Serie A - 30. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Udinese : Janov - 5. července 2020   19:30

Udinese
44' Fofana (de Paul) • 73' Lasagna (Fofana)
2:2
(1:0)
Janov
81' Pandev   • 90+7' Pinamonti
Udinese
Musso – Troost-Ekong, Samir, Nuytinck – Stryger Larsen (58. ter Avest), de Paul, Jajalo, Fofana (82. Walace), Sema (68. Zeegelaar) – Lasagna (C) (82. Teodorczyk), Nestorovski (58. Okaka).
Orsato – Meli, Del Giovane
Dacia Arena, Udine
Janov
Perin – Romero (46. Soumaoro), Goldaniga, A. Masiello – Biraschi (C), Behrami (46. Pinamonti), Lerager, Cassata (82. Destro), Sturaro – Falqué (59. Pandev), A. Sanabria (77. Favilli).

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 3:2. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:14.
Je konec! Udinese nakonec v domácím prostředí remizovalo s Janovem 2:2. První poločas nebyl zrovna moc atraktivní, ale nakonec jsme se přece jenom dočkali jedné branky, kterou vstřelil ve 44. minutě domácí Seko Fofana. V 73. minutě šli domácí už do dvoubrankového vedení, když se trefil Lasagna. V 81. minutě ovšem dokázal snížit Pandev a v 90+7. minutě nejprve neproměnil penaltu Pinamonti, ovšem z následné dorážky už srovnal na 2:2.
90+7'
90+7'
Janov právě vstřelil branku!
Hosté v samotném konci utkání srovnávají na 2:2. K exekuci pokutového kopu se postavil ANDREA PINAMONTI, který zamířil do levé strany, kde šel také brankář Musso, který jeho pokus vyrazil, ale na následnou dorážku Pinamontiho už nestačil!
90+7'
Andrea Pinamonti (Janov CFC) neproměňuje pokutový kop.
90+6'
Hlavní rozhodčí posléze okamžitě nařídil pokutový kop pro Janov! Tak to je neuvěřitelné!
90+6'
Sudí se ovšem jde podívat na dřívější zákrok uvnitř vápna, po kterém šel k zemi Davide Biraschi.
90+5'
Hosté se procpali ke střele, která ale byla zblokována a následuje tak rohový kop z pravé strany.
90+4'
Opět to hostům nevyšlo podle přestav a dopustili se jen dalšího útočného faulu. Janovu se tak čas rychle krátí.
90+3'
Posléze sice přišel další nákop hostů, ale ten se moc nepovedl, neboť letěl jen vedle brány.
90+2'
Posléze sice přišel přízemní centr z levé strany, ale s tím si domácí obrana poradila.
90+1'
Janov začíná svou novou akci zpoza své obrany a postupně se chce prokombinovat ke střele.
90'
Rozhodčí nastavil pět minut navíc.
89'
Hlavní rozhodčí tentokrát přerušil útočnou akci hostů, když se Andrea Favilli dopustil ruky.
88'
Udinese opět drží míč ve středu hrací plochy a nikam samozřejmě nespěchá.
87'
Domácí se sice po pravém křídle dostali až do vápna, ale hosté se dokázali ubránit.
85'
Po chvíli navíc přišel faul domácího hráče a Janovští tak získali volný kop z pravé strany.
84'
Udinese se ale po autovém vhazování u balónu dlouho nezdrželi a Janov začíná být v tlaku.
83'
Janov vstřelená branka sice nabudila, ale po levé straně se hosté dostali s míčem jen do zámezí.
82'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Kevin Lasagna, přichází Łukasz Teodorczyk.
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Francesco Cassata, přichází Mattia Destro.
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Seko Fofana, přichází Walace.
82'
Následně v souboji udeřil Fofana loktem soupeře a uviděl žlutou kartu.
81'
Ovšem hosté z ničeho nic snižují na 1:2! GORAN PANDEV se dostal k míči a posléze zpoza vápna vystřelil velice dobrou střelu k levé tyči, na kterou brankář Juan Musso nedosáhl.
80'
Deset minut před koncem Udinese kontroluje utkání a drží míč na své polovině.
78'
Hosté se dostali do střelecké pozice, ale pokus hostujícího hráče nic vážnějšího nepřinesl, neboť minul bránu.
77'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Andrea Favilli.
74'
Tentokrát skončil míč pouze v zámezí a Janov tak má k dispozici autové vhazování na polovině soupeře.
73'
Udinese právě vstřelilo branku!
Domácí celek jde do dvoubrankového vedení a je velice blízko k vítězství! KEVIN LASAGNA si vyměnil míč se Seko Fofanou a posléze fantasticky vypálil zpoza vápna do levé šibenice. Asistence: Seko Fofana.
71'
Posléze sudí nařídil krátkou přestávku na občerstvení.
70'
Rodrigo de Paul to zkusil z dálky, ovšem jeho střela skončila zhruba metr vedle levé tyče.
68'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Ken Sema, přichází Marvin Zeegelaar.
67'
Míč končí pouze v zámezí a hostující gólman Marria Perin se tak postará o rozehrání od své svatyně.
65'
Po chvíli přišel faul Kevina Lasagni a Janov tak bude u balónu.
64'
Stefano Okaka byl opět uprostřed dění, když se snažil zakončit uvnitř šestnáctky soupeře, ale obrana Janova odkopla balón.
63'
Sturato zezadu podkopl Stefana Okaku a uviděl od sudího kartu žluté barvy.
63'
Následně se sice hosté snažili vymodlit penaltu, ale na to sudí neskočil a nakonec odpískal faul hráči Janova.
62'
Samir si poradil s centrem soupeře a následuje tak rohový kop pro hostující Janov.
60'
Hodina hry je u svého konce a Udinese vede nad Janovem stále 1:0.
59'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Iago Falqué, přichází Goran Pandev.
58'
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Jens Stryger Larsen, přichází Hidde ter Avest.
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Ilja Nestorovski, přichází Stefano Okaka.
57'
Ken Sema z levé strany centroval na zadní tyč, kde se snažil zakončit Jens Stryger Larsen, ale jeho pokus skončil vedle brány.
55'
Posléze se sice Davide Biraschi snažil projít po pravé straně, ale nakonec jen stáhl k zemi Kena Semu a dopustil se tak nedovoleného zákroku.
54'
Janovská obrana si snadno poradila s nákopem soupeře a získala tak míč na své kopačky.
52'
Posléze ale autové vhazování získalo také domácí mužstvo Udinese a ani začátek druhé poloviny zápasu zatím není příliš atraktivní.
51'
Mato Jajalo zblokoval přihrávku soupeře ve středu hrací plochy, ale hosté získali alespoň autové vhazování.
50'
Hosté se chtějí nějak dostat blíž k bráně soupeře, ale zatím se jim to moc nedaří.
48'
Se standardní situací si ovšem soupeř z Janova dokázal poradit bez problémů.
47'
Hned na začátku druhé půle se hosté dopustili faulu a Udinese tak má k dispozici volný kop z levé strany.
46'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Valon Behrami, přichází Andrea Pinamonti.
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Cristian Gabriel Romero, přichází Adama Soumaoro.
46'
První poločas je u svého konce a Udinese Calcio vede nad Janovem CFC poměrem 1:0. První poločas nebyl zrovna moc atraktivní, ale nakonec jsme se přece jenom dočkali jedné branky, kterou vstřelil ve 44. minutě domácí Seko Fofana. Doufejme, že druhá polovina zápasu bude z fotbalového hlediska lákavější.
45+2'
45+2'
Ofsajd domácího útočníka přerušil útočnou akci Udinese.
45+1'
Opět je u míče domácí celek, který už ale chce dohrát první půli v klidu a pohodě.
45'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.
44'
Těsně před přestávkou tady máme úvodní branku, kterou dává domácí mužstvo a vede tak 1:0! Rodrigo de Paul vyslal z pravé strany skvělý centr do vápna, kde hlavou parádně zakončil k levé tyči SEKO FOFANA. Asistence: Rodrigo de Paul.
42'
Edoardo Goldaniga se ale posléze dopustil faulu, za který uviděl žlutou kartu a Udinese má k dispozici volný kop z levé strany.
40'
Kevin Lasagna se snaží projít po levé straně.
38'
Posléze to Udinese zkoušelo po levé straně, ale obrana soupeře si rovněž poradila.
37'
Domácí mužstvo už je opět u míče, ale nikam moc nespěchá a drží míč na polovině hrací plochy.
35'
Posléze se gólman Mattia Perin postaral o odkop od své svatyně, ale Janov se okamžitě dostal pod tlak a nakonec tak domácí celek získal rohový kop.
34'
Udinese se snažilo něco vymyslet po levém křídle, ale míč se odrazil od domácího hráče jen do zámezí.
32'
Rodrigo de Paul se sice krásnými jesličkami dostal přes protihráče Cassatu, ale následně sudí odpískal útočný faul.
31'
Janovská obrana si poradila s centrem z pravé strany, ovšem směrem dopředu z toho nic vážnějšího nebylo.
30'
Máme za sebou půl hodiny utkání a o něco lepším týmem je domácí Udinese, ovšem není to žádný pohledný fotbal.
29'
Balón skončil po rohovém kopu až u domácího gólmana Juana Mussa, který se tak postaral o novou útočnou akci.
28'
První vážnější šance ze strany domácích, ovšem Mattia Perin si poradil se střelou k levé tyči!
26'
Posléze právě sudí Orsato nařídil krátkou přestávku na občerstvení.
25'
Jens Stryger Larsen přišlápl nohu Francesca Cassaty a uviděl od hlavního rozhodčího žluté varování.
24'
Posléze se ale Udinese nepovedl nákop za obranu soupeře a míč tak skončil jen v moci gólmana Perina.
23'
Ovšem útok opět přerušila píšťalka sudího, neboť se Francesco Cassata dopustil nedovoleného zákroku.
22'
Janov se pokouší něco vymyslet postupnou kombinací zpoza své obrany a následně volí levou stranu.
20'
Následně se sice k míči dostali hráči Janova, ale sudí odpískal pouze nedovolený zákrok Antonia Sanabrii.
19'
Znovu skončil balón v zámezí a domácí obránce Jens Stryger Larsen se tak postará o jeho vhození.
17'
Bohužel zatím tento zápas nepřináší nic atraktivního a hraje se převážně ve středu hracího pole.
15'
Bram Nyutinck po špatné přihrávce protihráče nechal dojít balón do zámezí a gólman Juan Musso tak bude rozehrávat od své svatyně.
14'
Útok domácích se ovšem nevydařil, neboť Kevin Lasagna nezachránil míč na hrací ploše a o autové vhazování se tak postará také soupeř.
13'
Nepřesný pas ze strany hostujícího hráče končí pouze v zámezí a soupeř tak má autové vhazování na své polovině.
12'
Posléze sice Udinese přišlo o míč, ale Janov se nikam dvakrát nežene a rovněž drží balón na kopačkách.
11'
U míče je znovu domácí mužstvo, které kombinuje na polovině hrací plochy.
10'
Ovšem prvním potrestaným hráčem žlutou kartou je paradoxně domácí Ken Sema, který za nasbíraný počet karet nebude hrát příští zápas.
9'
Tentokrát se hosté dopustili faulu ve středu hrací plochy a u míče bude opět Udinese.
7'
Udinese ovšem pokračuje v úvodním nátlaku tohoto utkání, ale přízemní centr z pravé strany byl rovněž odvrácen obranou hostujícího celku.
6'
Ovšem hosté zvolili při této standardní situaci těsné bránění a nikoliv zónové, což jim vyšlo a odkopli balón do bezpečí.
5'
Rodrigo de Paul se chtěl odprostit od Lukase Leragera, který jej poslal k zemi a Udinese má k dispozici volný kop.
4'
Tentokrát už to ale hosté se svou kombinací přehnali a nepřesná přihrávka tak skončila mimo hrací plochou.
3'
Davide Biraschi sice bojoval o míč na pravé straně a nakonec získal pro Janov autové vhazování.
2'
Domácí mužstvo se sice snažilo něco vymyslet po pravé straně, ale k míči se dostal pouze soupeř.
1'

Udinese Calcio: Musso – Troost-Ekong, Samir, Nuytinck – Stryger Larsen, de Paul, Jajalo, Fofana, Sema – Lasagna (C), Nestorovski.
Náhradníci: Perisan, Nicolas – Becao, Ballarini, De Maio, Mazzolo, Okaka, Palumbo, Walace, Teodorczyk, ter Avest, Zeegelaar.

Janov CFC: Perin – Romero, Goldaniga, A. Masiello – Biraschi (C), Behrami, Lerager, Cassata, Sturaro – Falqué, A. Sanabria.
Náhradníci: Ichazo, Marchetti – Eriksson, Destro, Ghiglione, Favilli, Jagiełło, Pandev, Pinamonti, Rovella, Soumaoro, C. Zapata.

Rozhodčí: Orsato – Meli, Del Giovane.
Udinese Calcio se aktuálně nachází na 14. místě se 31 body a skóre 25:41. Po prohře 2:3 s Atalantou přišla velice cenná výhra na půdě AS Řím poměrem 2:0.

Janov je na tom o něco hůř, neboť jej momentálně najdeme až na 17. pozici s 26 body a skóre 35:56. Po remíze 2:2 v Brescii přivítal na své půdě Juventus, se kterým prohrál 1:3.
Ve 30. kole italské Serie A se proti sobě utkají týmy Udinese Calcio a Janov CFC. Naposled se spolu tato mužstva utkala v listopadu minulého roku na půdě Janova, kde ovšem Udinese zvítězilo 3:1. Dnes se navíc bude bojovat v Dacia Aréně v Udine. Úvodní výkop je naplánován na 19:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62