Španělský pohár -  ONLINE PŘENOS -  Real Sociedad : Espanyol - 22. ledna 2020   21:00

Real Sociedad
45+1' Barrenetxea  • 62' Isak
2:0
(1:0)
Espanyol
Espanyol
Remiro – Gorosabel, Le Normand, Llorente, Muñoz – Guevara (46. Zubeldía), Merino – Barrenetxea (75. Portu), Ödegaard (69. Sangalli), Oyarzabal – Isak
Lobete, Zaldúa, Pardo, Sangalli, Zubiaurre, Zubeldía, Portu
A. Hernández – Alcoba, Naranjo
Reale Arena (San Sebastián)
Espanyol
Prieto – Ávila (66. Piatti), L. López, Calero, Pedrosa – J. López, Lozano (59. V. Sánchez), Iturraspe, Vargas (72. V. Gómez) – Ferreyra, Wu Lei
Naldo, D. López, V. Sánchez, V. Gómez, Piatti, Melendo, Cabrera

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Je konec, Real Sociedad dnes vítězí a postupuje do dalšího kola Copa del Rey. Hosté naprosto zaslouženě prohrávají, protože dnes toho v Reale Areně moc nepředvedli.
90+2'
90+2'
Zajímavé okamžiky na obou stranách, kdy nejprve hosté měli po rohu šanci, kterou ale bravurně zneškodnil gólman Remiro, následně šli domácí do brejku, který Oyarzabal zakončil poměrně slabou střelou.
90+1'
Třetí rohový kop v zápase rozehrají hosté z pravé strany.
90'
Nastavují se dvě minuty.
89'
Ale není to nic vážného a Ferreyra (Espanyol) je již na nohou.
88'
Domácí rozehráli roh z levé strany, domácí ale branku neohrozili, navíc zůstává na trávníku bránící Ferreyra, takže se hra přerušuje.
87'
Roh pro Real Sociedad a samozřejmě domácí nespěchají s jeho exekucí.
85'
Rychlý odkop Prieta od branky Espanyolu, ale míče se chopili u půlící čáry domácí.
84'
Centr míří z pravé strany do vápna Realu Sociedad, kde ale ve vzduchu kraluje gólman Remiro, který míč chytá.
83'
Hosté vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
82'
Adriá Pedrosa (Espanyol) neměl šanci dostihnout nepřesný pas na levou stranu, hrají tak domácí.
81'
Statistika držení míče – 61% : 39%.
79'
O míč se bojuje u půlící čáry, následuje faul Ferreyry, který fauloval na vlastní polovině, domácí nebudou spěchat s rozehrávkou.
78'
První gólová šance Espanyolu, kdy ale Wu Lei, z pravé strany, trefuje pouze břevno domácí branky!
77'
Střelce prvního gólu zápasu vyprovázel potlesk prořídlých tribun.
76'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Barrenetxea, přichází Portu.
74'
Adriá Pedrosa (Espanyol) vhazuje z levé strany, na vlastní polovině, hosté se pokouší zaútočit, ale nedaří se, hned za půlící čárou ztrácejí míč.
72'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Matías Vargas, přichází Víctor Gómez.
71'
Dopředu jdou domácí, kteří se celkem snadno dostávají na polovinu Espanyolu.
70'
Je před námi posledních dvacet minut, domácí vedou již o dva góly, navíc to nevypadá, že bychom měli očekávat nějaký velký tlak Espanyolu.
69'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Martin Ödegaard, přichází Sangalli.
68'
Žlutou kartu dostává Javi López (Espanyol Barcelona).
67'
Také domácí připravují střídání, do hry se chystá s třiadvacítkou Sangalli.
66'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Pipa Ávila, přichází Pablo Piatti.
65'
Na pravé straně se domácí prosadit nedokázali, je jim pískán útočný faul, hrají hosté.
64'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře.
63'
V tuto chvíli to již budou mít hosté hodně těžké, prohrávají o dva góly, navíc necelou půl hodinu před koncem zápasu... ale nic není nemožné.
62'
Real Sociedad právě vstřelil branku!
Nedáš – dostaneš v praxi! Hosté měli před okamžikem svou největší šanci v zápase, ale nevyužili jí, tak zaútočili domácí, do rozevřené obrany, kde si ALEXANDER ISAK jednoduchou kličkou trochu povodil obránce a pravačkou poslal míč nechytatelně do branky.
62'
Álex Remiro (San Sebastian) nyní podržel svůj tým, když po hlavičce Ferreyry z brankové čáry vyráží nadvakrát míč.
61'
Ani hodina hry nestačila Espanyolu k tomu, aby se dočkal gólu... hosté tak i nadále prohrávají o gól.
59'
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Pol Lozano, přichází Víctor Sánchez.
59'
Pol Lozano (Espanyol) nyní zezadu fauluje a byl velmi blízko druhé žluté kartě a tím pádem i vyloučení!
58'
Hosté rozehráli z pravé strany, po následné hlavičce Wu Lei (Espanyol) zasahuje Remiro, nebyl to nijak složitý zákrok.
57'
Z volného kopu se hosté prosadit nedokázali, nicméně následným zvýšeným úsilím vybojovali svůj první roh.
56'
Volný kop pro Espanyol, není to na přímé ohrožení branky, ale na centr do vápna ano.
55'
Žlutou kartu dostává Aihen Muñoz (Real Sociedad San Sebastian).
54'
Ale ani San Sebastianu se nyní nevede rozehrávka a i domácí ztrácejí míč.
53'
Hraje se ve středu hřiště, hosté tam ztrácí míč, vhazují domácí.
51'
Domácí vybojovali rohový kop, je to jejich čtvrtý roh v zápase (hosté neměli ještě ani jeden).
50'
Právě Oyarzabal (San Sebastian) byl nyní faulován u půlící čáry.
49'
A na druhé straně měl šanci Oyarzabal, to, po centru z levé strany, zkusil ve vápna z první, ale branku minul o necelý metr.
48'
Po přihrávce z pravé strany se dostal ke střele, uvnitř vápna soupeře, hostující Ferreyra, který ale ve skluzu nedokázal nasměrovat míč do branky.
47'
Nepřesným centrem z levé strany končí akce Espanyolu.
46'
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Guevara, přichází Zubeldía.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:02.
Skončil první poločas, který ovládli zcela jasně domácí. Ti soupeře pustili k jediné střele, navíc nic moc nebezpečné. Sami naopak několikrát zahrozili, hlavně v úvodu zápasu a nakonec se i, zaslouženě, dočkali vedoucí branky, kterou vstřelil v posledních vteřinách první půle Barenetxea, pro kterého to byla vůbec první branka v dresu San Sebastianu.
45+1'
45+1'
Tak přece jenom jsme se gólu dočkali! Oyarzabal poslal z hranice vápna míč dovnitř, na BARRENETXEU, který si odstoupil od obránce a pravačkou poslal míč nechytatelně k tyči.
44'
Barrenetxea (San Sebastian) zkusil technicky, z levé strany, trefit branku Espanyolu, ale tu netrefil.
43'
Gólman Espanyolu vykopává od své branky, míč získávají vzápětí opět domácí.
42'
Rychlá akce San Sebastianu, míč jde z levé strany na hranici vápna, odkud vypálil vysoko nad branku Espanyolu Martin Ödegaard (San Sebastian).
41'
Probíhá poslední pětiminutovka první půle, zatím je to stále spíše urputná bitva, než nějaký pořádný fotbal. Gólu se asi, podle toho, co oba týmy předvádí v dosavadním průběhu, v první půli již nedočkáme.
40'
Žlutou kartu dostává Guevara (Real Sociedad San Sebastian).
40'
Bránící Iturraspe (Espanyol) fauluje Oyarzabala, další volný kop pro domácí tým.
39'
Martin Ödegaard (San Sebastian) rozehrává volný přímý kop, míč poslal do vápna, kde vyboxovává gólman Prieto.
38'
Žlutou kartu dostává Pol Lozano (Espanyol Barcelona).
37'
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na vlastní polovině, míč opět vzápětí získávají domácí.
36'
Ferreyra (Espanyol) nyní skluzem zastavuje útočícího hráče, na své polovině a může být rád, že to nebyla karta.
34'
Posouzeno to bylo správně, Ávila nezahrál rukou, ale spíše hlavou nebo krkem, kdy zastavil míč ve vápně.
33'
Domácí signalizují hraní rukou jednoho z bránících hráčů Espanyolu, ale sudí nechává hrát dál.
32'
Akce Espanyolu končí odpískaným ofsajdem, rozehrávat tak mohou domácí.
31'
První půl hodina hry byla jasně v režii San Sebastianu, který soupeře k ničemu nepustil. Blíže ke gólu měli rozhodně domácí, ale na nějakou gólovou šanci si musíme počkat do dalšího průběhu.
30'
Prieto dostal úder do hlavy v souboji na hranici malého vápna... nyní ale již stojí na nohou a vrací se do své branky.
29'
Brankář Andrés Prieto (Espanyol) nyní leží na trávníku a musí být ošetřován, je to následek souboje při rohovém kopu Realu Sociedad.
28'
Rohový kop San Sebastianu, domácí dostali míč do vápna, ale to je tak všechno, hosté se ubránili.
27'
Chyba v rozehrávce Epsanyolu, Isak ji chtěl potrestat, ale z levé strany neuspěl, vybojoval však roh.
26'
Aihen Muñoz (San Sebastian) vhazuje z levé strany, na své polovině, míč se ale rychle dostává k brankáři Espanyolu.
25'
Žlutou kartu dostává Mikel Merino (Real Sociedad San Sebastian).
24'
Matias Vargas (Espanyol) se jako první odhodlal v dresu hostů ke střele na branku, jeho přízemní střelu Remiro chytá.
23'
Nepřesná rozehrávka domácích, kteří ve středovém kruhu ztrácejí míč, útočí hosté.
22'
21'
Žlutou kartu dostává Wu Lei (Espanyol Barcelona).
20'
Je za námi první dvacetiminutovka zápasu, který se zatím vyvíjí jednoznačně lépe pro domácí, kteří mají velkou a viditelnou převahu.
19'
Pol Lozano (Espanyol) rozehrál volný kop svého týmu, poslal míč k vápnu Realu Sociedad, kde ale míč získávají domácí.
18'
Barrenetxea (San Sebastian) fauluje na své polovině, standardka pro Espanyol, na polovině domácího týmu.
17'
Další střelecký pokus ti připisují domácí, kdy zpoza vápna, z pravé strany, vypálil Mikel Oyarzabal, který mířil na vzdálenější tyč, jenže branku minul.
16'
Real Sociedad se tak opakovaně snadno dostává na míč a hosté tím pádem zůstávají i nadále pod tlakem.
15'
Hned několik nepřesných rozehrávek předvedli nyní hosté.
14'
Nejenom ze statistiky držení míče je zatím zřejmá převaha domácího týmu, Espanyol se ještě nedostal ani do blízkosti vápna.
13'
Statistika držení míče – 64% : 36%.
12'
Real Sociedad znovu útočí, centr z levé strany míří do vápna Espanyolu, kde ale dobře zasáhl obránce, který míč odkopává do bezpečí.
11'
Z pravé strany zamířil centr do vápna Espanyolu, kde podstoupil souboj útočník Isak, který ale neuspěl.
10'
Martin Ödegaard (San Sebastian) vybojoval míč na polovině soupeře, domácí tak mohou zaútočit.
9'
Pipa Ávila (Espanyol) faulován, hosté zůstávají u míče.
8'
Hlavičkové souboje u půlící čáry, míč získávají domácí.
6'
San Sebastian na polovině soupeře, Isak ztrácí míč, jeho spoluhráči o něj ale ještě zabojovali.
5'
Martin Ödegaard (San Sebastian) se efektně zbavil bránícího hráče Espanyolu a z hranice vápna vypálil, branku ale minul.
4'
Další autové vhazování, tentokrát v podání domácích, z levé strany, u půlící čáry.
3'
Prieto (Espanyol) vykopává míč, ale ten končí v autu.
1'

Real Sociedad San Sebastian: Remiro – Gorosabel, Le Normand, Llorente, Muñoz – Guevara, Merino – Barrenetxea, Ödegaard, Oyarzabal – Isak
Náhradníci: Lobete, Zaldúa, Pardo, Sangalli, Zubiaurre, Zubeldía, Portu

Espanyol Barcelona: Prieto – Ávila, L. López, Calero, Pedrosa – J. López, Lozano, Iturraspe, Vargas – Ferreyra, Wu Lei
Náhradníci: Naldo, D. López, V. Sánchez, V. Gómez, Piatti, Melendo, Cabrera

Rozhodčí: A. Hernández – Alcoba, Naranjo.
V utkání je favoritem domácí tým, zejména díky svým výsledkům v LaLize, kde se San Sebastian pohybuje u pohárových příček. Naproti tomu slavný Espanyol nerozehrál sezónu dobře a aktuálně je nejhorším ligovým mužstev! Nicméně v posledních zápasech Espanyol zabral, potvrdí zlepšenou formu i v duelu se San Sebastianem?
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 4. kola španělského poháru, v němž se utká REAL SOCIEDAD SAN SEBASTIAN s ESPANYOLEM BARCELONA.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.