Úterý 28. června 2022
Svátek slaví Lubomír, zítra Petr a Pavel
Polojasno 32°C

Jak na zlatou medaili? Tajné české trumfy nám hrají do karet!

Autor: as, sm
 • Češi mají na Kanadu pěti fíglů

  Vypadá to, že všechno jde dobrým směrem! Na sobotní bitvu s Kanaďany mají Češi pět es v rukávu, které jsou geniálním předpokladem pro to, aby prolomili několikaletou kletbu a vrátili se domů s cenným kovem. Jaké trumfy to jsou?

 • 1. Holky v hledišti

  Nejen Kundrátkova Alannah, v hledišti bude »zaparkována« celá armáda partnerek českých hokejistů. S takovou podporou přece kluci nemohou vypustit jediný souboj a soupeři budou bez šance!
  Hokejisté budou mít v hledišti oporu: Pastrňáka přijde podpořit jeho krásná přítelkyne Rebecca Hokejisté budou mít v hledišti oporu: Pastrňáka přijde podpořit jeho krásná přítelkyne RebeccaFoto Instagram

 • 2. Finové fandí nám

  Na lavičce máme »finské Kari« takže je jasné, při kom budou jinak neutrální domácí fanoušci stát. I oni tuze přejí svému kouči Jalonenovi velký úspěch, aby se pak mohli chlubit, že Finsko je spásou českého hokeje.
  Přízeň Finů mají Češi díky národnosti svého trenéra jasnou! Přízeň Finů mají Češi díky národnosti svého trenéra jasnou!Foto Pavel Mazáč (Sport)

 • 3. Pomáhají i duchové

  Parta kapitána Červenky má k ruce i pohádkové síly. Když Česko vstřelí gól, arénou hned duní remix z filmu »Ať žijí duchové«. A pamatujete, jak rytíř Brtník z Brtníku s dcerkou Leontýnkou uměli kouzlit?

  Znělka při gólu pochází z filmu Ať žijí důchové Znělka při gólu pochází z filmu Ať žijí důchovéFoto reprofoto Prima Cool
 • 4. Trvanlivá »Pasta«

  Čekalo by se, že zbožňuje těstoviny, ale snajpr David Pastrňák (26) zvaný »Pasta« jede na salám. Už kdysi prosil kustody, aby mu o přestávce ukrojili kousek salámu a od té doby jede na trvanlivou vysočinu.
  Pastrňák patří mezi největší esa v rukávu Pastrňák patří mezi největší esa v rukávuFoto Pavel Mazáč / Sport

 • 5. Vejmelkova věda

  Strážce české brány je vědátor. Karel Vejmelka (26) při studiu managementu sportu vypracoval »bakalářku« na téma komplexní vývoj brankáře. Neurovizuální trénink? Stimulace složek? Kanaďani budou zírat!
  Vejmelka má všechno podchycené. Prakticky a díky škole také teoreticky! Vejmelka má všechno podchycené. Prakticky a díky škole také teoreticky!Foto Pavel Mazáč / Sport