Úterý 25. ledna 2022
Svátek slaví Miloš, zítra Zora
Zataženo 3°C

Dojemné gesto Beckhamů: Dcera chtěla pomoct. David vytočil manželku!

Autor: sm

Dcera slavného fotbalisty Davida Beckhama (46) má sice teprve deset let, ale už teď ukazuje, jak velké má srdce. Harper se tento týden rozhodla pomoci organizaci, která zachraňuje pejsky. Podpořili ji v tom i rodiče Victoria a David, kteří ji měli pomoci s prodejem dobrot, které doma napekli. Právě čekání postávání u stánku si legendární sportovec krátil způsobem, který Victorii naštval.

Harper se rozhodla podpořit organizaci, která pomáhá pejskům v nouzi, a napekla proto muffiny a dortíky, které chtěla prodat. Výtěžek měl pak putovat do kasičky organizace. Jak přiznala hrdá maminka Victorie, do pečení se zapojila celá rodina. 

Beckhemovi také vyrazili Harper s prodejem pomoci. Victoria měla ale dojem, že její slavný manžel nejspíš úplně nepochopil záměr. „David víc baští, než prodává! Mysli na ty pejsky!“ dopsala Victoria k videu, na kterém její manžel během postávání u stánku mlsá. Ona ho přitom pošťuchuje, že by měl pejskům spíše pomoct. „Já pomáhám. Opravdu pomáhám!“ ohrazuje se legendární fotbalista.

Modelka se v příspěvcích pochlubila také všemi výrobky, které rodina vytvořila. Jde vidět, že si Beckhemovi s dobrotami opravdu vyhráli.

David podle své ženy více baštil, než prodával.
David podle své ženy více baštil, než prodával.

Témata:  blesksportDavid BeckhamHarper