Serie A - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  AC Milán : Juventus - 8. října 2022   18:00

AC Milán
45+1' Tomori (Giroud) • 54' Díaz
2:0
(1:0)
AC Milán
Tătăruşanu – Kalulu, Gabbia, Tomori, Hernández (C) – Binnásir (84. Vranckx), Tonali – Pobega (59. Krunić), Díaz (65. De Ketelaere), Leão (84. Origi) – Giroud (65. Rebić).
Jungdal, Mirante – Bakayoko, Ballo-Touré, Dest, Thiaw, Adli.
Juventus
Szczęsny – Danilo, Bonucci (C), Bremer, Sandro – Cuadrado (46. McKennie), Locatelli (56. Paredes), Rabiot (80. Soulé), Kostić (56. Miretti) – Vlahović (79. Kean), Milik.
Pinsoglio, Perin – Fagioli, Gatti, Rugani.

AC Milán byl v tomto zápase lepším týmem, dokázal proměnit dvě ze tří střel na branku, díky čemuž vyhrává tento duel. Juventus si výraznější šanci vypracoval až v závěru, ale neproměnil ji.
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 11:3. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 7:7.
90+5'
90+4'
Žlutá karta pro tým AC Milán (Sandro Tonali).

Žlutá karta pro tým Juventus FC (Leandro Paredes, Moise Kean).
90+3'
AC Milán rozehrával rohový kop, následovala potyčka u rohového praporku.
90+2'
Wojciech Szczęsny se nyní předvedl ve velmi dobrém světle, protože vytáhl zakončení soupeře z bezprostřední blízkosti.
90'
Hosté vybojovali rohový kop, ale centr před branku byl hodně nepovedený.
89'
AC Milán se pokouší dohrát v poklidu zápas, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
87'
Více ze hry mají sice hosté, ale přes dobře hrající obranu soupeře nemohou překonat.
86'
Moise Kean si nabíhal před branku, kam se mu spoluhráči pokoušeli dostat míč, ale nepovedlo se.
86'
Centr se sice od praporku snesl před branku, ale obrana AC si v pohodě dokázala poradit.
85'
Juventus zjednodušil hru, díky čemuž zatlačil na soupeře, a pak vybojoval rohový kop.
84'
Střídání v týmu AC Milán:
ze hřiště odchází Ismaël Binnásir, přichází Aster Vranckx,
ze hřiště odchází Rafael Leão, přichází Divock Origi.
82'
Mnoho fotbalové krásy k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, domácí drží míč daleko od své branky.
80'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, domácí AC vede o dvě branky a míří za výhrou.
80'
Střídání v týmu Juventus FC:
ze hřiště odchází Adrien Rabiot, přichází Matías Soulé.
79'
ze hřiště odchází Dušan Vlahović, přichází Moise Kean.
77'
Sledovat budeme další rohový kop domácích. Rafael Leão nakrátko rozehrál, ale centr před branku nebyl povedený.
75'
Aktivně hrající domácí vybojovali další rohový kop. Theo Hernández poslal centr před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.
73'
Souboje o balon se odehrávají především na polovině hrací plochy, mnoho zajímavých akcí k vidění není.
71'
Arkadiusz Milik měl zajímavou příležitost, ale jeho pokus končí vedle branky. Nebyla to špatná akce hostů, ale trápí je koncovka.
70'
Ante Rebić to vzal na sebe, neměl už komu přihrát, a tak se rozhodl pro zakončení. Jeho tvrdá rána končí vedle branky.
68'
Juventus se pokouší něco vymyslet na polovině soupeře, ovšem domácí fotbalisté se těžké dostávají do střeleckých pozic.
66'
Aléx Sandro si počínal nedovoleně, fauloval Pierre Kalulua. Hrát tak na polovině hrací plochy mohou fotbalisté AC Milán.
65'
ze hřiště odchází Olivier Giroud, přichází Ante Rebić,
ze hřiště odchází Brahim Díaz, přichází Charles De Ketelaere.
63'
Juventus se pokouší zdramatizovat zápas, ale přes obranu se nemůže dostat do šancí.
63'
Weston McKennie to zkoušel individuálně, dostal se u autové čáry do souboje s obranou, který prohrál. Vhazovat tak budou domácí,
61'
Hodina hry je pryč, sledujeme aktivní hru, která musí fanoušky domácího celku bavit. Jejich oblíbenci vedou o dvě branky a zatím míří ke snadným třem bodům.
60'
Leonardo Bonucci si počínal nedovoleně, což viděl také sudí, a tak budou rozehrávat domácí fotbalisté na útočné polovině.
59'
ze hřiště odchází Tommaso Pobega, přichází Rade Krunić.
58'
Zdá se, že bude střídat také domácí mužstvo. Uvidíme, kdo půjde do hry a za koho.
57'
Danilo hledal dlouhým míčem spoluhráče před brankou, ale domácí obrana si dokázala poměrně snadno poradit.
56'
ze hřiště odchází Filip Kostić, přichází Fabio Miretti,
ze hřiště odchází Manuel Locatelli, přichází Leandro Paredes.
55'
Žlutá karta pro tým AC Milán (Brahim Díaz). Za gólovou oslavu, během které sundal dres, vidí domácí hráč žlutou kartu.
54'
AC Milán právě vstřelil branku!
Krásná individuální akce, do které se dostal BRAHIM DÍAZ. vypálil ve velkém vápně a dokázal překonat vybíhajícího brankáře. Domácí navyšují své vedení.
53'
Rafael Leão to vzal na sebe, po rychlém přenesení hry vypálil. Jeho rána končí vysoko nad brankou.
53'
Wojciech Szczęsny rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.
52'
Olivier Giroud po individuální akci vypálit nedokázal, akce byla zblokovaná.
51'
Rafael Leão hledal před brankou spoluhráče, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.
51'
Domácí fotbalisté pokračují v aktivní hře, na konci prvního poločasu se dokázali prosadit.
50'
Fikayo Tomori zkoušel vybojovat míč, ale úspěšný nebyl, hrát tak mohou hosté na útočné polovině.
48'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení.
46'
Jedno jediné střídání udělali trenéři během poločasové přestávky, a to ten hostující.
46'
ze hřiště odchází Juan Cuadrado, přichází Weston McKennie.
46'
Fikayo Tomori je autorem jediné branky v tomto zápase, po první třetině vede domácí AC Milán těsně 1:0. Měl více ze hry, snadněji se dostával do zakončení.
45+3'
45+2'
Domácí i po vstřelené brance pokračují v aktivní hře.
45+1'
Domácí celek rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku, akce pokračovala dál. Následně se míč dostal k volnému hráči, kterým byl FIKAYO TOMORI. Snadno se otočil a skóroval. Asistence: Olivier Giroud.
45'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
43'
Fikayo Tomori rozehrává autové vhazování, následně se míč dostal do autu, a tak bude rozehrávat jeho tým.
41'
Theo Hernández a Pierre Kalulu kombinovali na útočné polovině, ale nedokázali vymyslet konstruktivnější akci.
40'
Pierre Kalulu byl hodně důrazně dohraný soupeřem, zdá se, že bude v pořádku.
39'
Domácí fotbalisté mají převahu, snadněji se dostávají do zakončení. Ale má problémy s přesností střelby.
35'
Ismaël Binnásir vyslal ránu na branku z velké dálky, jeho rána končí nad, Wojciech Szczęsny zasahovat nemusel.
34'
Domácí celek se odhodlal ke střele z velké dálky, Rafael Leão napřáhl, ale neuspěl. Brankář vytáhl míč na rohový kop.
33'
Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy, mnoho šancí k vidění není.
31'
AC Milán pokračuje v aktivní hře, tlačí se do střeleckých pozic. Výsledkem je další roh. Theo Hernández nedokázal poslat centr přesněji před branku.
30'
Ismaël Binnásir rozehrával další rohový kop, ale i tentokrát si obrana dokázala poradit.
29'
Rafael Leão nakrátko rozehrál, následně Dušan Vlahović odhlavičkoval mimo hrací plochu. Následovat bude rohový kop.
27'
Diváci sledují zajímavý fotbal, který je plný osobních soubojů. Zatím na výraznější šanci čekáme.
26'
Hodně zbytečný faul hostujícího hráče, Brahim Díaz byl tím, kdo byl faulovaný.
26'
Žlutá karta pro tým Juventus FC (Juan Cuadrado).
23'
Rafael Leão to zkoušel individuálně, ale nedokázal se přes soupeře prosadit.
22'
Fikayo Tomori se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit. Dušan Vlahović předvedl dobré čtení hry.
20'
Dvacet minut hry je pryč, sledujeme klidnější pasáž hry. Na výraznější šanci čekáme.
18'
Juan Cuadrado fauloval soupeře, hrát tak budou soupeři.
17'
Brahim Díaz se protlačil přes obranu do zakončení, ale hlavička nebyla pro brankáře žádnou neřešitelnou situací.
16'
Ismaël Binnásir dostal míč do velkého vápna, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit. Na výraznější šanci čekáme.
15'
Theo Hernández centroval před branku, obrana si dokázala poradit. Směr hry se otáčí.
13'
Hostující celek se propracoval do střelecké pozice, ale rána byla zblokovaná. Následně neuspěl z velké dálky Danilo.
12'
Arkadiusz Milik se propracoval do střelecké pozice, jeho rána z otočky mířila do středu branky, ale tam byl brankář.
10'
Ismaël Binnásir rozehrává na polovině hrací plochy, mnoho zajímavých šancí k vidění není. Sledujeme klidnější pasáž hry.
9'
Fikayo Tomori vedl akci svého celku, následně se dostal do zakončení, ale neuspěl.
7'
Pierre Kalulu rozehrává od své branky, postupná akce byla zpomalená.
5'
Danilo po pěkné akci postupoval před branku, ale pokus o zakončení byl nepovedený.
5'
Leonardo Bonucci fauloval soupeře, hrát tak budou domácí fotbalisté.
2'
Arkadiusz Milik a Filip Kostić si nabíhali před branku, ale spoluhráči do tohoto prostoru nedokázali dostat míč.
2'
Dušan Vlahović hledal spoluhráče na polovině hrací plochy, ale přihrávka postrádala přesnost.
1'
Utkání začalo, domácí hrají v bíločerveném, hosté v černém.
1'

AC Milán: Tătăruşanu – Kalulu, Gabbia, Tomori, Hernández (C) – Binnásir, Tonali – Pobega, Díaz, Leão – Giroud.
Náhradníci: Jungdal, Mirante – Bakayoko, Ballo-Touré, De Ketelaere, Dest, Krunić, Origi, Rebić, Thiaw, Vranckx, Adli.

Juventus FC: Szczęsny – Danilo, Bonucci (C), Bremer, Sandro – Cuadrado, Locatelli, Rabiot, Kostić – Vlahović, Milik.
Náhradníci: Pinsoglio, Perin – Fagioli, Gatti, McKennie, Kean, Miretti, Paredes, Rugani, Soulé.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Italské série A. V tomto zápase proti sobě nastoupí AC Milán a Juventus FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62