ZOH - Lední hokej - ZOH - Lední hokej - ženy -  ONLINE PŘENOS -  Švédsko : Japonsko - 18. února 2018   08:40

Japonsko
21:43' Kojkeová  (Jonejamaová, Hosojamadaová) • 63:16' A. Tokoová  (Osawaová)
Švédsko
Allen D. (Usa), Hove A. (Nor)
Kwandong Hockey Center (Kangnung)
Japonsko

To je pro tuto chvíli vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů.
Japonky dokázaly využít pokračujícího tlaku z přesilové hry a dokázaly brankou rozhodnout utkání. Japonkám se tak povedla odveta za prohru v základní skupině a zahrají si o 5.-6. místo na turnaji.
63:16'
Japonsko právě vstřelilo branku!
K nekryté AJACE TOKOOVÉ se odrazil touš a tato defenzivní hráčka z pozice nad kruhy prostřelila vše, co jí stálo v cestě.
62:27'
60:27'
Oddechový čas pro hosty.
60:27'
Vyloučení v týmu Švédsko (Erika Grahmová – 2 min., hákování).
60:01'
Prodloužení začne přibližně v 10:55.
Ve třetí třetině dominovaly především obrany a i z toho důvodu jsme neviděli žádný gól. Zanedlouho tak uvidíme prodloužení.
60:00'
59:26'
Závěrečný nápor si zřejmě připisuje Japonsko. Čiho Osawaovou však vychytala Sara Grahnová.
58:10'
Puk je opět v obranném pásmu Japonska.
57:18'
Švédsko sice útočí, ale s japonskou obranou si neví rady. Nyní špatná rozehrávka znamená icing.
56:20'
Švédsko stále okupuje japonskou branku. Japonský obranný šik je však zformován.
53:45'
Švédky stupňují tlak. Japonkám se ale daří vyhazovat.
50:50'
Obdobná situace jako při vyrovnávací brance jenže v opačném gardu. Po chybě obránce na modré unikla Miho Šišiučiová, ta ale Grahnovou pokořit nedokázala.
49:39'
Vidíme hru nahoru dolu. Brankářky však zasahovat téměř nemusí.
48:48'
47:28'
Švédkám se přesilová hra opět nedaří.
46:48'
Vyloučení v týmu Japonsko (Ajaka Tokoová – 2 min., hákování).
44:04'
Japonky pokračují v tlaku, který je ale spíše platonický, než že by byl japonský tým nebezpečný.
43:00'
Těžiště zápasu se přesunulo před branku Švédska.
41:43'
V poslední třetině je zatím aktivnější Švédsko.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 10:20.
Obrázek hry se ve druhé třetině nezměnil. Švédky ale byly šťastnější během svého oslabení, kdy špatně zpracovala puk jedna z japonských obránkyň a následného úniku mohly srovnat. Před třetí třetinou je stav stále vyrovnaný a výsledek zápasu otevřený.
40:00'
39:31'
Nana Fudžimotová musela zasahovat po závaru před její brankou.
38:31'
Sara Grahnová musela zasahovat oproti nebezpečné střele Haruny Jonejamaové z mezikruží.
36:33'
35:45'
Švédsku se nedaří usadit se v útočné třetině.
34:33'
Vyloučení v týmu Japonsko (Moeko Fudžimotová – 2 min., podražení).
32:06'
Japonský tým pokračuje jako za předchozího nerozhodnutého stavu a zatlačuje svého soupeře. Ten pouze vyhazuje puky ze třetiny.
29:55'
Další švédský únik, který však Fanny Rasková neproměnila.
28:56'
28:55'
Nana Fudžimotová si během přesilové hry připsala zhruba 3 zákroky.
26:56'
Vyloučení v týmu Japonsko (Haruna Jonejamaová – 2 min., hákování).
26:05'
Švédsko právě vstřelilo branku!
LISA JOHANSSONOVÁ obrala soupeřku o puk na modré čáře a samostatný únik s přehledem proměnila.
25:48'
Vyloučení v týmu Švédsko (Johanna Olofssonová – 2 min., nedovolené bránění).
24:40'
Grahnová musela likvidovat další střelu. Švédky se ne a ne vymoci z tlaku.
22:04'
Japonky jsou posíleny gólem a opět tlačí soupeře.
21:43'
Kotouč se před brankou odrazil k ŠIORI KOJKEOVÉ která bekhendem procpala puk pod betonem Grahnové do branky. Tato branka už bude jistě uznána.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 9:35.
Možná překvapivě vidíme tlak spíše Japonského týmu, který byl navíc odměněn gólem. Gól však nebyl uznán pro velice hraniční postavení útočící hráčky v brankovišti. Především proto je po první třetině stav 0:0.
20:00'
19:41'
Vyloučení v týmu Švédsko (Olivia Carlssonová – 2 min., nadměrná tvrdost).
17:32'
Branka nakonec nebyla uznána pro postavení Jonejamové v brankovišti.
17:32'
Japonsko právě vstřelilo branku! Jonejamová nejprve byla zablokována při samostatném úniku. Odražený kotouč si v rohu kluziště vzala ČIHO OSAWAOVÁ a proměnila střelou z mezikruží. Vše se ale ještě bude přezkoumávat u videa.
16:29'
15:07'
Grahnová opět zasahuje.
14:29'
Vyloučení v týmu Švédsko (Emilia Ramboldtová – 2 min., příliš mnoho hráčů).
13:44'
11:44'
Vyloučení v týmu Švédsko (Emilia Ramboldtová – 2 min., vražení na hrazení).
11:10'
Japonky opět uzamkly soupeře v jeho pásmu.
10:31'
Švédky se probíjely před japonskou branku. V brance však skončila pouze jedna ze Švédek.
09:39'
Haruna Jonejamaová padá při svém průniku. Vylučovat se ale nebude.
08:51'
Švédky se usazují v útočném pásmu.
07:28'
Grahnová vyráží další střelu a Švédky vyváží kotouč.
06:26'
Moeko Fudžimotová si nabruslila zpoza branky před brankoviště a vystřelila. Grhnová opět chytá.
06:00'
Sara Grahnová musí opět zasahovat po závaru před její brankou.
05:00'
Švédky se osvobozují zakázaným uvolněním.
04:04'
04:00'
Čiho Osawaová si nabruslila ze strany před branku. Švédskou strážkyni branky však nepřekonala.