Serie A - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Salernitana : Sassuolo - 22. dubna 2023   15:00

Salernitana
10' Pirola (Gyömbér) • 20' Dia (Botheim) • 65' L. Coulibaly (Dia)
3:0
(2:0)
Salernitana
Ochoa – Lovato (72. Mazzocchi), Gyömbér (88. Piątek), Pirola (58. Brún) – Kastanos, L. Coulibaly (73. Bohinen), Vilhena, Bradarić – Candreva (C), Dia – Botheim (72. Troost-Ekong).
Fiorillo, Sepe – Daniliuc, Sambia, Bonazzoli, Nicolussi.
Giacomo Camplone
Stadio Arechi, Salerno
Sassuolo
Consigli – Toljan, G. Ferrari, Ruan, Rogério (82. Marchizza) – Frattesi (46. Pinamonti), López (67. Ceïde), Henrique – Bajrami, Defrel (67. Thorstvedt), Lauriente (73. Álvarez).
Pegolo, Russo – Harroui, Obiang, Romagna, Zortea, Erlić.

Salernitana potvrdila povedený první poločas, který ovládla poměrem 2:0 zásluhou Lorenza Pirola a Boulaye Dia. Hosté se prezentovali dobrým výkonem a snažili se o vyrovnání. Jenže jejich výkon byl sražen nekvalitními centry do vápna domácího celku. Ten navíc v 65. minutě navýšil vedení na tři góly zásluhou Lessany Coulibalyho. Salernitana si doma po vítězství 3:0 nad Sassuolem připsala teprve třetí vítězství v novém roce.
90+4'
90'
Brankář Guillermo Ochoa (Salernitana) lapil do své náruce další mizerný centr ze strany hostů.
90'
Hosté budou ještě v závěru 90. minuty kopat rohový kop.
89'
Grigoris Kastanos (Salernitana) šel z levé strany do vápna Sassuola, jenže podklouzl a trefil centem jenom záda Emila Bohinena.
88'
Střídání v týmu US Salernitana 1919:
ze hřiště odchází Norbert Gyömbér, přichází Krzysztof Piątek.
87'
Norbert Gyömbér se drží za nohu. To vypadá, že bude muset střídat.
86'
Domácí reklamovali ruku soupeře, ale přesto se rozeběhli k rychlému kontru. Na jeho konci byů Boulaye Dia zastaven deset metrů před vápnem.
86'
Dylan Brún má už žlutou kartu a přesto se požduchuje se soupeřem na vlastní polovině.
85'
Pět minut před koncem devadesáté minuty, byli hráči hostů ve vápně Salernitany. Opět ale přišel jenom nepřesný centr z levé strany.
84'
Andrea Consigli (Sassuolo) na druhé straně lapil centr z pravé strany na malé vápno.
83'
Guillermo Ochoa (Salernitana) opět rozehraje od vlastní branky. No ale vůbec nikam s nákopem za polovinu hřiště nespěchá.
82'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio:
ze hřiště odchází Rogério, přichází Riccardo Marchizza.
82'
Sassuolo nemá důvod nikam spěchat a když neví co s míčem, tak jej pošle až na vlastního gólmana Guillerma Ochou.
81'
Ofsajd zastavil útočné snažení domácího týmu.
80'
Tresoldi si pomohl jasným šlapákem při ztrátě míče na polovině soupeře a dostal za své počínání žlutou kartu.
79'
Norbert Gyömbér dostal po standarce centr na malé vápno. Jenže na zadní tyčce hlavičkoval vysoko nad zařízení.
78'
Matheus Henrique (Sassuolo) nebezpečnou kosou setřelil Grigorise Kastanose (Salernitana) a právem vidí žlutou kartu.
78'
Tady padla kosa na kámen, to bude asi první karta v utkání.
77'
Jenže nepřesná přihrávka Sassuola ukončila útočné snažení hostů.
76'
Guillermo Ochoa (Salernitana) poslal balon promptně na polovinu soupeře a hosté se řítí s dalším útokem.
76'
Dylan Brún (Salernitana) na malém vápně vytěsnil hlavičkou míč mimo ohrožený prostor. Následoval další nepovedený roh pro hosty.
75'
Jenže hostům se opět nepodařilo kopnout dobře rohový kop.
74'
Norbert Gyömbér (Salernitana) dokázal zlikvidovat slibnou kolmici po zemi na rohovohý kop pro hosty.
74'
Jeremy Toljan (Sassuolo) bude zahrávat aut před vlastním vápnem.
73'
ze hřiště odchází Lassana Coulibaly, přichází Emil Bohinen.

ze hřiště odchází Armand Lauriente, přichází Agustín Álvarez.
72'
ze hřiště odchází Erik Botheim, přichází William Troost-Ekong,
ze hřiště odchází Matteo Lovato, přichází Pasquale Mazzocchi.
71'
Hosté měli k dispozici po faulu nákop do vápna domácího týmu. Ten se jim ale nevyvedl.
70'
Žlutá karta pro tým US Salernitana 1919 (Dylan Brún).
69'
Sasssulo jde do kontru po naivní přihrávce hostů.
68'
Guillermo Ochoa (Salernitana) vyboxoval střelu z hranice vápna.
67'
ze hřiště odchází Grégoire Defrel, přichází Kristian Thorstvedt,
ze hřiště odchází Maxime López, přichází Emil Ceïde.
65'
Salernitana právě vstřelila branku! Lassana Coulibaly se raduje ze třetího gólu domácího týmu. Coulibaly dostal balon na hranici vápna míč do běhu od Dia a svou pravačkou jej uklidil přesně k tyčce. Andrea Consigli neměl šanci na zásah.
65'
Dylan Brún při centru na vápno obdžel pokyny trenéra, který si jen po jeho exekuci hluboce oddechl.
64'
Jenže nabídnutou šancí opovrhli a trefili prvního hráče v pruhovaném.
64'
Domácí mají po faulu hostů k dispozici nákop do vápna.
63'
Grégoire Defrel (Sassuolo) byl upozorněn sudím, že příště bude jeho loket oceněn žlutou kartou.
62'
Domagoj Bradarić (Salernitana) má snad dvoje plíce, opět se rozeběhl po levé straně. Míč jeho spoluhráči rychle distribuovali na pravou stranu vápna. Tam byl Grigoris Kastanos (Salernitana), ale jeho pokus neměl razanci ani umístění.
61'
Guillermo Ochoa (Salernitana) raději pohlídal nepřesný centr hostů. Následuje odkop od domácí branky.
60'
Domagoj Bradarić (Salernitana) dostal balon do vápna, odhodlal se k centru pod sebe, jenže našel jenom hráče v bílém.
59'
Domácí mají za sebou první střídání, autor první branky Pirola si vychutnal ovace publika
58'
ze hřiště odchází Lorenzo Pirola, přichází Dylan Brún.
57'
Jejda, Gian Marco Ferrari (Sassuolo) se zjevil před puntíkem a z první posílal balon na branku domácích. Jenže mířil levačkou hodně mimo.
57'
Armand Lauriente (Sassuolo) byl čistě odstaven od míče, hosté mají rohový kop.
56'
Po rohu se dostal před vápno Grigoris Kastanos (Salernitana), ten z levé strany po zemi hledal spoluhráče, ale míč lapil brankář hostů.
55'
Slibný centr do vápna odvrátila obrana hostů. Pak se dostak k dalšímu centru Lassana Coulibaly (Salernitana), domácí mají rohový kop.
55'
Míč je opět ve hře. Mají ho na kopačkách obránci Salernitany, kteří se ale vzhledem ke skóre nikam neženou.
54'
Lassana Coulibaly (Salernitana) si naběhl na soupeřovo rameno, které neviděl. Teď se za pomoci spoluhráče těžce zvedá ze hřiště.
53'
Jeden z domácích zůstal ležet na polovině hřiště, ale hra pokračuje.
52'
Andrea Pinamonti byl faulován na polovině hřiště. Hosté jdou útočit.
51'
Norbert Gyömbér vyřešil centr na malé vápno domácích vysokým odkopem od branky.
50'
Domagoj Bradarić opět zavezl míč před vápno, ale tam jej jeho spoluhráči ztratili.
49'
Domagoj Bradarić dostal balon pře vápno, ten pak šel na kopačku Grigorise Kastanose, ale záložník domácích pravačkou minul zařízení. Jen to domácím svatostánkem zahučelo.
48'
Antonio Candreva (Salernitana) dostal pořádně naloženo zezadu, ale karta opět po útočném faulu hostů nepříšla.
47'
Nedim Bajrami (Sassuolo) dostal balon na hranici vápna na pravačku. Opřel se do něj, ale o půl metru minul zařízení.
46'
ze hřiště odchází Davide Frattesi, přichází Andrea Pinamonti.
46'
Hosté začnou druhé dějství na balonu.
46'
Rozhodčí nepřidal k prvnímu dějství ani minutu. Salernitana tak vede na Sassuolem 2:0 zásluhou Lorenza Pirola a Boulaye Dia. Sassuolo sice mělo své šance ale trápí se v zakončení. Druhý poločas začne přibližne v 16:03.
45'
44'
Boulaye Dia dostal balon do rychlého kontru, ale míč mu po kontaktu s kopačkou utekl až k brankáři hostů.
44'
Hosté měli dva náznaky šancí, ale v tom největší minuli branku o pět metrů. Guillermo Ochoa uvede míč do hry a nebude za dané situace nikam spěchat.
43'
Na střely je to prozatím 8:3.
42'
Jenže z celé akce bylo jen spousta povyku pro nic. Sassuolo jde útočit od brankáře Andrea Consigliho.
41'
Následuje centr domácích na velké vápno z 50 metrů.
40'
Boulaye Dia skončil po faulu v pěti kotrmelcích na polovině hřiště. Karta ani teď nebyla vytažena na slunce.
39'
Hosté se ale dostali k míči, Armand Lauriente spadl po kontaktu ochotně ve vápně domácích k zemi. Rozhodčí ale nechal hru plynout.
39'
Salernitana získala po naivní přihrávce balon do svého držení.
38'
Grigoris Kastanos (Salernitana) dostal balon před velký box, nasměroval si ho na levačku, ale jeho pokus neměl umístění ani razanci. Andrea Consigli si s jeho střelou lehce poradil.
37'
Hosté na druhé straně neuspěli s kontrem po pravé straně hřiště. Vybojovali sice aut, po něm ale skončil balon za brankovou čarou. Guillermo Ochoa bude odkopávat balon od vlastní branky.
36'
Ofsajdd zastavil útočné snažení domácího týmu.
35'
Opět Rogério, tenokrát si rozehraje aut na polovině hřiště.
35'
Jenže Rogério to přehnal s razancí, následuje odkop od domácí branky.
34'
Tak tady měla přijít po šlapáku žlutá karta. Alespoň si to myslí hostující Rogério. Ten si kopne centr do vápna z levé strany.
33'
Domagoj Bradarić ale dostal balon z rohu do bezpečí. Na míči je ale Sassuolo.
32'
Domácí se brání patnáct metrů od velkého boxu. Hosté pokračují v centrech do vápna. Tentokrát si vybojovali rohový kop.
31'
Domácí obrana si poradila s dalším nepřesným centrem na malé vápno.
30'
Na hříšti se nám přitvrdilo, Davide Frattesi (Sassuolo) se vzteká, že byl faulován. Hosté ale mají jenom aut na polovině hřiště.
29'
Matheus Henrique (Sassuolo) dostal loktem od Tonnyho Vilheny (Salernitana), Sassuolo jde na balon na vlastní polovině.
27'
Guillermo Ochoa burcuje své spoluhráče po dobrém zákroku proti střele z vápna. Hosté mají další rohový kop.
26'
Oba celky si v krátkém čase vyměnily držení míče, ale šanci jsme neviděli.
25'
Jenže ani tentokrát rohový kop nepřinesl hostům slibnou šanci.
24'
Armand Lauriente bude rozhrávat další rohový kop, tentokráte z levé strany.
23'
Salernitana je zalezlá na vlastní polovině a čeká, co soupeř předvede.
22'
Hosté ale rohovým kopem vysloveně opovrhli.
22'
Sassuolo bude rozehrávat po akci na levé straně alespoň rohový kop.
20'
Salernitana právě vstřelila branku!
Autorem branky je BOULAYE DIA. Tak teď rozebrali hráči domácích soupeře do šroubku. Boulaye Dia dostal zpět míč do běhu před malým vápnem a poslal jej z první do branky.
20'
Hra je přerušuna a rozhodčí ukazuje, že čas nastaví.
19'
Grigoris Kastanos (Salernitana) si naběhl na rameno soupeře a nyní leží na zemi.
18'
Antonio Candreva dostal po autu balon na levačku, ale z vápna trefil jenom boční síť branky hostů.
18'
Grigoris Kastanos bude mít k dipozici další aut do vápna.
17'
Sassuolo se brání dalšímu postupnému útoku Salernitany. Grigoris Kastanos má v krátkém čase další aut před vápnem hostů.
16'
Matteo Lovato si hrál s ohněm, ale podařilo se mu na poslední chvíli prostrčit balon na svého parťáka v obraně.
15'
Lassana Coulibaly (Salernitana) byl faulován před velkým boxem. Salernitana jde útočit.
14'
Salernitana má autové vhazování před vlastní brankou po dlouhém centru hostů.
13'
Andrea Consigli si došel pro balon, který byl dlouhý. Sassuolo jde útočit.
12'
Hostům se nepovedl centr do vápna. Brankář Guillermo Ochoa bude rozehrávat od domácí branky.
11'
Hosté jsou inkasovanou brankou poněkud zaskočeni.
10'
Salernitana právě vstřelila branku! Domácí ale udeřili po rohovém kopu zásluhou Lorenza Pirola, ten si poradil s prodloužením rohu a poslal na malém vápně balon hlavou do sítě.
8'
Míč po rohu šel na střed malého vápna. Tam byl Matteo Lovato (Salernitana), ale nedostal se k hlavičce.
7'
Domácí neuspěli s akcí po pravém křídle, ale budou zahrávat rohový kop.
6'
Domagoj Bradarić se nedomluvil ze spoluhráči na přihrávce do vápna hostů. Salernitana ale pokračuje na míči na polovině hřiště.
5'
Boulaye Dia (Salernitana) nedostal přihrávku do běhu. Sassuolo pokus o rychlý centr hbitě pokrylo.
4'
Sassuolo zachytili přihrávku Sassuola a šlo po pravé straně hřiště. Tam ale míč vzal do svého držení domácí Lassana Coulibaly.
3'
Oba celky neuspěly se svým útoky. Na míči jsou hosté.
2'
Na Gian Marca Ferrariho (Sassuolo) byl spáchán první faul před polovinou hřiště.
2'
Lovato to zkoušel z pravé strany poslat do ohně, ale na malém vápně odvrátila obrana Sassuola balon do bezpečí.
1'
Domácí to zkoušeli po levé straně, ale tam přišli naivní přihrávkou o držení balonu.
1'
US Salernitana začala první dějství na míči.
1'
Oba týmy jsou nastoupeny na hrací ploše, za chvíli se začne hrát.

US Salernitana 1919: Ochoa – Lovato, Gyömbér, Pirola – Kastanos, L. Coulibaly, Vilhena, Bradarić – Candreva, Dia – Botheim.
Náhradníci: Fiorillo, Sepe – Brún, Daniliuc, Bohinen, Sambia, Bonazzoli, Troost-Ekong, Mazzocchi, Nicolussi, Piątek.
Trenér: Paulo Sousa

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, G. Ferrari, Ruan, Rogério – Frattesi, Müldür, Henrique – Bajrami, Defrel, Lauriente.
Náhradníci: Pegolo, Russo – Marchizza, Harroui, Obiang, Álvarez, Pinamonti, Ceïde, Romagna, Zortea, Thorstvedt, Erlić.
Trenér: Alessio Dionisi

Rozhodčí: Giacomo Camplone.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z fotbalu. Nejvyšší italská soutěž má v sobotu 22. dubna na programu už 31. kolo. V něm na sebe narazí týmy US Salernitana 1919 a US Sassuolo Calcio. Souboj patnáctého celku s tím desátým začíná v 15:00.
Vzájemné zápasy:
2.10.2022 | 1. italská liga Sassuolo - Salernitana 5:0 (2:0, 3:0)
12.3.2022| 1. italská liga Salernitana – Sassuolo 2:2 (1:2, 1:0)
26.9.2021 | 1. italská liga Sassuolo – Salernitana 1:0 (0:0, 1:0)
15.5.2010 | 2. italská liga Salernitana – Sassuolo 1:4
30.1.2010 | 2. italská liga Sassuolo – Salernitana 3:2 (2:0, 1:2)
US Salernitana 1919, 15. místo, 30z. (6 – 12 – 12), skóre 34:50, 30 bodů
Salernitana dokázala v šesti posledních utkáních v SA získat za šest remíz stejný počet bodů. No a už to vypadá, že se ve třetím ročníku v řadě udrží v nejvyšší italské soutěži. Neprohrála už od 26. února, to si poradila doma s Monzou poměrem 3:0. Pak následovala bezbranková remíza v Sampdorii. Na San Siru přišla plichta s AC Milán 1:1. Doma hrála s Bolognou 2:2. No a pak přišly tři zápasy s výsledkem 1:1. Bod Salernitana brala v zápasech se Spezií, Interem a naposledy venku s FC Turín. Senegalský útočník Boulaye Dia dal už v sezóně deset branek a aktuálně mu patří dělené sedmé místo v celé soutěži. S otazníkem bude start Fazia, Maggioreho a Črnigola, všichni tři hráči domácích se potýkali se zraněním.
Sassuolo Calcio, 10. místo, 30z.(11 – 7 – 12), skóre 38:43, 40 bodů
Před prosincovým mistrovstvím bylo Sassuolo jedním z adeptů na sestup. Bylo totiž hluboko v sestupovém pásmu. To se ale změnilo, aktuálně mu patří klidné desáté místo a provází jej dobrá forma. V sedmi kolech dokázali jeho hráči získat šestnáct bodů (5 – 1 – 1 ). Naposledy si hosté na Mapei Stadium poradili s favorizovaným Juventusem, Starou dámu porazili 1:0. Hrdinou zápasu se stal Gregoire Defrel, ten dal v 64. minutě jedinou branku zápasu. V tomto utkání si ve svém 250. vystoupení připsal další milník, když vstřelil 50. gól v nejvyšší italské soutěži. Nejlepším střelcem Sassuolo je sedmibrankový Francouz Armand Laurienté.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62