Neděle 10. prosince 2023
Svátek slaví Julie, zítra Dana
Zataženo, déšť se sněhem 0°C

Další úspěšná česká tenistka porodila. Nechutný útok na maminku Vondroušové!

Autor: ris

Další štěstí v české tenisové rodině. Denisa Šátralová (28), která dobývala svět ještě za rodného příjmení Allertová, je maminkou. Porodila dceru, kterou s manželem Janem, někdejším 136. hráčem světa, pojmenovali Laura.

K pražské rodačce začaly prostřednictvím sociálních sítí mířit gratulace, našli se ale i škarohlídi, kteří radostnou zvěst zneužili k sebezviditelnění. „Může mi někdo vysvětlit, jak se taková hráčka může živit tenisem? Nikdy nic nevyhrála, nemá ani na kategorii 250, ale živí se tenisem. Nechápu,“ napsal jeden z nich.

Tím názorem lehce nadzvedl maminku stříbrné olympijské medailistky Markéty Vondroušové, která se mu třemi rozchechtanými smajlíky vysmála do obličeje. To neměla dělat. Uživatel facebooku Michal ji za to nechutně "odměnil". „Věnuj se šlapání a ne tenisu, kterýmu rozumíš jak koza na petrželi. Zhubni ty vyžrane,“ vzkázal jí.

„Tak joooo, hlavně už mi dej pokoj,“ vzdala se nakonec proti neporazitelnému nepříteli. S blbostí totiž válčit nejde. Mezi kamarády se dočkala slov útěchy. „Děkuji, ale jen jsem se pousmála nad zvláštním komentářem toho člověka pod příspěvkem o narození mimča Denisy Allertové. Ten člověk zřejmě nechápe spoustu věcí. Ani to, že se jeho komentář k narození mimča vůbec nehodí,“ pokrčila rameny paní Jindřiška.

Denisa a Jan Šátralovi čekají miminko.
Denisa a Jan Šátralovi čekají miminko.