Serie A - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Torino : Sassuolo - 17. září 2022   20:45

0:1
(0:0)
Sassuolo
90+3' Álvarez  (Rogério)
Torino
V. Milinković-Savić – Djidji (78. Zima), Buongiorno, Singo – Lazaro (58. Aina), Lukić, Linetty, Schuurs – Seck (58. Sanabria), Vlašić – Radonjić (58. Pellegri).
Beriša, Gemello – Adopo, Bayeye, Garbett, İlkhan, Karamoh.
Baroni – Zingarelli, Saccenti.
Stadio Olimpico (Turín)
Sassuolo
Consigli – Toljan, Ayhan, G. Ferrari, Rogério – Frattesi, López, L. D'Andrea (66. Ceïde) – Lauriente, Pinamonti (86. Álvarez), Harroui (66. Thorstvedt).
Pegolo, Russo – Antiste, Kyriakopoulos, Marchizza, Henrique, Obiang.

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 2:2.
Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 13:7.
V takticky svázaném poločase toho k vidění moc nebylo. Vyzdvihnout můžu akorát dvě situace. Ve 37. minutě se po Vlašićově ráně do tyče trefil Lazaro, jeho gólu ale předcházel spoluhráčův ofsajd. O chvíli později na druhé straně skvěle zasáhl Vanja Milinković-Savić, když po rohovém kopu udržel míč na brankové čáře.

Ani druhá půle toho příliš nenabídla. Střel bylo pramálo a šancí jakbysmet. K lepším výkonům nepomohla ani četná střídání. Když už se týmy začínaly smiřovat s remízou, přilétl do turínského vápna centr, na který si naběhl Augustin Álvarez a hlavou zápas rozhodl.
90+3'
90+3'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
A ještě veselejší to je, když jsou ty body z venkovního hřiště tři! Hosté umně utekli z kouta, Rogério z levé strany odcentroval k penaltě, AGUSTÍN ÁLVAREZ tam předčil Buongiorna a odhlavičkoval míč mimo dosah brankáře. Zápas tak na samém konci dostal překvapivé rozuzlení a turínským fotbalistům se po něm bude hodně špatně usínat.
90+2'
V pokračující akci kdosi z domácích uvízl v ofsajdu. A gólman Consigli s odkopem vůbec nespěchá. Každý bod z cizího hřiště se počítá.
90+1'
Strhnout zápas na stranu Turína měl v úmyslu Karol Linetty. Jeho ránu zablokoval Kaan Ayhan.
89'
Z nového útoku vytěžilo Sassuolo roh. Laurienteho prudký centr pravačkou se točil přímo na bránu, odkud ho vyboxoval Vanja Milinković-Savić.
88'
Agustín Álvarez si nějakých dvacet metrů od branky udělal prostor ke střele, kterou mírně rozhozený poslal nad břevno.
87'
Antonio Sanabria ubránil Laurienteho, hosté ale budou vhazovat.
86'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio:
ze hřiště odchází Andrea Pinamonti, přichází Agustín Álvarez.
84'
Žlutá karta pro tým Turín FC (Karol Linetty).

Domácí středopolař sestřelil Kristiana Thorstvedta. Tohle vypadalo ošklivě!
82'
Tak ne, Turín to nepustil. Houf hráčů byl až příliš velký na to, aby se někomu povedlo propasírovat míč do branky.
81'
I deset minut před koncem zůstává skóre bezbrankové, a tohle už přestává být sranda. Změnit to může standardka Sassuola od autové čáry.
79'
S problémy, nadvakrát, ale přece. Vanja Milinković-Savić zneškodnil Lauriente bombu sestrojenou z přímého volného kopu.
78'
Je to tady! Střídání v týmu Turín FC:
ze hřiště odchází Koffi Djidji, přichází David Zima.

Jak si povede někdejší hráč Slavie?
77'
Singův oblouček Nikola Vlašič ve vápně nezpracoval ideálně a v krkolomné pozici už mu nezbylo nic jiného, než míč ledabyle vrátit před branku. Ale tam se v tu chvíli žádný z jeho spoluhráčů nenacházel.
76'
Držení míče: 58% : 42%.
75'
Tohle vypadalo na suprovou přihrávku za obranu. Jak málo scházelo Pinamontimu k jejímu zpracování.
73'
Žlutá karta pro tým Turín FC (trenér Ivan Juric).
72'
Diváci pískají. Nelíbí se jim zdržovačka Sassuola při odkopu od branky. Andrea Consigli je v tom nevinně, odkop má provést hráč z pole.
71'
Čas začíná kvapit vpřed. Hráči mají posledních dvacet minut na to vstřelit gól, jinak jejich zápolení skončí zřejmě spravedlivou remízou.
69'
Žlutá karta pro tým US Sassuolo Calcio (Maxime López).

V tomto případě se žlutí za podražení.
68'
Wilfried Stephane Singo výborně vnesl hru na levou stranu vápna, odtud přišel centr před branku pro Ainu, jehož slabou volej zlikvidoval Consigli.
67'
Domácí si neporozuměli v útočné kombinaci, finální přihrávka mířila do země nikoho.
66'
ze hřiště odchází Luca D'Andrea, přichází Emil Ceïde.
66'
ze hřiště odchází Abdou Harroui, přichází Kristian Thorstvedt.
65'
Když nevíš co s míčem, vystřel. Touto fotbalovou poučkou se řídil Abdou Harroui a nebyla to vůbec špatná volba. Jediné, co při střele k tyči scházelo, byla trošku lepší muška.
64'
Andrea Consigli zariskoval výběhem z branky pro padající míč, který netrefil. Naštěstí to pro něj nemělo žádné následky.
62'
Armand Lauriente v plném náběhu mezi několika soupeři udržel balanc a ještě nahrál Laurientemu, ten si přes bránícího Schuurse netroufl vystřelit.
61'
Držení míče: 56% : 44%.
60'
Tahle střídání už byla potřeba, po hodině hry je to stále bez gólu. A Turín jako favorit chce vyhrát.
58'
Střídání v týmu Turín FC:
ze hřiště odchází Valentino Lazaro, přichází Ola Aina.
58'
ze hřiště odchází Nemanja Radonjić, přichází Pietro Pellegri.
58'
ze hřiště odchází Demba Seck, přichází Antonio Sanabria.
57'
Žlutá karta pro tým Turín FC (Wilfried Stephane Singo).

Singo je potrestán za šlapák na Harrouiho.
56'
Tak nakonec byl zakončujícím hráčem Nemanja Radonjić. Ale to na celé věci nic nemění.
55'
Míč po trase Singo – Radonjić – Lukić doputoval až k posledně jmenovanému, jenže tomu rána z ideální pozice uvnitř vápna nesedla.
54'
Wilfried Stephane Singo neustál hlavičkový souboj a tvrdě dopadl na zem. Chvíli mu to trvalo, ale nakonec se zvedl a pokračuje v utkání.
52'
Kdo očekával po přestávce lepší hru, ten se šeredně zmýlil. Nemasný neslaný fotbal pokračuje i po změně stran.
51'
Rogerio pokazil přihrávku na rozběhnutého Pinamontiho, ten při snaze o zisk míče fauloval.
50'
Příliš okatě se Koffi Djidji po kontaktu s Ferrarim skácel k zemi, tohle standardka nebude ani náhodou.
49'
Domácí fotbalista kopl balon k penaltě, kde nejvýše vyskočil bránící Maxime López. Ten kulatý předmět odhlavičkoval z rizikové zóny.
48'
Jeremy Toljan zabránil Radonjićovi v centru za cenu rohového kopu. K jeho rozehrávce se právě staví Valentino Lazaro.
47'
Wilfried Stephane Singo a Rogério se ve výskoku u střídaček příliš soustředili jeden na druhého, takže ve výsledku balon oba podskočili.
46'
Hráči se vracejí na travnatý porost, aby společně vstoupili do druhého dějství.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 1:0.
Rohy: 2:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 7:3.
45+2'
45+1'
Žlutá karta pro tým Turín FC (Valentino Lazaro).

Po levém obránci obdržel kartu i pravý křídelník. Domácí fotbalisté by se v osobních soubojích měli krotit.
44'
Naštěstí nešlo o nic vážného a turínský gólman už je zase zpátky mezi třemi tyčemi.
43'
A po něm famózně zakročil Vanja Milinković-Savić! Prudký centr Davide Frattesi patou usměrnil na přední tyč a srbský gólman reflexivně zasáhl na brankové čáře. Při tomto zákroku se ale zranil a musí být ošetřen.
42'
Vracející se Alessandro Buongiorno na poslední chvíli nastavil kopačku střele D'Andrey – Sassuolo bude kopat roh.
40'
Sassuolo kuje pikle v okolí středového kruhu, pozorná defenziva Turína ho zatím dál nepouští.
37'
Zdálo se, že jednu takovou hrubku teď udělali hosté, když za sebe pustili Vlašiće. Ten tváří v tvář brankáři trefil levou tyč a z dorážky se potom prosadil Valentino Lazaro. Jeho radost, jak se ukázalo později, byla předčasná, neboť už střele do brankové konstrukce předcházel těsný ofsajd. Pokračujeme tak stále za bezbrankového stavu.
36'
Další turínský faul. A další zbytečná ztráta míče Sassuola. Jak vidno, chyby se na obou stranách neustále opakují.
35'
Jenže Maxime López zbytečným nákopem pouze odevzdal míč soupeři. Tohle by se na vrcholové úrovni stávat nemělo.
33'
Od turínského gólmana míč putoval obráncům a potom přes záložníky až ke střídačkám. Perr Schuurs si tam v osobním souboji počínal v rozporu s pravidly, takže hrát může zase Sassuolo.
32'
Zatím to není kdovíjaká podívaná. Rozčeřit vody chtěl Luca D'Andrea, jeho střílený centr na zadní tyčku ovšem ukořistil Vanja Milinković-Savić.
31'
30'
Útočící Wilfried Stephane Singo prohrál u lajny sprintérský souboj s Rogériem, aut pro Sassuolo.
28'
Alessandro Buongiorno při obratu na chvíli ztratil stabilitu, hosté toho využili ke zblokované střele, po které se míč odrazil od zakončujícího hráče do zámezí. Hosté sice reklamovali, že se jako poslední dotkl míče obránce, ale sudí jejich prosby nevyslyšel a podle opakovaných záběrů správně nařídil odkop.
27'
Ou, Perr Schuurs dosti bolestivě trefil nohou Pinamontiho a ten se těžce sbírá ze země.
25'
Probíhá poněkud hlušší pasáž zápasu. Balon kvůli nepřesnostem často mění majitele.
24'
Hlavičkovanou v okolí středového kruhu lépe zvládl Turín. Saša Lukić se rozběhl středem hřiště, potom mu zatarasil cestu Maxime López.
23'
Frattesiho riskantní přihrávka nenašla adresáta, Sassuolo musí opět couvat dozadu.
21'
Demba Seck se právě stal nejčastěji zakončujícím hráčem. Znovu to zkoušel z dálky a znovu doprostřed cíleného zařízení. Pro Consigliho to byl jen další rutinní zákrok.
20'
Na druhé straně byl po Pinamontiho tažení k vidění roh. Ten hosté rozehráli nakrátko, aby posléze míč ztratili. Z brejku pak nad Vlašičem sklapla ofsajdová past.
18'
Demba Seck opět u míče a tentokrát vzal zodpovědnost na sebe. Střelu ze značné vzdálenosti poslal doprostřed branky, takže s ní gólman Consigli neměl sebemenší problém.
17'
V nové turínské akci odcentroval Demba Seck míč přímo do Consigliho rukavic.
16'
Držení míče: 59% : 41%.
15'
Valentino Lazaro se s tím vůbec nepáral a jednoduše kopl balon před branku. Tam Alessandro Buongiorno přehlavičkoval jak obránce, tak branku.
14'
Domácí to tedy udělali po svém a vyplatilo se. Seckovu hlavičku totiž kdosi z obránců srazil na roh.
13'
Saša Lukić u střídaček vrátil zpátky na střed a rozběhl se po křídle. Přihrávku nedostal zřejmě proto, že si ho Karol Linetty nevšiml.
11'
Jinak jsou ale turínští fotbalisté pohyblivější a hra je v jejich režii. Potvrzuje to další kombinace na polovině Sassuola.
10'
Žlutá karta pro tým Turín FC (Alessandro Buongiorno).

Buongiorno ve středovém kruhu atakoval protihráče šlapákem. Dostal za to žlutou kartu, což je pro krajního beka vždy nepříjemná záležitost. Navíc takhle brzy.
8'
Nacvičený signál přihrávky podél koncové čáry zmátl Ayhana, jenž se vydal na opačnou stranu. Jeho spoluhráči ale situaci zachránili.
7'
Demba Seck nedokázal odcentrovat přes Rogéria, je z toho roh pro Turín.
6'
Na druhé straně si Luca D'Andrea netroufl na souboj proti přesile. Místo toho se obrátil na Frattesiho, který pozdější přihrávku do šestnáctky pokazil.
4'
Muž, který přímý volný kop vybojoval, ho také sám rozehrál. Saša Lukić se domníval, že ve zdi stojící hráči vyskočí, to se ale přepočítal a trefil je do nohou.
3'
Domácí roztáhli hru doleva, odkud přišla kolmice před pokutové území. Tam byl Saša Lukić atakován šlapákem, takže uvidíme standardku z velice nadějné pozice.
2'
Jeremy Toljan hledal svým nákopem zřejmě Pinamontiho, před ním však odhlavičkoval míč stoper Buongiorno.
1'
Kvůli minutě ticha s mírným zpožděním, ale přece začal fotbalový zápas Turín – Sassuolo. Úvodní výkop provedli hosté.
1'

Turín FC: V. Milinković-Savić – Djidji, Buongiorno, Singo – Lazaro, Lukić, Linetty, Schuurs – Seck, Vlašić – Radonjić.
Náhradníci: Beriša, Gemello – Aina, Adopo, Bayeye, Garbett, İlkhan, Karamoh, Zima, Sanabria.
Trenér: Ivan Juric.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Ayhan, G. Ferrari, Rogério – Frattesi, López, L. D'Andrea – Lauriente, Pinamonti, Harroui.
Náhradníci: Pegolo, Russo – Álvarez, Antiste, Ceïde, Kyriakopoulos, Marchizza, Henrique, Obiang, Thorstvedt.
Trenér: Alessio Dionisi.

Rozhodčí: Baroni – Zingarelli, Saccenti.
Jedním z nejsledovanějších hráčů na trávníku bude Nikola Vlašič. Chorvatský ofenzivní záložník se v posledních čtyřech kláních prosadil hned třikrát, potvrdí svou formu? To můžete sledovat od sobotních 20:45, kdy zápas Turín – Sassuolo začíná!
Sassuolo naposledy přivítalo Udinese a navzdory oslabení dlouho vedlo. Síly hráčům došly až v poslední čtvrt hodince, kdy inkasovali tři góly (dva z nich až v nastavení). Kvůli červené kartě bude v nadcházejícím klání absentovat brazilský stoper Ruan Tressoldi.
Před týdnem svedl Turín vyrovnanou bitvu s Interem. A dlouho to vypadalo, že na hřišti milánského giganta vyválčí bod. Jenže minutu před koncem řádné hrací doby skóroval Marcelo Brozovič a turínské šance na bodový zisk se rozplynuly jako pára nad hrncem. Doma ovšem Turín ještě neprohrál a s podporou svých fanoušků chce v tomto trendu pokračovat.
Turín a Sassuolo se utkají v 7. kole Serie A. Domácí byli před víkendem s deseti devátí, hosté se drželi o čtyři příčky i čtyři body zpět.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62