+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
8. března 2010 • 11:13

VIDEO: Futsalistu při hře probodly parkety

Autor:
Zraněný brazilský futsalista
TOP VIDEA
RENTGEN: Pilař už zase řádí, pro Plzeň může být skrytou posilou RENTGEN: Pilař už zase řádí, pro Plzeň může být skrytou posilou
SESTŘIH: Plzeň - Larnaka 3:1. Viktoria otočila, Bakoš se trefil luxusně z přímáku SESTŘIH: Plzeň - Larnaka 3:1. Viktoria otočila, Bakoš se trefil luxusně z přímáku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Neskutečná tragédie. Brazilský futsalista zemřel poté, co se do něj při obětavém skluzu zapíchnul kus nekvalitně položených parket. 23letý Robson Rocha Costa byl sice ještě na hřišti ošetřen lékaři, následně byl v nemocnici operován, přesto svým zraněním podlehl.Z toho jde opravdu strach. Mladý brazilský futsalista se o víkendu smrtelně zranil při situaci, na které zdánlivě nevypadalo vůbec nic nebezpečně. Robson Rocha Costa se prostě jen pustil do skluzu.

Tragédie brazilského futsalisty:

Měl však smůlu, napíchl se při tom na kus nekvalitně položené parkety, která mu přes stehno pronikla do břicha. I přes rychlou lékařskou pomoc svým zraněním druhý den ráno podlehnul. Brazilská policie se celou věc chystá řádně prošetřit.

Smutná událost úplně přerušila nejen turnaj, na který se sjela profesionální mužstva ze čtyř brazilských států, ale i oslavy 200 let od založení města Guarapuavy, v rámci kterých se sportovní akce konala.

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze