Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Žďár n/S : Havlíčkův Brod - 8. září 2020   18:00

Žďár n/S
Žďár n/S
1:06' KOVÁŘŮ  • 17:36' PROKŠ  • 24:33' PROKŠ  • 30:48' ČERNOHORSKÝ  • 53:27' JÍCHA  • 56:51' ČERMÁK
6:5
(2:2, 2:1, 2:2)
Havlíčkův Brod
2:23' KOŠŤÁL   • 7:53' CACHNÍN   • 29:08' SMUTNÝ   • 41:19' MLYNÁŘ   • 48:14' VOŘÍŠEK
Žďár n/S

Děkujeme za pozornost a u dalšího onlajn přenosu naviděnou.
59:25'
Hosté hrají bez brankáře.
59:24'
Oddechový čas pro hosty.
56:51'
Žďár právě vstřelil branku!
Štěpánek trefuje jen tyč, ale k odraženému puku se dostal DAVID ČERMÁK a je z toho vedení pro Žďár.
55:46'
Hra má tempo, šance střídá šanci. Jednou Brod jednou Žďár, kdo tlačí.
54:20'
A žďářští borci pokropeni gólovou vodou se derou za další brankou..
53:27'
LUKÁŠ JÍCHA se prosazuje v přesilové hře po přihrávce Marka Prokše
52:23'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Padělek – 2 min., hákování).
50:50'
Petr Štěpánek jel sám na brankáře, ale puk mu nakonec vypíchnul hostující obránce.
50:00'
Velká šance Žďáru zůstává nevyužita.
48:14'
Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Bruslaři strhávají vedení na svoji stranu. Po průniku Holendy se do prázdné trefuje LUBOŠ VOŘÍŠEK.
46:47'
Slámovi zvoní levá tyčka.
45:15'
Kovářů dostal nabito před bránu, ale trefuje jen brankáře.
45:00'
Icing hostů.
43:40'
Marek Prokš už měl na hokejce hattrick, ale Petržílek maskou vyrazil.
42:43'
Další vyražená střela do ochranné sítě za Slámou.
42:30'
Prudkou střelu Aleše Padělka pohotově kryje brankář Sláma.
41:19'
Domácí Sláma smolně vyrazil puk před sebe a TOMÁŠ MLYNÁŘ se prosazuje do prázdné brány
40:02'
Střídání v týmu BK Havlíčkův Brod: ze hřiště odchází Nedvěd, přichází Petržílka.
40:01'
Skóre se měnilo několikrát i ve druhé třetině. Domácí ustáli úvodní tlak a převzali vedení. Nedokázali využít dlouhou přesilovku 5 na 3 a na konci třetiny se brání ve vlastním oslabení. To si přenesou i do třetí třetiny, která začne v cca 19:25
40:00'
38:51'
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (PLEVA – 2 min., podrážení).
38:50'
Začíná se přitvrzovat na obou stranách.
37:32'
Domácí dobře kombinují, ale chybí střela a z přesilovky 5:3 už nic není.
35:49'
Štěpánek pouze do brankáře.
35:32'
Hostujícího obránce neuchránila teč od vyloučení za vyhození puku.
35:04'
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Ludvík J. – 2 min.).
34:10'
Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Další gól je na spadnutí.
31:31'
Žďářští chtějí rozhodnou a stále se tlačí před Nedvěda a sypou na něj jednu střelu za druhou. Mladý brankář kryje.
30:48'
JAKUB ČERNOHORSKÝ propálil vše co mu stálo v cestě.
29:08'
Střelou od modré se trefuje po několika tečích MICHAL SMUTNÝ. Sláma neměl šanci reagovat.
27:58'
Další ofsajd domácích.
27:32'
Střelu Jakuba Černohorského kryje Nedvěd.
26:32'
A teď už i hosté začínají tlačit na Slámu. Zasypali jej několika střelami.
26:02'
Hosté jako opaření, domácí naopak jako polití živou vodou. ŽĎár nyní zamknul hosty v jejich třetině.
24:33'
Hostující Dvořák trochu laxně odehrál puk, který ukořistil Martin Gregar, prostrčil na najíždějícího MARKA PROKŠe a ten se opět nemýlil.
23:15'
Hostující brankář se už dostává do permanence domácích útočníků.
22:50'
I domácí se odhodlali k útoku a hosté se brání jen za cenu vyhození na zakázané uvolnění.
21:46'
Dvořákova střela končí v lapačce Slámy.
20:55'
Bruslaři se usadili v útočné třetině hned od začátku a dobývají domácí svatyni.
20:01'
Po první třetině máme srovnané skóre. Hostující bruslaři jakoby byli ještě v kabině, kdy vedoucí branka Žďáru je probrala a začali přebírat otěže zápasu. Z několika šancí, ale dokázali skórovat pouze jednou. Naopak žďárští borci dokázali dvě minuty před koncem z minima šancí vyprodukovat srovnávací branku. Rozhodně nás čeká zajímavá druhá třetina.
20:00'
19:19'
Cachnín obkroužil domácí branku, ale pozorný Sláma pokryl puk.
17:36'
Petr Štěpánek od žďárské střídačky našel na modré volného MARKA PROKŠ a ten se v samostatném nájezdu nemýlil. Skóre srovnáno.
16:48'
Rašín si najel zleva, ale brankáře hostí neprostřelil.
16:00'
Domácí se dostali také k zakončení, ale Nedvěd kryje.
15:50'
Jsou to stále hosté, kdo tlačí a derou se do šancí. Žďárští zatím odolávají.
9:53'
7:53'
Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Jícha – 2 min.).
7:53'
Hosté si berou vedení na svoji stranu.
6:00'
Aktivitu převzali Bruslaři a drží domácí v jejich obranné třetině. Plameny se dostávají do útoku sporadicky.
2:50'
A další velká šance hostů. Naštěstí pro domácí mimo.
2:23'
Vedení domácím dlouho nevydrželo. DAVID KOŠŤÁL trefuje horní růžek.
1:06'
Zatím to byli domácí hráči, kdo měl více ze hry a po uvodním tlaku se dostal k zakončení ONDŘEJ KOVÁŘŮ a dostává domácí do vedení
00:01'

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Brostík) – Pleva, Zedek, Půža, Rašín, Vašíček, Černohorský – Chlubna, Čermák D. Jícha – Bureš, Heinrich, Kovářů – Gregar, Prokš, Štěpánek – Adam, Šerejch

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd(Petržílka) – Vála, Kliment, Dudycha, Dvořák, Benák, Smutný – Košťál, Padělek, Čejka – Voříšek, Mlynář, Holenda – Ludvík T., Cachnín, Tecl – Zvěřina, Ludvík J. Janiurek.