Pátek 23. února 2024
Svátek slaví Svatopluk, zítra Matěj
Zataženo, déšť 9°C

Šokující život hvězdy MotoGP: Vzal si sestru a teď s ní čeká dítě!

Autor: ptr

Láska píše všemožné příběhy a jeden takový nyní žije portugalský motocyklový závodník Miguel Oliveira (26). Před pouhým měsícem pojal za ženu svou nevlastní sestru a teď oznámili další novinku. Čekají spolu prvního potomka. Láska jejich rodičů je dala dohromady a dala vzniknout lásce mezi nimi.

Netradiční rodinná zápletka může někomu připadat podivná, ale dle zákonů se jedná o zcela legitimní svazek. Manželství nesmí uzavřít pouze pokrevní příbuzní. Jejich vztah ale samozřejmě přitahuje pozornost. Podobné svazky nejsou příliš obvyklé. Láska si ovšem nevybírá a tak »Amorův šíp« může zasáhnout kdykoliv.

Po kouzelné svatbě tak nyní přichází další důležitý milník. Očekávané děťátko, které dovrší rodinu. „Náš život čeká speciální společnost. Práce, která potrvá do konce naší cesty. Strašně moc se těším, lásko,“ vyznal se dojemně Miguel u oznámení této šťastné noviny.

Úspěšný portugalský jezdec, který závodí už více než deset let a prošel všemi kategoriemi světového šampionátu, tak nyní sbírá úspěchy i mimo závodní okruhy. Po loňském devátém místu v celkovém pořadí je letos ještě o stupínek výše, ale sezona je teprve lehce za polovinou.

Portugalský motocyklový závodník Miguel Oliveira
Portugalský motocyklový závodník Miguel Oliveira