Serie A - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sassuolo : AS Řím - 3. prosince 2023   18:00

Sassuolo
25' Consigli (D. Berardi)
1:2
(1:0)
AS Řím
76' Dybala   • 82' R. Kristensen  (Dybala)
Sassuolo
Consigli – Toljan, Erlić, Ruan, Viña (90. Pedersen) – Boloca, Henrique – D. Berardi (90. Castillejo), Thorstvedt (81. Bajrami), Lauriente (65. Račić) – Pinamonti (81. Defrel).
Pegolo, Cragno – Mulattieri, Ferrari, Ceïde, Volpato.
Matteo Marcenaro
Mapei Stadium – Città del Tricolore, Reggio Emilia
AS Řím
Patrício – G. Mancini (68. Lo. Pellegrini), Llorente, Ndicka – Karsdorp (46. R. Kristensen), Bove (46. Azmún), Paredes, Cristante, Spinazzola (68. El Shaarawy) – Dybala (87. Çelik), Lukaku.
Boer, Svilar – Belotti, Sanches, Aouar, Zalewski.

Je konec. US Sassuolo Calcio doma prohrálo ve 14. kole s týmem AS Řím 1:2. Zápas ovlivnila červená karta v 63. minutě, po odchodu Bolocy AS převzalo otěže zápasu a díky brankám Paula Dybaly a Rasmuse Kristensena bere plný počet bodů.
90+8'
90+7'
Leandro Paredes (AS Řím) odkopl balon daleko na polovinu US Sassuolo.
90+7'
Naděje žije, US Sassuolo jde možná do posledního útoku.
90+6'
Pan rozhodčí vyloučil z lavičky AS jednoho z členů realizačního týmu.
90+5'
Lorenzo Pellegrini (AS Řím) dostal pěknou přihrávku od Rasmuse Kristensena. Jenže svou silnější nohou z první trefil ve vápně jenom brankáře US Sassuolo .
90+4'
Martin Erlić (Sassuolo) málem svlékl na polovině Lukaka a právem viděl za svůj zákrok u kruhu žlutou kartu.
90+3'
Stephan El Shaarawy se provinil faulem na středního záložníka US Sassuolo. Domácí jdou ještě zlobit.
90+2'
Rui Patrício (AS Řím) kontroloval domácí střelu z úhlu. Hráči US Sassuolo ještě reklamují roh. Jenže rozhodčí se umluvit nedal.
90'
Leandro Paredes (AS Řím) dostal po rohu domácích míč mimo ohrožený prostor. Pak se odhodlal ke střele ještě Ruan, ale jeho raketa vyletěla skoro na střechu stadionu.
90'
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio:
ze hřiště odchází Matías Viña, přichází Marcus Pedersen,
ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Samuel Castillejo.
89'
US Sassuolo je na balonu, ale Uroš Račić (Sassuolo) pálí opět svou levačkou jenom nad branku týmu z věčného města.
88'
Andrea Consigli se dostal na balon těsně před rozběhnutým belgickým útočníkem. Lukaku ještě poděkoval za centr do vápna svému kolegovi.
87'
Střídání v týmu AS Řím:
ze hřiště odchází Paulo Dybala, přichází Zeki Çelik.
86'
Uroš Račić (Sassuolo) dostal nabídku na hranici vápna, jenže jeho levačka šla příliš vysoko branky AS.
86'
AS Řím měl k dispozici další roh, ale bylo z toho nakonec jenom příliš povyku pro nic.
85'
Paulo Dybala (AS Řím) dostal nabídku od Stephana El Shaarawyho ve vápně, ale k pořádnému zakončení se kvůli obránci nedostal.
84'
AS je na pravé straně na balonu a nikam nespěchá.
83'
Žlutá karta pro tým US Sassuolo Calcio (Matheus Henrique).
82'
AS Řím právě vstřelil branku!
AS Řím jde do vedení po šťastné střele. Dybala na pravé straně vápna oslovil RASMUSE KRISTENSENA, který sice trefil hráče US Sassuolo. Jenže od Ruana se dostal míč do branky domácích, 1:2.
81'
ze hřiště odchází Kristian Thorstvedt, přichází Nedim Bajrami,
ze hřiště odchází Andrea Pinamonti, přichází Grégoire Defrel.
81'
Nehraje se kvůli ošetřování a rozhodčí dává jasně najevo, že čas nastaví.
80'
Martin Erlić (Sassuolo) dostal kopačkou do obličeje po skluzu na levé straně. Hra je přerušena.
79'
Žlutá karta pro tým AS Řím (Rasmus Kristensen). Rasmus Kristensen sestřelil rozběhnutého soupeře a viděl hned žlutou kartu.
78'
Nehraje se, fanoušci AS odpálili pyrotechniku. Horkohlavé příznivce šel uklidnit i trenér hostů.
76'
Tým z věčného města srovnal z penalty. PAULO DYBALA poslal levačkou balon k tyčce. Andrea Consigli si sice na míč sáhl, ale ten skončil v brance US Sassuolo, 1:1.
75'
Martin Erlić (Sassuolo) ve vápně trefil Rasmuse Kristensena do nohy. No a rozhodčí písknul penaltu.
74'
Desátý rohový kop AS byl zahrán nakrátko. Jenže centr Leandra Paredese byl nepřesný.
73'
Paulo Dybala (AS Řím) to zkusil z pravé strany, ale jeho křižná střela byla zablokována hřáči US Sassuolo. Hráči z věčného města ale mají alespoň aut.
72'
US Sassuolo se ale na polovině AS nezdrželo. Domenico Berardi (Sassuolo) totiž svůj centr výrazně přetáhl.
71'
Domenico Berardi (Sassuolo) dobře tahá čas na pravé straně. Navíc si vymodlil faul od Stephana El Shaarawyho.
70'
Paulo Dybala poslal balon po faulu Berardiho do ohně, ale ve vápně se k němu hlavou nikdo z hráčů AS nedostal.
69'
Žlutá karta pro tým US Sassuolo Calcio (Domenico Berardi).
69'
Domácí dostali po pádu Lukaka na balon. Jenže Andrea Pinamonti (Sassuolo) se na centr z pravé strany nedostal. Na balon se lehce dostal Rui Patrício.
68'
ze hřiště odchází Gianluca Mancini, přichází Lorenzo Pellegrini,
ze hřiště odchází Leonardo Spinazzola, přichází Stephan El Shaarawy.
67'
Evan Ndicka (AS Řím) vybojoval pro hosty rohový kop. Ten poslal Leandro Paredes na hranici vápna. Jenže signál se nepovedl a zakončení se nekonalo.
66'
Domácí nyní hrají v oslabení systémem 4-3-2
65'
ze hřiště odchází Armand Lauriente, přichází Uroš Račić.
64'
Daniel Boloca (Sassuolo) trefil stojnou nohu obránce AS a viděl okamžitě žlutou kartu. Jenže pak se šel pan rozhodčí podívat na video a vytasil hned červenou kartu.
63'
Jenže celou akci šel posoudit rozhodčí k videu.
62'
Daniel Boloca (Sassuolo) trefil stojnou nohu obránce AS a viděl okamžitě žlutou kartu. Jenže do akce jde VAR.
62'
Domenico Berardi (Sassuolo) si pěkně sklepl balon na levačku a diriguje útok domácích.
61'
Kristian Thorstvedt (Sassuolo) se dopustil zbytečného útočného faulu před vápnem AS a řekl si velmi hlasitě o své střídání.
60'
Paulo Dybala (AS Řím) byl na hranici vápna, jenže tam ho připravil o balon dobrým zákrokem Chorvat Martin Erlić (Sassuolo).
59'
Ten Leandro Paredes posílal na přední tyčku, ale tam byl připravený obránce domácích, který dostal míč mimo ohrožený prostor.
58'
Matheus Henrique (Sassuolo) si uhlídal levou tyčku a AS má k dispozici rohový kop.
57'
Sardár Azmún (AS Řím) dostal pěkný centr na hranici vápna. Míč si zpracoval na prsou a pak pravačkou minul branku domácího celku.
56'
Žlutá karta pro tým US Sassuolo Calcio (Kristian Thorstvedt). Kristian Thorstvedt sestřelil protihráče a viděl za své počínaní žlutou kartu.
55'
Rui Patrício (AS Řím) dostal pod kontrolu nepřesný balon z kopaček US Sassuolo. AS jde do zformované obrany.
54'
Sardár Azmún našel na středu rozběhnutého Lukaka, který šel na branku a vystřelil na hranici vápna pravačkou. Jenže toho vyčapal u levé tyčky Andrea Consigli
53'
Sardár Azmún (AS Řím) nenašel Romela Lukaku ve vápně, jeho stín Ruan jej totiž dobře strážil.
52'
US Sassuolo získalo aut na polovině hřiště a nikam nespěchá.
51'
Paulo Dybala nenašel na pravé straně Bryana Cristanteho. Poté Argentinec upadl ve vápně, jenže šel si pro penaltu příliš okatě.
50'
Oba týmy si vyměnily v krátkém čase držení míče, ale bylo to bez střely na branku.
49'
Dybala si seběhl na hranici vápna, jenže jeho centr na Sardára Azmúna, který se nacházel těsně před malým boxem, byl nepřesný.
48'
Leonardo Spinazzola (AS Řím) sklepl hlavou balon na hranici vápna pro Dybalu, ale AS se dostalo pak s míčem až na vlastní polovinu.
47'
AS vybojovalo svůj šestý rohový kop, ten směřoval na přední tyčku. Tam ale kralovala obrana domácího týmu
46'
ze hřiště odchází Rick Karsdorp, přichází Rasmus Kristensen,
ze hřiště odchází Edoardo Bove, přichází Sardár Azmún.
46'
Je za námi první poločas. Po něm vede US Sassuolo Calcio nad týmem AS Řím poměrem 1:0. Jedinou branku vstřelil ve 25. minutě Andrea Consigli, který dostal na zadní tyčce balon do sítě.
45+1'
45+1'
AS mělo v závěru rohový kop, ten ale obrana US Sassuolo dostala na bližší tyčce mimo ohrožený prostor.
45'
Evan Ndicka se snažil hledat Ricka Karsdorpa na pravé straně. Jenže Andrea Consigli (Sassuolo) si došel pro přetažený centr.
44'
Kristian Thorstvedt (Sassuolo) se zčistajasna vynořil v ložence, ale jeho zakončení nebylo vůbec povedené. Rui Patrício (AS Řím) mu lehce sebral jeho náznak dobré šance.
43'
Právě Gianluca Mancini (AS Řím) se na polovině hřiště dopustil zbytečného faulu a teď si hlasitě povídá s rozhodčím.
42'
Paulo Dybala poslal rohový kop z levé strany na hlavu Gianluca Manciniho. Ten se ale hlavou neprosadil.
41'
Romelu Lukaku (AS Řím) na sebe strhl ve vápně pozornost a poslal balon na pravou stranu. Tam byl Paulo Dybala, který zakončil svou silnější nohou k tyčce. Tam se ale skvělým zákrokem dostal brankáč US Sassuolo Andrea Consigli.
40'
Paulo Dybala (AS Řím) se otočil s balonem, dozvěděl se, že nemá komu přihrát poslal balon dozadu.
39'
Rick Karsdorp (AS Řím) na pravé straně našel svým centrem jenom tělo obránce Matíasa Viñy.
38'
Leonardo Spinazzola (AS Řím) byl na levé straně zastaven obráncem US Sassuolo. AS ale nemá k dispozici ani rohový kop.
37'
Armand Lauriente (Sassuolo) se snažil z levé strany najít kolegu v útoku Andreu Pinamontiho. Jenže o t ho se dobře postaral obránce AS.
36'
Rui Patrício (AS Řím) dostal balon po minele do svého držení a AS se snaží na vlastní polovině kombinovat.
35'
US Sassuolo je na balonu a nikam v tuto chvíli nespěchá.
34'
Leandro Paredes (AS Řím) si roh poté zopakoval z pravé strany. Jenže balon dostal do bezpečí domácí hráč Andrea Pinamonti.
33'
Leonardo Spinazzola (AS Řím) neodcentroval z levé strany. AS získalo rohový kop. Leandro Paredes jej poslal na přední tyčku, jenže tam byl Gianluca Mancini (AS Řím) pokrytý.
32'
Leonardo Spinazzola (AS Řím) poslal z levé strany centr na hranici vápna. Jenže obsazený Lukaku se na vysoký balon nedostal.
31'
Domenico Berardi (Sassuolo) zastavil centr na levou stranu. Rychle poslal balon do autu za polovinu hřiště.
30'
Bryan Cristante (AS Řím) zkoušel poslat z první pravačkou balon do vápna na Lukaka. Jenže jeho trknutí bylo až příliš silné, US Sassuolo je aktuálně na míči.
29'
Ruan (Sassuolo) skluzem poslal míč do autu po pokusu o průnik AS na levé straně.
28'
AS je na balonu, ale útočí aktuálně do kompaktní obrany US Sassuolo. Dybala byl nucen poslat balon dozadu.
27'
Andrea Consigli (Sassuolo) si došel pro nepřesný centr na belgického útočníka Lukaka.
25'
Sassuolo právě vstřelilo branku!
Domácí jdou do vedení v polovině prvního dějství. Domenico Berardi zakončoval na levé straně vápna. Jeho pokus na zadní tyčce poslal do odkryté části branky z první pravačkou ANDREA CONSIGLI, 1:0. Asistence: Domenico Berardi.
24'
Dybala špatně přihrál a pak se Gianluca Mancini dopustil zbytečného faulu na polovině hřiště. US Sassuolo jde útočit.
23'
Romelu Lukaku (AS Řím) nabíhal na kolmici do vápna US Sassuolo, ale Ruan mu skluzem uzmul balon.
22'
US Sassuolo dobře napadá rozehrávku AS na jeho polovině. No a Matheus Henrique vybojoval pro zelenočerné na pravé straně balon.
20'
Andrea Consigli (Sassuolo) si došel pro vysoký centr z levé strany.
19'
Nehrálo se přes minutu. Na balonu jsou aktuálně na pravé straně hráči AS.
18'
Matheus Henrique (Sassuolo) upadl na polovině hřiště po šprajcu. Hraje přerušena.
17'
Armand Lauriente (Sassuolo) dostal vynadáno od Ricka Karsdorpa po teatrálním pádu u levé lajny.
16'
Leandro Paredes (AS Řím) zestřelil Andrea Pinamontiho na polovině hřiště. Hra je přerušena. Celý incident se obešel bez karetního napomenutí.
15'
Edoardo Bove (AS Řím) získal rohový kop na levé straně. Ten směřoval na přední tyčku, ale tam se dostali na míč domácí obránci, kteří poslali balon mimo ohrožený prostor.
14'
Andrea Pinamonti (Sassuolo) byl osloven centrem z pravé strany na hranici velkého boxu. Jenže jeho hlavička se do branky AS nevešla.
13'
Evan Ndicka (AS Řím) se provinil šlapákem. US Sassuolo jde útočit.
12'
Edoardo Bove (AS Řím) se provinil útočným faulem před velkým boxem domácích. US Sassuolo jde útočit do zformované obrany.
11'
Paulo Dybala (AS Řím) z pravé strany trefil jenom obránce US Sassuolo. AS je stále v držení míče na polovině domácích.
10'
Paulo Dybala (AS Řím) dostal balon na hranici vápna. Jenže balon netrefil čistě a jeho pokus šel jenom na střed branky US Sassuolo. Andrea Consigli neměl s jeho pokusem problém.
9'
Kristian Thorstvedt (Sassuolo) byl zastaven při pokusu o rychlý únik po levé straně.
8'
US Sassuolo dobře napadá rozehrávku AS. Římané jsou pod tlakem, ten ale ukončil faul na Dybalu.
7'
Andrea Consigli (Sassuolo) se dostal na balon, ale s rozehrávkou nikam nespěchal.
6'
Leandro Paredes a Paulo Dybala to zkusili v krátkém čase z hranice vápna, ale oba pokusy zablokovala obrana US Sassuolo.
5'
Armand Lauriente (Sassuolo) poslal balon na pravou stranu, ale Dybala se rozhodl pro zpětnou přihrávku.
4'
Leandro Paredes odevzdal balon soupeři, ale Kristian Thorstvedt ztratil stabilitu a skončil na levé straně na zemi.
3'
Andrea Pinamonti dobře napadal rozehrávku AS a španělský obránce Římanů poslal balon rychle do autu.
2'
Faul hostů zastavil pokus US Sassuolo o rychlou průnikovou přihrávku. Míč je nyní u brankáře domácích a ten nikam s rozehrávkou nespěchá.
1'
US Sassuolo začalo první dějství na balonu. Jenže domácí po dvaceti vteřinách odevzdali míč AS.
1'

US Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan, Erlić, Ruan, Viña – Boloca, Henrique – D. Berardi, Thorstvedt, Lauriente – Pinamonti.
Náhradníci: Pegolo, Cragno – Pedersen, Račić, Mulattieri, Bajrami, Ferrari, Ceïde, Castillejo, Volpato, Defrel.
Trenér: Alessio Dionisi

AS Řím: Patrício – G. Mancini, Llorente, Ndicka – Karsdorp, Bove, Paredes, Cristante, Spinazzola – Dybala, Lukaku.
Náhradníci: Boer, Svilar – Lo. Pellegrini, Belotti, Azmún, Çelik, Sanches, Aouar, R. Kristensen, Zalewski, El Shaarawy.
Trenér: José Mourinho

Rozhodčí: Matteo Marcenaro.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z fotbalu. Nejvyšší italská soutěž pokračuje v neděli třetího prosince už 14. kolem. V něm na sebe narazí týmy US Sassuolo Calcio a AS Řím. Úvodní hvizd zazní v 18:00.
US Sassuolo Calcio
Když domácí na konci září v po sobě jdoucích kolech skalpovali Juventus a Inter, jejich fanoušci museli být štěstím bez sebe. To bylo ale ze strany černozelených na dlouhou dobu vše. Na vítězství čekali šest kol. Během, kterých spadli až na patnáctý flek nejvyšší italské soutěže. To se jim podařilo změnit v posledním utkání, když v bláznivém zápase přehráli Empoli 3:4 venku. O vítězství rozhodl až ve druhé minutě nastavení Domenico Berardi. Naváží domácí na venkovní výhru?
AS Řím
V italské lize se celek z hlavního města nachází na pátém místě, a to se na něj teprve vyšplhal, neboť z posledních pěti zápasů hned tři vyhrál a jednou remizoval. Ve 12. kole Římané přehráli Lecce 2:1 přesto, že po devadesáti minutách prohrávali 0:1. O osudu zápasu rozhodli v nastavení Dybala a Lukaku. Pak přišla pro české fanoušky známá pouť hráčů z věčného města do Prahy, kde v Evropské lize padli se Slavií 2:0. V předposledním kole z toho byl před reprezentační pauzou bod ze bezbrankovou remízu v derby s Laziem. No a naposledy tým z věčného města na Olympijském stadionu přehrál Udinese 3:1.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62