Serie A - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Venezia : Torino - 27. září 2021   20:45

78' Aramu
1:1
(0:0)
Torino
56' Brekalo  (Singo)
Venezia
Mäenpää – Mazzocchi, Svoboda, Ceccaroni (C), Schnegg (65. Ebuehi) – Črnigoj (65. Aramu), Vacca (38. Ampadu), Busio (86. Fiordilino) – Kiyine, Okereke, Johnsen (86. Henry).
Maggioni – Scarpa, Saccenti
Stadio Pierluigi Penzo, Benátky
Torino
V. Milinković-Savić – Djidji, Bremer, Ricardo Rodríguez – Singo (72. Vojvoda), Pobega (71. Mandragora), Lukić, Ansaldi (C) – Linetty (57. Baselli), Brekalo (80. Zima) – A. Sanabria.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:18.
Je dobojováno. Ve druhé půli to chvíli vypadalo, že budeme i nadále sledovat úporný boj, ale s postupem času se oba celky pustily do útočení. První gól utkání padl v 56. minutě, kdy se Turín vymanil z tlaku a po protiútoku skóroval Josip Brekalo. Venezii do vyburcovalo a i domácí se dočkali. Po faulu v pokutovém území byl vyloučen Koffi Djidji a nařízenou penaltu proměnil Mattia Aramu. V úplném závěru měly oba týmy po jedné velké šanci, Kiyine na domácí a Mandragora na té hostující je však neproměnili a zápas tak skončil remízou 1:1. Venezia má po tomto výsledku čtyři body a je na 18. místě, Turín je s osmi body na devátém místě.
90+6'
90+6'
Turín se ještě dostal do brejku, Mandragora se po sprintu uvolnil od obránce a prudce vystřelil. I Mäenpää si připsal důležitý zákrok!
90+6'
Kiyine nakonec vystřelil na branku a Milinković-Savić přes chumel hráčů dokázal levou rukou míč vyrazit.
90+5'
U míče jsou Aramu a Kiyine, tohle ostrý centr před branku.
90+4'
Dlouhý nákop doskákal k Mäenpäämu, ten ještě poslal dopředu přihrávku a vše skončilo faulem na Henryho. Toho stáhl Zima a je tu přímý kop pro Venezii!
90+3'
Dobrý obranný zákrok Gleisona Bremera, míč přiklepl na Milinkoviće-Saviće, ten s odkopem vůbec nikam nepospíchá.
90+2'
Další přerušení hry, tentokrát se faulu dopustil hostující Mandragora.
90+1'
Po střetu s Bremerem zůstal na trávníku ležet domácí Aramu a nyní probíhá jeho ošetřování.
90'
Budou se nastavovat čtyři minuty.
89'
Hosté pouze odevzdali míč a rychle se vrací na svou polovinu.
88'
Okereke nacentroval do vápna, Henry se tam ale dopustil útočného faulu.
87'
Venezia pokračuje v tlaku, domácí se snaží o tlak centry.
86'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Dennis Johnsen, přichází Thomas Henry.
86'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Gianluca Busio, přichází Luca Fiordilino.
85'
Celá nenápadná situace skončila hlavičkou Okerekeho, ten tomu ale dal málo razance a Milinkoviće-Saviće nepřekvapil.
84'
Lukić ztroskotal na Svobodovi, ten okamžitě přenesl hru na opačnou polovinu.
83'
Hosté se snaží tempo zpomalit, teď to mají jednodušší, neboť na trávníku polehává i domácí Kiyine.
82'
Dlouhý nákop na útočnou polovinu na Okerekeho, tomu ale scházela podpora a akce tak skončila.
81'
Venezia je vyrovnávací trefou povzbuzená, probralo se i publikum a v součtu to znamená, že je Turín pod tlakem.
80'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Josip Brekalo, přichází David Zima.
78'
Venezia právě vstřelila branku! Míč si na penaltový puntík postavil MATTIA ARAMU, nezvolil sice prudkou střelu, ale dokonale umístěnou, a tak i když se Milinković-Savić natahoval ze všech sil, u své pravé tyče na míč nedosáhl – 1:1.
77'
Penalta je potvrzená a Koffi Djidji navíc dostal druhou žlutou a tedy i červenou kartu.
76'
Penalta pro Venezii! Domácí dostali hru do vápna, Johnsen patičkou vysunul Okerekeho, kterého fauloval Koffi Djidji! Celá situace ještě prochází kontrolou u videa.
75'
Mandrgora poslal dopředu dlouhý nákop, trochu to ale přehnal a míč skončil u Mäenpääho.
74'
Žlutou kartu za zastavení útočné akce domácích dostal Koffi Djidji.
72'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Wilfried Stephane Singo, přichází Mërgim Vojvoda.
71'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Tommaso Pobega, přichází Rolando Mandragora.
Slabý míč skončil u Milinkoviće-Saviće, ten neměl s centrem vůbec žádné problémy.
68'
Velká malá domů na Milinkoviće-Saviće, hosté teď opravdu nikam nepospíchají.
66'
Sanabria se sice po levé straně neuvolnil, vybojoval však pro hosty alespoň přímý kop po faulu na svou osobu.
65'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Domen Črnigoj, přichází Mattia Aramu.
65'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází David Schnegg, přichází Tyronne Ebuehi.
64'
Na opačné straně hledal Ansaldi centrem Baselliho, ten byl dobře pokrytý a k hlavičce se nedostal.
63'
Roh domácích, jenže centry zatím nejsou silnou stránkou Venezie...
62'
Střídání se pozvolna chystá i na straně Venezie, zatím probíhá předávání posledních pokynů.
61'
Brekalo se po sprintu levou stranou stahoval na střed, prostor pro střelu ale nenašel.
60'
... a za domácí ji dostal Ethan Ampadu...
59'
Rozhodčí to nakonec vyřešil kartami, za hosty ji dostal právě Vanja Milinković-Savić.
59'
U branky Milinkoviće-Saviće se strhla strkanice o míč, právě gólman Turína jej nechtěl domácím předat k rozehře rohu.
57'
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Karol Linetty, přichází Daniele Baselli.
57'
Hosté chystají první střídání, dolů půjde Linetty.
56'
FC Turín právě vstřelil branku!
No a gól padá na druhé straně. Na pravém křídle až příliš snadno zaútočil Singo, odpoutal se od obránce, u brankové čáry přihrál pod sebe a JOSIP BREKALO z první napálil míč do sítě – 0:1.
54'
Neuspěl ani Johnsen se svým sprintem levou stranou, Djidji jej zvládl zastavit ještě před vápnem.
53'
Sám Kiyine se chopil rozehrávky, Brekalo jeho pas hravě odhlavičkoval.
52'
Venezia pokračuje v jakémsi náznaku náporu, po faulu na Kiyineho bude následovat přímý kop z levé strany.
50'
Zlomit to chtěl domácí Okereke se svým centrem na Johnsena, jeho slabé sklepnutí Milinkoviće-Saviće neohrozilo.
50'
Vypadá to, že i ve druhé půli budeme svědky úporného fotbalu bez větší techniky.
48'
Za domácí chtěl hrozit Johnsen, jenže neměl rychlost a tak vracel na Svobodu. Ten už narazil na obranu a akce byla definitivně u konce.
47'
Hostující Singo si na pravé straně obloučkem hodil míč na levačku a z úhlu zkusil prudkou střelu. Trefil pouze Svobodu.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:47.
Je za námi první poločas, který mnoho fotbalu nepřinesl. Spíše se bojovalo, hrálo se převážně ve středu a šancí bylo naprosté minimum. Blízko byl domácí Okereke, ten však hlavičkoval těsně nad, a Johnsen dokonce dostal míč do sítě, jenže jeho gól nebyl uznán pro ofsajd. Branky jsme se tak nedočkali a do kabin se odešlo za stavu 0:0.
45+1'
45+1'
Ani Kiyineho centr od rohového praporku nebyl pro branku hostujícího týmu nebezpečný, Turín bleskově odvrátil k půlce.
45'
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
45'
Kiyine nacentroval k zadní tyči, obrana Turína celou akci uklidila na rohový kop.
45'
Přímý kop domácích z levé strany. Milinković-Savić si už koordinuje obranu na malém vápně.
43'
Je tu první žlutá karta utkání, za ostrý zákrok zezadu ji dostal hostující Tommaso Pobega.
42'
Protiútok Venezie, Johnsen ji však totálně zazdil, když volný nevystřelil, ale ani přesně nepřihrál.
41'
Nebyl to moc povedený centr, domácí obrana dostala míč z vápna, nicméně Turín pokračuje vhazováním.
41'
Hosté se zase dostali do útoku a tentokrát si vybojovali rohový kop. Ten rozehraje Brekalo.
39'
Prostor pro střelu měl hostující Linetty, prudká rána ale mířila přesně doprostřed branky, kde číhal Mäenpää.
38'
Střídání v týmu Venezia FC: ze hřiště odchází Antonio Junior Vacca, přichází Ethan Ampadu.
38'
Zraněný Vacca jde s pomocí lékaře mimo hrací plochu a už teď je jasné, že nebude moci pokračovat.
36'
Nedovolený zákrok v podání Busia, hosté budou pozvolna rozehrávat z vlastní půlky. Ale ještě předtím probíhá ošetření ve středovém kruhu.
35'
Pád Davida Okerekeho na hranici pokutového území hostujícího celku zůstal u sudího bez povšimnutí, Turín už míří do protiútoku.
34'
A už tu zase máme fotbal bez šancí, pouze s mnoha souboji o míč ve středu hrací plochy.
32'
Pobega centroval na zadní tyč, Sanabria vracel do druhé vlny, jenže i tomuto chyběla přesnost. Domácí to přečkali bez úhony.
31'
Busio nedokázal od své branky odkopnout podle svých představ, napálil pouze jednoho z hráčů Turína. A je z toho vhazování na půlce Venezie.
29'
Na pravé straně dostal od domácích hodně prostoru Singo a rozhodl se pro prudký centr po zemi. Jeho pas pouze prolétl vápnem, nikdo na jeho přihrávku nedosáhl.
27'
Velká malá domů na Milinkoviće-Saviće, ten ihned poslal dlouhý nákop na útočnou polovinu.
25'
Domácí tým se chvíli radoval z gólu, když se po kombinaci dostal za obranu Dennis Johnsen a parádní střelou překonal Milinkoviće-Saviće, jenže už o pár okamžiků později bylo jasné, že se uvolnil do ofsajdového postavení. Stav je tak stále 0:0.
24'
Nepovedený centr od hostujícího Singa, míč přistál přesně v Mäenpääho rukavicích.
22'
Sanabria si na hranici vápna zpracoval na prsa, pustil míč na pravačku a ihned zakončil. Střela šla nad Mäenpääho břevno.
21'
Turín začíná zase přidávat na tempu, poslední minuty se odehrávají na půlce domácích.
19'
Na opačné straně centroval Ansaldi a hledal svá spoluhráče. Ale i tady zasáhla pozorná obrana.
18'
Roh pro domácí. Centr byl lehce prodloužen a Svoboda nebyl daleko od zakončení hlavou. Nakonec se Bremerovi povedlo celou akci zneutralizovat svým obranným zákrokem.
17'
No a vida, hned tu byla slušná šance na gól. Domácí Okereke si naběhl na centr z pravého křídla a z vápna hlavičkoval těsně nad branku!
16'
Není to zatím kdovíjak pohledný fotbal, spíše se jedná o urputně vedený zápas.
15'
Rána hostujícího Linettho z pravého křídla byla sražena, Turín bude vhazovat.
13'
Střela i na opačné straně, když se hezky uvolnil Okereke, zprava se dostal do pokutového území a přes obránce zkusil křížnou ránu. Ta šla vedle branky turínských.
11'
Konečně střelecký pokus. Z pravé strany si na střed sbíhal hostující Singo, jeho ránu zblokoval Busio.
10'
Trochu házenkářský styl útočení od hostů, Brekalo a Rodríguez marně hledali cestu k centru.
9'
Z tribun se už začíná snášet pískot publika, tomu se nelíbí absence útočné činnosti domácích, i pomalá hra hostů.
8'
Tvrdý zákrok na Okerekeho u levého rohu pokutového území, dle sudího to ale bylo v pořádku a Venezia pouze vhazuje.
7'
Konečně i akce Venezie, útok byl veden pravou stranou, centr Vaccy však skončil na hranici šestnáctky.
6'
Turín to zkusil středem, rychlý postup však skončil ještě před vápnem jistým zákrokem Michaela Svobody.
5'
Zatím čekáme na první vážnější okamžik, Venezia má stále problém se udržet u míče.
4'
Faul domácího Davida Schnegga, Turín tak může zase pozvolna vyrazit na zteč.
3'
Stále stejný obrázek, gólman Mäenpää si už ale aspoň osahal míč při odkopu.
2'
Hosté zatím drží míč, aniž by jej půjčili hráčům Venezie, k brance však mají hodně daleko.
1'

Venezia FC: Mäenpää – Mazzocchi, Svoboda, Ceccaroni (C), Schnegg – Črnigoj, Vacca, Busio – Kiyine, Okereke, Johnsen.
Náhradníci: Neri – Forte, Fiordilino, Ampadu, Molinaro, Tessmann, Ebuehi, Aramu, Heymans, Henry, Dor Peretz, Modolo.

Turín FC: V. Milinković-Savić – Djidji, Bremer, Ricardo Rodríguez – Singo, Pobega, Lukić, Ansaldi (C) – Linetty, Brekalo – A. Sanabria.
Náhradníci: Beriša, Gemello – Verdi, Vojvoda, Rincón, Zima, Buongiorno, Warming, Mandragora, Baselli, Kone.

Rozhodčí: Maggioni – Scarpa, Saccenti.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas na Stadio Pierluigi Penzo začne ve 20:45, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Lorenzo Maggioni, kterému na pomezí budou asistovat Mattia Scarpa a Alessio Saccenti.
Turín FC

Hosté jsou na tom v tabulce o něco lépe, na 11. místě mají sedm bodů, když dvakrát vyhráli, dvakrát prohráli a jednou remizovali. A ta dělba bodů přišla právě v minulém kole, kdy Turín hrál doma proti Laziu, Vedl po gólu Pjaci a domácí sahali po výhře. Jenže v nastaveném času srovnal šutér Lazia, Ciro Immobile a zařídil pro římský klub alespoň bod.

Venezia FC

Nováček italské ligy neměl do ročníku dobrý vstup, momentálně je totiž až na 18. místě s pouhými třemi body za jedinou výhru a hned čtyři porážky. Zdolat dokázal pouze Empoli, nicméně roli hrálo také to, že z odehraných duelů sehrálo mužstvo pouze jeden na svém trávníku. Naposledy se Venezia představila na půdě AC Milán, neskórovala, naopak dvakrát inkasovala a prohrála 0:2. Dnes se pokusí bilanci vylepšit, jednoduché to však vůbec nebude.

Neapol – Venezia 2:0
Udinese – Venezia 3:0
Empoli – Venezia 1:2
Venezia – Spezia 1:2
AC Milán – Venezia 2:0
Dobrý večer u italské Serie A. Společně se podíváme na utkání 6. kola mezi týmy Venezia FC a Turín FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62