Házená - Extraliga muži - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dukla : Plzeň - 30. ledna 2021   16:30

Dukla
Dukla
1' J. Patzel  • 2' J. Patzel  • 4' J. Patzel  • 7' Krušberský  • 10' Krušberský  • 11' Klíma  • 13' Harabiš  • 14' Klíma  • 15' Křístek  • 16' Klíma  • 16' Harabiš  • 17' Křístek  • 20' M. Březina  • 22' J. Patzel  • 24' J. Patzel  • 26' Blecha  • 27' A. Zeman  • 27' Sviták  • 32' Klíma  • 32' Blecha  • 33' J. Patzel  • 34' M. Březina  • 37' Grištšuk  • 38' M. Březina  • 40' J. Patzel  • 44' Grištšuk  • 50' Krušberský  • 54' Grištšuk  • 57' Harabiš  • 59' Křístek
32:25
(18:10)
Plzeň
Plzeň
8' Vinkelhöfer   • 9' Chmelík   • 17' M. Škvařil   • 21' M. Škvařil   • 24' M. Škvařil   • 26' Linhart   • 27' Režnický   • 28' Douda   • 29' Režnický   • 31' M. Škvařil   • 34' Šafránek   • 35' Režnický   • 37' Stehlík   • 39' M. Škvařil   • 43' M. Tonar   • 49' Režnický   • 51' Režnický   • 54' Režnický   • 55' Režnický   • 56' Šindelář   • 57' Šafránek   • 60' M. Škvařil
Dukla
Hanák, Pavlíček
Sportovní hala Ruzyně, Praha
hráno bez diváků
Plzeň

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů.
Plzeň sice ve druhém poločase výkon mírně zlepšila, ale nedokázala dostatečně potrestat množství technických chyb na straně Dukly, která si stále v klidu hlídala vysoký náskok. Pražané předvedli výborný výkon a potvrdili skvělou formu, po zásluze tak berou důležité dva body!
HC Dukla Praha – Talent tým Plzeňského kraje 32:25 (18:10)
Nejvíce branek: Patzel 7, Klíma 5/1, Harabiš 4/1 – Režnický 7, Škvařil 6, Tonar 4/3. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 3/2 – 3/3. Vyloučení: 4:4. Diváci: hráno bez.
60'
Milan Škvařil v závěru upravuje skóruje ranou k levé tyči.
60'
Plzni nevyšla ani nahazovačka na Šafránka na levém křídle.
59'
Tonarova zadovka na pivota nepřesná a Křístek trefuje prázdnou plzeňskou branku.
59'
Denis Harabiš propálil Štochla ze sedmičky.
59'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Jan Stehlík), navíc sedmička pro Duklu.
58'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Šindelář).
58'
Petržala znovu úspěšný proti Šindelářovi! Pražané ale poté netrefili prázdnou hostující branku.
58'
Povedený blok domácích, Šindeláře následně vychytal Petržala! Plzeň ale pokračuje v útoku.
57'
Štochlovi pomohlo při střele z pivota břevno.
57'
Ondřej Šafránek odpovídá z levého křídla technickým zakončením.
57'
Harabiš se z pravého křídla trefil kolem Štochlovy hlavy.
56'
Oddechový čas pro domácí.
56'
Z pivota se prosazuje také Jakub Šindelář. Plzeň poprvé od stavu 9:3 prohrává o míň než sedm branek, ale na stáhnutí ztráty už jí zbývá opravdu málo času.
56'
Petr Štochl vyráží dalekonosnou ránu Jonáše Patzela!
55'
Pivot Daniel Režnický dává už sedmý gól v zápase.
54'
Pražané se při signalizované pasivitě ke střele nedostali.
54'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Daniel Režnický).
54'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Martin Grištšuk).
53'
Žlutá karta pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Petr Linhart), za úmyslné hraní nohou.
53'
53'
Signalizovaná pasivita Plzně, při které Petržala vyrazil nohou podstřel Stehlíka.
52'
Technická chyba Pražanů.
51'
Další dohrávka na pivota a trefuje se znovu Režnický.
50'
Jakub Krušberský ale odpovídá trefou z pravého křídla.
49'
Daniel Režnický skóruje proti svému bývalému týmu počtvrté v zápase. Z pivota překonal Petržalu.
49'
Klíma tentokrát neuspěl, sedmičku vychytal střídající Petr Štochl!
49'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Tomáš Nejdl).
49'
Dravý Daniel Křístek si proskokem došel pro sedmičku a přesilovou hru.
48'
S Bogdanićovou tečovanou střelou z pravé spojky si Petržala poradil.
48'
Poslední oddechový čas pro hosty.
48'
Matěj Klíma uspěl ranou k pravé tyči.
47'
Západočeši se dopustili bránění v brankovišti, sedmička pro Duklu, první v zápase.
47'
Jenže Plzeň to nedokázala potrestat a ránu Nejdla ze spojky vyráží Tomáš Petržala!
46'
Ovšem Dukla znovu přichází o míč technickou chybou.
46'
Domácí v plném počtu, oslabení zvládli výborně.
46'
Nejdl proskočil domácí obranou, ale vysoko přestřelil.
45'
Útočný faul Pražanů.
45'
Linhart z dobré pozice na pravém křídle napálil jen bližší tyč.
44'
Dukle nevadí ani hra v oslabení, Grištšuk z pravé spojky zamířil k bližší tyčce.
44'
Michal Tonar znovu úspěšný, Plzeň snižuje na rozdíl sedmi branek.
44'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Jan Blecha).
44'
Linhart, který hraje netradičně na pravém křídle, zastaven nedovoleně. Sedmička a přesilovka pro Talent.
43'
Technická chyba Dukly.
43'
Michal Tonar zapisuje první gól ze hry, Petržalu překvapil střelou z kroku kolem obránce.
42'
Herajt vyrazil Grištšukovu ránu ze spojky do tyče.
41'
Michal Tonar si poradil opět střelou o zem.
41'
Petržala sice fantasticky vychytal Režnického na pivotu, jenže hostující hráč byl faulován, a tak následuje sedmička.
40'
Jonáš Patzel ale odpovídá ranou přes blok k pravé tyčce.
39'
Milan Škvařil se snaží s výsledkem zápasu něco udělat, vzal akci na sebe a trefil se z levé spojky mimo Petržalův dosah.
39'
Další rychlý brejk Pražanů, který ale neproměnil Jan Blecha.
38'
Zdlouhavý útok Plzně přinesl jen další ztrátu a Březina z úniku vrací Dukle desetibrankový náskok.
37'
Martin Grištšuk se drze protáhl ke střele a prosazuje se poprvé v zápase.
37'
Na Stehlíkovu ránu z kroku si Petržala sáhl, míč ale zapadl do sítě.
36'
A o chvíli později také odpískaná.
36'
Signalizovaná pasivita Pražanů.
35'
Dukla přišla o míč a z pivota snižuje Režnický.
34'
Šafránek odpovídá z levého křídla.
34'
Hosté navíc mají mizernou defenzivu a nedaří se jim ani vstup do druhého poločasu. Z pivota skóruje Březina.
33'
Michal Tonar proskočil, jenže trefil pouze břevno. Produktivita Západočechů je dnes mizerná.
33'
Milan Škvařil se protlačil přes obránce ke střele, Petržala vyráží míč do strany.
33'
Další ztráta Plzně a Jonáš Patzel z proskoku navyšuje vedení Dukly na deset gólů!
32'
Škvařilova nepřesná přihrávka a Blecha z breku překonal Herajta, který se vrátil do branky.
32'
Matěj Klíma proskočil obranou a dokázal se prosadit.
31'
První útok Plzně zakončil přesnou ranou z levé spojky Milan Škvařil.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 17:25.
Takový průběh asi čekal málokdo! Souboj Dukly s Plzní v posledních jedenácti zápasech nikdy neskončil vyšším než šestibrankovým rozdílem. Poslední střetnutí s velkým rozdílem se odehrálo v rámci finále sezóny 2016/2017, tehdy Talent doma zvítězil 4:19 (18:9). Na hřišti je znovu jen jeden tým, tentokrát ale Dukla. Pražané jsou produktivnější, solidní v obraně, mají dobrou variaci zakončení a drží je také gólman Petržala. Naopak Herajtovi se dnešní zápas nedaří a dokonce na závěr poločasu pustil do branky Petra Štochla, který už si připsal zákrok!
30'
30'
Plzeň poslední útok domácích ubránila, Klíma házel jen devítimetrový hod a blok nepropálil.
30'
Křístkovu střelu vyráží střídající Petr Štochl! Na druhé straně se však dopustil prorážení proskakující Škvařil.
30'
29'
Dukla alespoň v pěti, v útoku v šesti, jelikož Petržala je na střídačce.
29'
Daniel Režnický z pivota se štěstím propálil Petržalu, který si na míč sáhl.
29'
Patzel z velmi těžké pozice přestřelil.
29'
Signalizovaná pasivita Dukly.
28'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Jakub Sviták).
28'
Stehlík našel na pivotu zaběhnutého Doudu, který se prosadil. Navíc byl také faulován a chvíli bude hrát Dukla dokonce ve čtyřech.
27'
Jakub Sviták překvapivou ranou z kroku zaskočil Herajta.
27'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Matěj Klíma), je to jeho druhý trest v zápase a důležitá spojka Pražanů bude dohrávat zápas pod hrozbou červené karty!
27'
Ale také Talent se trefuje z pivota, Režnický byl navíc faulován.
27'
Dukla dohrála útočnou akci na pivota, Zeman skóruje.
26'
Petr Linhart odpovídá z pravé spojky.
26'
Svitákův skvělý pas přes brankoviště do levého křídla, odkud se prosazuje explzeňský Jan Blecha.
25'
Šindelář měl zatím k dispozici tři zakončení z pivota, ale ani jednou neuspěl. Tentokrát ho vychytal Petržala!
25'
Březina z pravé spojky napálil břevno.
24'
Škvařil nejprve zablokován, ale napodruhé se dostal k míči a propálil Petržalu.
24'
Dukla znovu dohrála útok až do signalizované pasivity, ale to ničemu nevadí, když máte v týmu Jonáše Patzela ve formě. Mladá spojka Dukly znovu přesná z velké dálky.
23'
Petržala navíc vychytal ránu Linharta ze spojky.
22'
Signalizovaná pasivita Dukly, při které vypálil přes trojčlenný blok k bližší tyči Jonáš Patzel.
21'
Milan Škvařil zamířil ze spojky přes blok přesně k levé tyčce.
21'
Pěkná sehraná akce Pražanů na nahazovačku, ale s tou si Herajt poradil!
20'
20'
Další útok Plzně nekončí gólem.
20'
Martin Březina z pivota propasíroval míč za Herajta.
19'
Brankáři se teď předvedli na obou stranách! Herajt i Petržala si připsali dva zákroky během minuty. U míče Dukla.
18'
Pěkná dohrávka Západočechů do pravého křídla, ale zakončení dneska hosty trápí. Chmelík vysoko přestřelil.
17'
Daniel Křístek vypálil z kroku kolem obránce mezi Herajtovy nohy!
17'
Plzeň sice přišla o míč, ale rychle ho získala zpět a z proskoku se trefil Škvařil.
17'
Plzeň vyměnila spojky. Stehlíka, Tonara a Nejdla vystřídali Škvařil, Douda a Linhart.
16'
Oddechový čas pro hosty.
16'
Denis Harabiš se trefuje z brejku z pravého křídla. Sedm gólů Dukly v řadě!
16'
Další ztráta Plzně.
16'
Matěj Klíma vyslal dělovku z levé spojky ke vzdálenější tyči, Dukla vede nečekaně 10:3!
15'
Stehlík pěkně uvolnil na levém křídle Šafránka, jenže ten trefil pouze bližší tyč.
15'
Nepřesná přihrávka Stehlíka a Křístek se trefuje do odkryté branky Západočechů. Dukla dává pátý gól v řadě!
14'
Matěj Klíma se trefuje ze spojky a náskok Dukly narostl už na pět gólů!
13'
Petržala si poradil s ranou Michala Tonara kolem obránce.
13'
Harabiš využil prostoru na pravém křídle a dává už sedmý gól Pražanů!
13'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Petr Vinkelhöfer).
12'
Tonar nepřesně přihrál Nejdlovi.
12'
Signalizovaná pasivita Talentu.
11'
11'
Poprvé v zápase se trefuje Matěj Klíma, prezentoval se pěknou ranou ze spojky.
11'
Nejdl krásně našel na pivotu Šindeláře, jenže ten se znovu neprosadil! O kus minul pravou tyč.
10'
Jakub Krušberský naopak z pravého křídla úspěšný!
10'
Jenže Vinkelhöfer se z levého křídla tentokrát neprosadil.
10'
Daniel Křístek zkoušel podstřel, Herajt chytá.
9'
Dukla při signalizované pasivitě nedokázala zakončit, přišla o míč z brejku přehodil Petržalu Jan Chmelík.
8'
Vinkelhöfer z levého křídla snižuje na rozdíl dvou branek.
8'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Matěj Klíma).
8'
Nejdl stažen při proskoku, Plzeň si zahraje přesilovku.
7'
Petržala vychytal technické zakončení Šindeláře z pivota a na druhé straně skóruje z pravého křídla Krušberský!
7'
Při signalizované pasivitě pálil Patzel, Herajt vyškrábl míč rukou.
6'
Herajt si připsal první zákrok proti ráně ze spojky, na druhé straně ale Nejdl zastaven čistým způsobem.
5'
Michal Tonar sedmičku proměnil ranou o zem.
5'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Daniel Křístek).
5'
Nejdl individuální akcí vybojoval sedmičku.
4'
Utkání má stále jediného střelce, Patzel přes blok vypálil k levé tyči! Herajt se jen ohlédl.
4'
Nejdl proskočil, ale dostal se do ostrého úhlu, ze kterého branku netrefil. Plzeň měla během jednoho útoku čtyři střely, přesto se neprosadila!
3'
Ani Michal Tonar neskóruje z proskoku! Ale u balonu stále hosté.
3'
Petržala vychytal proskok Stehlíka! Míč ale vyrazil jen do strany, v útoku tak stále Talent.
3'
Tomáš Nejdl zablokován, Plzeň pokračuje v ofenzivě.
2'
Jonáš Patzel podruhé! Vzal si míč tentokrát na pravé spojce a ranou z výskoku zamířil ke vzdálenější tyči.
2'
Nejdlovi vypadl míč z ruky, u balonu tedy Dukla.
1'
Jonáš Patzel z levé spojky propálil Herajta mezi nohy.
1'
Dukla v prvním útoku zápasu.
1'
Dukle dnes chybí zkušený David Šůstek, Plzni zase brankář Karel Šmíd. Záda Filipu Herajtovi tak kryje stejně jako ve středu v Brně 44letý Petr Štochl, bývalý reprezentační gólman a současný trenér Talentu!

HC Dukla Praha: Votava, Petržala – Grištšuk, Harabiš, Krušberský, Sviták, J. Patzel, M. Březina, Ježek, Zelenka, Křístek, Kočetkov, Klíma, Blecha, A. Zeman.

Talent tým Plzeňského kraje: P. Štochl, Herajt – Režnický, M. Říha, Douda, Vinkelhöfer, Šafránek, M. Škvařil, M. Tonar, T. Nejdl, Linhart, Stehlík, Šindelář, Chmelík, Bogdanić.

Rozhodčí: Hanák, Pavlíček.
Tyto dva týmy se v letošní sezóně ještě nepotkaly. Poslední vzájemný zápas sehrály v prosinci 2019, tehdy zvítězila Plzeň doma 31:27. Bude se dnes radovat znovu, nebo dva body získá ve formě hrající Dukla?
HC Dukla Praha
Pražané po špatném úvodu sezóny, ve kterém vyhráli jen jeden z prvních šesti zápasů, excelují. Mladý tým táhnutý reprezentanty Matějem Klímou, Jonášem Patzelem a zkušeným gólmanem Tomášem Petržalou vyhrál šest zápasů v řadě a v tabulce je na páté pozici. Je ovšem nutné podotknout, že zaostává jen o bod za Frýdkem-Místkem a Lovosicemi a oba celky mají více odehraných zápasů. Naposledy Dukla vyhrála v Brně 30:25.
Talent tým Plzeňského kraje
Západočeši znovu patří mezi hlavní favority na titul a letos zatím vyhráli devět z dvanácti zápasů. Nestačili jednou na Kopřivnici a Lovosice, a remizovali v Hranicích. Poslední čtyři duely jim ale vyšly a v tabulce jsou na druhé pozici jen o bod za Karvinou. Naposledy Plzeň hrála ve středu v Brně, kde po boji zvítězila 23:20.
Přeji krásné sobotní odpoledne, vítejte u dohrávky 9. kola STRABAG Rail extraligy, ve které HC Dukla Praha vyzve Talent tým Plzeňského kraje. Utkáním vás provede Matěj Vybíral, příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.