlu střelou po zemi poslal míč za brankovou čáru – 0:3.
81'
Za domácí hrozil Floccari, jeho střelu zblokoval Samir.
80'
Po akci Strygera Larsena přišlo Fofanovo sklepnutí na Okaku. Dobrá myšlenka, nicméně horší provedení. Vše tak skončilo bez zakončení.
80'
Musso má míč u své nohy, po velké malé domů se chystá k odkopu.
79'
Rodrigo de Paul neměl komu přihrát, jeho spoluhráči jsou teď hodně statičtí.
78'
Udinese se nikam nežene, nemá ani důvod. Hosté mají pohodlně nahráno.
77'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Sebastien De Maio, přichází Samir.
76'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Marvin Zeegelaar, přichází Hidde ter Avest.
75'
Teď zase hosté. Zprava hledal de Paul nabíhající spoluhráče, skončilo to ale u obrany Spalu.
74'
Je to teď fotbal na jednu branku, na tu hostující, jenže koncovka Spalu je dnes opravdu slabá.
72'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Lucas Castro, přichází Sergio Floccari.
72'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Marco D'Alessandro, přichází Arkadiusz Reca.
71'
I ve druhé půli tu máme krátkou přestávku na občerstvení, domácí mezitím nachystali dvojité střídání.
70'
Trochu se nám na hřišti přitvrdilo, tempo hry tím trpí.
68'
Další pokus domácích, tentokrát středem. A ani teď to nevyšlo, Petagna byl zablokován.
67'
Už se hra zase přesunula na opačnou stranu a Marco D'Alessandro centroval z levého křídla. Přesně do rukavic gólmana Mussa.
66'
Zleva nepřesně zakončoval Walace, jeho střela šla prudce vzhůru. Letica bleskově rozehrává od své branky.
65'
Sebastien De Maio udržel na zádech nabíhajícího hráče a nepustil tak Spal do nebezpečného brejku.
63'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Alessandro Murgia, přichází Espeto.
62'
Prvotní centr byl hosty odvrácen, Dabo se poté k posunutí hry na malé vápno nedostal.
61'
Na pravé straně byl faulován domácí Petagna, je tu přímý kop. Před Mussou je hodně živo.
60'
Udinese se v posledních minutách nemůže dostat do tempa, nicméně v obraně pracuje stále na sto procent.
58'
Ne, domácím to prostě při standardních situacích nejde, Udinese se opět v klidu ubránilo.
57'
Další rohový kop pro domácí, míč odvracel Di Maio. Spal v posledních okamžicích začíná stupňovat nápor.
56'
Z rohu nic nebylo, po chvilce se ale domácí vrátili do útoku a z dálky zakončoval Sala. Táhlý pokus prosvištěl těsně vedle.
55'
Už se zase hraje na druhé straně, Spal si vybojovalo rohový kop.
54'
Na druhé straně se do vápna dostával de Paul, centr z pravé strany ale poslal přesně do rukavic gólmana Letici.
53'
Po rozehrávce se k míči dostal Petagna, bleskurychle se s míčem otočil a předvedl prudkou střelu. Šla ale nad branku...
53'
Přímý kop tentokrát pro domácí, faulován byl Bryan Dabo.
52'
Dabo rozjíždí akci Spalu, je to alce celé do šířky a bez momentu překvapení.
50'
Rodrigo de Paul nakonec pouze centroval, hledal nabíhajícího Okaku, obrana Spalu ale i tentokrát odvrátila.
49'
Po stažení de Paula k ze mi je tu přímý kop pro Udinese, a to z docela dobré pozice na střelu.
48'
Mezi několika obránci se snažil probít Lasagna, těsně před pokutovým územím byl ale domácími odzbrojen.
47'
Hosté se hned po návratu pustili do útočení a donutili gólmana k prvnímu zákroku.
46'
Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Simone Missiroli, přichází Bryan Dabo.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 20:36.
Je za námi první poločas, který přinesl převahu hostujícího celku, který ji dokázal přetavit ve dvě branky. Ta první padla v 18. minutě, kdy se pohotovou ranou přes dva obránce prosadil Rodrigo de Paul a druhý gól padl v 35. minutě, to na správném místě stál Stefano Okaka a střelou z první nedal Leticovi šanci na zákrok. Spal toho směrem kupředu mnoho nepředvedl a pokud chce ještě přemýšlet nad případným bodovým ziskem, musí po pauze hodně přidat.
45+2'
45'
Rozhodčí bude nastavovat dvě minuty.
45'
Ne, z něj už ale nic nebylo, hra se bleskově přesunula až ke středovému kruhu.
45'
Konečně akce, se kterou by domácí mohli být alespoň trochu spokojeni. Zprava vystřelil Sala a donutil Mussa zakročit. Nakonec z toho Spal vytěžil alespoň roh.
42'
Spal by rádo do přestávky alespoň snížilo, k tomu je ale potřeba opravdu přesná koncovka – a ta nepřichází.
41'
Narážečka na pravou stranu na Missiroliho, tam ale akce skončila, opět pro nedovolený zákrok.
39'
Na centr si v pokutovém území naskakoval domácí Castro, doslova u toho ale zboural bránícího Becaa a pískal se faul.
37'
Ta nyní končí po přehnaném důrazu v podání Petagni, Udinese pozvolna rozehrává.
36'
Po vstřelené brance se hosté opět lehce stáhli a nechávají tak soupeři trochu více prostoru na kombinaci.
35'
A už je to o dvě branky. Po rychlém přechodu do útoku přišla střela ze střední vzdálenosti, která byla domácími sražena na ofsajdovou linii STEFANO OKAKA míč pohotově z první zakončil do protipohybu gólmana – 0:2.
34'
A nevyšlo to ani po rohovém kopu. Signálem rozehraná standardka skončila daleko od pokutového území.
32'
Domácí v mírném náporu, stále je to ale bez střely, která by Mussa více ohrozila.
30'
Za hosty se snažil zahrozit Okaka, zprava se ale do vápna k zakončení neprobil.
29'
O chvíli později to ten samý hráč zkusil ze střední vzdálenosti, jeho rána po zemi šla přesně doprostřed branky, kde byl připravený Musso.
28'
Už zase hrajeme a po akci pravou stranou dostával přihrávku Petagna. Míč se mu ale zamotal mezi nohami a nezakončil.
27'
Rozhodčí přerušuje hru a dává oběma celkům možnost krátkého občerstvení.
26'
Kombinace mezi Fofanou a Okakou nevypadala zle, chtělo to ale pohotovější zakončení. Takhle to zase skončilo na obraně Spalu.
24'
Mezi obránce si naběhl Lasagna a po zemi hledal centrem Fofanu. Obrana Spalu na poslední chvíli odkopla.
23'
Už se nám ale vše vrací ke hře z předcházejících minut, Udinese kombinuje před vápnem soupeře.
21'
Výsledkem ale byla pouze nepřesná střela z levé strany. Míč skončil vysoko nad brankou.
20'
Spal samozřejmě nechce nechat nepříznivý výsledek jen tak a ihned se tlačí do útoku.
18'
Hosté jdou do vedení! Po autovém vhazování centroval Stryger Larsen, obrana Spalu pouze sklepávala k volnému RODRIGO DE PAULOVI a ten nekompromisní ranou prostřelil dva obránce i gólmana Leticu – 0:1.
17'
Z dálky to zkusil domácí Murgia a jeho rána přes obránce nebyla vůbec špatně myšlena. Šla ale vedle levé Mussovy tyče.
15'
Po akčním úvodu nám tempo lehce pokleslo, hraje se převážně ve středu hřiště.
13'
Stefano Okaka se rukou hlásil o přihrávku, ta na něj skutečně mířila, šlo to ale do ofsajdu.
12'
Spal snad v prvním útočném výpadu, vše ale ukončil ráznou hlavičkou důrazný Nuytinck.
10'
Pravá strana děla domácím problémy, nyní byla k vidění prudká střela de Paula po zemi. Obrana Spalu odvrátila na autové vhazování.
9'
Po rohu se odražený míč dostal k Fofanovi, tomu dělalo zpracování menší potíže a nedostal tak hru zpátky před Leticu.
8'
Další útok hostujícího celku, tentokrát Rodrigo de Paul vybojoval rohový kop.
7'
No vida a hned tu byl málem gól. Rodrigo de Paul potáhl akci pravou stranou, nacentroval na hranici malého vápna, kde si nabíhal Lasagna, ten ale zblízka hlavou přestřelil!
6'
I přes tlak, který Udinese předvádí, tak stále čekáme na první zakončení na branku.
5'
Stryger Larsen dlouhým pasem přesunul hru na půlku Spalu, hosté se opět tlačí před Leticu.
4'
Udinese je v úvodu aktivní, soupeř se ještě prakticky nedostal do blízkosti šestnáctky.
3'
Ještě v lepší pozici byl Fofana, na hranici pokutového území však zaváhal, utopil se v kličkách a nevystřelil.
2'
Hned v úvodu dostal přihrávku do běhu hostující Okaka, těsně před zakončením byl ale ve vápně odzbrojen.
1'

Spal: Letica – Felipe (C), Vicari, Bonifazi – D'Alessandro, Valdifiori, Missiroli, Murgia, Sala – Petagna, L. Castro.
Náhradníci: Thiam, Meneghetti – Mendoza, Tunjov, Espeto, Salamon, Cerri, Tomović, Bryan Dabo, Reca, Floccari, Di Francesco.

Udinese Calcio: Musso – Becao, De Maio, Nuytinck – Stryger Larsen, de Paul, Fofana, Walace, Zeegelaar – Lasagna (C), Okaka.
Náhradníci: Nicolas, Perisan – Mazzolo, Ballarini, Teodorczyk, Troost-Ekong, Nestorovski, ter Avest, Palumbo, Samir, Oviszech.

Rozhodčí: Chiffi – Schenone, Tolfo.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadio Paolo Mazza začne v 19:30, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Daniele Chiffi, kterému budou na pomezí asistovat Giorgio Schenone a Alessio Tolfo.
Udinese Calcio

Hosté jsou na tom v tabulce o něco lépe, na 15. mají 32 bodů. Nicméně i oni musí hledět pod sebe, neboť jistotu udržení nemají. V posledních dvou zápasech ale Udinese bodovalo, vyhrálo na půdě AS Řím 2:0 a v posledním kole doma remizovalo s FC Janov 2:2. Udinese sice vedlo po trefách Fofany a Lasagni o dva góly, jenže Panděv snížil a Pinamonti v šesté minutě nastavení zvládl dokonce vyrovnat.

Poslední odehrané zápasy

Turín – Udinese 1:0
Udinese – Atalanta 2:3
AS Řím – Udinese 0:2
Udinese – Janov 2:2
Spal

Domácí tým je na posledním místě tabulky, když nasbíral pouze 19 bodů a na nesestupové příčky ztrácí plných devět bodů. Naposledy se mužstvo představilo v neděli na půdě Sampdorie a nedopadlo to vůbec dobře. Za domácí se v tomto duelu trefili Linetty, Gabbiadini a znovu Linetty a už do půle bylo rozhodnuto. Po přestávce už další gól nepadl a Sampdoria tak porazila Spal jasně 3:0.

Spal – Cagliari 0:1
Neapol – Spal 3:1
Spal – AC Milán 2:2
Sampdoria – Spal 3:0
Dobrý podvečer u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 31. kola mezi týmy Spal a Udinese Calcio.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62