Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Kopřivnice : Frýdek-M. - 11. srpna 2020   18:00

Kopřivnice
Hromada (Fendrich) – Krzak, Štěpánek, Bail, Bartošák, Fojtík, Marek (A) – Gebauer, Indrst, Pěnčík, Hrubý, Mach (C), Pargač, Urban, Wolf, Heralt, Pokorný, Sluštík, Gola
Frýdek-M.

Další utkání sehraje Kopřivnice v pátek 14. 8. doma proti Novému Jičínu, pro dnešek ode mě vše, hezký zbytek večera.
Po prvních dvou třetinách, kdy se gólově prosadili pouze hosté následovala poslední část, ve které domácí dokázali snížit na rozdíl jedné branky. Více bohužel nestihli a tak utkání končí těsnou výhrou Frýdku-Místku 3:2.
59:52'
Zakázané uvolnění domácích.
59:25'
Kopřivnice právě vstřelila branku!
Za záda ležícího brankáře dostal puk FILIP INDRST a snížil na rozdíl jedné branky. Asistence: Gola a Gebauer.
59:05'
Domácí hrají v 6 hráčích.
58:37'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Kofroň – 2 min., podrážení).
58:01'
Poslední 2 minuty třetí třetiny.
57:01'
Patrik Gola střílel z prostoru pro vhazování, ale mířil vysoko.
56:51'
Petr Hromada opět zasahuje.
55:51'
proti střele Filipa Indrsta předvedl Patrik Švancara akrobatické schopnosti.
55:29'
Hosté se usadili v útočném pásmu.
53:51'
Przybylu ve středním pásmu tělem odstavil Krzak.
53:38'
Na zemi zůstává ležet Adam Kofroň.
53:23'
Střelu hostů vyrazil brankář domácích maskou.
51:44'
Další souboj o puk v rohu obranného pásma domácích.
50:59'
Nahození od Jenáčka pokryl Petr Hromada.
50:40'
49:36'
Kopřivnici osvobodil výhozem přes celé kluziště Marek Bail.
48:58'
Dělovku z hokejky Roka Macucha polapil Petr Hromada.
48:40'
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Pargač – 2 min., sekání).
48:33'
Od modré střílel po zemi Radim Štěpánek.
47:56'
Újezd Vojtěcha Tomi vychytal Petr Hromada.
46:57'
Z mezikruží střílel Adam Flok.
46:26'
Zakázané uvolnění vrací Kopřivnici zpět do obranného pásma.
45:55'
Snaha o rychlý přechod modré čáry skončila nepřesnou přihrávkou.
44:57'
Domácí v útočném pásmu a snaží se tlačit puk směrem na bránu.
42:29'
Po spolupráci s Patrikem Golou vstřelil první branku domácích ADAM URBAN po průstřelu betonů brankáře Patrika Švancary. Asistence:Gola.
41:48'
41:38'
Střelu Jakuba Michálka chytil Petr Hromada do lapačky.
40:51'
Pohotový zákrok Petra Hromady, z přesilovky hostů zbývá 56 sekund.
40:26'
Hosté stejně jako v minulé třetině začínají v útočném pásmu.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19 hodin a 40 minut.
Ve druhé třetině se gólově prosadili opět pouze hosté, tentokrát Adam Flok a Lukáš Kaukič. Puk se držel většinou na hokejkách frýdeckých a v jejich útočném pásmu. Uvidíme, zda poslední třetina přinese jiný obrázek hry, než předchozí dvě třetiny.
40:00'
39:48'
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Hrubý – 2 min., sekání).
39:09'
Daniel Hrubý střílel nad rameno brankáře, bohužel pro něj moc vysoko.
39:01'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:41'
Střela od modré, u puku opět Zack Malik.
38:09'
Otočka kolem branky nevyšla Davidu Klimšovi.
36:39'
Golfový úder Radima Štěpánka zachránil domácí.
36:33'
Oba týmy v plném počtu.
35:55'
Střelu Zacka Malika chytil Hromada bez větších komplikací.
35:29'
Přetlačovanou o puk ukončil hvizd hlavního rozhodčího.
34:33'
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Sluštík – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Przybyla – 2 min., hrubost).
33:41'
Domácí se nemohou dostat z obranného pásma.
32:59'
Petr Hromada raději podržel puk odražený od mantinelu.
31:58'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Chybu domácí obrany v rozehrávce vystthl LUKÁŠ KAUKIČ a ve spolupráci s Kryštofem Stuchlíkem zvýšil už na rozdíl 3 branek. Asistence: Stuchlík.
31:36'
Výborný zákrok Petra Hromady.
31:09'
Vojtěch Tomi zachytil puk na modré čáře a tak hosté pokračují v nátlaku.
30:43'
3 hráči Kopřivnice jeli proti jednomu hráči Frýdku-Místku, bohužel ale nezakončili.
30:01'
29:53'
Dobrou příležitost měl Filip Indrst.
29:15'
Patrik Gola střílel přes hráče, ale mimo branku hostů.
28:37'
Z bezprostřední blízkosti trefil betony René Bartošák.
28:01'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Michálek – 2 min., držení).
26:36'
V přesilovce ujel obráncům a na 2:0 z pohledu hostů zvýšil ADAM FLOK. Asistence: Mach a Homola.
26:05'
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Krzak – 2 min., vysoká hůl).
25:32'
Do hry se zapojila i střídačka hostů, přerušená hra.
25:19'
24:46'
Domácí se osvobodili vyhozením puku přes celé hřiště.
24:29'
Stuchlík netrefil odkrytý rožek brány.
24:02'
Hosté kombinují v útočném pásmu.
23:49'
Po mele v brankovišti si našel puk Petr Hromada.
23:19'
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Bartošák – 2 min., sekání).
22:45'
Daniel Hrubý a Marek Pěnčík šli 2 na 1, ale jejich kombinace skončila na hokejce bránícího hráče.
21:35'
Domácí se dostali do útočného pásma a krouží kolem branky hostů.
21:18'
Hosty v akci zastavuje ofsajd.
20:42'
Miroslav Marek vyhodil puk přes celé hřiště, píská se zakázané uvolnění.
20:12'
Hosté ihned zamířili do útočného pásma.
20:01'
Domácí hráči přichází na ledovou plochu, následují je hosté.
Další třetina začne přibližně v 18 hodin a 45 minut.
V první třetině se gólově prosadili pouze hosté, když v 6. minutě dostal puk za brankovou čáru Matěj Mach, a stal se doposud jediným střelcem v tomto přátelském utkání.
20:00'
19:49'
Domácí se ještě pokoušejí založit útok.
19:23'
Hosté se ještě snaží tlačit v útočném pásmu, zatím neúspěšně.
19:01'
Poslední minuty první třetiny .
18:58'
Ofsajd zastavil hosty při jejich akci.
18:14'
Ondřej Sluštík zkoušel nahrát za sebe před bránu, puk ale chytil jeden z hostů.
17:39'
Miroslav Marek, který se snažil zabránit přihrávce, odjíždí s rukama na obličeji na střídačku po té, co byl trefen pukem.
16:53'
Stuchlík měl před sebou poloprázdnou branku, ale trefil boční síťku.
16:13'
Akci domácích zastavil ofsajd.
15:39'
Z mezikruží střílel Daniel Hrubý.
14:38'
Se střelou od modré čáry neměl Petr Hromada problém.
13:54'
Ofsajd hostů, posouzen jako úmyslný.
12:23'
Prudká střela z prostoru pro vhazování z hokejky Marka Pěnčík skončila na betonech brankáře hostů.
11:20'
V obranném pásmu domácích získal kotouč Adam Kofroň, ale domácí brankář byl připraven.
09:47'
Domácí stále v obranném pásmu, puk už ale mají na svých hokejkách.
08:42'
Hosté opět v útočném pásmu.
08:02'
Hosté přešli útočnou modrou, ale hru v útočném pásmu zdrželi poutě chvíli.
07:10'
Zakázané uvolnění domácích, vhazování po pravici frýdeckého gólmana.
05:34'
Po nepřehledné situaci před domácím brankářem dostal puk za jeho záda Matěj Mach a otevřel skóre utkání. Asistence: Flok.
05:03'
04:09'
Od modré střílel Radim Štěpánek.
03:37'
Hostům se povedlo vyhodit puk z obranné třetiny.
03:03'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Mach – 2 min., vysoká hůl).
02:33'
Hosté se přesunuli do utocneho pásma a střílejí na branku domácích.
01:56'
Kopřivnice de usadila v útočném pásmu.
00:01'

HC ISMM Kopřivnice: Fendrich (Hromada) – Krzak, Štěpánek, Bail, Bartošák, Fojtík, Marek (A) – Gebauer, Indrst, Pěnčík, Hrubý, Mach (C), Pargač, Urban, Wolf, Horait, Pokorný, Sluštík, Gola

HC Frýdek-Místek: Raszka (Švancara) – Jenáček, Malik, Adámek, Michálek, Ciencala Homola -Matiaško, Stuchlík, Konečný, Macuch, Blaško, Mach, Przybyla, Kaukič, Flok, Tomi (A), Kofroň, Klimša (C).
HC Frýdek-Místek

Frýdek-Místek hrál poslední soutěžní zápas 7. března proti Benátkám nad Jizerou v Chance lize v části poražených, který vyhrál 5:4 v prodloužení. V přípravě na novou sezonu měli hráči Frýdku-Místku odehrát turnaj O pohár RT TORAX, ale z důvodu pozitivních nálezů v týmech Poruby a Jastrzebie hraje Frýdek-Místek náhradní zápasy, jedním z nich je také dnešní zápas s Kopřivnicí. Před Kopřivnicí hrál Frýdek-Místek s Přerovem minulý týden v pondělí, zápas ale prohrál poměrem 1:3, kdy jediný gól vstřelil Michal Matiaško.
HC ISMM Kopřivnice

Poslední zápas z uplynulé sezony hrála Kopřivnice přesně před 5 měsíci, konkrétně 11. března, bylo to utkání play-off, 3. zápas s Havlíčkovým brodem, který vyhrála 1:0, jediný skórující hráč byl Daniel Hrubý. Od té doby nehrála Kopřivnice žádné utkání. Svou přípravu na ledě zahájili kopřivničtí minulé pondělí 3. srpna, ve čtvrtek měli odehrát utkání s Porubou, ale z důvodu nákazy v porubském týmu se zápas zrušil.

Během pauzy Kopřivnice pozměnila kádr, někteří hráči odešli na zkoušku do Chance ligy, někteří hráči přišli z jiných klubů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.