Pátek 19. srpna 2022
Svátek slaví Ludvík, zítra Bernard
Oblačno, bouřka 28°C

Částečná úleva pro Kolocovou: Není to nejhorší varianta! Ale co změny na mozku?

Autor: ptr

Konečně dobré zprávy. Beachvolejbalistka Kristýna Hoidarová Kolocová (34) se po dnech nejistoty alespoň trochu ulevilo. Dcerka Klárka dostala výsledky testů a výsledky jsou povzbudivé. Nejedná se o nejnebezpečnější variantu nemoci a především je malé viditelně lépe. Tak snad se situace definitivně otáčí k lepšímu.

Těžké dny prožívala maminka »Kiki«, když se strachovala o své půlroční děťátko. Ale největší balvan už je ze srdce dole. „Je líp! Viditelně líp. Ráno jsme se konečně dozvěděli, že encefalitida není způsobena virem herpesu, což je ta nejnebezpečnější varianta,“ zvěstovala radostnou novinu. „Jakým jiným virem už není až tak podstatný. Tělíčko si s tím musí poradit samo,“ nastínila pokračování boje malé Klárky.

Vyhráno však ještě úplně není. „Teď se bude více méně čekat. Jak to tělíčko zvládne. Zatím se zlepšuje každým dnem. Což je moc pozitivní,“ sleduje maminka radostný trend, ale obavy se úplně nerozplynuly. „Ještě ji čeká magnetická rezonance. Tam by se případně ukázaly nějaké změny na mozku. Které se tam, doufáme, neukážou,“ promluvila o další velké obavě.

Potěšující pro ni je skutečnost, že její milovaní muži zvládají situaci doma. Synovi se sice občas zasteskne, ale na mamku myslí. „Dnes mi prý zabalil dvě palačinky s sebou a připravil ke dveřím,“ svěřila se dojatá »Kiki« s krásným gestem. „Mně se stýská moc,“ dodala zřejmou skutečnost. Už se moc těší, až zase bude rodinka pohromadě a starosti budou za nimi.

Dcera Kristýny Hoidarové Kolocové se potýká s vážnou nemocí
Dcera Kristýny Hoidarové Kolocové se potýká s vážnou nemocí