Čtvrtek 26. listopad 2020
Svátek slaví Artur, zítra Xenie
Oblačno 3°C

Další fešanda balí fidlátka. Tenisovým fanouškům zamávala krasavice s výstřihem!

Autor: as

Tenisoví fanoušci pláčou! Nejenže byla sezona 2020 totálně rozvrácená čínským virem, ale s kariérou sekly už tři výstavní krásky. Po Dánce Caroline Wozniacké (30) a Rusce Marii Šarapovové (33) si už nepinkne ani Němka Julia Görgesová (31).

Nejroztomilejší, nejkrásnější a nejobdařenější! Zatímco dánská rošťanda lákala na svůj vysmátý kukuč a vzdychající sibiřská siréna na image nedotknutelné primadony, přednosti německé ranařky byly jednoznačné. Provokovala svými čtyřkami, které tuze ráda zdůrazňovala velkými výstřihy.

„Tenis jsem si užívala se vším všudy,“ culila se i mezi soupeřkami oblíbená pohodářka. Jenže teď je všechno jinak. „Nebaví mě všechny ty bubliny, samé zákazy, omezení. Už to není sranda jako dřív,“ přiznala německá prsatice.

Na rozdíl od Rumunky Halepové, která si i kvůli problémům při servisu nechala před léty svá obří ňadra chirurgicky zmenšit, Julia podobné potřeby neměla. Vždyť zrovna při podání byla hvězda, předloni dokonce Plíškové vyfoukla označení »Královna es«.

„Děkuji ti moc, milý tenise, za všechno, cos mi dal. Navždycky budeš v mém srdci,“ vyznala se při oznamování konce kariéry. Fanoušci pro změnu děkují jí, co vše jim na kurtu ukázala. A děsí se, která fešanda dá sbohem příště.

Vnadná Julia Görgesová je další tenisovou kráskou, která ukončila kariéru.
Vnadná Julia Görgesová je další tenisovou kráskou, která ukončila kariéru.