Čtvrtek 2. prosince 2021
Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav
Zataženo, déšť 5°C

Exmanželka hokejisty Hamrlíka v šoku: Vykradli hrob jejich syna (†9)!

Autor: sm

Neskutečně ohavný čin momentálně řeší rodina někdejšího hokejového obránce Romana Hamrlíka (47). Na hrobu jeho nevlastního syna Jamese (†9) totiž úřadovali zloději.

"Můžou lidi do p*dele přestat krást z hrobu mého syna? Ukradené krystaly byly z jeho vlastní sbírky. Styďte se okrást mrtvé dítě," rozčílila se na svém instagramu Cynthia, bývalá partnerka zlínského rodáka a maminka mrtvého chlapečka.

Hamrlíkův nevlastní syn James zemřel letos v květnu v pouhých devíti let v Kostarice, kde rodina dlouhodobě žije. Zabila ho údajně otrava krve. „Po krátké nemoci spojené s dalšími komplikacemi jsme v nemocnici přišli o našeho malého Jamese. Stále se snažíme zjistit bližší podrobnosti, dejte nám prosím čas,“ oznámil tehdy na Facebooku chlapcův strýc Yan.

V té době také vyšlo najevo, že se Hamrlík, který má se Cynthií ještě dcerku Billie Rose, rozvádí. Hokejista sice nebyl Jamesovým biologickým otcem, vychovával ho ale prakticky od malinka jako vlastního a také mu dal své příjmení. To ale na náhrobním kameni, který rozčílená Cynthia ukázala po krádeži na instagramu, chybí. Synovi na něj místo toho nechala vyrýt jméno Michaud, které nosila za svobodna.

Na hrobě Hamrlíkova nevlastního syna řídili zloději.
Na hrobě Hamrlíkova nevlastního syna řídili zloději.