Sexy jako nikdy předtím. Tenisová superstar odvážnou fotkou rozpálila Instagram
Dohrála turnaj v Ostravě a z tenisové bubliny zmizela za oceán, kde se naplno věnuje roztomilému synkovi Leovi. Ale sem tam Victoria Azarenková (31) potěší nejen prvorozeného miláčka, ale také fanoušky. Třeba jako v neděli.
Někdejší světová jednička rozpálila příznivce sexy fotkou z víkendové pohodičky, kterou si dopřála u šálku kávy. No na sobě toho při chvilce klidu věru moc neměla.
Titěrné kalhotky s ještě titěrnější podprsenkou jen zvýraznily její dokonalou postavu. Maminkovská role, jí - zdá se - jde náramně k duhu. Aby ne, vždyť o svého synka před třemi lety svedla s někdejším partnerem Billem McKeaguem nesmlouvavou právní bitvu. Kvůli vyhrocenému sporu dokonce musela na dlouhé týdny zapomenout na tenis, poněvadž nesměla vycestovat z USA.
Nyní už je na všechno zlé zapomenuto. A na půvabné Victorii je to vidět.