21. dubna 2014 • 11:16

0
Hvězdy vyvedly partnerky: kdo dorazil na vyhlášení Fotbalisty roku?
PRVNÍ DOJEM ze čtvrtfinále: Motor se zlepšuje, ale dostává lekci, co Třinec umí

Český fotbalový útočník Jan Holenda přispěl v ruské lize svou třetí brankou v sezoně k výhře Tomsku 2:0 v domácím utkání se Samarou. Bývalý sparťan, který je momentálně na ročním hostování z Rostova na Donu, přišel do hry v 24. minutě a skóroval již po sedmi minutách pobytu na hřišti.

Úvodní branku zápasu zaznamenal krátce před Holendou záložník Renat Sabitov a Tomsk se díky první výhře po třech bodových ztrátách přiblížil v tabulce ke svému soupeři na rozdíl jediného bodu. Samara v kalendářním roce 2014 ještě zvítězit nedokázala.

Čtyři zápasy před koncem ligového ročníku oba týmy nadále bojují o záchranu v nejvyšší soutěži. Současné třinácté a čtrnácté místo znamená účast v baráži o udržení prvoligové příslušnosti.