V. Milinković-Savić – Gravillon (62. Vlašić), Schuurs, Buongiorno (79. Karamoh) – Singo, S. Ricci (62. Djidji), Gineitis, R. Rodríguez (C) – Mirančuk, Radonjić (79. Lazaro) – Sanabria (62. Pellegri).
Patrício – Mancini (C), Smalling, Llorente – Zalewski, Cristante, Wijnaldum, Spinazzola – Dybala (83. Abraham), El Shaarawy (70. Lo. Pellegrini) – Solbakken (74. Matić).
Boer, Svilar – Ibañez, Çelik, Camara, Kumbulla, Darboe, Bove, Tahirović, Belotti.

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 2:4. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 10:6.
Druhé dějství už branku nenabídlo, hostům se tak podařilo hubený náskok uhájit až do závěrečného hvizdu. Domácím dnes nebylo přáno, je pravda, že toho směrem dopředu nepředvedli mnoho, ovšem skórovat klidně aspoň jednou mohli.
90+7'
90+6'
Valentino Lazaro se snažil skokem dosáhnout na křižný centr hlavou, to se mu však nepovedlo a balón putuje pouze do zámezí. Tohle už vypadá s domácím týmem špatně.
90+5'
Znovu balón putuje až ke strážce turínské svatyně.
90+4'
Dlouhý nákop doputoval k domácímu gólmanovi, který pomáhá s rozehrávkou. Jeho celku se čas neúprosně krátí.
90+3'
Pietro Pellegri si nezpracoval přízemní přihrávku před pokutovým územím, míč mu tak utíká k brankáři Říma.
89'
Znovu se Turínu rozehrávka rohu nepovedla, balón putuje za vzdálenější postranní čáru a pokračovat se bude autovým vhazováním.
89'
No, co chybělo. Pietro Pellegri střílel z otočky na vzdálenější tyč, Chris Smalling tečoval míč jen kousek vedle ní. Následuje roh.
88'
Domácí jsou aktivní, hostující obrana má dost práce, ale těsný náskok zatím drží.
86'
Ofsajd domácího týmu, po kterém rozehraje gólman hostů a je jasné, že nikam se nežene.
85'
Jeden z domácích fotbalistů zkoušel střelu levačkou z dálky, ta mu však vůbec nesedla a míč letí mimo bránu.
83'
Střídání v týmu AS Řím:
ze hřiště odchází Paulo Dybala, přichází Tammy Abraham.
82'
Domácí gólman musel z brány, letící míč poté vyboxoval pravačkou do bezpečí.
81'
Žlutá karta pro tým Turín FC (Vanja Milinković-Savić). Brankář Turínu ji inkasuje zřejmě za nemístné poznámky.
79'
Střídání v týmu Turín FC:
ze hřiště odchází Alessandro Buongiorno, přichází Yann Karamoh.
79'
ze hřiště odchází Nemanja Radonjić, přichází Valentino Lazaro.
78'
Žlutá karta pro tým Turín FC (Gvidas Gineitis).
77'
Nutno říct, že stejně se zachoval i na druhé straně, ani hostům se v tomto případě jeho rozhodnutí nelíbí.
77'
Domácí se snažili dovolat faulu před šestnáctkou soupeře, hlavní arbitr však jejich prosbám nevyhověl.
75'
Zblokovaný centr skončil u domácího brankáře, jenž sebral míč do rukou.
74'
ze hřiště odchází Ola Solbakken, přichází Nemanja Matić. Zraněný je zřejmě vážnějšího charakteru.
73'
Hráč je ošetřován, je jasné, že se ztracený čas nastaví.
72'
Ola Solbakken byl nešetrně faulován, zpět na nohy se mu moc nechce.
70'
ze hřiště odchází Stephan El Shaarawy, přichází Lorenzo Pellegrini.
69'
Po faulu u středové čáry musí domácí míč odevzdat. Chystá se první střídání na straně hostů.
67'
Domácí se sice dostali do slušné šance, ovšem tu nejen, že nevyužili, ještě se chytili do ofsajdu.
65'
Hosté ve snaze o rychlý útok špatnou přihrávkou o míč přišli, ten se kutálí do autu. Docela škoda pro AS, jenž mohlo vyrazit do otevřené obrany soupeře.
62'
ze hřiště odchází Antonio Sanabria, přichází Pietro Pellegri.
62'
ze hřiště odchází Andrew Gravillon, přichází Nikola Vlašić.
62'
ze hřiště odchází Samuele Ricci, přichází Koffi Djidji.
61'
Chris Smalling si vyskočil na letící míč, hlavou jej usměrnil nad břevno.
60'
Leonardo Spinazzola sice letící míč nedokázal zpracovat, nyní to ovšem bude jeho tým, kdo si zkusí roh.
57'
Další roh pro domácí tým, tentokrát přetažený centr doputoval pouze za vzdálenější brankovou čáru a Rui Patrício může v klidu rozehrát.
55'
Následný centr byl odvrácen hostující obranou do bezpečné vzdálenosti.
55'
Nemanja Radonjić nedokázal z levé strany odcentrovat, míč byl sražen na roh.
53'
Na hřišti se po úvodní velké šanci nic neděje, hra se přesouvá ze strany na stranu, ovšem to je tak vše.
50'
Vanja Milinković-Savić zaváhal a dlouho zůstal stát na míst, namísto toho aby vyrazil po míči. Byla z toho šance pro AS, která však po nepřesné střele zůstává nevyužita.
49'
Hned v úvodu druhé půle přišla velká šance domácích, Alexej Mirančuk si vyskočil na centr a hlavou usměrnil míč k bližší tyči, Rui Patrício se stačil natáhnout a konečky prstů balón vytěsnit do zámezí.
46'
První půle přinesla poměrně vyrovnaný fotbal, hosté nijak soupeře nepřehrávají, avšak dokázali proměnit pokutový kop a náskok si udržet. Domácí zcela bez šance nejsou, ovšem zatím doplácí na mizernou koncovku.
45+2'
43'
Hosté nyní reklamovali další faul ze strany Turínu, hlavní arbitr však přiřkl balón domácím.
42'
Alessandro Buongiorno zcela jasně fauloval u středové lajny, rozehrává soupeř.
41'
Domácí nyní drží míč na kopačkách, ovšem do šance je obrana Říma odmítá pustit.
39'
Wilfried Stephane Singo přihrával vzduchem z pravé křídla před bránu, kde nenašel žádného ze spoluhráčů.
38'
Ola Solbakken se snažil z levé strany individuálně projít do zakončení, míč si ale ukopl.
37'
Andrew Gravillon zabránil útoku hostů tím, že letící míč odehrál z voleje za postranní lajnu, což bylo rozumné řešení.
35'
Dlouho na něm nepobyl, o rozehrávku se postará Rui Patrício.
35'
Útočný faul domácích, Nicola Zalewski zůstává ležet na trávníku.
33'
O chvíli později střílel jeden z jeho spoluhráčů daleko vedle vzdálenější tyče.
33'
Wilfried Stephane Singo byl na pravé straně vápna připraven zakončovat, míč k němu však vzduchem nedoletěl.
31'
Nepřesná kombinace AS znamená ztrátu balónu, domácí jej pouze odkopávají na soupeřovu polovinu.
30'
Antonio Sanabria si nedokázal zpracoval přihrávku před pokutové území, míč tak putuje až k hostujícímu gólmanovi.
29'
Hosté budou zahrávat rohový kop.
28'
Dobrá možnost domácích, kdy se jeden z hráčů dostal k odraženému balónu a zpoza šestnáctky jej odehrál prudkou ranou směrem na bránu, avšak skrumáž před sebou neprostřelil.
26'
Antonio Sanabria skončil na trávníku v pokutovém území, byl to ale spíše on, kdo fauloval.
25'
Jeden z domácích fotbalistů zkoušel střelu z úhlu, sražený míč končí na rohovém kopu.
24'
Stephan El Shaarawy dobře napadal rozehrávku, ovšem míč nakonec odrazil jen do zámezí, takže šance pro jeho tým z toho není.
22'
Vanja Milinković-Savić musel daleko ze své brány, využil svých centimetrů a hlavou odehrál míč před protihráčem do bezpečí.
20'
Gianluca Mancini se sice snažil, co mohl, ovšem nepřesnou přihrávku nedokázal zpracovat a útočná akce jeho týmu tím končí.
17'
Střílený přihrávka domácích doputovala do rukou připraveného hostujícího gólmana, který moc práce neměl.
14'
Hostům se sice povedlo udržet míč na hrací ploše, ovšem ten se vzduchem snesl do rukou domácího gólmana.
12'
Wilfried Stephane Singo se snažil vyskočit na letící míč v pokutovém území, o kousek na něj nedosáhl.
11'
Žlutá karta pro tým AS Řím (Stephan El Shaarawy).
10'
Alessandro Buongiorno byl faulován hodně tvrdě a domácí se dožadovali karetního trestu, ten však nepřichází.
8'
AS Řím právě vstřelil branku!
Nejlepší střelec AS PAULO DYBALA vzal exekuci na sebe, míč odehrál lehce vzduchem na střed brány a třebaže se jej Vanja Milinković-Savić dotkl nohou, vyrazit jej už nedokázal. Jedenáctý gól pro argentinského fotbalistu v této sezóně.
7'
Žlutá karta pro tým Turín FC (Perr Schuurs). Hráč Turína ji dostává za hru rukou.
7'
Je to penalta a k tomu navíc žlutá karta.
6'
Hosté se dožaduje pokutového kopu, rozhodčí se radí s VAR.
4'
Domácí se dostávali do první šance, dlouhý pas však Nemanja Radonjić nedostihl včas, u míč byl jako první Rui Patrício.
1'

Turín FC: V. Milinković-Savić – Gravillon, Schuurs, Buongiorno – Singo, S. Ricci, Gineitis, R. Rodríguez (C) – Mirančuk, Radonjić – Sanabria.
Náhradníci: Fiorenza, Gemello – Bayeye, Djidji, Vojvoda, Vlašić, Lazaro, Adopo, Linetty, Karamoh, Pellegri, Seck.
Trenér: I. Juric.

AS Řím: Patrício – Mancini (C), Smalling, Llorente – Zalewski, Cristante, Wijnaldum, Spinazzola – Dybala, El Shaarawy – Solbakken.
Náhradníci: Boer, Svilar – Ibañez, Çelik, Camara, Kumbulla, Darboe, Lo. Pellegrini, Matić, Bove, Tahirović, Abraham, Belotti.
Trenér: J. Mourinho.

Rozhodčí: A. Colombo – M. Passeri, A. Costanzo.
Posledních pět vzájemných zápasů

AS Řím – Turín 1:1
Turín – AS Řím 0:3
AS Řím – Turín 1:0
Turín – AS Řím 3:1
AS Řím – Turín 3:1

Turín prohrál na domácí půdě s AS Řím ve čtyřech z posledních pěti soubojů.
AS Řím

Hosté bojují o pohárové pozice, zatím drží s rovnými padesáti body páté místo zaručují skupinovou fázi Evropské ligy, ovšem před šestou Atalantou mají jen dvoubodový náskok. Mimo svůj stadion odehráli čtrnáct střetnutí a přivezli si dvaadvacet bodů díky šesti výhrám a čtyřem remízám, vstřelili osmnáct gólů a o jeden méně inkasovali. Z posledních pěti venkovních utkání vyhráli jediné, třikrát pak nebrali ani bod.
Argentinec Paulo Dybala je s rovnými deseti zásahy v čele tabulky střelců mužstva.
Turín

Domácí celek drží přesný střed tabulky s 38 body. Na svém hřišti se mu daří střídavě, ze třinácti zápasů si odnesl devatenáct bodů za pět vítězství a čtyři remízy, vstřelil jedenáct branek a o jednu více inkasoval. V posledním domácím střetnutí utrpěl debakl 0:4 od Neapole.
Nejlepším střelcem je s osmi góly Paraguayec Antonio Sanabria.
Dobrý den všem fotbalovým fanouškům a příznivcům. Sedmi zápasy bude netradičně v sobotu zakončeno 29. kolo nejvyšší italské fotbalové ligy. V tomto přenosu budeme sledovat souboj týmů ze střední a vrchní části tabulky, jsou to Turín a AS Řím. Favoritem je mužstvo z hlavního města.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62