Serie A - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Cagliari - 27. října 2019   15:00

Torino
70' Zaza (Belotti)
1:1
(0:1)
Cagliari
42' Nández  (Simeone)
Torino
Sirigu – De Silvestri, Izzo, N'Koulou, Djidji (60. Verdi) – Aina (80. Laxalt), Baselli, Rincón, Ansaldi – Falqué (46. Zaza), Belotti.
Fabbri – Constanzo, Pagliardini
Stadio Olimpico Grande Torino, Turín
Cagliari
Olsen – Faragò, Pisacane, Ceppitelli (83. Klavan), Pellegrini – Nández (76. L. Castro), Cigarini, Nainggolan (82. Rog), Ionita – João Pedro, Simeone.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 6:11. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 15:11.
Je konec! Turín nakonec s Cagliari pouze remizoval 1:1. Hosté totiž byli v první půli lepším týmem a zaslouženě vedou! První šanci sice Nández neproměnil kvůli špatně seřízeným mířidlům, ale ve 42. minutě si už míč našel a otevřel skóre. Po změně stran poslal domácí kouč do hry Zazu, který od úvodu dělal obraně soupeře velké problémy. Nakonec se dokázal prosadit dvacet minut před koncem a vyrovnal! V závěru si hosté vypracovali menší tlak, ale nevytěžili z něj šance.
90+3'
90+2'
Tomás Rincón trefil v hlavičkovém souboji soupeře loktem a dostává žlutou kartu.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Artur Ionita v devadesáté minutě odcentroval z levé strany do pokutového území, jenže míč se mu svezl po nártu a skončil v zámezí.
89'
Andrea Belotti hlavou jen prodloužil míč na polovinu Cagliari, kde nebyl nikdo z jeho spoluhráčů. Hostující zadáci tak s přehledem uklidnili hru.
88'
Cagliari po rohovém kopu uzamklo svého soupeře před jeho brankou. Nikdo v zeleném dresu se však nemůže dostat do zakončení.
87'
Paolo Faragò dostal přihrávku na pravou stranu a pohotově odcentroval. Jeho další pobídku srazila obrana domácího mužstva na roh.
86'
Za dalším centrem před branku Turína se hnal Piscane, jenže tomu nevyšel krok. Obránce v červeném navíc raději prodloužil míč na roh.
85'
Cagliari v posledních minutách dokázalo zmírnit tlak domácího celku a drží se s míčem na polovině soupeře. Domácí se musí bránit.
83'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Luca Ceppitelli, přichází Ragnar Klavan.
82'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Radja Nainggolan, přichází Marko Rog.
81'
Hra je přerušena! Simone Zaza se hlavou srazil s jedním ze soupeřů a oba hráči nyní potřebují ošetření. Na hřišti se hodně přitvrdilo.
80'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Ola Aina, přichází Diego Laxalt.
79'
Domácí Aina zůstává po jednom ze soubojů ležet na trávníku a drží se za záda. Uvidíme, zda bude schopen dnešní duel dohrát.
78'
Cristian Ansaldi se po levém křídle tlačil do pokutového území, jenže jeho kličku přečetl Radja Nainggolan, jež jej připravil o míč.
77'
Další útočná akce Turína sice vypadala nebezpečně, ale útok zastavil zdvižený praporek asistenta rozhodčího! Ofsajd!
76'
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Nahitan Nández, přichází Lucas Castro.
75'
Ani tento rohový kop se Turínu nepovedl. Centrovaný míč sice našel Zazu, ale jeho hlavička z těžké pozice minula zadní tyč o pořádný kus.
74'
Simone Zaza získal odražený míč, poslal jej Belottimu, jehož centr levačkou srazil vracející se zadák Cagliari na další rohový kop.
73'
Cagliari se až nyní podívalo na polovinu svého soupeře. Hosté navíc o míč bleskově přišli.
72'
Domácí celek nadále pokračuje ve své aktivitě a tlačí se na polovinu soupeře. Střelec Zaza se dostal k odraženému míči, ale jeho ránu srazila obrana na roh.
70'
FC Turín právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Domácí Turín se nakonec dočkal vytoužené branky! Andrea Belotti se zbavil obránce, poslal prudkou zpětnou přihrávku a SIMONE ZAZA s přehledem zakončil!
69'
Ansaldi trefil soupeře vysokou nohou a vysloužil si žlutou kartu.
68'
Paolo Faragò si na hranici pokutového území zpracoval odražený míč, ale pohotovou střelou jej poslal jen do prvního obránce před sebou.
67'
Simone Zaza se vydal pomoci spoluhráčům z obrany. Italský útočník doslova složit jednoho ze soupeřů přímo před očima asistenta rozhodčího. Ten však faul nesignalizoval.
66'
Cagliari zahrávalo rohový kop. Jeho exekuce se chopil João Pedro, který svůj centr poslal na malé vápno, kde zasáhl výborně hrající Izzo.
65'
Luca Cigarini si dal pozor na dotírajícího soupeře a bez váhání před ním odkopl míč daleko z poloviny Cagliari. Hostující obránci si s tím příliš nelámou hlavu.
64'
Turín už opět kombinuje na polovině soupeře. Domácí fotbalisté obléhají šestnáctku soupeře doslova házenkářským způsobem, ale stále se ne a ne dostat do zakončení.
63'
Andrea Belotti se hnal za dalším stříleným centrem z levé strany. Urostlý útočník domácího celku se do zakončení nedostal. Bude z toho jen rohový kop.
62'
Hostující brankář si dal pozor na nadýchaný oblouček z pravé strany a před rozběhnutým Zazou ukryl míč do rukavic. Cagliari může rozehrát.
61'
Paolo Faragò si počkal na nepřesnou rozehrávku soupeře a pomohl si malou domů. Cagliari přestálo usilovný vstup Turína do druhého poločasu.
60'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Koffi Djidji, přichází Simone Verdi.
59'
Belotti se hnal za centrem z levé strany, ale svou hlavičkou trefil jen prvního obránce v dresu hostujícího Cagliari.
58'
Je to jasné! Penalta se pískat nebude! Nedovoleného zákroku se podle hlavního rozhodčího dopustil právě usilovně argumentující Pedro.
57'
Další emotivní moment! Joao Pedro se pustil do debaty s rozhodčím kvůli údajnému pokutovému kopu. Sudí si nechává radit kolegou u videa.
56'
Autor úvodní branky Nández spěchal za přihrávkou na levou stranu hrací plochy, jenže míč na mokrém trávníku nabral skluz a propadl do zámezí.
55'
Aina byl pozdě v souboji na polovině hřiště a dopustil se faulu. Hostující Cagliari si tak na malou chvíli může znovu oddechnout.
54'
Turín už opět operuje na polovině soupeře. Aktivní De Silvestri dostal přihrávku na pravou stranu, jenže z těžké pozice neodcentroval.
52'
Cagliari cítilo šanci na zajímavý protiútok, jenže Paolo Faragò byl faulován na polovině hřiště a nyní se drží za bolevé rameno. Uvidíme, zda bude pokračovat.
51'
Daniele Baselli se hnal za přihrávkou na polovinu soupeře, jenže si nepohlídal své postavení a nechal se lapit v ofsajdu.
50'
Andrea Belotti nebyl spokojen s jendím z verdiktů hlavního rozhodčího a svou nespokojenost dal jasně najevo.
49'
Cagliari zahrávalo přímý kop v blízkosti pokutového území soupeře. Exekuce se ujal Luca Ceppitelli, který levačkou trefil zeď.
48'
Zadáci Cagliari získali míč na hranici pokutového území a bez problémů jej odkopli daleko od své svatyně. Turín však vlétl do druhé půle velmi aktivně.
47'
Turín se ihned po změně stran tlačí do útoku. Střídající Simone Zaza se hnal za prudkým centrem z pravé strany, ale až k hlavičce se nedostal.
46'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Iago Falqué, přichází Simone Zaza.
46'
První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté Cagliari! Hosté totiž byli v první půli lepším týmem a zaslouženě vedou! První šanci sice Nández neproměnil kvůli špatně seřízeným mířidlům, ale ve 42. minutě si už míč našel a otevřel skóre. Naopak domácí jsou směrem dopředu bezzubí. Do kabin se proto jde za stavu 0:1.
45'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta!
45'
Sirigu si dal pozor na vysoký centr z pravé strany a došel si pro míč na malé vápno. Brankář domácího celku následně rozehrál na levou stranu.
44'
Luca Ceppitelli si skvěle pokryl míč u rohového praporku a dostupující Andrea Belotti jej fauloval šlapákem. Rozehrávat tak budou hosté.
42'
Cagliari právě vstřelilo branku!
Hostující celek se dostává do vedení! Tohle je pro domácí mužstvo velká rána! K odraženému míči se ve velkém vápně dostal NAHITAN NÁNDEZ a prudkou střelou otevřel skóre!
Cristian Ansaldi si dal pozor na přihrávku mířící před domácí branku a bez váhání míč zakopl na tribunu. Vhazovat bude Cagliari.
41'
Andrea Belotti byl znovu adresátem vysoké přihrávky, ale tentokrát se nechal lapit v ofsajdové pasti. Rozehrávat bude Cagliari.
40'
Turín následně zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na značku pokutového kopu, ale Lorenzo De Silvestri hlavou poslal míč nad břevno.
39'
Andrea Belotti dostal přihrávku do pokutového území, jenže zakončoval z ostrého úhlu a skákavou střelou vůbec netrefil prostor mezi třemi tyčemi.
38'
Hosté zahrávali další rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, kde kraloval dnes výborně hrající Armando Izzo.
37'
Andrea Belotti napadal rozehrávku Cagliari na jeho polovině. Aktivní útočník domácího celku dostal soupeře pod tlak, ale míč nevybojoval.
36'
Hra je přerušena! Jeden z hostujících hráčů zůstává ležet na polovině hřiště a drží se za levý kotník. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
34'
Zadáci domácího celku uklidňují hru postupnou kombinací na vlastní polovině. Rozehrávku opět diriguje aktivní stoper Izzo.
33'
Další akce Cagliari skončila příliš prudkou přihrávkou, která sice prošla mezi stopery Turína, ale míč prosvištěl až do zámezí.
32'
Stoper Izzo vlétl do hlavičkového souboje jako urvaný válec a odehrál míč do bezpečí. Izzo dnes podává nesmírně tvrdý výkon.
31'
Lorenzo De Silvestri dostal přihrávku do běhu a bez přípravy odcentroval do pokutového území. Na jeho pobídku nedosáhl nikdo ve vínovém dresu.
30'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme opatrné utkání. Obě obrany si dávají velký pozor na to, aby neudělaly chybu.
29'
Izzo z pozice stopera odcentroval na malé vápno před branku Cagliari. Hostující brankář byl pozorný a bez problémů odehrál míč do bezpečí.
28'
Fotbalisté v zeleném opět uklidňují hru kombinací na vlastní polovině. Nikdo z výběru domácích jejich rozehrávku neatakuje. Zatím je to spíše vyčkávaná.
27'
Hostující brankář hledal dlouhým nákopem Simeoneho, jenže útočník se slavným příjmením se k míči nedostal. Obrana Turína hraje velmi důrazně.
26'
Andrea Belotti si naběhl na přihrávku do pokutového území, jenže místo zakončení vymyslel přihrávku pod sebe, kde nebyl nikdo v červeném.
25'
Hosté zahrávali další rohový kop. Centrovaný míč tentokrát přiletěl na malé vápno, kam se tlačil Simeone, ale zadáci Turína si hravě poradili.
24'
Cagliari už znovu kombinuje na polovině soupeře. Fotbalisté v zeleném teď hýří aktivitou a nepouští svého soka do blízkosti vlastní šestnáctky.
23'
Artur Ionita se po pravém křídle řítil do pokutového území, nicméně domácí stoper Armando Izzo proti němu bleskově vystoupil a špičkou kopačky mu míč ukopl.
22'
Turín se znovu hnal vpřed po levém křídle, jenže Lorenzo De Silvestri zapomněl míč za sebou. Aktivní hráč domácího celku poté vybojoval jen vhazování.
21'
Domácí hráči se nechali předchozí akcí zaskočit a nyní se nemohou vymanit z vlastní poloviny. Fotbalisté v zeleném hýří aktivitou.
20'
První obrovská šance Cagliari! Na přihrávku z pravé strany si naběhl Nahitan Nández, ale placírkou minul branku!
19'
Hosté zahrávali přímý kop v blízkosti pokutového území. Jeho exekuce se ujal Radja Nainggolan, jehož zakončení levou nohou prolétlo kolem branky.
18'
Armando Izzo si s přehledem pohlídal další přihrávku za obranu a pomohl si malou domů. Domácí Turín zatím nepouští soupeře do blízkosti velkého vápna.
17'
Aktivní Andrea Belotti si navedl míč na levačku, ale jeho rána ze střední vzdálenosti byla hodně nepovedená a míč prosvištěl daleko od branky.
16'
Lorenzo De Silvestri dostal vysokou přihrávku na pravou stranu, parádním zpracováním se tlačil před obránce, ale byl faulován.
15'
Armando Izzo diriguje rozehrávku Turína na polovině hřiště. Nikdo v zeleném dresu jej neatakoval. Izzo tak přenesl hru na levou stranu.
14'
Také domácí brankář se musel zapojit do rozehrávky svého mužstva. Jeho dlouhý nákop skončil u osamoceného zadáka Cagliari.
13'
Daniele Baselli dostal pěknou přihrávku do blízkosti pokutového území, ale zakončení mu vůbec nesedlo a Olsen schoval míč do rukavic.
12'
Cagliari se pokusilo přejít do útoku pomocí dlouhé přihrávky na levou stranu. Tam ale neoperoval nikdo v zeleném a zadáci Turína si míč pohlídali.
11'
Hra je přerušena! Jeden z fotbalistů Cagliari zůstává po hlavičkovém souboji ležet na trávníku a drží se za hlavu. Uvidíme, zda bude pokračovat.
10'
Domácí celek zahrával přímý kop na polovině soupeře. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, ale tam s přehledem uspěla obrana Cagliari.
9'
Lorenzo De Silvestri uspěl v hlavičkovém souboji na polovině hrací plochy, jenže jeho hlavička skončila v zámezí. Turín je ale aktivnější.
8'
Andrea Belotti chtěl roztáhnout hru na pravou stranu, jenže jeho přihrávka byla příliš krátká a skončila na kopačce pozorného obránce v zeleném dresu.
7'
Armando Izzo si dal pozor na skákavou přihrávku na polovinu domácího celku a před rozběhnutým soupeřem si raději pomohl malou domů.
6'
Andrea Belotti dostal další přihrávku do pokutového území, krásně se s míčem otočil, ale jeho rána placírkou skončila v rukavicích brankáře.
5'
Turín zahrával rohový kop. Jeho exekuce se ujal Armando Izzo, jehož centr si našel Andrea Belotti, ale jeho hlavička byla hodně slabá.
4'
Lorenzo De Silvestri dostal přihrávku na pravou stranu a bez váhání vymyslel přihrávku za obranu soupeře. Aktivní Iago Falqué se už k míči nedostal.
3'
Daniele Baselli dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, jenže nedokázal obejít svého strážce. Turín však vybojoval alespoň vhazování.
2'
Andrea Belotti dostal přihrávku na hranici pokutového území, jenže si nepotykal se zpracováním a dotírající obránce mu balón ukopl od nohy.
1'
Domácí Turín obstaral výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Domácí si ihned pomohli dlouhým nákopem, ale obrana Cagliari míč odvrátila.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Turín bude hrát v červeném, zatímco Cagliari oblékne bílé dresy.

Turín FC: Sirigu – De Silvestri, Izzo, N'Koulou, Djidji – Aina, Baselli, Rincón, Ansaldi – Falqué, Belotti.
Náhradníci: Rosati, Ujkani – Zaza, Millico, Verdi, Lukić, Lyanco, Laxalt, Bremer, Meïté, Edera.

Cagliari Calcio: Olsen – Faragò, Pisacane, Ceppitelli, Pellegrini – Nández, Cigarini, Nainggolan, Ionita – João Pedro, Simeone.
Náhradníci: Aresti, Rafael – Ch. Oliva, Deiola, Rog, L. Castro, Pinna, Walukiewicz, Cerri, Birsa, Mattiello, Klavan.

Rozhodčí: Fabbri – Constanzo, Pagliardini.
Turín FC

Domácí Turín je na tom o něco hůře. Méně slavný celek z centrálního města oblasti Piemont zatím vybojoval deset bodů a patří mu desátá pozice. Na pohárové příčky však ztrácí pouhé tři body. Turín zatím trápí slabá ofenziva. Svým soupeřům dosud nasázel pouze deset branek. V posledním utkání prohrál 0:1 na půdě Udinese.
Cagliari Calcio

Hostující Cagliari je zatím největším překvapením nového ročníku italského nejvyšší soutěže. Hosté totiž v osmi duelech získali čtrnáct bodů a patří jim pátá pozice. Na třetí Atalantu navíc ztrácí jen tři body. Cagliari zdobí fantastická obrana. Dosud inkasovalo jen sedmkrát. V posledním utkání na domácí půdě porazila Spal. Více než jednu branku inkasovalo Cagliari na začátku září s Interem.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům italského fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Turínem FC a Cagliari Calcio. Výkop je stanoven na 15 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62