Tipsport Extraliga - Play-off Tipsport extraligy - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litvínov : Brno - 21. března 2024   17:30

Litvínov
20:20' Kirk (Koblasa, Sukeľ) • 28:09' Zile (D. Kaše) • 52:43' Kirk (Zile, D. Kaše)
3:4
(0:0, 2:2, 1:2)
Stav série: (2:1)
Brno
22:15' Marcinko  (Kollár, Pospíšil) • 25:46' Holland  (Kučeřík, Marcinko) • 53:34' Flek  (Cingel, Zaťovič) • 54:51' Gazda  (Okál, Kollár)
Litvínov
Jaroš, Šindel – Brejcha, Špůr
Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov
5944 diváků
Brno

Díky za pozornost a zítra u čtvrtého zápasu mezi Litvínovem a Kometou na počtenou.
Střely na branku: 39 – 37
Je dobojováno. Ve třetí třetině strhli domácí vedení na svou stranu a vedli 3:2. Ovšem Kometa srovnala a hned na to udeřila podruhé a dostala se do vedení. To si uhájila až do konce a po výhře 4:3 připisuje první sériový bod. Je to tedy 2:1 na zápasy a vše bude pokračovat zase zítra, kdy hosté budou usilovat o vyrovnání, domácí naopak chtějí odskočit na 3:1.
59:45'
Další akce domácích nekončí gólem a tohle vypadá, že hosté už zvládnou.
59:32'
Litvínovští vrhají všechny své poslední síly do útoku, hosté ale drží těsný náskok a naději na první sériový bod.
58:50'
Domácí se snažili o vyrovnání, ale Furch zakročil. Na druhé straně pak z úhlu střílel na prázdnou domácí branku Kohout, ale trefil tyčku!
58:19'
Oddechový čas pro tým HC VERVA Litvínov.
58:10'
Domácí odvolali brankáře a zkouší to tedy se šesti bruslaři v poli.
57:42'
57:08'
Rána Zbořila končí na obraně domácích, ale Vervě se nepovedlo vyhodit, po chvilce už ano a puk letí do středního pásma.
56:01'
Hosté se dostali do útočného pásma, ale domácí poté ujeli a zahrozili před Furchem v oslabení. Nicméně jejich střela končí mimo tři tyče.
55:42'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov:
Kristaps Zile – 2 min., podrážení.
54:51'
Kometa právě vstřelila branku!
Tak to se v Litvínově dějí věci. Hned po vyrovnání přišla pro domácí další rána a Verva ztrácí jeden gól. DANIEL GAZDA na pravém kruhu vyslal tvrdou ránu k protější tyčce a kotouč končí v síti – 3:4. Asistence: Zdeněk Okál a Andrej Kollár.
54:12'
Domácí začínají další akci od své branky, čekají ale než dostřídají spoluhráči.
53:34'
Jenže hned je vyrovnáno a znovu se začíná od začátku. Těsně před Matejem Tomkem si odražený kotouč našel JAKUB FLEK a ten ho sklepl za brankovou čáru – 3:3. Asistence: Lukáš Cingel a Martin Zaťovič.
52:43'
Litvínov právě vstřelil branku!
První využitá přesilová hra na domácí straně, a to ve velmi důležitý moment. Pospíšilovo vyloučení potrestal LIAM KIRK, který se na levé straně opřel do střely a jeho utažená rána pak zapadla do sítě Komety – 3:2. Asistence: Kristaps Zile a David Kaše.
Dnešní utkání sleduje 5944 diváků.
52:26'
Pospíšil zbytečně fauloval soupeře a dostává za to dvě minuty. Nabízí tak Litvínovu další přesilovou hru. To vše ale až po další komerční přestávce, která je nyní na řadě.
52:26'
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno:
Kristián Pospíšil – 2 min., hrubost.
51:57'
Zakázané uvolnění Komety a hra se stěhuje před klec Dominika Furcha.
51:18'
V těsné blízkosti Tomka se zjevil Martin Zaťovič a bekhendem se pokusil zakončit, ale domácí brankář těsně nad ledem chytá puk do své lapačky.
50:38'
Třetí dějství se přehouplo do druhé poloviny a na ukazateli skóre stále svítí nerozhodný stav 2:2.
49:51'
Hra je z obou stran spíše více opatrná, ani jeden tým nechce udělat chybu, která by ho stála inkasovanou branku. Nyní zakročil betonem v rozkleku Tomek a puk je v rohu obranného pásma.
49:23'
Dominik Furch po dalším menším tlaku soupeře raději hru zastavuje a bude se vhazovat před jeho klecí.
49:01'
Marek Baránek nahodil puk před hostující branku, puk ale zablokovala hostující obrana. Nicméně domácí se stále drží před brankou Dominika Furcha.
47:51'
Další velká domácí šance. Matúš Sukeľ na levé straně měl před sebou odkrytou klec, tu ale o kousek přestřelil!
47:30'
Hra je přerušena v pásmu Litvínova, puk skončil jen na ochranné síti. Buly před Matejem Tomkem, konkrétně po jeho pravé ruce.
47:21'
Ondřej Kaše natáhl ke střele před útočnou modrou čárou, ale na Furcha si nepřišel. Následně pak byla před hostující klecí hra zastavena a následuje další komerční přestávka.
46:26'
Hosté se znovu snažili o strhnutí vedení na svou stranu, ale obrana Litvínova zakročila proti střele Marka Ďalogy a výrazně tím pomohla Mateji Tomkovi.
45:32'
Kristián Pospíšil zblízka zakončil před Matejem Tomkem a ten si připisuje další zákrok a drží svůj tým. Hra je opět přerušena.
45:15'
Steve Moses se dostal do zakončení před Tomkem a domácí brankář znovu zakročil a hra je zastavena. Buly bude vhozeno na pravém kruhu.
44:32'
Nebezpečí před Matejem Tomkem, nakonec mu pomohl Kevin Czuczman, který mu nechal puk a domácí brankář ho přikryl lapačkou.
44:20'
Hosté se ubránili a jsou v plném počtu.
43:17'
Matúš Sukeľ zakončoval nadvakrát před Furchem, ale hosté to ustáli a následně pak se výhozem puku až před Tomka osvobozují a šetří cenné vteřiny z oslabení.
42:41'
Rhett Holland ve vlastním oslabení zahrozil před Tomkem, domácí brankář si ale poradil a má kotouč u sebe.
42:20'
Adam Zbořil – 2 min., podrážení.
41:46'
Domácí byli znovu hodně aktivní, ale Andrej Kudrna z pravé strany nedokázal dostat puk za brankovou čáru.
40:55'
Domácí šli do akce, kterou zakončoval Nicolas Hlava, ale jeho pokus končí mimo, poté se z dálky netrefil ani Radim Šalda.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:32.
Střely na branku: 24 – 23
Také druhá třetina je minulostí a padly v ní čtyři góly. Oproti prvnímu dějství se tak s góly nyní už roztrhl pytel. Domácí šli velmi brzy do vedení, ovšem hosté dokázali najít odpověď a vyrovnali a dokonce i strhli poprvé vedení na svou stranu. Poslední slovo však měla Verva, která se smazáním manka vrátila zpět do zápasu.
40:00'
39:43'
Vhazuje se ve středním pásmu blíže brance Litvínova a spíše to už vypadá, že se prostřední část pouze a jen dohrává.
39:27'
Liam Kirk tečoval před Furchem nahození od pravého hrazení a ani z této slibné akce se skóre nemění a je stále vyrovnané.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:50'
Nyní musel zakročit opět Matej Tomek a je přerušeno. Buly před Tomkem, po jeho levé ruce.
38:25'
U pravé tyče zezadu dorážel puk Pawel Zygmunt, ale Dominik Furch se zaskočit nenechal a vyškrábl ho do bezpečí.
37:44'
Kristián Pospíšil nabral na levé straně rychlost a poté z levého kruhu vyslal tvrdou střelu, která končí mimo tři tyče.
37:30'
Hlava nahazoval puk před Dominika Furcha, ten kryje kotouč a poté nechává hru uklidnit a zastavuje ji. Buly bude vhozeno po jeho pravé ruce.
37:10'
Hosté jsou v plném počtu.
36:41'
Další pěkná souhra, Matúš Sukeľ ale mezi kruhy svou střelu nenasměroval za Furcha.
36:05'
Ten nyní zastavili hosté a puk vyhodili až před branku Mateje Tomka a šetří tak cenné vteřiny.
35:42'
Kristaps Zile tvrdě pálil a Furch jeho pokus vyrazil ramenem do bezpečí, nicméně nadále trvá domácí přesilovkový tlak.
35:10'
Zbořil fauloval soupeře a dostává dvě minuty. Litvínov tak má šanci opět strhnout vedení na svou stranu v nabídnuté přesilové hře.
35:10'
Adam Zbořil – 2 min., vražení na hrazení.
34:05'
Kevin Czuczman střílel z dálky, u brankoviště se pak snažil zakončit Liam Kirk, ale Furch své brankoviště opět bezpečně uhájil.
33:00'
Ondřej Kaše operovali před Furchem, ale pouze projel okolo jeho brankoviště, protože kotouč na soupeři nezískal. Kometa se poté dostává na druhou stranu před Mateje Tomka.
32:20'
Velká šance hostů, Kollár nahrával, Zaťovič střílel, ale Matej Tomek pomohl svému týmu a další pokus soupeře zastavil. Hosté měli před jeho klecí nyní velký tlak.
31:19'
Hosté pronikali do pásma Litvínova, domácí je ale nepustili. Po chvilce už se tam ale Kometa dostala a na Tomka střílel Zdeněk Okál, ale jeho pokus kryje betonem právě domácí brankář.
30:49'
Jsme za polovinou řádné hrací doby a nyní musel hasit nebezpečí před svou brankou Dominik Furch po Hlavově nebezpečné střele.
29:56'
K brankovišti dostal nahrávku od Matúše Sukeľa Petr Koblasa a měl před sebou kousek odkryté hostující klece, před ní ale pouze promáchl!
29:04'
Domácí se znovu drželi v pásmu hostů a po nahození střílel Jan Strejček, ale jeho pokus končí jen na obraně brněnské Komety.
28:09'
A je vyrovnáno! KRISTAPS ZILE nad pravým kruhem vyslal nepříjemnou střelu na hostující branku a od obránce Komety Lukáše Kaňáka se touš odrazil a skončil za Dominikem Furchem – 2:2. Asistence: David Kaše.
27:43'
Hosté se ale rychle vrátili zpět a stihli další střelou ohrozit Mateje Tomka, který ale jejich pokus chytá. Na druhé straně pak zakročil proti pokusu Baránka Dominik Furch.
27:20'
Náznak akce hostů zastavil obranný zákrok domácích a ti mají puk ve své moci a míří s ním na opačnou stranu.
27:00'
Na řadě je další komerční přestávka.
26:50'
Domácí se dostali do útočné třetiny, kde střílel Petr Koblasa, ale jeho nástřel končí v moci Dominika Furcha.
25:46'
Hosté se znovu prosazují a otáčejí stav zápasu na svou stranu, takže v sérii vůbec poprvé vedou. Z dálky takovým nahozením posílal kotouč před Tomka RHETT HOLLAND a domácí brankář kotouč propustil za svá záda – 1:2. Asistence: Radek Kučeřík.
25:04'
Jan Strejček zadovkou poslal puk do ohně, ale nebyl tam nikdo, kdo by ohrozil klec Dominika Furcha.
24:38'
Domácí rozehráli další akci, ale ve středním pásmu kotouč ztratili a na druhou stranu hned zamířili brněnští hokejisté. Ovšem Kristián Pospíšil svou ránu neposlal za záda Tomka.
23:24'
Další pokus Kašeho, tentokráte Ondřeje a domácí útočník těsně před Dominikem Furchem střelecky neuspěl.
23:01'
Do slotu dostal přihrávku David Kaše a jeho rána končí mimo tři tyče.
22:15'
A je vyrovnáno! Hosté využívají přesilovou hru a jsou zpět v utkání. Na levé straně napřáhl ke střele TOMÁŠ MARCINKO a Tomka prostřelil ranou k bližší tyči – 1:1. Začíná se tak znovu od začátku. Asistence: Andrej Kollár a Kristián Pospíšil.
21:57'
Hosté se sami vykázali z pásma a puk míří mimo ohrožení Tomka. Domácí se tak na chvíli vymanili z menšího hostujícího tlaku.
21:24'
Tak nakonec se vylučovat nebude, po zhlédnutí videa došlo k verdiktu, že hostující hráč nefauloval.
21:24'
Na trestnou lavici ale poputuje Tomáš Marcinko a síly na ledě se srovnají. Nyní ještě probíhá prohlédnutí videa, zda hostující hráč soupeře fauloval.
21:22'
Kristián Pospíšil dostal nabito do dobré střelecké pozice, ale proti jeho ráně byl další zákrok Mateje Tomka, který přerušuje hru.
20:53'
Hned na to dostává Kometa k dispozici přesilovou hru a pokusí se ji rychle využít, aby se dostala k vyrovnání.
20:53'
Ondřej Kaše – 2 min., podrážení.
20:20'
Hned v první minutě druhé třetiny se mění skóre, a to na domácí straně. Petr Koblasa přenechal puk LIAMU KIRKOVI, který nabral rychlost a z pravého kruhu pak švihem překonal Dominika Furcha u protější tyče – 1:0. Asistence: Petr Koblasa a Matúš Sukeľ.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:29.
Střely na branku: 14 – 10
První třetina je minulostí. K vidění nebyla žádná branka, Litvínov nevyužil dvě přesilové hry. Několik šancí bylo na obou stranách, oba gólmani jsou ale zatím stoprocentní a drží své týmy. Poprvé do kabin se tak jde za nerozhodného stavu a uvidíme, který z týmů otevře účet třetího čtvrtfinálového duelu.
20:00'
19:45'
Jakub Kos zastavil rozehrávku Litvínova a nedopustil, aby soupeř šel dopředu. Domácí se ale před Furcha ještě dostali, nahození puk Kirkem ale jeho branku neohrozil.
19:23'
Hosté se drali do útočné akce před domácí klec, stopku jim však vystavilo ofsajdové postavení a hra se stěhuje do středního pásma, kde se za chvíli bude vhazovat.
19:14'
Zaťovič nestihl puk a je z toho další brněnské zakázané uvolnění. Hra se stěhuje před Dominika Furcha a bude se vhazovat po jeho pravé ruce.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:30'
Lukáš Cingel nechal kotouč Jakubu Flekovi, po jeho ráně pak končí puk mimo tři domácí tyče. Podobně si pak počínal také Ondřej kaše na druhé straně.
17:35'
Rhett Holland nadvakrát střílel z prostoru mezi kruhy, ale před chumlem před Matejem Tomkem se puk nedostal za jeho záda.
17:01'
Matěj Maštalířský vybojoval puk, ale ten hned získali hosté a poslali ho obloučkem do středního pásma tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
16:16'
Hosté v pásmu Brna získali puk a hned pádili před Tomka, který musel znovu do dalšího zákroku a po něm nechal hru plynout rozehráním puku na své spoluhráče.
15:39'
Jakub Flek nahodil puk do útočného pásma a Kometa jde střídat.
15:21'
Lukáš Válek po nahození Jurčíka střílel těsně před Dominikem Furchem, ale puk šel jen těsně vedle protější tyče.
14:52'
Matej Tomek nyní rozdýchává podražení od vlastního spoluhráče Demela. V přerušené hře se pak Tomek srovnal a vypadá to, že je v pořádku a tato nešťastná událost ho z branky nevyžene.
14:08'
Ondřej Kaše neprocedil kotouč za brankovou čáru, po chvilce nebezpečně nahazoval před Dominika Furcha Kristaps Zile a hostující brankář to celé zastavuje ziskem kotouče ve své lapačce.
13:25'
Matej Tomek po chvilce rukou srazil pokus Zdeňka Okála a znovu drží svůj tým dalším povedeným zákrokem.
13:11'
Nahození od levého hrazení se dostalo až k Mateji Tomkovi a ten puk raději kryje pod lapačku a před dotěrnými hosty domácí brankář raději hru opět zastavuje.
12:50'
Zakázané uvolnění domácích tlačí hru před domácí klec, vhazovat se bude po levé ruce Mateje Tomka. Brno tak zadarmo získalo útočnou třetinu.
12:22'
Následuje další komerční přestávka.
11:45'
Nicolas Hlava z levého kruhu napřáhl utaženou střelou a po ní pak orazítkoval protější tyč Furchovy branky! Obrovská šance tak nekončí úvodním gólem zápasu.
11:09'
Verva dobře čte hru Brna a dokáže získávat puky i u sebe v pásmu a poté míří do akcí. Hosté se ale dobře brání a zatím nedopustili, aby šel Litvínov do vedení.
10:18'
Jurčík to zkusil stahovačkou, neměl ale tolik času na zakončení a jeho pokus pak končí i s pomocí obránce Brna na betonu Dominika Furcha.
09:48'
Jan Strejček kousek od modré čáry střílel po zemi, tohle si ale Furch pohlídal a má kotouč ve své moci. Znovu se tak přerušuje hra.
09:13'
Ondřej Kaše se neprocpal do zakončení skrze obránce hostů Kaňáka, nicméně stále mají domácí kotouč a operují před brněnským brankářem, který musí být pozorný.
08:21'
Matúš Sukeľ poslal přihrávku, která projela brankovištěm Komety na Liama Kirka, ale ten poté nedokázal překonat Dominika Furcha.
07:58'
Kevin Czuczman nyní zastavil jedovku Steva Mosese, která byla hodně nebezpečná a výrazně tak pomohl litvínovskému brankáři Matej Tomkovi.
07:34'
Marek Ďaloga rozehrál kotouč za Furchem a po vystřídání pak hosté znovu míří do akce před Mateje Tomka.
06:55'
Lukáš Válek u pravého hrazení přišel díky soupeři o kotouč a Kometa se může vydat znovu do útočného pásma k brance Mateje Tomka.
06:25'
Nicolas Hlava z otočky na pravé straně napřáhl ke střele, ale ta končí před Dominikem Furchem, který kotouč kryje a opět po chvilce hru zastavuje. Buly po jeho levé ruce.
06:16'
Na řadě je také první komerční přestávka tohoto třetího čtvrtfinálového duelu.
06:16'
Kristián Pospíšil si najel do prostoru mezi kruhy a poté se dostal k zakončení těsně před Tomkem, ale jeho pokus byl nepřesný. Na druhé straně pak ránu z levé strany z hole Matúše Sukeľa končí na ochranné síti díky teči hostujícího beka a hra je přerušena.
04:58'
Přesilovka Litvínovu utekla velmi rychle a hosté ji znovu ustáli bez ztráty kytičky. A hned po návratu Pospíšila na ledovou plochu míří do útočné akce. Brno je kompletní.
04:19'
Hosté se osvobozují výhozem puku až před Mateje Tomka. Domácí tak musejí další akci zakládat z hloubi vlastního obranného pásma.
03:51'
Domácí mají puk a už se dostávají do pásma. Po chvilce tam z hrany pravého kruhu pálil tvrdě Matúš Sukeľ a jeho dělovku znovu kryje pozorný Dominik Furch mezi brněnskými třemi tyčemi.
02:58'
02:58'
Další brněnský trest. Hosté tak jdou znovu do čtyř, když Kristián Pospíšil zbytečně dohrál soupeře nedovoleně a putuje na lavici hanby, kde si bude přát, aby setrval celé dvě minuty.
02:37'
Radim Šalda byl trefen pukem po střele soupeře, nicméně puk poté poslal do středního pásma Verva znovu uniká do soupeřova teritoria.
02:17'
Kometa je v plném počtu.
02:14'
Po vhazování v pásmu Litvínova střílel od modré čáry Lukáš Kaňák a další střela v oslabení končí na zákroku Mateje Tomka. Hosté takticky drží puk co nejdále od klece Dominika Furcha.
01:21'
Martin Zaťovič vypíchl u modré čáry puk a mířil do samostatné akce před Mateje Tomka, tváří v tvář ho ve velké šanci nepřekonal!
00:59'
Ondřej Kaše dostal přihrávku nad pravý kruh, jeho následný pas pak u přední tyče chtěl zužitkovat Nicolas Hlava, ale Dominik Furch zákrokem betonem svůj tým podržel a hra je přerušena.
00:38'
Litvínovští se už derou do útočné třetiny a pokusí se o rychlé využití této početní výhody.
00:17'
Jakub Flek – 2 min., podrážení.
00:17'
Do útočného pásma se hned přihnala Kometa a mohla zaútočit, ovšem faulu se hned dopustil Jakub Flek a bude se vylučovat. Domácí tak mají na startu zápasu k dispozici přesilovou hru.
00:01'

HC VERVA Litvínov: M. Tomek (Zajíček) – Demel, Zile, Baránek, Šalda, D. Zeman, Czuczman, Strejček – Koblasa, Sukeľ (C), Kirk – O. Kaše (A), D. Kaše (A), Hlava – Válek, Jurčík, Kudrna – Havelka, Zygmunt, Maštalířský.
Trenér: Karel Mlejnek

HC Kometa Brno: Furch (Lukeš) – Gazda, Ďaloga, Holland, Kučeřík, Moro, Kaňák, Osburn – Kos, Marcinko (A), Pospíšil (A) – Flek, Cingel, Zaťovič (C) – Moses, Zbořil, Vincour – Kohout, Kollár, Okál.
Trenér: Jaroslav Modrý

Rozhodčí: Jaroš, Šindel – Brejcha, Špůr.
Hezký čtvrteční podvečer přeji všem příznivcům hokeje. Třetím zápasem pokračuje čtvrtfinále extraligy v sérii mezi týmy HC VERVA Litvínov a HC Kometa Brno. Tentokráte se vše přesunulo na sever Čech, kde chemici odehrají dva domácí duely.
1. zápas série Kometa – Litvínov 1:2sn – 0:1 na zápasy

Úvodní zápas této série začal velkou šancí Brna, v sedmé minutě se rodila obrovská šance, kdy Cingel přihrával na volného Fleka, tuhle akci ale obětavým zákrokem zastavil Kevin Czuczman. Další šance Komety na sebe nenechala dlouho čekat, i ta ale skončila bez gólového efektu díky zákroku Mateje Tomka. Verva se tak úvodnímu tlaku ubránila a poté sama v jedenácté minutě udeřila. Radim Šalda z kruhu spíše nahazoval puk na Furcha, tomu ale nevyšel zákrok lapačkou a prošel mu do sítě. Domácí pak mohli vyrovnat, ve dvanácté minutě ale Kučeříkova rána skončila v Tomkově lapačce.

Také druhá třetina se nesla v duchu velkých šancí na obou stranách, ovšem oba gólmani ve svých brankovištích čarovali a kotouč za svá záda nepustili. Hned na začátku nebezpečně dorážel Ďaloga před Tomkem, ale ten společně se svými beky tuto situaci ustál. Když se v tutovce neprosadil ani Kristaps Zile a nenavýšil náskok chemiků, skončila druhá třetina bez vstřeleného gólu.

Do té druhé šli hráči Komety s cílem pokusit se vyrovnat. Další šance tomu mohly jít naproti, ovšem Litvínovští se znovu z tlaku vymanili. Dlouho tak na ukazateli skóre svítil stav 0:1. Ovšem minutu a osm vteřiny před koncem třetí třetiny vyrovnal v power-play Lukáš Cingel a poslal duel do prodloužení. V něm nikdo po dvaceti minutách nerozhodl a na řadu přišly samostatné nájezdy. Ty nakonec šly až do deváté série, ve které rozhodl Ondřej Kaše a pro Severočechy zajistil první sériový bod.
2. zápas série Kometa – Litvínov 1:5 – 0:2 na zápasy

Do druhého zápasu domácí šli s cílem srovnat sérii na 1:1. A hned na začátku měla obrovskou šanci jít do vedení. Flek ale svou střelu poslal do lapačky Tomka. V patnácté minutě šla Verva do vedení zásluhou Pawla Zygmunta a hosté podruhé v sérii byli jako první ve vedení. V průběhu úvodního dějství se už nic nestalo a znovu tak šli Severočeši do kabin s vedením v zádech.

A opět na startu další třetiny měli Brněnští další šanci, když v tlaku před Tomkem dvakrát po sobě nezakončil přesně Flek. Nevyužité šance pak stály Brno další inkasovaný gól. V sedmadvacáté minutě se prosadil Andrej Kudrna a poprvé v sérii hosté odskočili svému soupeři na vyšší rozdíl. V polovině zápasu přesně mířil Liam Kirk a s Kometou to nevypadalo dobře. Ta navíc inkasovala ještě v prostřední části hry další dva góly z holí Petra Koblasy a Liama Kirka a do třetí třetiny si tak Kometa odnášela pětigólové manko.

Třetí třetina už byla na branky chudá, padla jedna jediná. A postaral se o ni Adam Zbořil, který už jen mírnil debakl svého týmu. Litvínov tak po přesvědčivé výhře slavil druhý sériový bod a domů na sever Čech tak mohl odjet určitě spokojen.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.