Strach o Fenina. Skončil v nemocnici na přístrojích. Čouhají z něho hadičky!
Od doby, kdy si Martin Fenin (32) vyhodnotil, že v hospodě je lépe než na světě, to s ním jde od deseti k pěti. Skončil ve špitále!
Kdysi obří talent a reprezentant svádí zápas s chlastem a vysoko prohrává. Sám dal na sociální síť fotku z nemocničního lůžka. Je napojený na přístrojích a nikdo z jeho známých nechce mluvit o tom, co ho postihlo.
Tudíž se fotbalovými kuloáry šíří zvěsti jako: „Játra, ledviny.“ No, ve špičkovém lékařském centru IKEM, jež se specializuje na vnitřní orgány, fl amendr »Feňa« asi neleží proto, že si cestou z nálevny přerazil nos o obrubník. Snad ho tam dají do kupy.
Témata:
fotbal, fenin, srdce, zdraví, IKEM, nemocnice, Martin Fenin, Institut klinické a experimentální medicíny