Serie A - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Crotone : Sassuolo - 14. února 2021   18:00

Crotone
26' Únás (Reca)
1:2
(1:1)
Sassuolo
15' D. Berardi  (Caputo) • 49' Caputo
Crotone
Cordaz (C) – Djidji, Golemić, Luperto – P. Pereira, Messias, Petriccione (66. Vulić), Zanellato, Reca (73. Rivière) – Di Carmine (73. Nwankwo), Únás (88. Rispoli).
Pezzuto – Giovane, Saccenti
Sassuolo
Consigli – Rogério, Peluso, Marlon, Müldür (88. K. Ayhan) – Locatelli, Magnanelli (C) (72. Obiang) – Maxime López (62. Traorè) – Djuričić, D. Berardi (88. Toljan), Caputo (72. Defrel).

Držení míče: 36 % : 64 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 1:8. Rohy: 7:8. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 15:17.
Druhý poločas ovlivnila rychlá branka Caputa z penalty! Kromě několika rohových kopů a velké snahy Únáse se Crotone k ničemu již nedostalo. Naopak hosté mohli přidat třetí branku, ale Müldürova trefa nemohla být uznána pro jeho faul v souboji s obráncem. Sassuolo tak bere tři body za výhru 2:1. Mějte hezký zbytek večera.
90+5'
90+5'
Ještě byl odpískán faul na Jeremyho Toljana u postranní čáry.
90+4'
Messias nebyl dle sudího faulován, hosté ale také nenaložilo s útokem zrovna dobře dle možností.
90+3'
Rohový kop byl zahrán nakríáko a Traoré s Locatellim se snaží získat co nejvíce času.
90+2'
Rohový kop pro Sassuolo Calcio z pravé strany hřiště.
90+1'
Střela Filipa Djuričiće byla sražena bránícím valem mimo hrací plochu za postranní čáru.
90'
Rozhodčí nastaví 5 minut!
89'
Po rohovém kopu byl pískán nedovolený, faul hráče Crotone.
88'
Rohový kop byl zahrán na první tyč byl opět sražen Djuričićem na dlaší rohový kop pro Crotone.
88'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Mert Müldür, přichází Kaan Ayhan.
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Adam Únás, přichází Andrea Rispoli.
88'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Jeremy Toljan.
87'
Po nedorozumění obránce s brankářem z toho rezultuje rohový kop pro Crotone.
86'
Sebastiano Luperto po prohraném souboji ve vzduchu parádně obelstil na zemi svého protivníka.
85'
Po centru zleva dostal hlavičkující Mert Müldür balon do sítě branky Crotone, ale ani tento gól neplatí pro předchozí faul Müldüra v souboji s obráncem.
83'
Berardi z přímého kopu napálil pouze dobře postavenou zeď.
82'
Slušná pozice pro přímý kop Sassuola poblíž pokutového území soupeře.
81'
Rohový kop Sassuola byl hrán centrem do ohně před branku, ale to nebylo úspěšné řešení.
80'
Žlutou kartu dostává Miloš Vulić (FC Crotone) za faul.
80'
O poznání horší faul předvedl Vulić, když skluzem zastavil čerstvého Defrela.
80'
Pereira si vyšlápl na Locatelliho a hned byl seřván trenérem Sassuola Robertem De Zerbim, že co si to dovolil.
79'
Crotone operuje na své obranné polovině hřiště.
78'
Skákavý pokus Traorého našel pouze prostor, kde byl připraven brankář Cordaz.
76'
Ve skluzu zkoušel ohrozit branku Crotone Hamed Junior Traoré, ale ve své snaze nebyl z důvodu podklouznutí úspěšný.
75'
Po rohovém kopu Sassuola ze střední vzdálenosti opět i když velmi těsně minul střelou ze střední vzdálenosti branku Domenico Berardi.
73'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Arkadiusz Reca, přichází Emmanuel Rivière.
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Samuel Di Carmine, přichází Simeon Nwankwo.
72'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Francesco Caputo, přichází Grégoire Defrel.
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Francesco Magnanelli, přichází Pedro Obiang.
70'
Pereira brejk zakončil pouze propagačním pokusem a navíc špatně došlápl a musí být ošetřen na hrací ploše.
68'
Rógerio velmi dobře našel Djuričiće v pokutovém území ten místo střely volil řešení na krásu, které se následně ukázala jako k ničemu.
67'
Po pěkném pasu z hlavy Golemiće končí následně střeleckým pokusem Únáse těsně vedle levé tyče.
66'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Jacopo Petriccione, přichází Miloš Vulić.
65'
Ani další střelecký pokus ze střední vzdálenosti vyslaný z kopačky Domenica Berardiho nemířila mezi tři tyče.
64'
Ze střední vzdálenosti opět napřáhl Domenico Berradi, ale tentokráte brankový prostor netrefil.
63'
Je odpískán další z dlouhé řady nedovolených soubojů.
62'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Maxime López, přichází Hamed Traorè.
61'
Signál Crotone po rohovém kopu končí zmatkem před brankou Sciglia.
60'
Po hodině hry US Sassuolo Calcio stále drží nejtěsnější náskok.
59'
Kapitán hostí Magnanelli až příliš důrazně atakoval Messiase, za což ho sudí slovně napomíná.
58'
Sassuolo se opět pokouší dostat na delší dobu před pokutové území Crotone.
57'
Ve třech šli do útoku hráči Crotone jenže Junior Messias nakonec ani nevystřelil, ani nenehrál svým spoluhráčům do stran. Míč jen velmi lacině odevzdal soupeři.
56'
Messias na poslední chvíli zablokoval velmi nebezpečnou střelu hostí na další rohový kop.
55'
Nedovoleně si nyní vedl brazilský stoper Marlon ve službách Sassuolo Calcio.
54'
Míč zleva vyslaný před branku Zanellatem si velmi dobře pohlídal brankář Andrea Consigli.
53'
Nyní si nechtěně zahrál i rozhodčí Pezzuto.
52'
Únás dal o sobě opět vědět na pravé straně hřiště, bohužel pro Crotone jeho spoluhráč míč na hranici pokutového území vinou špatné přihrávky ztratil.
51'
Přenesení hry na pravou stranu hřiště se hráčům Sassuola Calcio vůbec nepovedlo.
50'
Tak to je velmi povedený úvod do druhého poločase v podání hráčů Sassuolo Calcio.
49'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Autorem branky z pokutového kopu je FRANCESCO CAPUTO, která napálil míč pod břevno a brankář Cordza byl opravdu bez šance – 1:2!
48'
V pokutovém území sestřelil nebezpečně Vladimir Golemič útočícího Locatelliho a je nařízen pokutový kop!
47'
Ve středu hřiště si příliš důrazně počínal nad rámec pravidel Zanellato.
46'

Fauly: 7:9
Domácí celek FC Crotone jako papírový outsider vstoupil od utkání slušně, jenže přímý kop Petriccioneho ze 4. minuty se ještě neujal. Načež následně po pěkné střele Berardiho se již skóre měnilo. Domácí to nezabalili a srovnání zařídil svou první trefou Adam Únás, když doslova vykoupal nestíhajícího Pelusa. Crotone dokonce mohlo vyhrát první poločas jenže trefa Di Carmineho ze 43. minuty nemohla být uznána pro předchozí faul jeho spoluhráče na brankáře Consiglia. Druhý poločas by měl začínat cca v 19:03 hodin.
45+2'
45+2'
Centr z přímého kopu nebyl vůbec dobře proveden a vzápětí sudí ukončuje první dějství tohoto mače.
45+1'
Před pokutovým územím byl faulován velmi šikovný Manuel Locatelli.
45'
Rozhodčí Pezzuto nastaví 2 minuty v prvním poločase!
43'
Sudí šel vše ještě zkontrolovat k videu a vzhledem k faulu Koffiho Djidjiho na brankáře Consigliho branku Crotone pro tento přestupek neuznává!
43'
Centr zprava brankář Consigli podlehl, následně se míč nešťastně odrazil od obránce Rogéria a odražený míč dostal pohodlně do sítě Samuel Di Carmine!
42'
Rohový kop pro FC Crotone.
42'
Jenže po centrovaném míči z rohu na hranici pokutového území fauloval v souboji Maxime López bránícího Zanellata.
41'
Další rohový kop Sassuola Calcio rozehraje Domenico Berardi.
40'
Hráči Sassuolo nyní zkusili kombinaci na jeden dotek, ale domácí toto včas prohlédli.
39'
Po centru zprava mohl Djuričić skórovat hlavou, ale jeho pokus o několik decimetrů minul vzdálenější tyč!
37'
Centr zleva nedělal žádné problémy brankáři Sassuola Consiglimu.
36'
S přetaženým centrem z rohového kopu na vzdálenější tyč si obrana Crotone v pokutovém území lehce poradila.
35'
Míč nakonec tečoval hráč Crotone což značí druhý rohový kop pro Sassuolo.
34'
Žlutou kartu dostává Federico Peluso (US Sassuolo Calcio).
33'
Peluso u postranní čáry sestřelil daleko rychlejšího Juniora Messiase a po zásluze uvidí první žlutopu kartu v této sezóně.
32'
Peluso společně s Marlonem se zapojili do kombinace Sassuola ve středu hřiště.
31'
Další tvrdý zákrok ve středu hřiště měl na svědomí Koffi Djidji.
30'
Rohový kop pro US Sassuolo Calcio, který byl, ale velmi snando odehrán obranou Crotone do bezpečí.
28'
Djuričić nedobrovolně odeslal na trávník po vzájemném souboji Pedro Pereiru.
27'
Hráči Sassuola se musí velmi rychle oklepat z inkasované branky.
26'
Crotone právě vstřelilo branku!
Reca vyslal na pravou stranu ADAMA ÚNÁSE, který neskutečně povodil jako na kolotoči bránícího Pelusa a následně přesnou střelou prostřelil Consigliho – 1:1! Asistence: Arkadiusz Reca.
24'
Zanellato se provinil ostrým faulem kolenem proti kolenu Magnanellimu.
23'
Akce Sassuola v poslední době často chodí přes Filipa Djuričiče.
22'
Berardiho centr, který hledal v pokutovém území spoluhráče Caputa končí pouze v rukavicích brankáře Cordaze.
21'
Müldür byl v hlavičkovém souboji daleko úspěšnější než jeho soupeř Niccolo Zanellato.
20'
Tentokráte to byl centr z přímého kopu a následně byl velmi rychle odpískán útočný faul hráče Crotone v souboji, který se odehrál v pokutovém území.
19'
Reca byl opět faulován na útočné polovině hřiště.
18'
Přistrčením v osobním souboji si jasně vypomohl Mert Müldür.
17'
Toto zakončení Berardiho nebylo tak úspěšné jako v 15. minutě.
16'
Střela Djuričiće byla zablokována.
15'
Caputo předal míč svému spoluhráči DOMENICO BERARDIMU, který si ho ukázkově zpracoval šel proti dvěma protihráčům a přízemní střelou levačkou k tyči otvírá skóre tohoto zápasu – 0:1!
15'
Úvodní čtvrthodina příliš zajimavý fotbal dle očekávaní nenabídla. Jedinou nebezpečnou střelu vyslal na hostující branku z přímého kopu Petriccione.
14'
Tvrdý úder v hlavičkovém souboji inkasoval obránce Sassuola Mert Müldür.
13'
Maxime López místo postupu dopředu volil přihrávku zpět na své spoluhráče v obranné řadě.
12'
Agresivní napadání hráčů Sassuola dělá velké problémy rozehrávce hráčů Crotone.
11'
Hráči Crotone se však stále drží na útočné polovině hřiště.
10'
Zablokovaný centr si připsala hned obranná dvojice hráčů, konkrétně Locatelli.
9'
Hráči FC Crotone si zahrají první rohový kop zápasu z pravé strany hřiště.
8'
Ale v úvodu utkání jsou stále aktivnější hráči FC Crotone.
7'
Velmi kostrbatou rozehrávku Sassuola před pokutovým územím, nedokázali patřičně potrestat hráči FC Crotone.
6'
Francesco Caputo si nepohlídal své ofsajdové postavení při rychlém přechodu do útoku.
5'
Následný centr Crotone pouze proletěl pokutovým územím napříč, aniž by ho kdokoli z hráčů trefil.
4'
Jacopo Petriccione to zkusil přímo z přímého kopu a brankář Consigli musel nebezpečnou střelu vyrážet do bezpečí!
3'
Následně přišli před pokutovým územím Sassuola dva tvrdé zákroky, zejména druhý byl jasným faulem na pronikajícího Arkadisuze Recu.
2'
Locatelli se provinil faulem.
1'
Federico Peluso se velmi dobře osvědčil ve své defenzivní činnosti.
1'
FC Crotone bude hrát v červenomodrých dresech, Sassuolo Calcio bude hrát v bílých dresech.

FC Crotone: Cordaz (C) – Djidji, Golemić, Luperto – P. Pereira, Messias, Petriccione, Zanellato, Reca – Di Carmine, Únás.
Náhradníci: Festa, Crespi – Magallán, Marrone, Rispoli, Henrique, Vulić, Cigarini, Rojas, Nwankwo, Dragus, Rivière.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Rogério, Peluso, Marlon, Müldür – Locatelli, Magnanelli (C) – Maxime López – Djuričić, D. Berardi, Caputo.
Náhradníci: Pegolo, Turati – K. Ayhan, Obiang, Raspadori, Toljan, Traorè, Haraslín, Oddei, Kiriakopoulos, Mercati, Defrel.

US Sassuolo Calcio

Hostující celek je na tom o poznání lépe. Sassuolo totiž zatím nasbíralo 31 bodů a nachází se na slušném osmém místě. V posledních týdnech se ale hosté trápí, protože z posledních pěti utkání nevyhráli ani jednou, pouze dvakrát remizovali. Naposledy Sassuolo hostilo Speziu a byla z toho porážka 1:2. Hosté si dnes přijeli pro tři body, nic jiného neberou, tak uvidíme, zda si je odvezou.
FC Crotone

Domácí celek se v této sezoně zatím hodně trápí. Crotone má po jednadvaceti zápasech na svém kontě pouze 12 bodů a nachází se na posledním dvacátém místě. Crotone zatím jen třikrát vyhrálo, což je velká bída. Navíc inkasovalo už 50 branek, nejvíce ze všech týmů v soutěži. Z posledních tří kol domácí nezískali ani bod, když prohráli s Fiorentinou, Janovem a naposledy s milánským AC. Dnes by domácí potřebovali zabrat a bodovat, ale je jasné, že to nebude vůbec jednoduché.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Italská nejvyšší soutěž má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel FC Crotone – US Sassuolo Calcio. Mírným favoritem jsou hosté, ale uvidíme, jak tento zápas nakonec dopadne.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62