Úterý 21. května 2024
Svátek slaví Monika, zítra Emil
Polojasno, bouřka 23°C

Senzační dokument o Schumacherovi: Nové záběry a dojemná slova manželky!

Autor: jah

Tenhle snímek očekává celý svět! Netflix působivým trailerem ohlásil svůj budoucí velký hit - dokument o legendě F1 Michaelu Schumacherovi (52), který se po tragické nehodě na lyžích zotavuje z vážného poranění mozku.

Ve filmu, který má premiéru 15. září, vystoupí závodníkova manželka Corinna a obě jejich děti, Gina a Mick Schumacherovi. "Myslím, že je toho hodně, na co se těšit. Je to speciální dokument, který bude pro každého diváka hodně dojemný," řekl syn legendy. 

Trailer, který začíná slovy hlavní hvězdy Michaela Schumachera: „Stoprocentní dokonalost, nic jiného mi nestačilo,“ je prošpikovaný nikdy nezveřejněnými záběry ze soukromí rodiny famózního Němce.

Film byl natočen ve spolupráci s rodinou legendy, přestože Schumacher se stále zotavuje z vážného poranění mozku, jenž utrpěl při nehodě na lyžích téměř před osmi lety. Zda se v něm objeví i aktuální záběry bývalého závodníka, jasné není. Netflix ale slibuje, že v něm jeho manželka o jeho zdravotním stavu promluví.

Do traileru zařadili její velmi emotivní vyjádření. „Cítila jsem, že je výjimečný. Myslím, že je velmi psychicky odolný. Neuvěřitelně odolný. Každý den mi ukazuje, jak moc je silný," řekla o své lásce.

Netflix chce svým dokumentem Schumachera ukázat jinak, než na něj nahlíží fanoušci. Má jít o osobnější představení muže, kterému se podařilo vyhrát sedm světových šampionátů.

Výrazná bude zřejmě i role jeho syna Micka, který si razí vlastní kariéru v seriálu závodů F1 a při své debutové sezoně  reprezentuje Haas. „Pokaždé, když ho vidím, chci být jako on,“ vyznává se svému otci.

Dokument Netflixu ukazuje novou tvář Michaela Schumachera
Dokument Netflixu ukazuje novou tvář Michaela Schumachera