+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
20. srpna 2016 • 19:47

Berdych na grandslamu nechyběl 13 let, z US Open ho vyřadilo slepé střevo

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH: Brémy - Hannover 4:0. Pavlenka vychytal domácím první výhru v sezoně SESTŘIH: Brémy - Hannover 4:0. Pavlenka vychytal domácím první výhru v sezoně
Zlín - Mladá Boleslav: Procházka jako tank! Narazil do plexiskla, které se rozsypalo Zlín - Mladá Boleslav: Procházka jako tank! Narazil do plexiskla, které se rozsypalo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Špatné zprávy z USA. Tomáš Berdych, tenista známý železným zdravím, marodí. Kvůli akutnímu zánětu slepého střeva se vrací domů a vynechá US Open, které startuje příští pondělí. Skončí tak jeho šňůra 52 nepřetržitých účastí na grandslamu, od debutu ve Flushing Meadows 2003 dosud žádný nevynechal.


REKLAMA

Porážka ve 3. kole v Cincinnati s Marinem Čiličem bude na nějakou dobu posledním zápasem Tomáše Berdycha. Nejlepší český tenista a semifinalista posledního Wimbledonu má zdravotní potíže, kvůli kterým vynechá US Open. Oznámil to na sociálních sítích.

„Přátelé, nerad oznamuji takové zprávy, ale můj zdravotní stav mi nedovolí zúčastnit se letošního US Open. Důvodem je akutní zánět slepého střeva. Odlétám domů a věřím, že budu brzy zpět,“ napsal za měsíc jednatřicetiletý Berdych.

Z USA, kde se během posledních týdnů připravoval, se vrací zpět ve stavu nemocných. Po třinácti letech tak končí jeho šňůra 52 nepřetržitých startů na grandslamových turnajích, která začala právě v New Yorku v roce 2003. Ta ho řadila na šesté místo v rekordních tabulkách.

 Klasická verze
Mobilní verze