Sobota 18. května 2024
Svátek slaví Nataša, zítra Ivo
Zataženo, déšť 16°C

Strýcová těhotenstvím napodobila další české hvězdy: Skládají reprezentaci?

Autor: pet
 • Tetička Barbora Strýcová se na procházce s kolegyněmi Lucií Šafářovou a Andreou Sestini Hlaváčkovou dozvěděla samé "zajímavé" věci

  Tři z nich mají olympijské medaile a vyhrávaly fedcupové tituly, ta čtvrtá reprezentovala jen před úspěšnou érou. Teď už se ale zaměřují na rodinu, přesto může mít český tenis i nadále budoucnost zajištěnou. Pokud Barbora Strýcová, která v pátek oznámila těhotenství, přivede na svět holčičku, bude v krátké době již čtvrtou v pořadí.  Porodit před ní už stihly její bývalé parťačky Andrea Sestini Hlaváčková, Lucie Šafářová a Nicole Vaidišová. A všechny mají dcery! Přidá se i čerstvě pětatřicetiletý Bára?

 • Lucie Šafářová (34), 4x vítězka Fed Cupu, 1x bronz na OH - dcera Leontýna (1)

  Po krachu manželství se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou utvořil hokejista Tomáš Plekanec před třemi lety pár právě se »Šafinou«. Ta mezitím ukončila kariéru a krátce nato oznámila, že je těhotná. Leontýnku porodila 18. prosince 2019. „Není nic krásnějšího než se poprvé probudit jako maminka. Vítej v naší rodině, Leontýnko,“ rozplývala se.

  Lucie Šafářová s dcerou Leontýnkou a tetičkou Bárou StrýcovouFoto Instagram

 • Nicole Vaidišová (31), bývalá 7. hráčka světa, semifinalistka Australian Open i French Open - dcera Stella (2)

  Její životní láskou je další bývalý vynikající tenista Radek Štěpánek , kterého si poprvé vzala v roce 2010, ale o tři roky později se rozvedli. Po návratu a rozchodu se nakonec dali znovu dohromady a v květnu 2018 měli druhou veselku. To už Nicole skoro dva roky odpočívala v tenisovém důchodu. O měsíc později, 6. července, se jim narodila holčička Stella. „Když jsme naši krásnou dceru poprvé uviděli, náš svět se otočil vzhůru nohama,“ popisovala.

  Rodina Radka Štěpánka v kompletuFoto Instagram

 • Andrea Sestini Hlaváčková (34), 2x vítězka Fed Cupu, 1x stříbro na OH - dcera Isabelle (1)

  S Italem Fabriziem Sestinim se seznámila díky tenisu, pracoval totiž jako manažer okruhu ATP a před třemi lety se vzali. Andrea, která přijala jeho příjmení, v únoru 2018 oznámila přerušení kariéry a 10. srpna přivedla na svět roztomilou Isabelle. „Zvládli jsme to společně a mám to největší štěstí na světě. A to nemluvím jen o té prďole, co mě každá dvě hodiny budí a kouše do bradavek,“ hlásila.

  Andrea Sestini Hlaváčková s dcerou IsabelleFoto Instagram

 • Barbora Strýcová (35), 5x vítězka Fed Cupu, 1x bronz na OH - těhotná

  Miminko čeká s přítelem, kterým je šéfredaktor měsíčníku Esquire Petr Matějček . Pohlaví děťátka neprozradila, možná i ona chce být překvapená. „Budeme tři! Ještě na kurtu jsem nesnášela pečivo, hlavně »bagel« (anglicky výraz pro kanára), ale teď, když je houstička v troubě, nemůžu být šťastnější,“ radovala se nastávající maminka.

  Barbora Strýcová oznámila, že je těhotná. Miminko čeká s partnerem Petrem MatějčkemFoto Instagram

 • Fotogalerie

  Barbora Strýcová oznámila, že je těhotná. Miminko čeká s partnerem Petrem Matějčkem
  Barbora Strýcová oznámila, že je těhotná. Miminko čeká s partnerem Petrem Matějčkem

 • ###
 • ###
 • ###
 • ###
 • ###
 • ###