+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
8. března 2010 • 11:13

VIDEO: Futsalistu při hře probodly parkety

Autor:
Zraněný brazilský futsalista
TOP VIDEA
RENTGEN: Liberec se spoléhá na ostré beky, proto jde nahoru RENTGEN: Liberec se spoléhá na ostré beky, proto jde nahoru
Dukla - Slovácko: Slovácko si zahrálo s Duklou bago a Zajíc se trefil – 1:0 pro hosty Dukla - Slovácko: Slovácko si zahrálo s Duklou bago a Zajíc se trefil – 1:0 pro hosty
VŠECHNA VIDEA ZDE

Neskutečná tragédie. Brazilský futsalista zemřel poté, co se do něj při obětavém skluzu zapíchnul kus nekvalitně položených parket. 23letý Robson Rocha Costa byl sice ještě na hřišti ošetřen lékaři, následně byl v nemocnici operován, přesto svým zraněním podlehl.Z toho jde opravdu strach. Mladý brazilský futsalista se o víkendu smrtelně zranil při situaci, na které zdánlivě nevypadalo vůbec nic nebezpečně. Robson Rocha Costa se prostě jen pustil do skluzu.

Tragédie brazilského futsalisty:

Měl však smůlu, napíchl se při tom na kus nekvalitně položené parkety, která mu přes stehno pronikla do břicha. I přes rychlou lékařskou pomoc svým zraněním druhý den ráno podlehnul. Brazilská policie se celou věc chystá řádně prošetřit.

Smutná událost úplně přerušila nejen turnaj, na který se sjela profesionální mužstva ze čtyř brazilských států, ale i oslavy 200 let od založení města Guarapuavy, v rámci kterých se sportovní akce konala.

 Klasická verze
Mobilní verze