Serie A - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : Torino - 23. října 2020   20:45

Sassuolo
71' Djuričić (Kiriakopoulos) • 84' Chiricheş (Djuričić) • 85' Caputo (D. Berardi)
3:3
(0:1)
Torino
33' Linetty  (Vojvoda) • 77' Belotti   • 79' Lukić  (Belotti)
Sassuolo
Consigli – K. Ayhan (61. Müldür), Chiricheş, G. M. Ferrari, Kiriakopoulos (74. Rogério) – Maxime López (61. Boga), Locatelli – D. Berardi, Raspadori (62. Bourabia), Djuričić (90+6. Traorè) – Caputo.
Guida – Valeriani, Constanzo
Venue MAPEI Stadium - Città del Tricolore
Torino
Sirigu – Vojvoda (62. Singo), Bremer, Lyanco, Ricardo Rodríguez (89. Ansaldi) – Meïté, Rincón (89. Segre), Linetty – Lukić – Belotti (C), Verdi (74. N'Koulou).

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 9:12. Střely mimo: 4:2. Rohy: 5:8. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:10.
Je konec a druhý poločas nám přinesl opravdu fantastickou podívanou! Domácí svého soupeře tlačili a dočkali se vyrovnání v jednasedmdesáté minutě. Filip Djuričić se prosadil efektivní i efektní patičkou a srovnal. Poté ale přišly pro domácí chvíle hrůzy, jelikož inkasovali dvakrát během dvou minut. Nejprve Andrea Belotti dobrým pohybem donutil soupeře k chybě, načež zakončil přesně k tyči. O chvilko později stejný hráč posunul balón na Sašu Lukiće, jenž se prosadil přízemní střelou na zadní tyč. Moc lidí asi nečekalo, že by Sassuolo mohlo srovnat, ale stalo se. Naději svému týmu dal Vlad Chiricheş, jenž se prosadil fantastickou ranou z nějakých pětadvaceti? metrů přímo do šibenice. O minut později si navíc na centr naskočil Francesco Caputo a bylo srovnáno. Rozhodčí poté ještě nastavil sedm minut, ale další branky jsme se již nedočkali. Viděli jsme jich ale šest, což je skvělé číslo. Body se tak dělí a pro Turín je to první bodový zisk v této sezóně.
90+7'
90+7'
Tady to nejspíše skončí remízou! Jeremie Boga měl jednu z posledních šancí, ale nakonec ani neodcentroval. Míč mu odskočil od nohy do zámezí.
90+6'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Filip Djuričić, přichází Hamed Traorè.
90+5'
Francesco Caputo je střelcem poslední branky a nyní byl obětí nedovoleného zákroku. Čas ležet na hřišti ale nemá, tak se zase vydává do ofenzivy.
90+4'
Sassuolo kombinovalo v okolí šestnáctky, ovšem nakonec to trochu uspěchalo. Centr mířil do míst, kde nikdo z domácích nebyl, a tak ho má gólman.
90+3'
Domácí faulovali na polovině hřiště, a tak se hosté mohou hnát dopředu. Těm ale kombinace nevyšla... Přesto se Turín o chvíli později zase k míči dostal.
90+2'
Nastavovat se bude sedm minut!
90+1'
A viděli jsme šanci na hostující straně. Andrea Belotti utíkal, co to dalo, ale úspěšný nebyl. Navíc se právě od něho odrazil balón jen mimo hrací plochu.
90'
Gól platí! Nám zrovna končí základní hrací doba, ale dá se očekávat nastavení. Domácí rozhodně budou chtít dokonat velká obrat.
89'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Tomás Rincón, přichází Jacobo Segre.

Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Ricardo Rodríguez, přichází Cristian Ansaldi.
88'
Nadále se nehraje a po pravdě moc nevím, co se řeší. Hosté asi reklamovali ruku při zpracování, ale na tu to nevypadalo. Nadále na verdikt ale čekáme.
87'
V současné době se ale nehraje a vypadá to, že branku ještě řečí VAR. Je otázkou, co se nelíbí. Branka vypadala regulérně, tak uvidíme, jak se rozhodne.
85'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Domácímu týmu stačily necelé dvě minuty na to, aby srovnali stav dnešního utkání, tak to je neskutečné. Domenico Berardi vyslal krásný centr do šestnáctky, na který si naskočil FRANCESCO CAPUTO, který svou hlavičkou nedal gólmanovi šanci.
84'
Jenže tady bude o co hrát až do posledních minut! Navíc tohle byla branka opravdu fantastická! VLAD CHRICHES napřáhl ze slušné vzdálenosti, ale jeho skvělá rána skončila v šibenici! Tato trefa by mohla vyhrát nějakou soutěž o gól roku...
83'
Tomás Rincón už toho má plné zuby a nejspíše bude muset střídat. Při odkopu se podržel za stehenní sval a betou ho křeče. Tady nejspíše přijde střídání.
82'
Mert Müldür vracel z první míč do šestnáctky a je škoda, že ho Filip Djuričić pouštěl za sebe. Tam nikdo ze spoluhráčů nebyl, ale domácí ještě získali roh.
81'
S hráč v zelenočerných dresech to nevypadá dobře, za to s Turínem ano. Vypadá to, že dnes zapíše vůbec první body do tabulky, které budou velmi cenné.
79'
FC Turín právě vstřelil branku!
Tak tady je hotovo! Obrana Sassuola se bortí jako domeček z karet, a tak inkasuje další gól! Saša Lukić nejprve posunul míč na Belottiho, který si na sólo akci netroufl. Proto vrátil míč pro SAŠU LUKIĆE, který se prosadil krásnou střelu po zemi na zadní tyč!
77'
Žlutou kartu dostává Domenico Berardi (US Sassuolo Calcio).
77'
Neskutečné, hosté si berou během pár vteřin vedení zpět! ANDREA BELOTTI si balón zpracoval obličejem, kam ho trefil obránce domácích. Tomu to ale nevidělo a následnou střelou po zemi k tyči nedal gólmanovi šanci!
76'
Domácí hráč se nadále drží u míče a snaží se něco vymyslet. Turín se však nadále brání poměrně dobře... No, uvidíme, jestli se ještě někomu podaří dát gól.
75'
Na hřišti proběhlo další střídání, ale už se znovu hraje. U balónu jsou fotbalisté v zelenočerných dresech. Filip Djuričić schytal hodně ostrý zákrok.
74'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Giorgos Kiriakopoulos, přichází Rogério.
74'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Simone Verdi, přichází Nicolas N'Koulou.
73'
Žlutou kartu dostává Tomás Rincón (Turín FC).
73'
Sassuolo totiž v minulém utkání, že koncovky utkání umí. Vždyť v posledním kole prohrávalo třicet minut před konce v Boloni 1:3 a vyhrálo 4:3...
71'
Domácí už svého soupeře tlačili a konečně se jim povedlo srovnat! Času na vedoucí branku je navíc nadále mnoho. Giorgos Kiriakopoulos poslal přízemní centr před branku, kterou parádní patičkou do sítě uklidil FILIP DJURČIĆ! Moc pěkná branka a čeká nás napínavý závěr.
70'
Mohlo být srovnáno, toto je obrovské selhání! Jeden z domácích poslal fantastický centr na zadní tyč. Salvatore Sirigu na něj nedosáhl, a tak měl Jeremie Boga před sebou prázdnou bránu. Hlavou však trestuhodně minul!
69'
Držení míče: 59% – 41%
68'
Jenže z tohoto rohu žádné nebezpečí nevzniklo, a tak se mohou dopředu hnát zase domácí. Zatím jsou však s balónem jen na své obranné polovině.
67'
Jenže o chvilku později už k zásahu donucen byl! Zajímavý centr na zadní totiž padal do brány a Andrea Consigli ho s vypětím všech sil vyrazil na rohový kop.
66'
Ostrý šlapák jsme viděli na domácí straně, a tak se hostující fotbalisté dostanou k balónu. Vzali to rychlou kombinací, ale gólman zasahovat nemusel.
64'
Jeden z hostujících fotbalistů chvíli ležel na hranici šestnáctky, ale sudí faul pískat nehodlá. Tak se ten hráč zvedl a nadále bez omezení pokračuje ve hře.
63'
Wilfried Stephane Singo se ihned zapojil do hry, když si vzal na starosti autové vhazování. Sassuolu se ale během chvilky dostalo k balónu, dokonce jsme viděli i střelu. Tu ale Salvatore Sirigu v pohodě chytil.
62'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Mërgim Vojvoda, přichází Wilfried Stephane Singo.
62'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Giacomo Raspadori, přichází Mehdi Bourabia.
61'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Maxime López, přichází Jeremie Boga.

Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Kaan Ayhan, přichází Mert Müldür.
61'
To nebyla špatná možnost na domácí straně, konečně něco zajímavého! Filip Djuričić si narazil o svého soupeře a opřel se do balónu. Do střely mu na poslední chvíli vletěl jeden z obránců!
60'
Už je za námi šedesát minut hry, po kterých nadále vede celek z Turína. Ten ještě letos nezískal žádné body a jeho vítězství by dnes bylo hodně překvapivé.
59'
Žlutou kartu dostává Gian Marco Ferrari (US Sassuolo Calcio).
58'
A po následném rohovém kopu se znovu musel činit! Andrea Belotti si vyskočil nejvýše, ale jeho hlavičku, která šla pod břevno, gólman zase vyrazil!
57'
A mohl k nim mít mnohem blíže! Simone Verdi se z ničeho nic dostal za obranu a měl před sebou jen gólmana. Andrea Consigli dnes ale drží svlj tým nad vodou a zapsal další skvělý zákrok.
56'
Fotbalisté v zelenočerných dresech sice mají balón na svých kopačkách, ale hodně daleko od brány, na kterou útočí. Turín by dneska mohl zapsat první body.
55'
K vidění byl dobrý centr, po kterém musel Andrea Consigli zase vytáhnout dobrý zákrok! K dorážce se ale nikdo nedostal, a tak budou hrát zase domácí.
54'
Fotbalisté v bílém po delší době kombinovali na útočné polovině. Simone Verdi chtěl poslat centr do šestnáctky, avšak ten byl jen sražený na rohový kop.
53'
Z dalšího rohového kopu jsme žádné nebezpečí neviděli. Salvatore Sirigu si křikl a pro balón si skočil, Vlad Chiricheş se o chvíli později prezentoval faulem.
52'
Nakonec to však bylo s tečí gólmana, a tak měli domácí k dispozici rohový kop. Giorgos Kiriakopoulos se prezentoval střelou, která byla sražena na roh.
51'
Domácí hráč schytal ostrý zákrok loktem do zad a vybojoval svému týmu standardku. Ta nebyla špatně kopnutá, ale Gian Marco Ferrari tam nedojel.
50'
Je za námi prvních pět minut poločasu, ve kterých se nic moc zajímavého nestalo. Domácí nadále prohrávají o jednu branku, ale drží míč na svých kopačkách.
49'
Domácí fotbalisté sice svému soupeři v druhém poločase snad ještě nepůjčili balón, ale k ničemu jim to zatím není. Na vstřelení branky mají ale mnoho času.
48'
Kaan Ayhan si zpracoval balón na pravé straně, ale jeho centr do šestnáctky neprošel. Navíc to byl nakonec on, kdo dostal míč mimo hrací plochu.
47'
Jeden z domácích se snažil probít mezi několika hráči až k zakončení. Tu se mu sice celkem dařilo, ale poslední soupeř míč odrazil na rohový kop.
46'
A už se zase hraje! Vypadá to, že ani jeden z týmů neudělal změnu v základní jedenáctce. Domácí mají míč a budou se muset hnát do ofenzivy.
46'
Je za námi první poločas, po kterém budou rozhodně spokojenější hostující fotbalisté. Sassuolo sice bude mít vyšší držení míše, ovšem Turín byl mnohem nebezpečnější. Dvakrát ještě Andrea Consigli fantasticky své soupeře vychytal, avšak na další šanci hostí už nestačil. Mërgim Vojvoda našel v šestnáctce nepokrytého Karola Linettyho, jenž s potížemi dostal míč do sítě. Domácí mají co dohánět.

Další poločas začne přibližně v 21:48.
45+1'
45+1'
Manuel Locatelli byl tím, kdo vzal tuto možnost na sebe. Svou ranou trefil ale jen někoho ve zdi. Domácí si už ale roh nekopnou, jelikož sudí ukončil poločas.
45'
Tohle bude jedna z posledních možností pro domácí! Soualiho Meïté fauloval soupeře na hranici šestnáctky a je z toho zajímavý pozice pro přímý kop.
44'
Tentokrát si fotbalisté v bílých dresech dlouho míč neužili. Poslali si jenom nepřesnou přihrávku, který skončila až u kopaček domácího brankáře.
43'
Do konce poločasu nám chybí posledních pár minutek, s nějakým většm nastavením se počítat nedá. Sassuolo mělo dobrou šanci, ale bylo zastaveno ofsajdem.
42'
Přesto se nadále udrželi u balónu. Vyslali centr do vápna, kde si pro něj ale vyskočil Andrea Consigli. Ten se s tím nerozpakoval a poslal balón na polovinu.
41'
Turín je v posledních minutách lepším celkem na hřišti a je vidět, že ho vstřelená branka nakopla. Hosté měli další rohový kop, ale nebezpeční nebyli.
40'
A nemělo zrovna špatnou šanci! Andrea Belotti si naběhl mezi obránce někam na penaltový puntík. Následně zakončil, ale pomohl si rukou při zpracování.
39'
Nedokážou... S tímto centrem si obrana Sasuola poradila bez nejmenších potíží, avšak míč poslala jen mimo hřiště. Turín tak nadále pokračuje s míčem.
38'
Hosté se hnali do další šance, ale z další branky se, alespoň zatím radovat nemohou. Vybojovali však rohový kop, dokáží z něj nějak ohrozit bránu soupeře?
37'
Fotbalisté v bílém zatím hrají hodně jednoduše, ale ovoce jim to opravdu přináší. To domácí naopak hrají až moc komplikovaně bez většího efektu.
36'
Turín se znovu dostal k blízkosti šestnáctky a zkusil to. Simone Verdi si navedl balón na hranici šestnáctky, avšak jeho skákavý pokus Andrea Consigli chytil.
35'
Sassuolo tak má v dnešním zápase co dohánět. Na míči je sice aktivnější, ale do šance se s ním ještě nedostalo. To Turín už měl šancí opravdu hodně.
33'
Hosté se jako první v tomto utkání dostávají do vedení! Čtvrtá velká šance už v bráně skončila. Mërgim Vojvoda vyslal krásný centr do šestnáctky. Ten spadl přesně k nohám KAROLA LINETTYHO, jenž ho dokázal dostat do sítě.
32'
Oba týmy si zkusily během chvilky autové vhazování. To druhé měli k dispozici hostující fotbalisté, kteří dokázali ustát aktivní napadání protihráčů.
31'
Andrea Consigli se po delší době dostal k balónu a nemusel k tomu předvést skvělý zákrok. Pomohl spoluhráčům s rozehrávkou, ti půjdou do ofenzivy.
30'
A už je za námi třicet minuty hry, což dělá jednu třetinu utkání! Na branku nadále čekáme. Domácí to zkusili pasem za obranu, ale ten byl odvrácen.
29'
Sassuolo se drží na balónu, ale nemůže se dostat do nějaké brankové příležitosti. Turín brání velmi dobře a domácí s tím zatím mají velké potíže.
28'
Mërgim Vojvoda je prvním hráčem, který dnes dostal žlutou kartu. Necitlivě zajel do achilovky soupeře, což sudí prostě v přerušené hře potrestat musel.
27'
Žlutou kartu dostává Mërgim Vojvoda (Turín FC).
27'
Hráči v zelenočerných dresech se dostali do okolí šestnáctky a viděli jsme dobrou ránu z nějakých dvaceti metrů. Salvatore Sirigu ji vyrazil na rohový kop.
26'
Giorgos Kiriakopoulos odvedl dobrou práci, když se jednoduchou kličkou zbavil svého soupeře. Sassuolo toho ale nedokázalo využít a je znovu na půlce.
25'
Už je za námi polovina prvního poločasu, ve které jsme se úvodního gólu nedočkali. Domácí jsou nyní na balónu, ale znovu jsou jen na polovině hřiště.
24'
Hosté to snad poprvé v utkání zkusili po levé straně, ale tudy cesta nevedla. Vlad Chiricheş si odvedl obranné povinnosti na jedničku, ale míč odehrál jen na aut.
23'
Turín to nyní provedl rychle a vypracoval si další zajímavou možnost. Nakonec jsme viděli centr do šestnáctky, který na roh odvrátil Gian Marco Ferrari.
22'
Začíná to vypadat, že se nám mlha alespoň trochu rozestupuje. Dá se však čekat, že do konce utkání nezmizí. To nejsou rozhodně jednoduché podmínky.
21'
Gian Marco Ferrari to měl velmi těžké, ale nakonec se svým soupeřem o míč obrat nenechal. Přesto musí Sassuolo začít od své obranné poloviny.
20'
Už je za námi prvních dvacet minut hry a na branku nadále čekáme. Aktivnější jsou sice domácí, ale hosté jsou mnohem ale mnohem nebezpečnější.
18'
Nejprve jsme viděli rozehrávku nakrátko, poté měla přijít střela, Ta sice byla zablokována, ale po dalším centru se dostal hráč hostí k zakončení, které znovu skvěle zlikvidoval Andrea Consigli!
17'
A další přerušení, což už nikoho asi v tomto utkání nepřekvapí. Andrea Belotti byl tvrdě sražen v běhu a vybojoval pro svůj tým zajímavou možnost.
16'
Hra se nám zatím poměrně často přerušuje. Nyní se tak stalo znovu. Domácí hráč byl znovu obětí nedovoleného zákroku, čehož si hlavní sudí opět všiml.
15'
Rozehrávku přímého kopu na svá bedra vzal Kaan Ayhan. Rozhodl se pro přímou střelu, byla to dobrá pozice. Domácí obránce ovšem trefil jen zeď.
14'
Giacomo Raspadori to chtěl vzít na sebe a probíjel se mezi obránci. Ti ho zastavili nedovoleným způsobem a pro domácí hráče to je skvělá možnost.
13'
Calcio vybojovali faul na útočné polovině, když byl sestřelen Filip Djuričić. Rozehrávku si vzal na starosti Giorgos Kiriakopoulos, jenže míč vrátil obráncům.
12'
Domácí fotbalisté drží balón na svých kopačkách, ale zatím je na polovině hřiště. Tam stojí rozestavěný také Turín a nechce soupeře pustit blíže k bráně.
11'
Každopádně viditelnost je opravdu špatná a rozhodně to hře neprospívá. Jsou však k vidění momenty, kdy se někdo nečekaně zjeví u balónu.
10'
To byla obrovská šance na hostující straně! Saša Lukić vlétl do otevřené obrany a našel na hranici šestnáctky. Svého spoluhráče. Tomu se sice nepovedl zpracování, ale dostal se díky tomu před dva hráče. Jeho pokus ale fantasticky vychytal Andrea Consigli!
9'
Domácí obrana rozehrála rychlou akci, která byla tažena po pravé straně. Následně jsme viděli skvělé přenesení hry, ale Filip Djuričić si balón předkopl moc.
8'
Nyní si však budou moci hostující fotbalisté trochu odpočinout. Andrea Belotti totiž schytal úder loktem do temena. Toho si sudí všiml a faul odpískal.
7'
Fotbalisté v zelenočerných dresech jsou dnes velkým favority a zatím se drží na balónu. Filip Djuričić to vzal po levé straně, ale obrana hostí si s tím poradila.
6'
To nebyl vůbec špatně zahraný rohový kop! Centr přišel do ohně, kde si na něj naskočil Gian Marco Ferrari, který však svou hlavičkou přestřelil břevno.
5'
Giorgos Kiriakopoulos vymyslel dobrou přihrávku nalevo, ale jeho spoluhráč se šestnáctkou nedokázal probít. Domácí ale vybojovali alespoň rohový kop.
4'
Tohle je ale opravdu tragická viditelnost, která je na hřišti! Hráči na sebe snad ani nemohou vidět, pořádně... Nyní se však u balónu drží hráči Sassuola.
3'
Domácí gólman zachytil dlouhý nákop, a tak se hosté do nějaké šance nedostali. Následně si kousek s míčem vyběhl a znovu ho poslal doleva.
2'
Andrea Consigli se poprvé potkal s míčem a posunul balón na levou stranu. Giorgos Kiriakopoulos si gesty říká o míč, ale nejspíše ho nikdo nevidí.
1'
A s menší časovou prodlevou se nám dnešní utkání rozjelo. Je nutné dodat, že viditelnost ale není vůbec dobrá! Domácí hrají v zelenočerné, hosté v bílé.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – K. Ayhan, Chiricheş, G. M. Ferrari, Kiriakopoulos – Maxime López, Locatelli – D. Berardi, Raspadori, Djuričić – Caputo.
Náhradníci: Turati – Bourabia, F. Ricci, Obiang, Müldür, Haraslín, Magnanelli, Traorè, Peluso, Marlon, Rogério, Boga.

Turín FC: Sirigu – Vojvoda, Bremer, Lyanco, Ricardo Rodríguez – Meïté, Rincón, Linetty – Lukić – Belotti, Verdi.
Náhradníci: Ujkani, Rosati – Bonazzoli, Murru, Segre, Edera, Singo, Ansaldi, N'Koulou, Gojak, Buongiorno, Vianni.

Turín FC

To Turín se svým vstupem do Serie A rozhodně spokojen být nemůže. Vždyť ve třech utkáních nezískal ani jeden bod a krčí se na poslední příčce. Zatím svým soupeřům vstřelil čtyři branky, ale inkasoval jich rovnou osm. Hostující fotbalisté tedy prohráli všechny své dosavadní zápasy. Postupně nestačili na Fiorentinu 0:1, Atalantu 2:4 a v posledním duelu také na Cagliari 2:3.
US Sassuolo Calcio

Sassuolo může být se svým vstupem do nové sezóně rozhodně spokojené, jelikož má na svém kontě po čtyřech zápasů skvělých deset bodů. To znamená druhé místo v Serii A za vedoucím AC Milán. Calcio se daří především v útočné fázi, jelikož ve čtyřech zápasech nasázelo parádní třináct gólů, k tomu jich inkasovalo šest. Ztrátu bodů zapsalo Sassuolo hned v prvním utkání, když remizovalo s Cagliari 1:1. Následně vyhrálo nad Spezziou 4:1, Crotone 4:1 a v posledním utkání také s Bolognou 4:3.
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u utkání v rámci Serie A! V tomto střetu se spolu podíváme na zápas mezi Sassuolem a Turínem. Výkop je naplánován na 20:45 a my budeme u toho.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62