Serie A - 33. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Verona : Udinese - 20. dubna 2024   20:45

Verona
90+3' Coppola (Duda)
1:0
(0:0)
Verona
Montipò – Centonze, Coppola, Magnani, Cabal (83. Duda) – Serdar (83. Suslov), Silva (59. Bonazzoli) – Mitrović (59. Świderski), Folorunsho, Lazović (C) (77. Vinagre) – Noslin.
M. Chiesa, Perilli – Belahyane, Charlys, A. Cissé, Henry, Tavşan, Tchatchoua.
Guida – Di Iorio, Perrotti
Stadio Marcantonio Bentegodi, Verona
Udinese
Okoye – Pérez, Bijol, T. Kristensen – Ehizibue (81. Ferreira), Walace, Payero, Kamara – Samardžić, Pereyra (C) – Lucca (90+2. Success).
Padelli, Silvestri – Brenner, Davis, Ebosele, Kabasele, Tikvić, Zarraga, Zemura.

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 8:8. Rohy: 10:6. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 18:12.
Je tu konec šíleného zápasu, který sice nabídl pouze jednu branku a to až v poslední minutě, ale viděli jsme spoustu krásných akcí a šancí na obou stranách. Od začátku druhé půle byly oba týmy velice aktivní a snažily se skórovat. Dvakrát nastřelili domácí brankovou konstrukci a pokaždé to bylo z rohu. Z rohů hrozili i hosté, jejichž šance zakopával Lucca. Ve třetí minutě nastavení se však domácí dočkali, když se po centru od rohového praporku z nohy Ondreje Dudy dokázal prosadit hlavou Diego Coppola a rozhodnout tak utkání ve prospěch Verony. Neskutečně důležité tři body pro Veronu, která se díky tomuto dostává na patnácté místo právě před Udinese a Empoli. Ode mě to pro dnešek bude vše. Budu se na vás těšit u dalšího přenosu z italské či jiné fotbalové ligy, do té doby na počtenou!
90+6'
90+6'
Vhazování pro Udinese na polovině Verony.
90+5'
Po útočném faulu hostů ještě dopředu může Verona.
90+3'
Hellas Verona právě vstřelila branku!
A je tu rozhodující gól, který dost možná hodně pomůže Veroně v soubojích o záchranu! Roh si na starost vzal slovenský středopolař Ondrej Duda a posadil míč na hlavu DIEGU COPPOLOVI, který poslal míč k pravé tyči branky Udinese. Neskutečný gól v poslední minutě, který už asi nikdo nečekal.
90+2'
Mezitím domácí získali rohový kop.
90+2'
V nastavení přichází změna na straně hostů. Ze hřiště odchází Lucca a přichází Success.
90+1'
Noslin se dostal k hlavičce, ale z brankové čáry vykopl míč jeden z obránců a k dorážce se domácí nedostali.
90'
Verona znovu působí na polovině Udinese a získává rohový kop po zblokovaném centru.
89'
Nyní útočí Udinese, ovšem ne na dlouho a Verona získává odkop od branky.
88'
Obrovská šance pro Folorunsha! Vynikající centr našel právě tohoto útočného hráče, který hlavičkoval ale jen do břevna a skóre tak zůstává stejné.
87'
Po faulu na Folorunsha budou domácí zahrávat další přímý kop. Tentokrát z postranní čáry.
86'
Po faulu na Świderskiho má Verona k dispozici standardku ze zajímavé pozice.
85'
Udinese se snaží držet míč na svých kopačkách a budou vhazovat na polovině soupeře.
84'
Hned po příchodu se Suslov dostal do konfliktu s Walacem, který hraje pod žlutou kartou, ovšem nepřichází žádný trest v podobě karty a hraje se dál.
83'
Na hřiště přichází dva slovenští hráči Suslov s Dudou, kteří střídají Serdara a Cabala. Uvidíme, jestli třeba právě tito hráči nebudou klíčovými v závěru tohoto zápasu.
82'
Vhazování pro Udinese kousek od velkého vápna domácího celku.
81'
Karol Świderski hlavičkoval ve vápně, ale ani tato hlavička neohrozila branku hostů.
81'
První střídání v týmu Udinese. Ze hřiště odchází aktivní Ehizibue, místo něj na poslední desetiminutovku přichází Ferreira.
80'
Aut pro Veronu ještě o kousek dál, ovšem přichází střídání.
79'
Lucca zkazil finální přihrávku, ovšem práce jeho spoluhráčů vybojovala míč zpět, ale nyní vhazuje Verona po nepřesné hlavičce jednoho z obránců hostů.
77'
Další střídání na straně Verony. Ze hřiště odchází Lazović, místo něj přichází na poslední minutky Vinagre.
76'
Noslin se snažil přehodit Kristensena, to se mu nepovedlo, ale míč se odrazil k Serdarovi a ten vyslal skákavou střelu na branku Udinese.
75'
Jaka Bijol opět hlavičkoval, ale ani tato jeho hlavička se nevešla mezi tři tyče Mantipovy branky.
74'
Rohový kop pro Udinese po nešikovné přihrávce Centonzeho.
73'
Obrovská šance, ve které byl Kingsley Ehizibue, ovšem domácí hráč vletěl do střely a obětavým zákrokem ji zblokoval.
72'
Okamžitě šel do útoku Ehizibue, ten však byl v offsidu a poté se píská i útočný faul jednoho z hráčů Udinese.
71'
Do vzduchu se pověsili dva hráči Verony, ovšem ani jeden z nich se nedostal k zakončení. Poté však přišel další centr do vápna a k zakončení se dostal Cabal, který poslal míč jen doprostřed branky a Okoye si připisuje zákrok.
70'
A další roh domácího celku.
69'
Vhazování pro Veronu na útočné polovině. Domácí se tlačí za gólem.
68'
Hosté se skvěle ubránili a míč končí až u brankáře Montipa.
67'
Hosté ihned po dlouhém nákopu ztrácí míč a dopředu jde znovu Verona, která získává rohový kop po zblokované střele Folorunsha.
66'
Verona má míč stále v moci i po rohu, ovšem nepovedlo se udržet míč a hosté budou vhazovat.
65'
Rohový kop pro domácí Veronu.
64'
V offsidu byl přichycen Pereyra, který sice dovedl míč do branky, ale byl máván offside a skóre se nemění.
63'
K zakončení patou se dostal po tečovaném centru Pereyra, ale branku Mantipa neohrozil. Odkop od branky pro domácí tým.
63'
Další rohový kop, tentokrát však z druhé strany.
62'
rohový kop pro hostující tým po zblokovaném centru.
61'
Ehizibue se nedostal přes obránce Verony a přichází o míč.
60'
Do útoku běžel Centonze, ovšem upadl, ale nepíská se a hraje Udinese.
59'
Dvojité střídání Verony. Ze hřiště odchází Silva a Mitrović, místo nich přichází Bonazzoli a Świderski.
58'
Ehizibue chtěl faul, ovšem nepíská se a od branky rozehrávají domácí.
57'
Další faul, tentokrát však na druhé straně na Lorenza Luccu.
56'
Po dalším faulu Udinese rozehrává Verona poblíž půlicí čáry.
56'
Odkop od branky pro Udinese.
55'
Rohový kop po blokovaném centru Centonzeho.
54'
K míči se dostávají opět domácí, kteří jsou ve druhé polovině rozhodně aktivnější než v té první.
54'
Autové vhazování pro Udinese na vlastní polovině.
53'
Útočný faul Verony, který ukončuje její útočné snažení.
52'
A další velká šance hned z rohu! Jaka Bijol se pověsil do vzduchu a hlavičkoval k pravé tyči branky Mantipa, ovšem ani tato střela nekončí v brance.
51'
Udinese drží míč na polovině soupeře a dostalo se do další velké šance! Kamara posílal míč do vápna na Ehizibueho, ovšem ten placírkou minul míč a domácí odvrací na rohový kop.
50'
Vhazování pro Udinese na vlastní polovině po ztrátě Verony.
49'
Lazar Samardžić se dostal do palebné pozcie ve vápně, ještě pod sebe náhrál, ovšem Lucca zahazuje i tuto velkou šanci a překopává branku Mantipa.
48'
Tečovaný míč proskákal k Okoyemu a ten si připsal snadný zákrok.
48'
Verona zůstává i po odvráceném rohu na soupeřově polovině a dostává se do tlaku hned z kraje poločasu.
47'
Skvělý centr Magnaniho, po kterém Verona vybojovala rohový kop.
46'
Začíná druhý poločas. Oba týmy zatím zůstávají beze změny.
46'
Je tu konec první půle zápasu mezi domácí Hellas Veronou a hostujícím Udinese Calcio. Tato část hry nám nenabídla žádnou branku ani moc šancí, zato spoustu žlutých karet. Asi největší šanci poločasu měl Lorenzo Lucca, který zakončoval na hranici malého vápna, ovšem jeho střelu dokázal Lorenzo Montipò vykopnout z brankové čáry. V závěru poločasu se do šance ještě dostal Tijani Noslin, který po rohu hlavičkoval na přední tyč a byl tak přesný, že trefil právě brankovou konstrukci. Poločasové skóre je tak nerozhodně 0:0. Snad nám druhý poločas nabídne více šancí a gólů.
45'
45'
Stefan Mitrović nyní vybojoval alespoň roh, kterým dokázali domácí ohrozit branku Udinese! Hlavičkující Noslin trefil svým zakončením tyčku branky Okoyeho a ta tak zachránila hosty od obdržení branky.
43'
Dopředu se dostal Lazović, předával míč pod sebe, ale Perez skvěle zamezil Noslinovi ve skórování.
42'
Po faulu Centonzeho mají k dispozici hosté další standardku, kterou rozehráli nakrátko, ale přišel centr do vápna. Ten však byl jen tečován k brankáři Mantipovi, který míč v klidu zalepil.
42'
Centr za obranu došel až k Mantipovi a Verona opět rozehrává odzadu.
40'
Lucca zůstal za obranou a rozhodčí zvedal praporek. Rozehrávka pro Veronu.
39'
Do protiútoku se dostal okamžitě domácí tým, který nakonec z blokované střely nevybojoval ani roh kvůli teči útočícího hráče.
38'
Nabídka pro Luccu byla moc dlouhá a míč sebral brankář Montipò.
37'
Vhazování pro Veronu po dobrém dostoupení.
36'
Další faul Verony a rozehrávka Udinese. Velice se nám hra kouskuje.
35'
Autové vhazování pro Veronu, která působí na polovině Udinese.
34'
Útočný faul Udinese, po kterém může Verona pokračovat, ale ne na dlouho kvůli další ztrátě hráčů v modrém.
33'
Samardžić vyzkoušel střelu kolem zdi levačkou. Míč mířil vedle pravé tyče a neohrozil branku Mantipa.
32'
Po faulu na Samardžiće přichází další standardní situace pro hosty. Je z velké vzdálenosti, ovšem dalo by se i přímo zakončovat.
31'
Vhazovat nyní budou hosté zhruba na polovině hrací plochy.
30'
V pokutovém území šel k zemi Fabien Centonze, ale pokutový kop se nepíská a rozehrává Okoye.
29'
Poměr žlutých karet se vyrovnává na 2:2 po šlapáku Samardžiće, který vidí za svůj prohřešek žluté napomenutí.
28'
Po faulu na Luccu budou rozehrávat hosté.
27'
Mezitím se Verona dostala na útočnou polovinu, kde však opět ztrácí míč.
26'
Obrovská šance Udinese! Rohový kop zahraný po zemi prošel až na hranici malého vápna, odkud zakončoval Lucca, ovšem jeho střela mířila doprostřed branky a Lorenzo Montipò si připisuje první důležitý zákrok.
25'
Samardžić se snažil projít mezi dvěma hráči, ale míč se dostal jen k Payerovi, který zakončil a jeho tečovaná střela končí na rohu.
24'
Odkop od branky pro Udinese po dlouhém míči na Lazoviće.
23'
Udinese se okamžitě dostává do útoku a znovu se píská faul Verony, tentokrát prohřešek Folorunsha.
22'
Cabal se dostal k hlavičce, ovšem branku Okoyeho neohrozil, protože tato hlavička mířila nad branku hostů.
21'
Míč pod sebe dával Michael Folorunsho, který se dostal do vápna, ovšem hráči Udinese stačili ukopnout míč na roh a Verona má šanci na ohrožení branky.
20'
Centr za obranu nebyl přesný a k míči se dostávají domácí.
20'
Hosté vybojovali vhazování na polovině Verony a otáčí hru na druhou stranu.
19'
Odkop od branky i na druhé straně.
18'
Cabal se pokusil o centr, ovšem ukopl se a míč skončil daleko v zámezí. Odkop od branky pro Udinese.
17'
Verona drží míč na svých kopačkách a snaží se uklidnit hru přihrávkami mezi obránci.
16'
A další karta! Tentokrát na straně Udinese pro Walace za úder do obličeje.
15'
Lazar Samardžić poslal další centr do vápna, ten mířil na zadní tyč, ovšem pískal se útočný faul a rozehrávat budou domácí.
14'
A je tu hned druhá žlutá karta! Za stažení zezadu během rychlého protiútoku si ji připsal Juan Cabal.
13'
Teď už přichází žlutá karta. Několik faulů Serdara se nasčítalo a jako první v dnešním utkání vidí žlutý kartónek.
11'
A další faul. Tentokrát se provinil Serdar, ale poblíž poloviny a Udinese rozehrávají na krátko.
11'
Tento centr nebyl ideální, ale i přesto se dostalo Udinese k zakončení, které však mířilo daleko od branky domácího celku. Odkop od branky pro Mantipa.
10'
Další faul Verony, tentokrát na Ehizibueho v podání Cabala. Další šance na ohrožení branky domácích.
8'
K zakončení z voleje se na malém vápně dostal Diego Coppola, ovšem jeho zakončení mířilo vysoko nad.
7'
Tijani Noslin se nenatlačil před obránce Udinese, ale vybojoval alespoň aut a nyní bude Verona zahrávat i rohový kop.
7'
Útočný faul Kristensena, po kterém rozehrává brankář Verony.
6'
Udinese je zpět u míče a jeho hráči získali vhazování kousek od pokutového území Verony.
5'
Hosté se dostali k zakončení, ovšem střela Kristensena mířila vysoko nad.
4'
Luccu nedovoleně zastavil jeden z hráčů domácího celku a Udinese mají k dispozici standardku pár metrů od rohového praporku.
4'
Další vhazování pro hosty o kousek dál.
3'
Verona získala vhazování na polovině hostů a chvíli pokračovala v útoku, ovšem Darko Lazović ztratil míč a vhazuje pro změnu Udinese.
2'
Po nepřesné přihrávce, která skončila v autu vhazují hosté, ovšem hned poté přichází faul na hráče Verony a hrají domácí.
1'
Okamžitě přichází faul na jednoho z obránců Udinese a ti tak mohou pokračovat.
1'
Úvodní výkop mají hosté, kteří dnes budou hrát v růžových dresech. Jejich soupeř z Verony bude hrát v typických modrých dresech.
1'
Oba týmy už jsou na trávníku, po pár formalitách již přijde úvodní výkop.

Hellas Verona: Montipò – Centonze, Coppola, Magnani, Cabal – Serdar, Silva – Mitrović, Folorunsho, Lazović (C) – Noslin.
Náhradníci: M. Chiesa, Perilli – Belahyane, Bonazzoli, Charlys, A. Cissé, Duda, Henry, Suslov, Świderski, Tavşan, Tchatchoua, Vinagre.
Trenér: Marco Baroni

Udinese Calcio: Okoye – Pérez, Bijol, T. Kristensen – Ehizibue, Walace, Payero, Kamara – Samardžić, Pereyra (C) – Lucca.
Náhradníci: Padelli, Silvestri – Brenner, Davis, Ebosele, Ferreira, Kabasele, Success, Tikvić, Zarraga, Zemura.
Trenér: Gabriele Cioffi

Rozhodčí: Guida – Di Iorio, Perrotti.
Zdravím všechny fanoušky kvalitního evropského fotbalu! Ve 33. kole italské Serie A se střetnou domácí Hellas Verona a Udinese Calcio. Oba týmy se v této sezóně trápí a domácím patří pouze šestnácté místo, hostům patnácté. Oba celky mají shodný bodový zisk 28 bodů, ale Udinese odehrálo o zápas méně, a tak se v tabulce řadí před Veronu. Ani forma těchto týmů není vůbec ideální. Domácí v posledních pěti utkáních sice prohráli jen dvakrát, ale dvakrát také remizovali a jen jednou vyhráli. Hostující Udinese vyhráli také jednou z posledních pěti utkání, ale jen jednou remizovali a třikrát prohráli. První srovnání sil v sezóně dopadlo gólovou remízou 3:3, když až v poslední minutě Verona srovnala zásluhou gólu Thomase Henryho. I tohle utkání by mělo být velice vyrovnané a snad přinese také takovou spoustu gólů jako první. Zápas začíná v 20:45, sledujte ho se mnou!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62