Pondělí 27. června 2022
Svátek slaví Ladislav, zítra Lubomír
Polojasno 32°C

Chystá se velký comeback? V květnu se má na kurty vrátit nejkrásnější jednička!

Autor: ris

Tenisoví fanoušci jsou na pozoru. Okruh WTA by mohl být ještě krásnější. Jak uvádí Blick, superkráska Ana Ivanovičová, dnes už Schweinsteigerová (33) se chystá k velkolepému comebacku na kurty.

Letos tomu bude pět let, kdy dala před tenisem přednost rodinně. Od té doby toho stihla docela dost! O tři roky staršímu fotbalistovi a manželovi Bastianu Schweinsteigerovi (36) porodila dva chlapečky Luku (3) a Leona (1).

A je to příkladná rodinka! Vyznavači pohodičky si sem tam libují v noblesním apartmánu »doma« v Chicagu, za sluníčkem jezdí na milovanou Malorku. Teď ale možná všechno bude trošku hektičtější.

Srbská média spekulují, že se Ivanovičová představí od 16. května na turnaji WTA v rodném Bělehradě.

Šéfem turnaje je bratr Novaka Djokoviče Djordje, který naznačil, že do srbské metropole má v plánu přivést toho nejlepšího tenisového vyslance. Na přímou otázku, zda to má být Ivanovičová jednoznačně odpověděl: „Ano.“

A sama Ana spekulacím jen nahrává. Na Instagram přidala selfie, na kterém drží tenisový míč s komentáčem: „Můj klíč k úspěšnému životu? Následujte svoji vášeň a neposlouchejte ty, kteří vám nerozumějí.“

Na rovinu; Ivanovičová je stále mezi neaktivními hráčkami, Květnový start na WTA je tak mimo realitu. Divokou kartu by mohla dostat - vzhledem k dopingovým regulím - nejdřív šest měsíců po své reaktivaci..A tak je mnohem pravděpodobnější, že miláček tamních fanoušků bude ozdobou vložené exhibice.

V roce 2008 se Ivanovičová fanouškům vryla do paměti vítězstvím na Roland Garros, po kterém dokonce vystoupala na tenisový trůn. Vydržela na něm dvanáct týdnů.

Pohodicka na lodičce Any Ivanovičové
Pohodicka na lodičce Any Ivanovičové