Serie A - 34. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Neapol : AS Řím - 28. dubna 2024   18:00

Neapol
64' Olivera (Cajuste) • 84' Osimhen
2:2
(0:0)
AS Řím
59' Dybala   • 90' Abraham  (Ndicka)
Neapol
Meret – Di Lorenzo (C), Rrahmani, Jesus, Olivera – Anguissa, Lobotka, Cajuste (70. Traorè, 87. Östigaard) – Politano (70. Ngonge), Osimhen, Kvaracchelija (87. Raspadori).
Idasiak, Contini – Dendoncker, Lindström, Mazzocchi, Natan, Rui, Simeone.
Sozza – Bercigli, Scatragli
Stadio Diego Armando Maradona, Neapol
AS Řím
Svilar – R. Kristensen (86. Baldanzi), G. Mancini, Ndicka, Spinazzola – Bove (69. Sanches), Cristante, Lo. Pellegrini (C) – Dybala, Azmún (69. Abraham), El Shaarawy (61. Angeliño).
Boer, Patrício – Aouar, Çelik, Costa, Huijsen, Pagano, Zalewski.

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
Přeji Vám hezký zbytek dne.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 12:4. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:5.
Máme za sebou výborné utkání 34. kola utkání italské Serie A, ve kterém Neapol remizovala s AS Řím 2:2.
První vážnější šanci měl v 6. minutě Lorenzo Pellegrini, ale hlavičkoval nad. V minutě 35: utekl André Anguissa obraně, ale tváří v tvář brankáři selhal a minul.
Ve druhém poločase se nejprve v 58. minutě z pokutového kopu prosadil Dybala. Avšak o pět minut později dal šťastný gól Olivera, neboť Rasmus Kristensen srazil jeho pokus do brány. V minutě 83. po konzultaci s VARem byla odpískána penalta po faulu na Chviču Kvaraccheliju. K ní se postavil Victor Osimhen a proměnil. V 89. minutě dostal míč do sítě Tammy Abraham, ale asistent odmával ofsajd. VAR však prokázal, že se o ofsajd nejednalo a AS vyrovnalo na 2:2.
Po bláznivém poločase skončil zápas 2:2.
90+7'
90+6'
V závěru budou domácí zahrávat rohový kop.
90+4'
Lorenzo Pellegrini si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.
90+3'
Domácí hráči budou zahrávat rohový kop.
90+2'
Obrovskou šanci měl Victor Osimhen, ale brankář Mile Svilar předvedl skvělý zákrok.
90'
AS Řím právě vstřelil branku!
Autorem branky je TAMMY ABRAHAM, asistoval mu Evan Ndicka!!!
VAR nakonec potvrdil, že se o ofsajd nejednalo a gól platí.
90'
Celou situaci ještě zkoumá VAR.
89'
Tammy Abraham dopravil míč do sítě po rohovém kopu, ale kvůli ofsajdu jeho branka neplatila.
88'
Hosté budou zahrávat rohový kop.
87'
Střídání v týmu SSC Neapol:
ze hřiště odchází Hamed Traorè, přichází Leo Östigaard,
ze hřiště odchází Chviča Kvaracchelija, přichází Giacomo Raspadori.
86'
Střídání v týmu AS Řím:
ze hřiště odchází Rasmus Kristensen, přichází Tommaso Baldanzi.
84'
Neapol právě vstřelila branku!
Autorem branky ej VICTOR OSIMHEN!!!
VICTOR OSIMHEN se postavil ke značce pokutového kopu a neomylně proměnil! Jeho střela doprostřed byla vynikající a brankář neměl nárok.
83'
Pokutový kop bude zahrávat Victor Osimhen!
83'
Je to jasné! Pokutový kop pro Neapol.
82'
Hlavní rozhodčí se jde podívat na video. Bude se kopat penalta či ne?
82'
Hlavní rozhodčí řeší s VARem, zdali se nebude kopat penalta pro Neapol.
81'
André Anguissa za svůj faul vidí žlutou kartu.
80'
Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hráči AS.
78'
Domácí hráči budou zahrávat volný přímý kop.
76'
Domácí budou zahrávat volný přímý kop. e
75'
Amir Rrahmani sestřelil unikajícího Dybalu a za svůj zákrok vidí žlutou kartu.
73'
Cyril Ngonge narýsoval nádhernou přihrávku přímo na Victora Osimhena, který utekl obraně AS a vypálil. Brankář Mile Svilar předvedl fantastický zákrok a vyrazil střelu na rohový kop.
72'
Velkou šanci měl Chviča Kvaracchelija, který si naběhl na centr od Victora Osimhena. Chviča Kvaracchelija se snažil zastřihnout z první nůžkami, ale jeho pokus zblokovala obrana nad.
71'
Cyril Ngonge se dostal k míči, otočil se a vypálil. Jeho střela však neměla potřebné parametry a skončila mimo.
70'
ze hřiště odchází Jens Cajuste, přichází Hamed Traorè,
ze hřiště odchází Matteo Politano, přichází Cyril Ngonge.
69'
ze hřiště odchází Edoardo Bove, přichází Renato Sanches,
ze hřiště odchází Sardár Azmún, přichází Tammy Abraham.
68'
Matteo Politano si převzal míč a vypálil. Jeho nebezpečná střela skončila těsně nad. Brankář Mile Svilar si jen oddechl.
66'
Hosté se snaží opět překlopit výsledek na svou stranu a kombinují s míčem na útočné polovině.
64'
Autorem branky je MATHÍAS OLIVERA, asistoval mu Jens Cajuste!!!
Po krásné narážečce se k míči dostal MATHÍAS OLIVERA, který se dostal ke střele a vypálil. Jeho střelu srazil Rasmus Kristensen tak nešikovně, že zapadla až do sítě. S tímto brankář Mile Svilar nemohl nic dělat.
64'
Domácí hráči kombinují s míčem na útočné polovině a vyčkávají na chybu v obraně.
62'
André Anguissa se provinil útočným faulem.
61'
ze hřiště odchází Stephan El Shaarawy, přichází Angeliño.
59'
Autorem branky je PAULO DYBALA!!!
PAULO DYBALA se postavil ke značce pokutového kopu a zavěsil skvěle k tyči. Brankář Alex Meret sice vystihl směr, ale zasáhnout už nedokázal.
59'
Paulo Dybala bude zahrávat penaltu.
58'
Juan Jesus sestřelil ve vápně Sardára Azmúna a verdikt je jasný! Pokutový kop pro AS Řím!
57'
Velkou šanci měl Stanislav Lobotka, který si skvěle naběhl. Následnou střelu brankář Mile Svilar skvěle chytil a na Chviča Kvaracchelija svou dorážkou minul.
56'
Bryan Cristante se dostal ke střele z volného přímého kopu, ale brankář Alex Meret předvedl skvělý zákrok.
55'
Hostující hráči budou zahrávat volný přímý kop.
54'
Victor Osimhen si stěžuje, že byl faulován. Hlavní rozhodčí je však jiného názoru.
52'
Victor Osimhen si naskočil na centr, ale jeho hlavička byla nepřesná.
51'
Na střelu si naběhl Matteo Politano po přihrávce Osimhena, avšak jeho pokus skončil vysoko nad.
49'
Bryan Cristante zahrál tvrdě a přerušil hru. Domácí hráči budou zahrávat volný přímý kop.
47'
Hostující hráči kombinují s míčem a vlastní polovině a čekají na chybu v obraně domácích.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:02.
Máme za sebou první poločas, po kterém hraje Neapol s AS Řím bez branek.
Do utkání lépe vstoupili hosté, když se hned v 6. minutě k tutovce dostal Lorenzo Pellegrini, ale z blízka hlavičkoval nad. Pak měl obrovskou šanci domácí André Anguissa, ale v samostatném úniku pálil velmi mimo. I hostující brankář Mile Svilar předvedl skvělý zákrok, když vyrazil střelu Chviči Kvaraccheliji na rohový kop. Domácí měli v závěru velký tlak, ale branku nevstřelili.
Poločasový stav: 0:0.
45+2'
45'
Giovanni Di Lorenzo si naskočil na volný přímý kop a jen těsně minul hostující bránu.
45'
Po faulu na Politana budou domácí zahrávat volný přímý kop.
43'
Tlak domácích se stupňuje a budou zahrávat rohový kop.
41'
Juan Jesus si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.
40'
Mile Svilar vytáhl fantastickým zákrokem střelu od Chviči Kvaraccheliji na rohový kop.
39'
Střela od Chviči Kvaraccheliji byla sražena na rohový kop.
37'
Domácí hráči jsou v tlaku a drží hosty hluboko na útočné polovině.
36'
To, co teď spálil André Anguissa, je neuvěřitelné!
André Anguissa si naběhl na průnikovou přihrávku a utekl obraně AS Řím. Tváří v tvář brankáři Svilarovi však selhal, kdy bránu minul o několik metrů.
34'
Chviča Kvaracchelija se snažil utéct obraně AS. Ta však dobře zapracovala a odzbrojila jej od míče.
33'
Hostující hráči kombinují s míčem na útočné polovině a vyčkávají na prostor v obraně Neapole.
31'
Victor Osimhen si naběhl na průnikovou přihrávku ze středu hřiště a vystřelil. Jeho dobrá střela nadělala brankáři hostí problémy, ale Mile Svilar nakonec předvedl dobrý zákrok.
29'
Matteo Politano se provinil útočným faulem.
28'
Victor Osimhen se snažil s míčem otočit ve vápně. To se i stalo a domácí forward vystřelil. Jeho střelu na poslední chvíli obrana AS zablokovala.
25'
Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hráči AS, a proto se míče zmocnili domácí.
23'
Domácí kapitán Giovanni Di Lorenzo se provinil útočným faulem a zastavil snažení Neapole o první branku.
21'
Hra je velmi rozháraná a nemá potřebné tempo.
19'
Victor Osimhen se dostal ke střele zpoza vápna a prověřil brankáře Mila Svilara. Ten si s jeho střelou poradil.
18'
Hostující hráči kombinují s míčem a vyčkávají na chybu v obraně domácích.
17'
Giovanni Di Lorenzo se provinil útočným faulem a zastavil tak útočné snažení domácích.
16'
Juan Jesus se protlačil ke střele a z otočky vypálil. Jeho pokus skončil vysoko nad.
15'
Rohový kop budou zahrávat domácí.
14'
Hra bude pokračovat odkopem od hostující brány.
12'
Hra je přerušena, neboť na hrací ploše zůstal ležet André Anguissa.
11'
Domácí hráči mají k dispozici standardní situaci v podobě rohového kopu.
10'
S volným přímým kopem si obrana AS poradila.
9'
8'
Mathías Olivera centroval směrem na hlavu Victora Osimhena, ale brankář Mile Svilar si míč stáhl.
6'
Obrovskou šanci měl Lorenzo Pellegrini, který si naskočil na prodloužení od Stephana El Shaarawyho a hlavičkoval těsně nad. Domácí brankář se jen ohlédl.
6'
Hostující hráči budou zahrávat rohový kop.
4'
Na tribunách je velmi ticho. Domácí fanoušci předvádějí protest proti vedení Neapole.
3'
Velmi nepřesnou rozehrávku předvedl Mathías Olivera. Z následné akce fauloval Chviča Kvaracchelija.
2'
Domácí hráči se ihned ocitli pod tlakem. Z následné akce domácí hráči kombinují na útočné polovině.
1'
Úvodní výkop mají k dispozici hráči AS Řím.
Hlavní rozhodčí přivádí aktéry dnešního utkání na hrací plochu.
Sestavy jsou následující:

SSC Neapol: Meret – Di Lorenzo (C), Rrahmani, Jesus, Olivera – Anguissa, Lobotka, Cajuste – Politano, Osimhen, Kvaracchelija.
Náhradníci: Idasiak, Contini – Dendoncker, Lindström, Mazzocchi, Natan, Ngonge, Östigaard, Raspadori, Rui, Simeone, Traorè.
Trenér: Francesco Calzona

AS Řím: Svilar – R. Kristensen, G. Mancini, Ndicka, Spinazzola – Bove, Cristante, Lo. Pellegrini (C) – Dybala, Azmún, El Shaarawy.
Náhradníci: Boer, Patrício – Abraham, Angeliño, Aouar, Baldanzi, Çelik, Costa, Huijsen, Pagano, Sanches, Zalewski.
Trenér: Daniele De Rossi

Rozhodčí: Sozza – Bercigli, Scatragli.
Zdravím všechny příznivce dobrého fotbalu a vítám Vás u dnešního utkání 34. kola italské Serie A, ve kterém domácí SSC Neapol hostí AS Řím. Přeji Vám příjemnou zábavu.
V rámci 34. kola italské Serie A se mezi sebou utkají týmy SSC Neapol a AS Řím.

Domácí SSC Neapol:
měla po loňské mistrovské sezóně jistě značné ambice i pro tento ročník ligy, ale realita je úplně jiná. Po 33. odehrané ligovém kole mají domácí na svém kontě 49 bodů za 13 výher, 10 remíz a 10 porážek s positivním skóre 50:41. Domácí se tak nachází až na 8. místě ligové tabulky, které nezaručuje ani účast v evropských pohárech. Na 7. Lazio Řím ztrácí 3 body, což minimálně bude meta pro konec sezóny. V minulém ligovém kole padli na hřišti Empoli 1:0

To hostující AS Řím:
je na tom přeci jen o něco lépe. Za 33 odehraných ligových kol mají hosté z věčného města na svém kontě 58 bodů za 17 výher, 7 remíz a 9 porážek s positivním skóre 59:39. Nachází se na 5. místě ligové tabulky, které zaručuje účast v prestižní Lize Mistrů. V minulém kole vyhráli na hřišti Udinese 2:1.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62